Nädala horoskoop 16.04-22.04.2018

nädal 16 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

16.04 – 22.04.2018

2018. aasta nädal nr 16

Inglite sõnumid aasta 16. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Tagasitee sulgub ja uus uks avaneb

Nädala kristall – Must turmaliin

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 16. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kui Sul on asjakohane sõiduvahend, siis on ka suures laines lõbus liuelda. Nr 142

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Ego. Nr 15

Lillekaart – Vii fookus oma peamisele eesmärgile. Kipslill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kuna ka käesoleva nädala sõnumid ilmuvad alles teisipäevasel päeval, siis kordan siia üle samad sõnad, mis ütlesin paar nädalat tagasi – me oleme nüüd astunud energeetiliselt sellisele territooriumile, kus meile näidatakse korraga ette vaid üks samm. Selle tõttu avaldataksegi meile uut informatsiooni just siis kui vaja. Seetõttu ilmuvad nädala sõnumid nüüd tõenäoliselt vägagi tihti teistsuguse ajastusega kui varem ja on ka võimalik, et juba lähiajal ma enam üldse neid sõnumeid nädalate kaupa ei edasta. St. edastan inglitelt sõnumeid just siis kui on õige aeg ehk kui uus sõnum tahab ilmuda. Lisaks tasub meeles pidada, et seni kuni pole uut sõnumit ilmunud, kehtivadki viimati avaldatud sõnumi juhised. Kuna inglid töötavad energiatega, mitte inimeste poolt lahterdatud ajaraamidega, on see tegelikult alati nii, et nende sõnumite kehtivus võib kanduda üle hoopis teistesse ajaperioodidesse.

Kel on soovi vaadelda pikemalt infot ette, sel on võimalik osta 2018 a. horoskoobiraamat, mille kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”. (Aprilli keskpaigast alates on sellel raamatul ka soodushind.) 2018. aastaks lubati mul selline juhiste kogum kanaldada, kuid mulle juba praegu tundub, et 2019. aastaks enam sellist raamatut ei tule. St. nii pikka perioodi mul enam tõenäoliselt ette kanaldada ei lasta. Ja omakorda tähendab see seda, et too raamat jääb ainulaadseks nähtuseks, mida tasub endale kindlasti soetada kõigil neil, kellele minu poolt kanaldatud inglisõnumid meeldivad. Lisaks, tasub ikka meeles pidada, et ka seal raamatus räägime me energiatest. Oleme juba korduvalt näinud nädala horoskoopide energeetiliste sildade viidetes, et inglid suunavad ka tolle raamatuga kaasa töötavaid inimesi kasutama juhiseid, mis oleks justkui kehtivad alles mitme kuu pärast. Põhjus seisnebki selles, et inglid ei tee tööd maisete kuupäevadega, vaid nemad kõnelevad energiatest. Mõnes mõttes abistab ja juhendab inimest kogu see raamat tervikuna ka siin-kohe-praegu kui ta selle läbi loeb, sest seal sisalduvad juhised on mõnes mõttes kehtivad igal ajal.

Eelmisel nädalal algas üks väga oluline energeetiline sündmus inimkonna ajajoonel, mille kohta inglid ütlesid, et seda võib iseloomustada maise väljendiga “kollektiivse ellujäämise lõpp”. Nad selgitasid, et tegu on ühtlasi energeetilise puhastuse ajastu lõpuga. Tegu oli ajastuga, mis kestis 25 aastat.

Eeloleval nädalal tolle lõpetamise energia jätkub ja siin peaksid nüüd kõlama ka tolle lõpetamise tseremoonia lõpunoodid. Vähemalt hetkel näib nii, et järgmisel nädalal kõlab juba hoopis teistmoodi muusika.

Energeetiliselt kogeme me seega eeloleval nädalal tagasitee sulgumist. Milline tee see on? Inglid ütlevad, et hetkel on fookuses ikka endiselt too ellujäämise teekond. Me sulgeme nüüd selle tee jäädavalt. Jah, me tõepoolest sulgeme ise ja omal tahtel selle tee, kuigi pealtnäha võib osade jaoks tunduda see protsess ka pealesurutuna. See tähendab, et osad meist võivad seda protsessi käsitleda tee sulgumisena. Ehk nad ei pruugi tunnetada, et nad on ka ise sellele otsusele alla kirjutanud.

Miks see nii on? Inglid selgitavad, et kuigi meie tunnetussüsteemi on juba viimastel aastatel tugevalt modifitseeritud ja puhastatud, on siiski erinevate inimeste tunnetamise võime veel vägagi erinev. Seetõttu võib ikka leiduda neid, kes vaatlevad maiset plaani vaid kui erinevate füüsiliste esemete jada. Selles pole midagi imelikku ja selle nähtusega pole sellel teisel osal vaja midagi erilist ette võtta. Igaüks käib mööda oma isiklikku eluteed, millel sisalduvad vägagi personaalsed tunnusmärgid ja nii peabki olema. Inglid kordavad uuesti vana tõde – erinevused ei ole siia dimensiooni loodud kakluste põhjustamiseks. Erinevused on siia loodud maise elu rikastamiseks. Nii on see alati olnud ja nii see ka jääb.

Jah, kõik inimesed ei pruugi teile meeldida, kuid nad polegi siia ilma sündinud selleks, et teile meelepärast nööri mööda kõndida. Neil on omad eesmärgid ja omad tõed, mille järgi joonduda. Aga mida teil siis teha tuleks? Teil tuleb vaid tõdeda, et teil on alati õigus valida, kellega te suhelda soovite. Ja teil on alati õigus valida ka kõiki muid meelepäraseid aspekte oma ellu. Te ei pea suhtlema nende isikutega, kes teile absoluutselt ei meeldi. Kui te kohtate oma eluteel mõnda sellist ajajoone lahtrit, kus teile tundub, et mõne säärase isikuga on tõepoolest kohustuslik suhelda, siis säilitage rahu ja analüüsige – miks see kogemus teie ette toodi. Kui miski tõesti ilmutab end kohustuslikuna, siis sisaldub seal tõenäoliselt vägagi kasulik õppetund. Miks? Sest tegelikult pole kohustuslikke aspekte olemas. Meil on õigus oma elu kujundada nii nagu ise soovime ja seda tõepoolest absoluutselt igast küljest vaadatuna. Seega – kui miski tundub kohustuslikuna ehk tegu on olukorraga, mis ilmutab talumise tundemärke – astuge tollest olukorrast samm eemale ja hakake analüüsima käesolevas olukorras sisalduvat mustrit. Kas olete sarnaseid elemente kogenud ka varem? Kus ja millal? Mis on nendele elementidele eelnenud? Mis on nende elementidega seotud olnud? Kas varem on mõni sarnane olukord lahenenud? Kuidas see tookord lahenes? Kas tegite ise midagi selleks, et ta laheneks või liikusid asjad omasoodu lahenduse poole? Millal nad hakkasid omasoodu liikuma? Mida teie sel momendil tegite?

Eeloleval nädalal võib teie ette tekkida uuesti mõni sarnane olukord ehk olukord, milles on pealtnäha kohustuslikkuse aspekt sees. Inglid ütlevad – analüüsige nüüd seda olukorda väga põhjalikult. See analüüs saab teid viia personaalse ellujäämise lõppemiseni. Ja mitte ainult. See analüüs avab ka uue ukse, sest seal, kus on millegi lõpp, on ka millegi algus.

Inglid lisavad – see analüüs tuleb teha igaühel isiklikult ja ise. See pole nähtus, mis võimaldaks spikerdamist. See pole nähtus, mida tuleks arutada naabrinaiste või onupojalehmalellepoegadega. Igaühel tuleb jõuda ise tolle mõistmiseni.

Miks? Inglid kordavad uuesti sama tõde, mida nad on siin meile õpetanud juba pikka aega – mõistmiseni jõuab inimene vaid läbi loomuliku kulgemise. Mõistmist ei saa kellelegi pähe toppima minna.

Miks? Sest mõistmine peab tekkima südames. Täpsemalt südame ja mõistuse koostoimes. Selles süsteemis peab tekkima iseenesest sünergia, mis ei kuulu kellegi teise poolt vägisi tekitamisele.

Aga kuidas mõista seda, mida on nüüd vaja mõista? Selleks tulebki teil asuda nüüd oma isiklikule kulgemise rajale. See rada tekib teie ette ise ja te saate sellest täiesti kindlalt aru kui too moment on kätte jõudnud. Ehk kui on kätte jõudnud too väline olukord, mille analüüs teid vabaduseni viib.

Võti on inglite poolt juba eelolevaks nädalaks ette antud – meil tuleb nüüd mõista, et mitte miski pole siin maises plaanis kohustuslik. Ehk tuleb mõista, et igal ajahetkel on teil õigus valida.

Valida mida? Seda, mida parasjagu soovite valida. Just tolles olukorras, mis teil parasjagu ees on.

St. tuleb mõista, et mitte miski pole tegelikult kivisse raiutud. Isegi kui me raiume midagi kivisse, siis omab too raiutud sisu mingit tähendust ainult täpselt nii kaua kuni need isikud sisule tähenduse annavad, kes sinna tähendust anda soovivad.

St. tuleb mõista, et kõike võib korraldada teisiti.

St. tuleb mõista, et kui teie elus on midagi, mis pole teie jaoks praegu meelepärane, siis on teil IGAL AJAHETKEL õigus ja võime (mitte võimalus, vaid just nimelt võime – inglid paluvad seda praegu rõhutada) seda olukorda muuta. Inglid palusid ka tolle väljendi “igal ajahetkel” just nimelt suurte tähtedega välja tuua, sest see on samuti üks väga oluline nüanss, mida me peame hakkama mõistma.

Igaühe elu on IGAL AJAHETKEL ainult tema isiklikus omandis. Kui keegi tembeldab isiku A orjaks, siis see tempel eksisteerib vaid tembeldaja jaoks. Tolle isiku A jaoks ei pea see tempel mitte midagi tähendama. Niipea kui isik A seda tõde mõistab, kaotabki too tempel tema jaoks tähenduse. Orjastaja võib muidugi endiselt tahta ja mõista mida iganes tema soovib mõista, kuid isiku A jaoks ei pea orjastaja tahtmised üldse midagi tähendama. Mitte kunagi ega mitte üheski kontekstis.

Siinkohal tekib kindlasti osadel (tõenäoliselt neil, kes on siin uued lugejad) küsimus, kas see pole mitte egoism kui ma tahan elada oma elu enda reeglite järgi. Tollel teemal kõnelesid inglid meile väga rõhutatult 2018 a. esimese kvartali horoskoobis. Seega – kel tekib jälle sama küsimus – otsige see horoskoop minu kodulehelt üles ja vaadake, mida inglid seal rääkisid.

Ja siinkohal tekib kindlasti ka küsimus, mis saab suuremast ehk kollektiivsest plaanist kui igaüks tegeleb vaid oma elu korrastamisega?

Inglid ütlevad, et see ongi ainus viis kollektiivse plaani tasakaalustamiseks. Mitte ükski muu lähenemine ei tööta ega hakka kunagi töötama. Kollektiivne plaan läheb iseenesest tasakaalu vaid siis kui inimesed viivad oma personaalsed plaanid tasakaalu. Mitte keegi pole siia maisesse plaani sündinud eesmärgiga kanda rohkem kui ta jaksab kanda. Mitte keegi pole siia sündinud eesmärgiga päästa kõiki seitset miljardit inimest, sealjuures ise vireledes ja lõpuks ka hukkudes läbi piinade. Mitte keegi pole siia sündinud eesmärgiga aidata teisi selliselt, et ta ise jääb hätta. Mitte keegi pole siia sündinud selleks, et surra teiste aitamise tõttu. Igaühel on tegelikult õigus ehk taevane luba elada rõõmustavat elu. Sealjuures täpselt selliste rõõmustavate elementidega, mis on just tolle isiku jaoks rõõmustavad.

Kuna siit sõnumitest tuli kõige fokusseeritumalt läbi suunaviide iseseisva mõistmise õppimise poole, siis võib ka öelda, et meil on nüüd käsil väga põhjalik õppimise nädal. Aga taaskord – tuleb mõista, et siin pole tegu raskust täis õppimisega, mille eesmärgiks on toppida mõistus täis rakenduseta detaile. Absoluutselt mitte! Siin on tegu targa õppimisega ja energeetiliselt väga õhulise õppimisega. Ehk kerge õppimisega.

Mida see tähendab? See tähendab, et need õppetunnid saab nüüd igaüks selgeks vaid siis kui ta tegeleb lõõgastumise ja rahuliku hingamisega. Võib ka öelda, et igaüks saabki need mõistmised oma süsteemi just nimelt sisse hingata. Samal ajal välja hingates energeetilist raskust.

Mida me sellest kokkuvõttes järeldame? Järeldame seda, et eeloleval nädalal tuleb sihilikult tegeleda hingamisega. Rahuliku hingamisega. Hingamine sulgeb nüüd selle tee, mis peab sulguma. Ja hingamine avab tolle uue ukse, mis peab nüüd avanema.

Ka varem on olnud selliseid nädala sõnumeid, mida kirjutama asudes, pole mul aimugi, millest inglid seekord kõneleda soovivad. Ka selle nädala sõnumid on sellised. Ja ka tunnetuslikult on need sõnumid väga huvitavad – ka siin on nüüd taoline nüanss juures, et sõnumite alguses valitsenud energia on lõpuks muundunud hoopis millekski muuks. Seega võib sellest omakorda järeldada, et ka eeloleva nädala rütm on samalaadne – algab ühtmoodi ja lõpeb hoopis teistmoodi. Alguses näib veel olevat teataval määral hüplemist/ kõikumist/ turbulentsi, kuid lõpuks läheb energia sujuvaks.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja 2018 a. esimese kvartali horoskoobi, mida nad juba mainisid ka ülalpool. Nädala horoskoopidest toovad nad välja nädala nr 51 horoskoobi, aastast 2017.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga, toovad inglid selleks nädalaks energeetilise sillana välja märtsikuu juhised, mida tuleb vaadelda koostoimes juulikuu juhistega. Eriti rõhutavad nad nendest kuudest praegu kinnisvara juhiste sektorit ja nad ütlevad, et see sektor tasub praegu mõttega läbi lugeda ka neil, kelle elus pole hetkel kinnisvara valdkond üldse kuidagi aktuaalne.

Nagu olen selgitanud ka varem – inglid kõnelevad alati energiatest. See kui me tahame maiselt toppida mõnda teemat lahtrisse, ei huvita neid eriti. Jah, nad annavad õpetusi/ vastuseid ka tolle küsimuse kohta, mida neilt küsime, kuid vägagi tihti koorub ühest teemast välja hoopis midagi muud. Ja ka tollest raamatust saab abi vägagi mitmekülgsetel viisidel, kuid ainult siis kui te ise õpite neid sõnumeid tõlgendama. Tõlgendama kuidas? Ikka vastavuses enda isikliku eluga. Inglite sõnumite puhul tuleb alati lugeda ka ridade vahelt. Ja tuleb mõista, et kui tunnete kuskil seoseid, kus neid seoseid maiselt olla ei tohiks, on need seosed seal tõenäoliselt olemas. Teie isiklik tunnetus on teie jaoks alati nr 1 juhendaja.

Nädala nr 16 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Katy Perry – Dark Horse ft. Juicy J” ja “Breathe – Télépopmusik”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 16. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kui Sul on asjakohane sõiduvahend, siis on ka suures laines lõbus liuelda. Nr 142

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Iga laeva peale ei tasu joosta. Nr 132

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine?
Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 16.04 – noorkuu
  • 22.04-23.04 – tähesadu (lüriidid)

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

KVARTAL Tegin kuni 2018 a. esimese kvartalini ka kvartali horoskoope. Neid enam ei ilmu. Ilmuma jäävad nädala horoskoobid.

KUU Igakuiste ja ka teemapõhiste juhiste soovijatel on võimalus osta 2018 a. horoskoobiraamat, mille kohta leiate kogu lisainfo siit alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”. Selles raamatus sisalduvad iga kuu tarbeks muuhulgas suhete ja finants&karjääri juhised.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid (suhted, finants&karjäär, kinnisvara jm) ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida?

Alates aprilli keskpaigast on raamatul ka soodushind!

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"