Nädala horoskoop 13.11-19.11.2017

nädala horoskoop 46 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

13.11 – 19.11.2017

2017. aasta nädal nr 46

Inglite sõnumid aasta 46. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Lahkub manipulatsioonide tuum

Nädala kristall – Lumehelbe obsidiaan

Nädala värv – Valge

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 46. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kas sul on tunne, et midagi on puudu? Võib-olla on tegemist hoopis elu loomuliku kulgemisega? Number 77

Inglite taro kaart – Veekaartide kuningas (ingl. k King of Water)

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal pöördus karma täisring vikerkaareks. See tähendas seda, et voogama hakkas energialaine, mis võimaldas üles leida härjapõlvlaste poolt vikerkaare lõppu peidetud aarde. Sealjuures lisasid inglid, et tollest energialainest saavad osa kõik need, kes tegelevad nüüd selle hoomamisega. Kuidas pidi kõnealust energialainet hoomama? Ikka läbi oma isikliku sisetunde. Inglid ütlesid, et isiklike analüüside ja tähelduste tegemine on tolle energialaine vältel äärmiselt oluline.

Eeloleval nädalal jätkub seesama energialaine, mis sai alguse eelmisel nädalal. Ehk tuleb ikka jätkuvalt tegeleda tolle laine hoomamisega, mis tähendab seda, et tuleb jätkuvalt väga hoolikalt järgida oma sisetunde poolt antavaid juhiseid. Seda muidugi juhul kui soovite tollest lainest osa saada.

Nagu inglid ütlesid, võimaldab selle laine toimel tehtav (isiklik) analüüs uut sorti tervenemist. St. siin laines sisalduvad uued isikupärased lahendused, nõrkade külgede tugevuseks pööramise võtmed jne. Kõige tuumaks on aga see, et meil on nüüd jälle võimalik oma elus juhtroll enda kätte võtta. Täpsustan – siin käib jutt juhtrollist, mille inimesed andsid kollektiivselt käest ära sajandeid tagasi. Selle juhtrolli kadumise fakt ongi olnud tuumpõhjuseks igasuguste erinevate maisete hädade ja haiguste tekkel.

Aga mis see tähendab, et juhtroll kadus? See tähendab seda, et inimene hakkas kõike välist olulisemaks pidama kui iseenda sisemist juhendust. Oma sisetundest olulisemaks hakati pidama naabrinaiste, vallajuhtide, presidentide, kuningate jms tegelaste õpetusi-käske-keelde jne. Oma sisetundele hakati järjepidevalt vastu liikuma, sest keegi isik x kuskil ametikohal x ütles, et vot just nii on õige. Ja inimesed kuulasid neid isikuid ning hakkasid järjest enam pimesi nende isikute käske täitma. Pimesi selles mõttes, et keegi enam lõpuks ei küsinud, kas see ka õige-õiglane-inimlik on, mida too isik x käseb. Lihtsalt täideti käsku. Eks algul ikka leidus neid, kes veel kõnelesid sellest, et nii pole vast kõige õigem elada, kuid lõpuks harjuti. Lõpuks harjuti, sest nii näis elu lihtsam.

Ja just nimelt “harjuti” – inglid rõhutavad, et kõik säärased inimlikust-elust-eemale-kiskumise-protsessid on inimestele sisse “harjutatud”. Miks? Sest kõike tehislikku peab inimese organismi (nii füüsilisse kui ka vaimsesse) järjepidevalt sisse tilgutama selleks, et see tekitaks püsivaid kahjustusi. Me oleme tugevad olendid ja seega ei ole ka väga lihtne meid rööpast välja viia. Selleks tehti pikki aastaid kahjustavat tööd, et me liiguks oma sisetunde kuulamise/ järgimise teelt eemale.

Tuleme tagasi eeloleva nädala sõnumite juurde – inglid ütlevad, et nüüd lahkub manipulatsioonide tõeline tuum. Seda nii kollektiivsel kui ka personaalsel tasandil. Aga mis või kes täpsemalt lahkub? Seda näeb juba igaüks enda jaoks ise, sest siin tulevad nüüd mängu vägagi erinevad detailid. Mis on aga oluline, on tolle lahkumise tagajärg – nimelt tolle lahkumise tagajärjel saab inimene hakata vabalt hingama. St. lahkub miski või keegi, mille tõttu te pole seni saanud vabalt hingata. See lahkuv nüanss võib tõepoolest olla erinevate isikute jaoks vägagi erineva sisuga, sest ka kõnealused manipulatsioonid on erinevate inimeste puhul kinni haaranud erinevatest tugipostidest.

Palun inglitel tuua siiski mõne näite. Nad ütlevad, et üks nähtus, mis nüüd kindlalt suure sammu võrra hääbub, on draama ja kõik, mis selle mõiste juurde kuulub. Nimelt on draama mõistet (ja kõike, mis selle juurde kuulub) kasutatud samuti inimestega manipuleerimiseks. Kuni inimese elus püsib pidevalt aktuaalsena miskit dramaatilist, on talle ka lihtne sisestada igasugust muud jama. Sellises staadiumis on inimene ülihõlpsalt manipuleeritav, sest miski kisub koguaeg tema hinges haavu lahti. Manipulatsioon aga vajabki just neid haavu selleks, et teie organismi (nii füüsilisse kui vaimsesse) siseneda.

Tegelikkuses on lugu selline, et me ei pea mitte millegi tõttu pikalt kannatama. Me ei pea mitte ühtki välist nähtust pikalt põdema. Me ei pea kogema haigusi.

Me võime tegelikkuses elada iga oma elupäeva rõõmsas energias kümmeldes. Meie elu pole selline ainult seetõttu, et meie elusüsteemi on pikalt ja põhjalikult manipuleeritud.

Mis veel eeloleval nädalal hääbub? Inglid ütlevad, et draama kõrval hääbub nüüd ka tema kaksikvend nimega hirm. Hirmud on tehislikud nähtused. Ka neid ei peaks me üldse tundma ega tajuma. Selleks pole tegelikkuses üldse mitte mingisugust põhjust. Need on meie süsteemi samamoodi manipulatsioonide seeria raames sisse harjutatud. See, mis on toimunud, on tegelikult hullem kui ükskõik, milline massihävitustöö, millest meile on ajalootundides räägitud.

Aga enam pole siin karta miskit – me elame ja oleme nüüd uues ajastus. Siin ajastus kehtib rõõmu energia. Siin kehtib armastuse energia. Siin kehtib vabaduse energia. Siin kehtib luba kõigeks, mis on õiglane ja inimlik. Kõik, mis nende energiate vastu töötada tahab, langeb nüüd lihtsalt järjest minema. Kõik need, kes on sihipäraselt tegelenud selle kõige paremini varjatud kuritegevuse liigiga (ehk süvamanipulatsioonide sissejuurutamisega), langevad nüüd järjepidevalt lihtsalt minema. Uue ajastu energiad ei toeta selliseid tegevusi. Uus ajastu ei toeta tapmist, draamat, hirmukoolitusi, pimedaid käske-keelde. Uus ajastu ei toeta ebainimlikkust mitte ühestki aspektist.

Tundub, et eeloleval nädalal näemegi me ka ühel (või ka mitmel) väga kindlajoonelisel viisil, kuidas uue ajastu energiad toimivad. Me näeme, kuidas need energiad toetavad rõõmu. Me näeme, kuidas need energiad toetavad vabadust. Me näeme, kuidas need energiad toetavad inimlikkust. Me näeme, kuidas need energiad võimaldavad vabalt hingamist.

Mida teha, et sellest energialainest osa saada? See juhis on ikka ja alati täpselt sama – tuleb kuulata ja järgida oma isiklikku sisetunnet. Nagu inglid rõhutavad siin igal sammul – teie isikliku sisetunde kanalile pole olemas asendust. Mitte keegi ei saa ega peagi saama teie jaoks seda asendada. Miks? Sest te olete terviklik olend, kes on loodud seisma julgelt oma jalgadel. Te olete loodud elama julgelt oma elu. Te olete loodud omama kõige täiuslikumat navigatsioonisüsteemi, milleks on teie isiklik sisetunne. Te olete loodud elama tervislikku ja terviklikku elu, milleni viib teid teie isiklik sisetunne.

Ei, naabrinaise sisetunne ei peagi teid aitama. Ei, teie ema sisetunne ei peagi teid aitama. Ei, teie õe-venna sisetunne ei peagi teid aitama. Teil pole vaja abi. Teil on vaid vaja kuulata ja järgida oma isiklikku sisetunnet.

Lisaks eelmisele nädalale on eeloleval nädalal tugevaid energeetilisi sidemeid ka aasta algusega. Seega soovitan siinkohal lugeda üle ka mõned 2017 a. alguse perioodi kuuluvad nädala horoskoobid.

Nädala nr 46 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Massive Attack – Teardrop”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 46. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kas sul on tunne, et midagi on puudu? Võib-olla on tegemist hoopis elu loomuliku kulgemisega? Number 77

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 16.nov – kaduneljapäev
 • 17-18.nov – tähesadu (leoniidid)
 • 18.nov – noorkuu

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päeva inglisõnumid minu poolt kanaldatud põhjalikku 2018. aasta horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka osta. Kogu lisainfo nimetatud raamatu kohta leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.) Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS! – 2018 PÕHJALIK HOROSKOOBIRAAMAT (Tasuline)

2018 a. põhjalik horoskoobiraamat on nüüd valmis ja ka tellimiseks saadaval! Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mis imeloom see täpsemalt on, kui palju maksab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 13.11-19.11.2017

Comments are closed.