Horoskoop 2018 – Ambur

horoskoop 2018 ambur

AMBUR

(Sünniaeg 23. november – 21. detsember)

Inglite sõnumid 2018. aastaks – kõigile Amburitele

MÄRKSÕNA – Tõeline isikupära

Aasta kristall – Amasoniit

Aasta värv – Heleroheline

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sa oled ilus täpselt sellisena nagu Sa oled. Ära lase kellelgi end muuta. Number 11

Inglite taro kaart – Kümnes õhukaart (ingl. k Ten of Air)

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

2017. aastal oli Amburite jaoks üldises fookuses tervenemine. Näib, et 2018. aasta fookus on teie jaoks just tolle tervenemise protsessiga tugevalt seotud. Täpsemalt – te tulete nüüd sellest tervenemise tsüklist välja ja hakkate avastama, milline on teie tõeline isikupära.

Inglid ütlevad, et teie isikupära oli enne varjul. Seda varjutasid erinevate sõltuvustega seotud teemad. Sealjuures tundub mulle, et siin on pigem fookuses teised isikud, kes teie elu kuidagi oma sõltuvustega mõjutasid. Nende sõltuvuste tõttu ei saanud teie tõeline isikupära ehk teie tõeline suurepärane loomus varem särada. Need sõltuvused (ehk need sõltuvustega isikud) sundisid teid justkui oma isikupära varjama.

Teie jaoks oligi seega eelmise aasta põhisisuks neist sõltuvustega isikutest eemaldumine. Kuna seal oli paljude puhul tõenäoliselt tegu emotsionaalselt lähedaste isikutega, siis nõudiski see eemaldumise protsess ka tugevat järel-tervendust. Nagu me kindlasti kõik teame, on enamasti sõltuvustega isikute puhul tegu ka osavate manipulaatoritega. Seetõttu tundub, et osad teist pididki andma endale aega selleks, et terveneda just pigem neist manipulatsioonidest.

Ja täpselt seesama teemaliin jätkub nüüd ka 2018. aastal – selles osas, et te jätkuvalt tervenete nendest manipulatsioonidest. Täpsemalt seisneb nüüd teie tervenemise protsessi sisu oma tõelise olemuse avastamises. Nagu ütlesin ka ülal, need sõltuvustega isikud varjutasid varem teie tõelist olemust, mistõttu osad teist ei pruugi hetkel isegi hoomata seda kui suurepärased olendid te tegelikult olete. Nagu manipulaatorite puhul ikka, nad suudavad mõjutada inimesi täpselt nende valukohtade kaudu, mis aitavad neil ohvrilt kõige tõhusamalt energiat (elujõudu) kätte saada. Ja see manipulatsioon on pidevalt vältav, mitte ühekordne protseduur. Seetõttu saavadki nad tekitada inimese energeetilises süsteemis üsna ulatuslikku kahju.

Inglid soovivadki nüüd eelkõige, et te teaksite, et see raske olukord on teie jaoks nüüd lõppenud. Teie järgmine samm on nüüd oma tõelise loomuse avastamine. Aga mis on inimese tõeline loomus? Tõeline loomus on vaba igasugustest manipulatsioonidest. See on sisuliselt teie sünnikood ehk teie tõelises loomuses sisalduvad kõik teie anded ja suurepärased isikuomadused, mida te oletegi siia maailma väljendama tulnud. Sealjuures peab see väljendamise formaat olema tervislik ja terviklik. Milline näeb välja tervislik ja terviklik tõelise loomuse väljendamine? See väljendamine on puhas ehk see toimub täpselt nii nagu inimene ise tunneb, et on õige ehk see väljendamine toimub ilma igasuguste väliste mõjutusteta.

Ja seda te nüüd 2018. aastal saategi kogeda – esmalt tutvute oma tõelise loomusega ning seejärel juba hakkategi nägema/ kogema, kuidas näeb välja oma sünnipäraste annete tervislik ja terviklik väljendamine.

Lisan lõpetuseks, et ma kasutan oma kanaldatud horoskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Miks kasutan osaliselt astroloogilisi tähemärke? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide üldinfo postitusest.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele?

  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan ma järgmise nädala horoskoobi.
  • KVARTAL Kvartaliks kirjutan ühe teemahoroskoobi, vastavalt sellele, milline teema on vastaval kvartalil energeetilises fookuses.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päevasõnumid tasulisse 2018 a. horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka tellida. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.)
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Vastavad lingid leiate minu kodulehe ülaäärelt.

2018 PÕHJALIK HOROSKOOP (TASULINE)

2018 a. tarbeks kanaldasin/ kirjutasin ka ühe tasulise ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis on saadaval e-raamatuna. Selles raamatus vaatlen aastat kuude kaupa. Sealjuures valmistasin iga kuu tarbeks (lisaks üldisele horoskoobile) ka mitu teemahoroskoopi. Mida see e-raamat täpsemalt sisaldab, kui palju maksab ja kuidas tellida? Selle info leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile Amburitele võrratut 2018. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"