Horoskoop 2018 – Skorpion

horoskoop 2018 skorpion

SKORPION

(Sünniaeg 23. oktoober – 22. november)

Inglite sõnumid 2018. aastaks – kõigile Skorpionitele

MÄRKSÕNA – Tööalased võimalused

Aasta kristall – Türkiis

Aasta värv – Türkiissinine

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul on hetkel mitu võimalust. Mõtle korralikult läbi, mida valid. Number 42

Inglite taro kaart – Neljas maakaart (ingl. k Four of Earth)

Lillekaart – Vaata tähtede poole. Orhidee

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Skorpionite jaoks on 2018. aastal väga tugevalt fookuses töövaldkond.

Teile võib nüüd laekuda lausa hulganisti uusi tööalaseid pakkumisi. Sealjuures on osade jaoks rõhk ka välisriikide pakkumistel. St. osadele Skorpionitele võidakse pakkuda nüüd tööd ka väljaspool Eestit.

Mul on tunne, et need pole siin siiski täiesti ootamatult laekuvad võimalused. Siin on pigem ikka mõeldud selliseid Skorpioneid, kes ongi otsinud uusi tööalaseid väljakutseid. Mingil põhjusel pole te varem justkui ühtki sobivat varianti leidnud, kuigi olete püüdlikult otsinud. Nüüd aga sajavad teile korraga kaela lausa mitmed pakkumised.

Inglid ütlevad, et tehke valik tugevalt oma sisetunde järgi. St. ärge valige ainult väliste kriteeriumite järgi – kuhu oleks mugavam tööle minna, kus makstakse suuremat palka jne. Valige ikka selle järgi, mis teile rohkem meeldiks. Samas, pidage meeles, et teil pole tarvis teha ka suuri järeleandmisi. Ehk see töö, mis väga meeldib, ei pea olema ühtaegu see töö, mis üldse sissetulekut ei too. Otsige sellest aspektist ikka tasakaalustatud variante.

Inglid ütlevadki teile, et varasemalt olete te valinud tööd liigse keskendumisega materiaalsele poolele. Näib, et osad teist pole varem lausa üldse mõelnud sellele, et töö võiks ka hingeliselt/ emotsionaalselt meelepärane olla. Seetõttu soovivadki inglid siinkohal rõhutada, et uus ajastu ei toeta enam ühtki sellist valikuvarianti, millel puudub resonants teie isikliku sisetundega. See tähendabki muuhulgas, et ainuüksi materiaalsele keskendudes langetatud valikud kipuvad nüüd pigem kiirelt inimese elust lahkuma/ ära langema. St. selliseid valikuid pole enam sisuliselt võimalik oma elus hoida. Selle kõige tõttu ongi äärmiselt oluline, et inimesed hakkaksid nüüd tegema kõiki valikuid kooskõlas oma isikliku sisetundega. Muud sorti valikud lihtsalt enam püsima ei jää. Kõik, mida üritatakse teha ainult materiaalsele ja/või välistele kriteeriumitele keskendudes, on nüüd pigem määratud kiirele hukule. See puudutab tegelikult iga eluvaldkonda ja nüanssi ehk siin pole mõeldud enam ainult töövaldkonda.

Kes on minu kodulehel uus külastaja, sellel soovitan siinkohal kindlasti läbi lugeda mõningaid nädala horoskoope – just nendes horoskoopides lahkavad inglid kõige detailsemalt uue ajastu temaatikat. Kuna siin on tegu inglisõnumitega, mitte tavapäraste horoskoopidega, siis tuleb mõista, et minu kodulehel sisalduvat infot tasub pigem järjejutuna käsitleda kui eraldiseisvate infolõikudena.

Lisan lõpetuseks, et ma kasutan oma kanaldatud horoskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Miks kasutan osaliselt astroloogilisi tähemärke? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide üldinfo postitusest.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele?

  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan ma järgmise nädala horoskoobi.
  • KVARTAL Kvartaliks kirjutan ühe teemahoroskoobi, vastavalt sellele, milline teema on vastaval kvartalil energeetilises fookuses.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päevasõnumid tasulisse 2018 a. horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka tellida. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.)
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Vastavad lingid leiate minu kodulehe ülaäärelt.

2018 PÕHJALIK HOROSKOOP (TASULINE)

2018 a. tarbeks kanaldasin/ kirjutasin ka ühe tasulise ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis on saadaval e-raamatuna. Selles raamatus vaatlen aastat kuude kaupa. Sealjuures valmistasin iga kuu tarbeks (lisaks üldisele horoskoobile) ka mitu teemahoroskoopi. Mida see e-raamat täpsemalt sisaldab, kui palju maksab ja kuidas tellida? Selle info leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile Skorpionitele võrratut 2018. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"