Horoskoop 2018 – Kaljukits

horoskoop 2018 kaljukits

KALJUKITS

(Sünniaeg 22. detsember – 19. jaanuar)

Inglite sõnumid 2018. aastaks – kõigile Kaljukitsedele

MÄRKSÕNA – Õnn on muremüüri taga

Aasta kristall – Roheline fluoriit

Aasta värv – Roheline (kõik toonid)

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Õnn on Sinu ees. Number 20

Inglite taro kaart – Üheksas õhukaart (ingl. k Nine of Air)

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Kaljukitsede jaoks on inglitel 2018. aastaks väga range sõnum – teil tuleb lõpetada muretsemine.

Muretsemine on praegu ainus loor, mis hoiab teist üht konkreetset õnnesündmust (õnnekogemust) eemal. See on mingisugune selline kogemus/ sündmus/ nähtus, mida olete tõenäoliselt kaua oodanud ja soovinud. Inglid ütlevad, et see on energeetiliselt teie jaoks täielikult valmis seatud. See on lausa nii valmis, et see võiks kasvõi koheselt teie ellu tulla, kuid see ei saa teid rõõmustama tulla. Miks? Siinkohal on tõepoolest ainsaks põhjuseks muretsemine. St. teie puhul pole praegu mitte ühtki muud takistust ees kui ainult too muretakistus, mille olete ise järjepidevalt loonud (ja taasloonud) oma mõtetes.

Aga mille üle te muretsete? Inglid ütlevad, et te muretsetegi selle üle, et äkki too eelviidatud kogemus/ sündmus ei tulegi kunagi teie ellu. Ja te muudkui järjepidevalt ketrate selliseid mõtteid. Te alustate oma päeva nende muremõtetega ja lõpetate oma päeva nende muremõtetega.

Kui te nii jätkate, siis ei saagi see asi teie ellu tõepoolest mitte kunagi tulla. See on täiesti kindel. Muremõtted (sellises mahus nagu teie neid antud küsimuse puhul viljelete) loovad väga tugeva energeetilise müüri teie ümber. Seda müüri ei tule ükski õnn ületama või läbima. Miks? Sest see pole õnne töö. Õnn tahab kulgeda vabalt ja loomulikult.

Sellest, mis on vabadus ja mis on loomulik kulgemine, on inglid minu horoskoopide kaudu juba palju kõnelenud. See on olnud juba teemaks ka päris mitmes aastahoroskoobis, mida olen kirjutanud teistele tähemärkidele. Eriti suuri energeetilisi sarnasusi on teie sõnumitel Amburi ja Neitsi tähemärkide 2018 a. sõnumitega. Seega soovitan teil kindlasti need aastahoroskoobid läbi lugeda.

Aga kuidas lõpetada muretsemist? Sellest teemast on inglid samuti siin juba väga palju kõnelenud. Miks ma ei taha kõiki nende sõnumeid korrata? Seetõttu, et minu kodulehel sisalduvad horoskoobid on oma sisult pigem järjejutu laadsed kirjatükid. Ehk selleks, et mõista üht tükki, tuleb lugeda eelmisi. See on siin nagu pusle, millele lisandub igal nädalal üks tükike. Lisaks lisanduvad veel kvartaalselt mõned tükikesed ja aasta lõpus ka järgnevat aastat tervikuna käsitlevad laiemaplaanilised tükikesed. Ülesehitus on selline seetõttu, et ka elu loomulik kulgemine näeb ette, et info avaldub meile lõikudena. Me saame infot ja mõistame infot täpselt sellises mahus ja sellise ajastusega nagu on meie jaoks kõige parem.

Aga miks ma sellest praegu räägin? Seetõttu, et Kaljukitsede jaoks on nüüd viimane aeg ära õppida muretsemise infolõik. Teile öeldakse selgelt – te ei liigu muidu edasi. Te peate ise mõistma (sest mõistmist ei saa keegi teine teile pähe toppida), mis on muretsemine, miks see on kahjulik ja kuidas see on teile kahjulik. Seejärel saate juba ka selgeks, kuidas oma muremõtteid ravida. Inglid kinnitavad – jah, te saate neid ravida täitsa ise. Tegelikult on lausa nii, et mitte keegi teine ei saagi teie eest neid terveks ravida. Teie muremõtted on sellised imeloomad, et neid saategi ravida ainult teie ise – tehes tööd iseendaga ja oma mõtete ning tunnete maailmaga. Näib, et selline töö kujunebki teie jaoks 2018 a. põhisisuks.

Lisan lõpetuseks, et ma kasutan oma kanaldatud horoskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Miks kasutan osaliselt astroloogilisi tähemärke? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide üldinfo postitusest.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele?

  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan ma järgmise nädala horoskoobi.
  • KVARTAL Kvartaliks kirjutan ühe teemahoroskoobi, vastavalt sellele, milline teema on vastaval kvartalil energeetilises fookuses.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päevasõnumid tasulisse 2018 a. horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka tellida. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.)
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Vastavad lingid leiate minu kodulehe ülaäärelt.

2018 PÕHJALIK HOROSKOOP (TASULINE)

2018 a. tarbeks kanaldasin/ kirjutasin ka ühe tasulise ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis on saadaval e-raamatuna. Selles raamatus vaatlen aastat kuude kaupa. Sealjuures valmistasin iga kuu tarbeks (lisaks üldisele horoskoobile) ka mitu teemahoroskoopi. Mida see e-raamat täpsemalt sisaldab, kui palju maksab ja kuidas tellida? Selle info leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile Kaljukitsedele võrratut 2018. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"