Nädala horoskoop 17.02-22.03.2020

nädal 8-12 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

Kevadise pööripäeva (kollektiivne) kaugseanss 

17.02-22.03.2020

2020. aasta nädal nr 8-12

Inglite sõnumid aasta 8-12. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Krüpteeritud puhastustuli

Eelmisel nädalal oli fookus värske õhu saabumisel. Inglid ütlesid, et kõnealune õhk toob endaga kaasa ühe raske olukorra lõppemise. Nad lisasid veel, et me võime maiseid termineid kasutades ka öelda, et nüüd lõppeb üks järjekordne ajajärk.

Mis saab viie eeoleva nädala jooksul?

Inglid ütlevad, et seekord hakkab kevadise pööripäeva energia toimetama juba üsna varakult, mis tähendab meie jaoks ka pikemat kollektiivset energeetilist kaugseanssi. Ehk kevadise pööripäeva energia toimetabki sel korral lausa viis nädalat.

Mida see tähendab, et kaugseanss sel korral nii pikalt toimetab? See tähendab seda, et meil on järelikult vaja nüüd läbi teha üks korralik energiapuhastuse teekond. Ikka selleks, et saaksime edasi kulgeda üha rõõmsamalt ja edukamalt.

Niisiis, näeme juba ka käesoleva horoskoobi märksõnast, et meid ootab ees lausa puhastustuli. Järelikult saab seekordne kaugseanss olema väga põhjalik ja vähemalt mõne nüansi osas ka ammendav. Nimelt lõpetab ju tuli alati teatud nüansse ära ammendavalt…olenevalt sellest kui pikalt ta toimetab.

Aga mida tähendab see, et eelolevate nädalate puhastustuli on krüpteeritud?

………. ………… ………… ………… …………. ………… ………..

Nagu juba ülalpool mainitud, leiab viie eeloleva nädala sees muuhulgas aset kevadine pööripäev. Ja nagu nägime juba viimaste pööripäevade puhul – nüüd toimetab alati läbi pööripäevade horoskoopide ka kollektiivne kaugseanss.

Selgitan – kuna pööripäevad on väga tugeva energeetilise laenguga ajamomendid, siis ei kujunda inglid enam pööripäevade sõnumeid ainult lugemismaterjaliks. Neis sõnumites sisaldub edaspidi alati kollektiivse (energeetilise) kaugseansi energia. Ja seetõttu ma neid horoskoope enam avalikult üles ei riputa, vaid siin saabki nüüd igaüks otsustada, kas ta soovib sellest kaugseansist osa võtta või mitte.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud oma kodulehe esilehel.)

Viie eeloleva nädala horoskoop ongi seega pööripäeva horoskoop ehk seekordne horoskoop ongi täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivadki just kevadise pööripäeva kaugseansil osaleda. 

Seetõttu on ka too horoskoop seekord tasuline – hinnaks on 10 eurot. 

Täpsustan veelkord – see tähendab seda, et seekordne horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, mistõttu ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Täpsustan veelgi – nädala horoskoobid ei jää edaspidi tasulisena ilmuma. Selline korraldus esineb tulevikus uuesti ainult pööripäevade puhul, sest need on väga tugeva energiaga ajamomendid.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES NÄDALA HOROSKOOBIS?

Juhin veelkord tähelepanu asjaolule, et seekord on pööripäeva nädala horoskoobi hinnaks 10 eurot.

Hind on seekord teistsugune kui varem seetõttu, et ka 2020 a. kevadise pööripäeva energiad on väga ulatuslikud, mis tähendab, et meile on sel korral saadetud inglite poolt väga põhjalikud ja pikad sõnumid.

Nimelt on seekord sõnumite mahuks lausa 44 lk.

Sellest 14 lk on üldised sõnumid ehk esimesed 14 lk sisaldavad samasuguse ülesehitusega nädala horoskoopi, nagu ma ikka olen valmistanud.

UUDNE OSA – Lisasõnumid kõigile tähemärkidele!

Edasi tuleb aga uudne osa – nimelt kanaldasin ma kevadise pööripäeva puhul lisasõnumid igale tähemärgile eraldiseisvalt. (Sellist asja ma varem teinud ei ole. Ma olen seni kasutanud tähemärkide põhist sõnumite jaotust vaid nende lühikeste aastahoroskoopide puhul, mis minu kodulehelt leitavad on.)

Ehk KÕIK 12 TÄHEMÄRKI (Jäär, Sõnn, Kaksikud, Vähk, Lõvi, Neitsi, Kaalud, Skorpion, Ambur, Kaljukits, Veevalaja ja Kalad) leiavad kõnealusest horoskoobist ka oma tähemärgi põhise lisasõnumi. 

Tähemärkide lisasõnumite kanaldamisel kasutasin samuti neid kaarte, mida kasutan ka nädala horoskoopide puhul. Mõne tähemärgi puhul on inglid saatnud veel ka lisanduvaid energeetiliste sildade viiteid.

Kui pikk on iga tähemärgi sõnum? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

Niisiis, kordame – viie eeloleva nädala horoskoop on tasuline, sest selles sisaldub kevadise pööripäeva (kollektiivne) energeetiline kaugseanss. 

Kordame ka üle, et seekord on horoskoobi SISU UUTMOODI – lisaks üldistele sõnumitele, kanaldasin ma ka lisasõnumeid, IGALE TÄHEMÄRGILE eraldiseisvalt.

Selle horoskoobi hind on 10 eurot 5 eurot

(Soodushind kehtib alates 20. märtsist.)

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul viie eeloleva nädala horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 44 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – kevadise pööripäeva – nädala horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool, see – kevadise pööripäeva – horoskoop on mahuga 44 lk.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

17. veebruarist kuni 22. märtsini 10. maini.

(PS! Kevadise pööripäeva kaugseansi kõigi etappide (kokku on neid kolm) kohta leiate otselingid alalehelt “Pööripäeva kaugseanss”. Kõiki etappe saab tellida kuni viimase etapi lõpuni – ehk 10. maini.)

NB! Kordan igaks juhuks ka üle, et see, mida saate tellida, pole personaalne horoskoop. Personaalseid horoskoope mina ei valmista.


UUDIS kuuhoroskoopide kohta

Hetkel on müügis ka märtsi kuuhoroskoop, mis sisaldab märtsikuus toimetava kaugseansi energiat. St. praegu on korraga võimalik osaleda kahes kaugseansis. Üks neist kestab ülalnimetatud ajaperioodil (ehk kevadise pööripäeva ajaperioodil) ja teine kestab terve märtsikuu. Sealjuures on märtsi kuuhoroskoobi sisu teistsugune – seal ei ole tähemärkide põhist sõnumite jaotust. Sealt leiate hoopis teemade kaupa sõnumite jaotuse (suhted, finants & karjäär jne). Märtsi kuuhoroskoobi kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Kuuhoroskoop (tasuline)”.

Lisan veel märtsi kuuhoroskoobi kohta sellise uudise – kui kuuhoroskoobid on muidu olnud müügis ainult üks kuu ette, siis märtsi horoskoopi saate tellida kuni märtsi lõpuni. 

Põhjus seisneb selles, et alates aprillikuust muudan ma jälle oma töömeetodit. Sellega seoses ei ilmu enam kuuhoroskoobid samasuguses formaadis nagu nad seni on ilmunud. Mis edasi saama hakkab? Selle info kuulutan välja tõenäoliselt kuskil märtsi keskpaigas (võib-olla ka märtsi lõpus – aprilli alguses).

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 17.02-22.03.2020

Comments are closed.