Nädala horoskoop 27.11-03.12.2017

nädala horoskoop 48 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

27.11 – 03.12.2017

2017. aasta nädal nr 48

Inglite sõnumid aasta 48. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mida kirjutasid üles?

Nädala kristall – Punane jaspis

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 48. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kuula oma unenägude sõnumit. Number 10

Inglite taro kaart – Üheksas veekaart (ingl. k Nine of Water)

Lillekaart – Ühtsus. Hibiskus

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal hakkas taastuma kindlustunne meie energeetilistes tugipostides? Miks see hakkas taastuma? Seetõttu, et nende postide küljest kadus jäädavalt manipulatsioon.

Täpsemalt kadus manipulatsioonide tuum, mis lükkas värelema terve manipulatsioonide süsteemi. See on süsteem, mis on juba suurel määral kokku varisenud ning see ka jätkab edaspidi varisemist. Kuid me ei peagi sellele kaduvale kuritegevusele enam üldse tähelepanu pöörama. Meie ülesandeks on nüüd jätta maha kogu see mürk, mis oli ning keskenduda edaspidi kõigele, mis meie südant rõõmustab.

Eeloleval nädalal saabubki miski, mis rõõmustab meie südant väga suurel määral ehk see toob pigem rõõmu, mida kirjeldame suurena. Ehk too saabuv nüanss on midagi, mis on inimese jaoks personaalselt väga oluline. Kuna inglid saadavad, läbi minu horoskoopide, sõnumeid laias laastus kõigile neile, kes siia lugema satuvad, siis võime mõista, et too saabuv nüanss võib taaskord olla vägagi erineva sisuga. Kuna siin käib lugejaid väga palju, ei olekski mõeldav, et inglid pühendavad ühe terve nädala horoskoobi nende spetsiifiliste nüansside loetlemisele. Seda, mis teie ellu täpsemalt saabub, näete te ju üsna peatselt juba ka ise.

Seetõttu jätkan täpsustava infona jälle näite ja üldise iseloomustuse küsimisega. Ehk küsin inglitelt, mismoodi nad üldplaanis iseloomustavad toda nüanssi, mis nüüd meie ellu saabub ja palun neil tuua ka näiteid – seda muidugi juhul kui nad soovivad tuua näiteid. Alati nad seda ei soovi.

Eeloleval nädalal saabuva nüansi kohta ütlevad nad esmalt, et need, kes on minu horoskoope juba pikalt lugenud ja ka kaasa teinud ülesandeid, mida inglid on siin mõnikord andnud, leiavad nüüd tolle saabuva nüansi täpse kirjelduse nimekirjast, mille koostasite 2016 a. 51. nädalal. Tegu oli soovide nimekirjaga, mille koostamine antigi meile tookord nädala ülesandeks. Rohkem ma siin seda ülesannet ei kirjelda, sest selle kohta saate info üle lugeda just nimelt eelviidatud nädala horoskoobist – ehk otsige nädala horoskoopide kategooria alt üles 2016 a. 51. nädala horoskoop. Ja seejärel muidugi otsige üles ka eelviidatud nimekiri – kui selle tegite. (Kuidas seda horoskoopi leida? Kogu info, kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, leiate minu kodulehe esilehelt.)

Inglid ütlevadki seega, et kes tookord selle ülesande kaasa tegi, saabki eeloleval nädalal midagi väga konkreetset, mille ta sinna nimekirja üles kirjutas. Tõenäoliselt olete käesoleva aasta jooksul juba ka varem märganud just nende soovide täitumist, mida te sinna kirja panite. Nüüd saategi kogeda ühe järgmise soovi täitumist.

Kuna mõistan, et viimase aasta jooksul on minu kodulehele lisandunud ka väga palju uusi lugejaid, kes tookord seda ülesannet veel kaasa teha ei saanud, siis küsin inglitelt veel täiendavat täpsustust. Ehk küsin, kuidas nad saabuvat nüanssi veel kirjeldaksid. Millised märksõnad seda nüanssi iseloomustavad?

Inglid ütlevad, et saabub miski, mis on seotud kirjaliku suhtlusega või asjade kirja panemisega. Tegu võib olla mingit muud sorti nimekirjadega ehk mitte otseselt teie südamesoovide nimekirjaga, vaid hoopis mõne muu nimekirjaga, mille olete ise koostanud. Igal juhul on saabuv nüanss (ehk objekt, ese, nähtus, kogemus, isik vms) seotud infoga, mis on kuhugi varem kirja pandud.

Lisaks ütlevad inglid, et teile antakse nüüd tõenäoliselt ka unenägudes infot, mis aitab kaasa tolle nüansi saabumisele. Neile aga, kes teevad oma unenägude kohta märkmeid, tähistab too viide seda, et saabub miski, mille saabumist olete te unes juba näinud. See muidugi ei välista seda, et ka eeloleval nädalal saabub mõni asjakohane viide/sümbol läbi unenäo.

Inglid lisavad, et uut ajastut võibki ka vaadelda südamesoovide täitumise ajastuna. Nad on meile palju rääkinud sellest, et uue ajastu raames ei lasta meil enam tegeleda “ellujäämisega”, vaid nüüd on käes aeg “elada”. Tõelise/ loomuliku/ loodusliku elu juurde kuulubki muuhulgas ka soovide täitumine. Soovi tekkimine ja selle täitumine on osa loomulikust kulgemisest.

Miks näeme aga nii palju enda ümber seda, et inimeste soovid ei täitu? Ka selle nüansi puhul on algpõhjuseks manipulatsioonid. Inimesi on muuhulgas manipuleeritud uskuma, et soovimine on halb asi. Meid on manipuleeritud uskuma, et soovimine on egoistlik. Meid on manipuleeritud uskuma, et me ei vääri oma isiklikke soove. Meid on manipuleeritud uskuma, et me peame lihtsalt vastu võtma selle, mida iganes elu meie teele loobib. Tegelikult aga ei loobi loomulik/ tõeline elumuster (ehk elamise muster) mitte kellegi teele mitte midagi. Loopimine on manipulaatorite pärusmaa.

Inimese elu on tegelikult loodud kulgema erinevate uute soovide rütmis. Igaühel on alati õigus soovida midagi uut – uusi rõõmustavaid kogemusi, elamusi, nähtuseid, esemeid jne. Kui inimene enam ei soovi mitte midagi, siis tema loomulik kulgemine jääb seisma. Aga mida toob endaga kaasa seisak? Muuhulgas toob see näiteks kaasa haiguseid. Seisak ei ole looduslik nähe. Ka siis kui me magame, liigub meie organism ju omasoodu edasi. Hingamine on ka liikumine. Ja mida me hingamise kohta teame? See on vist küll kõigile teada, et kui inimene enam ei hinga, siis kuulutatakse ta (teatud momentide möödudes) surnuks. Täpselt samuti on loomuliku liikumisega tervikuna – kui inimese elust kaob loomulik liikumine (muuhulgas näiteks soovide kadumise näol ehk inimene enam ei julge soovida midagi), siis ta hakkab järk-järgult hääbuma. Elust hakkab järk-järgult kaduma rõõm, kuni ühel päeval kaob ka elutahe.

(Vahemärkus – neile, kel tekkis nüüd küsimus, et kas oma elu elamine, vastavalt oma isiklikele soovidele, polegi siis egoistlik – lisan siia viite oma artiklile “Soovitused igapäevaeluks”. Tolle artikli esimese alapunkti alt leiate vastuse.)

Miks inglid praegu seda räägivad? Nad ütlevad, et eeloleval nädalal algava energialaine kohta võib iseloomustuseks öelda ka, et see on elutahte energialaine. Ehk üks nüanss, mida meile nüüd (kollektiivselt) kuhjaga tuuakse, on elutahe. Inglid ütlevad, et elutahe on tegelikult kõige rõõmustava alustala. Eelmisel nädalal toodi nendesse taladesse tagasi turvatunne. Nüüd lisandub sinna elutahe – suurelt ja julgelt, kuid samas ka filigraanselt ning graatsiliselt.

Eeloleval nädalal on energeetilisi sarnasusi nädalatega nr 51, 2016 (nagu kõnelesin ka ülalpool) ja nr 11, 2017. Nagu ikka, toon neid viiteid-ühendusi (mida võib ka pidada energeetilisteks sildadeks) välja nende jaoks, kes on oma sisetunde tuunimise teekonnal ning kellele meeldib seetõttu erinevaid olukordi/ nähtuseid põhjalikumalt analüüsida (nii tunnetuse kui mõistusega). Just säärased isiklikud analüüsid viivad antud temaatika raames sihile.

Ehk sisetunde tuunimise temaatika raames pole teil iialgi paremat õppematerjali võimalik leida kui enda elu. Kõik sõnumid ja märguanded, mida inglid teile saadavad, tulevad teieni läbi teie enda isikliku sisetunde. Sealjuures tuleb silmas pidada, et teie märguanded võivad vägagi erineda teiste inimeste märguannetest, sest ka need märguanded on personaalsed. Mida see tähendab? See tähendab, et kui te tahate kuulda oma ingleid, siis tuleb teil puhastada oma isikliku sisetunde kanalit. Teiste poolt kanaldatud info saab muidugi olla sekundaarseks abivahendiks, kuid täpselt selleks ta ka jääb – peamine info, mida teil vaja on, tuleb ikka otse teile ja otse teie inglitelt.

Nädala nr 48 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Junkie XL, Elvis Presley – A Little Less Conversation (Elvis vs JXL)” ja ka “Michael Jackson – Smooth Criminal”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

UUTELE LUGEJATELE

Kuna kohe-kohe on meil taaskord lõppemas üks aastaring, siis tähendab see (horoskoopide temaatika raames) seda, et väga lühikese perioodi vältel tekib siia juurde suur hulk lugejaid. Seetõttu otsustasin lisada oma nädala horoskoopide juurde (aastalõpu perioodiks) eraldiseisva infojupikesena väikese selgituse-täpsustuse selle kohta, mida uued lugejad minu kodulehelt leida võivad. Ehk ma tegin lühikokkuvõtte järgnevast- millest inglid siin kõnelevad ja mis on need inglite sõnumeid edastavad horoskoobid, mida ma kanaldan/ kirjutan.

Alustan täpsustusest, et minu kodulehelt ei leia te traditsioonilises mõttes horoskoope. Need on siin inglisõnumeid sisaldavad kirjatükid, mitte astroloogilised horoskoobid või tavapärases mõttes ennustused. Inglid kõnelevad siin energiatest, mis meie elus vastavatel ajaperioodidel valitsevaks kujunevad ning jagavad õpetusi selle kohta, kuidas elada, mitte kuidas “ellu jääda”.

Juhin ka tähelepanu ka asjaolule, et need on siin pigem järjejutu laadsed kirjatükid, mistõttu ei pruugi te vaid üht konkreetset jupikest lugedes mõista, millest siin kõneletakse. Seetõttu soovitangi alati uutel lugejatel tutvuda kindlasti ka varasemate perioodide horoskoopidega ja seetõttu rõhutan ka siin igal sammul, et neid kirjatükke kutsun ma vaid tinglikult “horoskoopideks”. Miks kasutan horoskoobi mõistet ja osaliselt ka astroloogiliste tähemärkide mõisteid? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide (aastahoroskoopide) üldinfo postitusest. Kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? See info on tervikuna kirjas minu kodulehe esilehel. Lisan veel, et ka mõistet “inglid” kasutan ma vaid tinglikult. Kes või mis on minu käsitluses “inglid”, seda saate lugeda alalehelt KKK ehk Korduvalt Küsitud Küsimused.

Kuna minu poolt kanaldatud inglisõnumite põhiliseks sisuks on kujunenud uue ajastu energiate ja seaduspärasuste kirjeldamine, siis lisan siia ka ühe väga kokkuvõtliku uue ajastu selgituse, mille inglid andsid meile 2017 a. 47. nädala horoskoobis. Mulle endale see selgitus väga meeldis ja minu hinnangul võtabki see väga hästi kokku uue ajastu tuuma. Seega siit see selgitus tuleb: “Uus ajastu on nüüd puhtakujuliselt ainult nende päralt, kes mõistavad, mis on sisetunne. Ehk see ajastu on nende päralt, kes mõistavad oma sisetunde olulisust ja loomulikkust, mitte ei pea seda millekski ebamaiseks. Ebamaine on hoopis see kui inimene ei hooma absoluutselt seda, et ta on looduse osa. Ebamaine on see kui inimene arvab, et oma isikliku sisetunde kuulamine ja järgimine on ohtlik. Ebamaine nähtus on vägivald. Ebamaine nähtus on sõda. Ebamaine nähtus on manipulatsioon. Aga miks sellised nähtused maises plaanis üldse kajastuvad kui need on ebamaised? Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma neid manipulatsioone. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma seda, et sisetunne on midagi ebamaiset. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma erinevaid manipulatsioone, millele on osavalt kleebitud külge silt “usk”.”

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 48. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kuula oma unenägude sõnumit. Number 10

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 03.12 – täiskuu
 • 03.12 – 23.12 – merkuuri retrograad

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Sain eelmisel nädalal valmis kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen tervikuna aasta energiat. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. See raamat on juba valmis ja täiesti tellitav. Selle hinnaks on 25 eur ning saadaval on ta e-raamatu formaadis. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päeva inglisõnumid minu poolt kanaldatud põhjalikku 2018. aasta horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka osta. Raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.) Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS! – 2018 PÕHJALIK HOROSKOOBIRAAMAT (Tasuline; 25 eur)

2018 a. põhjalik horoskoobiraamat on nüüd valmis ja ka tellimiseks saadaval! Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"