Horoskoop 2018 – Kaalud

horoskoop 2018 kaalud

KAALUD

(Sünniaeg 23. september – 22. oktoober)

Inglite sõnumid 2018. aastaks – kõigile Kaaludele

MÄRKSÕNA – Stressi lahustamine sisetunde abil

Aasta kristall – Roosa kvarts

Aasta värv – Kõik violetsed toonid

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Su sisetunne on õige. Järgi seda. Number 26

Inglite taro kaart – Kümnes õhukaart (ingl. k Ten of Air)

Lillekaart – Lase ärevus vabaks. Lavendel

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Kaalude jaoks on 2018. aastal fookuses stressi lahustamine. Täpsemalt – te õpite nüüd, kuidas te saate ise – oma isikliku sisetunde juhiseid kuulates – lahustada stressi.

Inglid ütlevad, et teie elu on tihti tasakaalust väljas, sest te lasete stressil üle pea kasvada. Aga see ei pea nii olema. Te ei pea üldse stressi või ärevust tunnetama. Kuid selleks, et see nii ka oleks, tulebki teil hakata oma sisetunnet rohkem kuulama.

Mulle tundub, et teil on küll olemas ühendus oma sisetunde kanaliga, kuid te ei kuula ega järgi sealt kaudu saabuvaid sõnumeid. Miks? Seetõttu, et te peate veel endiselt kõike välist olulisemaks kui oma sisetunnet. Tõenäoliselt võite te veel ka olla arvamusel, et sisetunde kuulamine viib kehvema eluni kui väliste impulsside järgimine. Sisetunde kuulamise ja järgimise temaatika võib teie jaoks näida lausa ohtlikuna, võrreldes teiste inimeste käskude-keeldude-õpetuste kuulamise ja järgimisega. Ohtlikuna selles mõttes, et te arvate, et siis võib teil kaduda “realistlik” side muu maailmaga. Ja ohtlikuna ka selles mõttes, et te arvate, et teie sisetunne võib teid siiski ka kuristikust alla kukutada. Ja ohtlikuna ka selles mõttes, et väga paljud seondavad sisemaailma temaatikat õudusfilmidest nähtuga. Selliseid arvamusi võivad olla tekitanud erinevad algallikad, kuid see polegi eriti tähtis, miks või missugusest asupaigast need arvamused pärinevad. Inglid soovitavad teil nüüd vaid neid arvamusi eraldiseisvalt tunnetama asuda.

Inglid selgitavad, et tõel on puhas energia ja selge kõla. Millist energiat tunnete nende teemade küljes, mis on teid viinud arvamuseni, et oma isikliku sisetunde kuulamine võib viia kehva eluni? Missugust energiat tunnete te sellise arvamuse küljes?

Inglid jätkavad – isegi kui te kardate oma sisetunde juhiseid järgida, tehke seda ikka. Alustage kasvõi sellistest aspektidest, mille puhul te tunnete, et sellest ei juhtu midagi kui olukord kisubki kasvõi täielikult kiiva. Aga kindlasti alustage. Ja kindlasti liikuge edasi. Teil on vaja koguda iseendale tõendeid selle kohta, et ainult teie enda sisemaailma juhised ongi teie jaoks parimaks sõbraks.

Seni kuni jääte andma “jumala” ametit kõigele välisele, jääte tundma ka stressi. Kui näete, et teie enda sisemaailm ongi teie jaoks “jumala” staatuses, siis saab lahtuda ka stress.

Lisan lõpetuseks, et ma kasutan oma kanaldatud horoskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Miks kasutan osaliselt astroloogilisi tähemärke? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide üldinfo postitusest.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele?

  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan ma järgmise nädala horoskoobi.
  • KVARTAL Kvartaliks kirjutan ühe teemahoroskoobi, vastavalt sellele, milline teema on vastaval kvartalil energeetilises fookuses.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päevasõnumid tasulisse 2018 a. horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka tellida. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.)
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Vastavad lingid leiate minu kodulehe ülaäärelt.

2018 PÕHJALIK HOROSKOOP (TASULINE)

2018 a. tarbeks kanaldasin/ kirjutasin ka ühe tasulise ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis on saadaval e-raamatuna. Selles raamatus vaatlen aastat kuude kaupa. Sealjuures valmistasin iga kuu tarbeks (lisaks üldisele horoskoobile) ka mitu teemahoroskoopi. Mida see e-raamat täpsemalt sisaldab, kui palju maksab ja kuidas tellida? Selle info leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile Kaaludele võrratut 2018. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"