Horoskoop 2018 – Neitsi

horoskoop 2018 neitsi

NEITSI

(Sünniaeg 23. august – 22. september)

Inglite sõnumid 2018. aastaks – kõigile Neitsitele

MÄRKSÕNA – Muretsemine tuleb maha matta

Aasta kristall – Opaal

Aasta värv – Helesinine

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Number 1

Inglite taro kaart – Üheksas õhukaart (ingl. k Nine of Air)

Lillekaart – Vaata tähtede poole. Orhidee

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

2017. aastal oli teie peamiseks probleemiks liigne pendeldamine erinevate ideede vahel. Inglid andsid teile siis peamiseks ülesandeks kindla sihi valimise.

Näib, et nüüd on teil küll üks uus siht valitud, kuid te ikka ei jõua selleni. Miks? Nüüd on teie peamiseks probleemiks muretsemine. Täpsemalt muretsemine koosmõjus kahetsemisega.

Mida te kahetsete? Näib, et igasuguseid erinevaid aspekte minevikust. Lisaks näib, et te kahetsete lausa ka kõike sellist, millel pole teie uue sihiga üldse midagi pistmist.

Miks te muudkui kahetsete? Seetõttu, et see võimaldab teil praegu kõige paremini muretsemise ülesannet täita.

Inglid ütlevad, et teil pole praegu ühtki “korralikku” pidepunkti, mille tõttu peaks muretsema ning seetõttu oletegi nüüd jätkuvalt välja kaevamas igasugust pahna oma minevikust, mille üle võiks vähegi kahetsust üles näidata. Vähemalt nii te arvate, et teil tuleks neid asju kahetseda. Tegelikult pole tarvis muidugi üldse midagi kahetseda. Kõik on läinud nii nagu ta on läinud ja seda alati põhjusega. Inglid kinnitavad, et ükskõik, mille tõttu teis kahetsuse mõtted nüüd üles kerkivad – teil pole tegelikkuses vaja midagi kahetseda.

Aga miks see kahetsus niiväga esile tahab kerkida? Inglid selgitavad, et teie jaoks on nüüd (teie uue sihi tõttu) valmis pandud hulganisti suurepäraseid uusi kogemusi. Need on teie jaoks juba kõik valmis ja te olete ka ise nende uute kogemuste jaoks valmis, kuid see pidev kahetsemise ja minevikus elamise varjund hoiab neid uuendusi jätkuvalt eemal.

Aga miks on see kahetsemise varjund teie puhul praegu üldse nii tugevaks kujunenud? Seetõttu, et teie mõtete süsteemis elab muretsemise harjumus. Te olete harjunud muretsema ka iga väiksema asja pärast ning eriti tugevalt lööb see harjumus välja just sellistel puhkudel, kus midagi hakkab hästi minema. Mida paremini miski läheb, seda rohkem tahab too sissejuurdunud harjumus toota muremõtteid.

Sellest võime muidugi nüüd ka järeldada, et need suurepärased uued kogemused, mis teid juba ootavad, on tõepoolest imelised. Muidu ei saaks see muretsemise-kahetsemise varjund nii tugev olla. Aga paraku sellest tõdemusest ainuüksi ei piisa, selleks, et kõnealust varjundit kustutada. Ja sellega teil ongi just vaja nüüd tegelema hakata. Teil on vaja saada muretsemise harjumusest lahti. Jäädavalt! Ehk teil tuleb nüüd keskenduda selle harjumuse maha matmisele. Kuidas seda teha? Inglid ütlevad, et kuna tegu on harjumusega, siis tuleb see ka endast välja harjutada.

Inglid rõhutavad muretsemise temaatikat ka 2018 a. (tasulises) horoskoobiraamatus, milles sisalduv info on kanaldatud eelkõige neile, kes tunnevad, et nendega resoneeruvad minu poolt kanaldatud (tasuta) inglisõnumid. (St. seal raamatus ei lahterda ma sõnumeid astroloogiliste tähemärkide järgi.) Sellest võime järeldada, et muretsemine on tõepoolest üks väga oluline võtmesõna 2018. aasta vältel tervikuna ning seda kõigi jaoks, mitte ainult mõne konkreetse tähemärgi jaoks. Kui tunnete, et ka teile võib eelnimetatud raamat huvi pakkuda, siis leiate selle kohta kogu lisainfo siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Lisan lõpetuseks, et ma kasutan oma kanaldatud horoskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Miks kasutan osaliselt astroloogilisi tähemärke? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide üldinfo postitusest.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele?

  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan ma järgmise nädala horoskoobi.
  • KVARTAL Kvartaliks kirjutan ühe teemahoroskoobi, vastavalt sellele, milline teema on vastaval kvartalil energeetilises fookuses.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päevasõnumid tasulisse 2018 a. horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka tellida. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.)
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Vastavad lingid leiate minu kodulehe ülaäärelt.

2018 PÕHJALIK HOROSKOOP (TASULINE)

2018 a. tarbeks kanaldasin/ kirjutasin ka ühe tasulise ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis on saadaval e-raamatuna. Selles raamatus vaatlen aastat kuude kaupa. Sealjuures valmistasin iga kuu tarbeks (lisaks üldisele horoskoobile) ka mitu teemahoroskoopi. Mida see e-raamat täpsemalt sisaldab, kui palju maksab ja kuidas tellida? Selle info leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile Neitsitele võrratut 2018. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"