Horoskoop 2018 – Veevalaja

horoskoop 2018 veevalaja

VEEVALAJA

(Sünniaeg 20. jaanuar – 19. veebruar)

Inglite sõnumid 2018. aastaks – kõigile Veevalajatele

MÄRKSÕNA – Sujuv liikumine ja tasakaal

Aasta kristall – Roheline fluoriit

Aasta värv – Heleroheline

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Lase elu hoovustel kanda end hõlpsalt õiges suunas. Sa oskad seda küll! Number 9

Inglite taro kaart – Veekaartide rüütel (ingl. k Knight of Water)

Lillekaart – Taevane sõnum. Prootea

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

2018. aastal on Veevalajate jaoks fookuses sujuva kulgemise õppimine. Täpsemalt õpite te, kuidas sujuv kulgemine viibki teid kõige selleni, mida oma ellu soovite tuua (või oma elus soovite luua).

Inglid rõhutavad minu horoskoopides juba peaaegu igal sammul, et tervislik ja terviklik elu sisaldab sujuvat liikumist. Just nimelt sujuvat, mitte kiirustavat ega ka liiga aeglast. Loomulik kulgemine on sujuv. Ja säärane sujuv kulgemine tagab alati ka tasakaalu.

Kui inimene läheb sellest elu põhireeglist mööda – unustab selle ära või hakkab arvama, et ta polegi inimene ja talle inimeseks olemise reeglid ei kehtigi – siis lähebki elu tasakaalust välja. Täpsemalt – kui inimene hakkab liigselt kiirustades kõike tegema või kui inimene lõpetab hirmu vms välise nähtuse tõttu oma elus loomuliku liikumise, siis kukubki tema elu ümber justnimelt tasakaalu kadumise tõttu. Loomulik/ looduslik tasakaal ei saa eksisteerida ilma sujuva liikumiseta.

2018. aastal demonstreerivadki inglid teile kuidagi väga värvikalt, mis see sujuv liikumine on ja miks see meie maises dimensioonis sedavõrd oluline on. Näib, et osade Veevalajate jaoks ongi elu läinud juba küllaltki ulatuslikult tasakaalust välja ning seetõttu inglid teile nüüd sellist õppetundi ka andma tulevad.

Selleks, et too õppetund edukalt kätte saada/ ära õppida, polegi teil tarvis teha muud kui jälgida taevaseid märke, mida inglid teile nüüd saatma hakkavad. Tundub, et siinkohal mõtlevad nad tõepoolest üsna eredaid märke, mitte peidetud märke. Ehk näib, et teile tehakse see õppetund ikka väga puust ja punaseks nüüd selgeks.

Aga miks nad nüüd nii rangelt teid õpetama tulevad? Seetõttu, et me elame nüüd uues ajastus, kus ebainimlikkusele pole enam kohta. Ka iseenda pidev tagant sundimine ja lõputu kiirustamine kuuluvad ebainimlikkuse hulka. Nende nähtustega on inimene küll ebainimlik eelkõige iseenda vastu, mistõttu võiks ju arvata, et mis seal ikka – kui inimene soovib peaga vastu seina joosta, las ta siis teeb seda. Inglid aga ütlevad, et päris nii see ei ole. Uus ajastu ei toeta enam ühelgi tasandil ebainimlikkust. See tähendab muuhulgas ka inimese suhtumist iseendasse. Ka see peab nüüd liikuma inimlikkuse poolele üle.

Miskipärast viitavad inglid Veevalajate sõnumite lõpetuseks Alo Mattiiseni laulule “Isamaa ilu hoieldes”. Ju selles loos on osade Veevalajate jaoks peidus mingisugune lisasõnum. Seetõttu soovitan teil kindlasti seda lugu kuulata kui tunnete, et see juhis võib olla teie jaoks mõeldud.

Lisan lõpetuseks, et ma kasutan oma kanaldatud horoskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Miks kasutan osaliselt astroloogilisi tähemärke? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide üldinfo postitusest.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele?

  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan ma järgmise nädala horoskoobi.
  • KVARTAL Kvartaliks kirjutan ühe teemahoroskoobi, vastavalt sellele, milline teema on vastaval kvartalil energeetilises fookuses.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päevasõnumid tasulisse 2018 a. horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka tellida. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.)
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Vastavad lingid leiate minu kodulehe ülaäärelt.

2018 PÕHJALIK HOROSKOOP (TASULINE)

2018 a. tarbeks kanaldasin/ kirjutasin ka ühe tasulise ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis on saadaval e-raamatuna. Selles raamatus vaatlen aastat kuude kaupa. Sealjuures valmistasin iga kuu tarbeks (lisaks üldisele horoskoobile) ka mitu teemahoroskoopi. Mida see e-raamat täpsemalt sisaldab, kui palju maksab ja kuidas tellida? Selle info leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile Veevalajatele võrratut 2018. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"