Nädala horoskoop 09.04-15.04.2018

nädal 15 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

09.04 – 15.04.2018

2018. aasta nädal nr 15

Inglite sõnumid aasta 15. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Lõpetamine

Nädala kristall – Lumehelbe obsidiaan

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 15. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Jälgi, mis loodusel Sulle öelda on. Nr 34

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Kolmas veekaart

Lillekaart – Perekondlik harmoonia. Krüsanteem

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kaks viimast nädalat on möödunud vaikuse saatel. Eelmisel nädalal lisandus vaikusesse ühe konkreetse otsuse energia. Täpsemalt ütlesid inglid, et meil tuleb täita vaikusest tekkinud lünk ühe otsusega. Nad lisasid, et too otsus puudutab igaühe jaoks miskit, milles on olnud manipuleeritud muster sees.

Eeloleval nädalal lõpetame me ühe väga pikalt kestnud energeetilise teekonna. Siin pole enam küsimus mõnes viimases aastas. Inglite sõnul lõpeb nüüd üks konkreetne teekond, mis on kestnud alates aastast 1993. Ehk see on energeetiline teekond, mis on kestnud 25 aastat. Nagu me kõik teame, hõlmab see pikk ajaperiood vägagi erinevaid sündmusi. Kõik neist pole olnud meeldivad, kuid mis kõige olulisem – see on olnud ajastu, mille vältel meid on kollektiivselt välja toodud ühest spetsiifilisest mustrist. Jah, siin on jälle fookuses manipuleeritud muster. Nad ütlevad, et kõik, mis viimase 25 aasta jooksul on aset leidnud, on peaasjalikult toiminud energeetilise puhastusena. Ja kogu see puhastuse protseduur tervikuna on toonud meid nüüd siia ehk energeetilisse sihtpunkti, milles toimub lõpetamise tseremoonia.

Inglid ütlesid mõni nädal tagasi, et tol nädalal toimuvaid sündmuseid võib vaadelda ka kui ülikooli lõpetamist (ehk nendes sündmustes oli ülikooli lõpetamise elemente sees). Eeloleva nädala tarbeks ütlevad nad, et see siin pole enam kooli lõpetamise sümptomitega üritus. Eeloleva nädala sündmuseid iseloomustab kindlasti sõna “lõpetamine”, kuid me ei lõpeta nüüd kooli. Ei, see pole enam koolituse lõppemine. See on siin nüüd asukoht ajajoonel, mida võib kirjeldada väljendiga – kollektiivse ellujäämise lõpp.

Inglid on meile juba ammu rääkinud, et vana ajastu lõppes ja asendus uuega. See sündmus toimus juba ära, kuid nad on meile samuti selgitanud, et nende ajastute vahetumise periood on mitmekihiline. Selle perioodi sees on toimunud hulganisti erinevaid lõpetamisi ja lõppe. Selle perioodi sees on olnud juba ka hulganisti uusi alguseid ja uusi algatusi.

Nad on ka varem nimetanud kõnealust “vana ajastut” ellujäämise ajastuks ehk me võiks ju justkui arvata, et too ellujäämine lõppeski juba koos vana ajastuga. Inglid ütlevad, et teatud aspektid lõppesidki koheselt, kuid maises plaanis võtavad need muudatused rohkem aega. St. kulub rohkem maiset “aega” selleks, et muudatused hakkaksid end maises plaanis välja näitama.

Mulle tundub, et nüüd – eeloleval nädalal – peaksimegi me hakkama nägema täiesti maiselt ehk täiesti oma maisete silmadega seda, mida tähendab too “ellujäämise ajastu lõpp”. Täpsemalt – nüüd peaksid hakkama väga selgelt juba ilmuma erinevad suuremad muudatused, mis teevad inimeste elu elamisväärseks nii personaalsel kui ka kollektiivsel tasandil. Maises mõttes tähendab see kindlasti ka teatud südamesoovide täitumisi, sest elu ongi ju elamisväärne siis kui inimene saab teostada oma soove. Siinkohal on loomulikult fookuses heatahtlikud soovid ehk sellised soovid, mis on teie kõrgema hüvanguga kooskõlas. Mis see tähendab? See tähendab soove, mis lähtuvad teie autentsest sünnikoodist, mitte mõnest manipuleeritud uskumusest. See tähendab soove, mida soovib teie süda, mitte soove, mida keegi teine on teil käskinud soovida. Ehk fookusesse tulevad täiesti puhtad soovid. Puhtad nii maises, energeetilises kui ka vaimses plaanis.

Mida see kõik kokkuvõttes tähendab? See tähendab seda, et eelolevas nädalas peaks kõigi südamega inimeste jaoks sisalduma miskit äärmiselt meeldivat. “Kuidas olla kindel, et see, mis tuleb, ka meeldib mulle?” Inglid ütlevad, et kui te olete enda ellu soovinud selliseid nüansse, mis teile meeldivad, siis on see ka tagatud, et nüüd saabuv on teie jaoks personaalselt meelepärane. Aga tõepoolest, seda saab igaüks tagada nüüd vaid iseendale ja ise. Mis see tähendab? See tähendab, et need, kes on endistviisi keskendunud näiteks murede ja hirmude ketramisele, saavad nüüd tõenäoliselt oma õuele hoopis ühe murede ja hirmude puntra.

Kuidas nii?

Mida on inglid meile juba mitu aastat õpetanud (sh läbi minu horoskoopide, mida olen kanaldanud siin oma kodulehel samuti juba ligikaudu 2 aastat)? Õpetanud uue ajastu kohta ja ellujäämise temaatika kohta üleüldiselt?

Nad on ikka ja jälle korrutanud, et uues ajastus töötavad karmaringid väga kiirelt ja neid ei saa enam ükski isik kellegi teise (järeltulija vms isiku) kaela lükata. Mis see tähendab? See tähendab seda, et kõik, mida isik A teeb, peegeldab end ka isikule A väga kiirelt tagasi. Olenevalt olukorrast, võib peegelpilt ilmuda ka koheselt, mitte mõne aja möödudes. Isik A ei saa enam minna kuskilt võsast otsima mõnda isikut B, kellele oma karmat ümber tõsta. Isik A ei saa enam minna kuskilt võsast otsima mõnda isikut C, kes aitaks tal isikule B karma vägisi ümber tõsta. Miks? Inglid ütlevad, et esimene variant ei tööta enam selle tõttu, et selline teguviis on manipuleeritud teguviis ja see on nüüd aegunud asjade kastis. Teine variant ei tööta enam seetõttu, et isikuid tähisega C pole enam olemas. Need, kes taolist tööd tegid, on samuti juba aegunud asjade kasti tõstetud. Miks? Sest need olid manipulaatorid.

See kõik tähendab omakorda seda, et kui inimene valib endiselt vana käitumismustri-mõtlemismustri, siis näeb ta ka väga kiirelt, mida see muster endaga kaasa toob. Nagu inglid on meile õpetanud – vanas ajastus toimisid karmaringid veidike teistmoodi. Seetõttu ei näinud-kogenud-tundnud inimesed alati nii tugevalt, missugust signaali nad väljastavad. Signaal tõi tulemusi kas moonutatult või nii palju aega hiljem, et inimene ei osanud enam neid kaht sündmust kokku panna. Nüüd on aga ajaline muster – võib ka kasutada terminit “rütm” – teistsugune. See toobki muuhulgas kaasa justkui peegelpildis elu. Ehk inimene näeb väga kiirelt oma signaali tulemusi.

Loomulikult võib endiselt leiduda neid, kes ei taha oma peeglit vaadata ning kes seetõttu ei taha ka oma käitumismustrit muuta. See aga ei sega enam kuidagipidi teiste inimeste elu. Need, kes ei taha õppida ja ei taha oma peeglit näha, las nad olla omaette. Kui teil on soov enda elu parendada, siis teie saate oma peeglist igal juhul kogu info kätte, mida teil vaja on selleks, et nõnda ka läheks – ehk selleks, et elu ka tõesti muutuks elamisväärseks. Sealjuures loomulikult sellisel moel elamisväärseks, mis on teie jaoks personaalselt meelepärane. Inglid tuletavad ikka ja jälle meelde – erinevatele inimestele meeldivad erinevad asjad. Nii on ja nii peabki olema. Igaüks on loodud elama oma elu, mitte kellegi teise oma. Teie olete samuti loodud elama oma elu, mitte naabrinaise, ema või vennanaiseõe oma.

Ainus, mille eest teil on vaja hoolitseda, on teie isiklik signaal. Ehk siit tulebki väga lihtne retsept elamisväärseks eluks – jälgige pidevalt, et teile meeldib see pilt, mida oma energeetilisest peeglist näete. Kui soovite midagi muuta, talitage vastavalt. Kogu info, mida teil hetkel aktuaalse olukorra korrigeerimiseks vaja on, sisaldub samuti teie isiklikus peeglis.

Teil pole vaja reisida tuhandete kilomeetrite kaugusele või oodata, et just see õige nõustaja oma praktikumi uksed avaks. Kogu info, mida teil tõepoolest vaja on, sisaldub teie isiklikus peeglis. Ja inglid täpsustavad nüüd igaks juhuks veel ka juurde, et siin on küsimuse all tõepoolest energeetiline peegel. Ehk vastuste leidmiseks ei pea te hakkama mõnda suurt füüsilist peeglit endaga pidevalt kaasas tarima. Need ajad on läbi, kus vastuseid tuli käia otsimas kuskilt saja maa ja mere tagant. Nüüd on eluliselt olulised vaid need vastused, mida te isiklikult näete-kogete-tunnete oma isiklikust energeetilisest peeglist.

Ja inglid tuletavad ka meelde – oma isiklikku peeglit ei saa te kellegi teise omaga asendada. Ja tuletavad ka meelde, et teiste peeglites sisalduvad vastused, mis on vajalikud nendele teistele inimestele. Need vastused ei pruugi teid absoluutselt aidata ja mitte ainult – need vastused võivad teid hoopis eksiteele viia, sest need pole teie vastused. Teil on oma vastused ja teistel enda omad. Seda fakti ei ole tarvis muutma tõtata. Nii peabki olema. Inimesed olid, on ja jäävad erinevateks. See nüanss on siia ilma loodud elu rikastamise eesmärgil, mitte elu võimatuks või üliraskeks tegemise eesmärgil. Ka see on omakorda tõde, mida tasub oma mõtetesse integreerida.

Seega, mida teha eeloleval nädalal? Eks siin ongi ainult kaks varianti – kui teile meeldib see, mis teie õuele nüüd saabub, siis tuleb tegeleda rõõmustamisega. Kui ei meeldi, siis tuleb otsida oma isiklikust energeetilisest peeglist õpetusi olukorra korrigeerimiseks.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja ainult tolle ühe aastaarvu, millest nad juba kõnelesid ka ülalpool – 1993.

Nädala nr 15 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Rihanna – Cheers (Drink To That)”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 15. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Jälgi, mis loodusel Sulle öelda on. Nr 34

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Tõde paistab ja peegeldab kaugele. Valedel on iseenesest sumbuv energia. Nr 137

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine?
Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 12.04 – kaduneljapäev
  • (22.03) – 15.04 – lõpeb merkuuri retrograad

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

KVARTAL Tegin kuni 2018 a. esimese kvartalini ka kvartali horoskoope. Neid enam ei ilmu. Ilmuma jäävad nädala horoskoobid.

KUU Igakuiste ja ka teemapõhiste juhiste soovijatel on võimalus osta 2018 a. horoskoobiraamat, mille kohta leiate kogu lisainfo siit alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”. Selles raamatus sisalduvad iga kuu tarbeks muuhulgas suhete ja finants&karjääri juhised.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid (suhted, finants&karjäär, kinnisvara jm) ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"