Nädala inglisõnum 15.03-21.03.2021

Nädala inglisõnum

15.03 – 21.03.2021

Inglite sõnumid aasta 11. nädalaks

MÄRKSÕNA – Sõit koju


UUDISED

  • Kevadise pööripäeva kaugseanss toimetab sel korral veidike teistmoodi – nimelt ei ilmu see teatud nädalate sõnumina ja täpsemalt ei ilmu see sel korral ühegi konkreetse ajalise määratlusega.

Ehk ajalist kestust inglid seekord kevadise pööripäeva kaugseansile ei määragi.

Olen ka viimaste pööripäevade puhul märganud, et neis sõnumites tõusetunud teemad kulgevad tihtilugu pööripäevast pööripäevani. Jah, muidugi on pööripäeva tugevaim mõju sel täpsel päeval ja seda ümbritsevatel päevadel, kuid viimastel pööripäevadel on olnud kombeks sirutada end välja ka kuni järgmise pööripäevani. Ehk on mõjusid, mis kestavad ühest pööripäevast järgmiseni.

Ja seetõttu polegi kevadise pööripäeva kaugseansil sel korral maises mõttes täpset ajalise kestuse määratlust.

Ilmub lihtsalt kaugseanss, mis hakkab rakendama kevadise pööripäeva energiaid.

Millal see kaugseanss ilmub? See ilmub juba lähipäevil.

  • Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Selle info leiate alati minu kodulehe esilehelt. Esilehe lõpus on kollektiivsete kaugseansside infosektor. Seal on alati ka kirjas, millised kaugseansid parasjagu toimetavad. Vt. ESILEHT

Kristall – Lumehelbe obsidiaan

Värv – Valge

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Tere! Su lahkunud lähedased ütlevad Sulle “Tere”! Tea, et nendega on kõik hästi. Nr 7

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Nr 1

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Fookusest väljas. Keskendu sügavalt käesolevale projektile, siis tuleb ka tulemus. Nr 50

Kahe eelmise nädala vältel suunasid inglid meid avama väravaid.

Mida toob meile nädal nr 11?

Inglid alustavad – sel nädalal lahkub üks iidne ehk väga sügav tõke.

Missuguse tõkkega on tegu?

Inglid ütlevad – see tõke on takistanud inimeste koduteed. Täpsemalt on see tõke külvanud inimeste koduteele hirmu. Ja veelgi täpsemalt on see tõke ka autoriks kõigile hirmujadadele, mis hargnevad koduteest edasi. Ehk võib ka öelda niipidi, et see tõke on tekitanud inimestes sujuva kulgemise hirmu.

Just sellist sõnastust soovivad inglid selle tõkke kohta kasutada.

Aga mida see tähendab?

Inglid selgitavad – inimene on oma eluga tõeliselt kodus siis, kui tal on peakohal meelepärane katus ja laual meelepärane toit. Lisaks kuulub “tõeliselt-kodus-olemise” valemisse ka igasugune muu elutäide, mis on vastava inimese eelistustega kooskõlas.

Ehk kokku peab selline valem andma rahulikku ja meeldivat kulgemist võimaldava argipäeva. Ehk argipäeva, millest puudub puudulikkuse nähe.

Inglid rõhutavad – kuniks miski tekitab puudulikkuse tunnet, pole see valem täidetud.

Ja kui see valem pole täidetud, siis lonkab ka inimese elu kuidagpidi ehk alati leidub miski, mis paneb elus midagi justkui lonkama.

Ehk võib ka öelda niipidi – inimese elu algab kodust.

Ja iga rännak, mida inimene oma elus ette võtab, algab koduteest.

Mida see kokku tähendab?

See tähendab seda, et kui teie koduteel on hirm sees, siis on ka teie rännakutel alati hirm sees.

Ehk sujuvat kulgemist ei ole kuskil.

Ja sujuvat kulgemist te ka ei leia kuskilt.

Te ei leia seda täpselt nii kaua, kuni teie koduteel on hirm sees.

Inglid jätkavad – tõke, mis nüüd lahkub, teeb väga paljude jaoks kodutee vabaks.

Ehk väga paljude jaoks muutub nüüd võimalikuks ülalpool kirjeldatud tunnusmärkidele vastav elu.

Ehk väga paljude jaoks muutub nüüd võimalikuks argipäeva sujuvaks kujundamine.

Miks ei ütle inglid, et see muutub kõigile võimalikuks?

Inglid selgitavad – me ei saa öelda, et see muutub kõigile võimalikuks, sest inimene võib ise oma teele ikka kaikaid edasi loopida.

See, mis lahkub, lahkub nüüd üldisest energiast.

Kas inimene ka neid vabanevaid võimalusi kasutab?

See jääb juba igaühe isiklikuks otsuseks. Ja muidugi mitte ainult otsuseks – neid võimalusi peab igaüks ka ise üldisest energiast endale alla laadima. 

Kuidas sellist asja teha? Ikka oma isikliku sisetunde abil.

Igal juhul saame me tõdeda eeloleva nädala kohta järgmist – siin ajajoonel lahkub üks sügav tõke ja see muudab väga paljude jaoks kodutee vabaks.

Mis tõke on see täpsemalt olnud?

Mismoodi ta täpsemalt lahkub?

Just neil teemadel jätkavad inglid juttu kevadise pööripäeva kaugseansi sõnumites.

Ehk muuhulgas vaatleme me just seal edasi ka kõnealuse tõkke ja selle lahkumise teemat.

Miks läheb jutt seal edasi?

Sest nädala nr 11 lõpus ongi kevadine pööripäev.

Varasemalt on minu pööripäeva kaugseansid näinud välja sellised, et nendeks nädalateks polegi avalikke sõnumeid ilmunud. Avalikke sõnumeid pole ilmunud, sest vastavate nädalate (mis ümbritsevad pööripäeva) sõnum ongi olnud pööripäeva kaugseansi sõnumiks.

Sel korral aga saadavad inglid pööripäeva ümbritseval ajaperioodil ka avalikke sõnumeid ja kevadise pööripäeva kaugseanss on ajalise kestuse mõttes korraldatud hoopis teistmoodi (kuidas, seda kirjeldasin juba ülalpool, uudiste sektori all).

Sõnumite sisu osas on aga jätkuvalt olemas teemasid, mida nad pööripäeva energiate puhul avalikult vaadelda ei soovi. Ja seetõttu möödubki nüüd pööripäeva ümbritsev ajaperiood selliselt, et avalikke sõnumeid küll saadetakse, kuid need ei sisalda kogu analüüsi, mille edastamist inglid minult parasjagu soovivad.

Niisiis – kõnealuse tõkke analüüs jätkub (muude teemade kõrval) kevadise pööripäeva kaugseansi sõnumites.

Millal need sõnumid ilmuvad?

Need ilmuvad juba lähipäevil.

Kuidas olla kiirelt kursis kõigi minu poolt kirjutatud/ kanaldatud sõnumitega – selle ülesande juures on heaks abiliseks Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Nimelt lisan ma alati ka sinna kanalisse lingi, kui on valminud uus sõnum. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädal nr 46, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/10/nadala-horoskoop-13-11-19-11-2017/)

Kalade 2018 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/20/horoskoop-2018-kalad/)

Nädal nr 15, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/04/09/nadala-horoskoop-09-04-15-04-2018/)

Kuupäev 01. aprill (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 11 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Yael Naim – New Soul”, “Nelly Furtado – I’m Like A Bird” ja “Corinne Bailey Rae – Put Your Records On”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle sõnumi juures kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑