Nädala horoskoop 03.02-09.02.2020

nädal 6 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

03.02 – 09.02.2020

2020. aasta nädal nr 6

Inglite sõnumid aasta 6. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kiired maised tulemused

Nädala kristall – Roosa kvarts

Nädala värv – Roosa (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 6. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Elu läheb järjest paremaks. Nr 28

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Jätka oma plaaniga hoolsalt. Nr 30

Inglite taro kaart – Elukogemus. Nr 16

Lillekaart – Sinu soovid on täitumas. Lillhernes

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal algas hirmude rõõmuks pöördumise protsess. Inglid ütlesid, et äsja lõppenud jadad toovad endaga kaasa hirmude kadumise. Ehk hirmud saavad hakata kaduma seetõttu, et teatud jadad lõppesid. Sealjuures pidi see protsess hakkama ka kiirelt näitama maiseid muudatusi. St. hirmud kaovad küll meie teadvusest, kuid sel korral ei pidavat see aeglaselt kulgevaid füüsilise maailma muudatusi tähendama. Ei, sel korral pidavat säärased muudatused lausa kiiresti toimetama hakkama.

Kuna see protsess algas eelmisel nädalal, siis on osad juba ka oma personaalsete olukordade puhul kindlasti sääraseid muudatusi näinud. 

Kindlasti ei kehti see aga veel kõigi puhul.

Miks nii?

Inglid on meile sageli öelnud, et kui nad räägivad teatud energialaine liikuma asumisest, siis ei tähenda see seda, et too laine ka ühe sekundiga kõikjal täpselt ühtmoodi toimetab. Tegu on lainega, mistõttu võimegi juba sellest asjaolust tuletada, et tema liikumismuster on voogav. See on üsna sarnane merelainele. Seega võib üks energialaine ka üsna pikalt toimetada. Igal juhul võime teada seda, et iga säärane laine toimetabki täpselt nii kaua kui vaja ehk nii kaua kuni tal on töö tehtud. Milline töö? Ikka see töö, mis vastava energialaine sisse kodeeritud on. Ehk see töö, millest inglid meile ka (läbi minu poolt kanaldatud horoskoopide) kõnelevad.

Eeloleva nädala energias ongi näha täpselt sama energialaine toimetamisi, mis algas eelmisel nädalal. Küll aga on see laine võtnud nüüd juba suurema kuju kui tal eelmisel nädalal oli. Ehk laine on kogunud nüüd end veelgi võimsamaks.

Mida see võimsus nüüd teeb? Või mida see tähendab?

Inglid ütlevad, et see võimas laine koristab nüüd ära ühe väga sügavas energiakihis asuva tõkke – tõkke, milleks ongi antud juhul hirm. Üks väga sügavale juurdunud hirm ehk võime eeldada, et tegu on hirmuga, mis sai teie energiasüsteemis alguse juba (vähemalt) mitukümmend aastat tagasi.

Ehk see hirm istutati teie energiasüsteemi väga ammu.

Ehk see hirm manipuleeriti teie energiasüsteemi juba väga ammu.

Inglid toovad ka sel korral energeetiliste sildade viidetes välja mõned aastanumbrite viited. On võimalik, et sel nädalal tähendavadki/ tähistavadki need viited just kõnealuse hirmu sünniaega.

Mis saab siis kui see sügav tõke on läinud?

Inglid kordavad sama, mida nad juba ütlesid eelmise nädala sõnumites – kui need tõkked on läinud, siis ilmutavadki end kohe ka asjaolud, mis juba olid vastavate tõkete taga peidus. Mida see tähendab? See tähendab, et nüüd ilmutavad end rõõmud, mis olid juba vastavate hirmude taha kokku kogunenud.

Mida loeme veel välja eeloleva nädala energiast ja kaartide sõnumitest?

Mulle näib, et eeloleva nädala sündmused toimuvadki veel kiiremini kui eelmise nädala omad. Kiiruse kogunemine on siin selgelt nähtav. Ja nagu inglid meile juba ka ütlesid – tegu ongi nüüd veelgi võimsamaks saanud lainega.

Lisaks on huvitav see, et eeloleva nädala energia tundub olevat keskendunud kodu valdkonnale. Eelmisel nädalal olid fookuses töö ja raha valdkonnad ning inglid mainisid veel ka kommunikatsiooni märksõna. Sel nädalal on väga tugev rõhk just märksõnal “kodu”.

Kokkuvõttes võime tõdeda, et mis iganes nüüd tuleb – see sündmus/ nähe/ olukord toimetab kiirelt. Selle sisu on kiireloomuline ja ka tulemused on kiireloomulised. St. just maised tulemused peaksid väga kiirelt näha olema. 

Seega võiks arvata, et kõnealune energia on ka tuline. Ja võib-olla ka hävitav või negatiivne.

Huvitaval kombel pole aga kõnealusel energialainel selliseid tunnusmärke üldse näha.

Mulle tundub tõesti, et saabuvad sündmused on igati positiivse iseloomuga. Ja need paistavad isegi olevat sujuvad. Ehk turbulentsi pole siin üldse kuskil, kuigi selle olemasolu võiks taolise laine puhul eeldada.

Mida see kõik tähendab? See tähendab, et nüüd saabub küll üks suur laine, kuid tormi see endaga kaasa ei too. Võib ka öelda, et tollel lainel pole tormiga üldse midagi pistmist.

Aga kuidas see laine on endale üldse nii suure jõu sisse kogunud kui tormituuled polegi teda kasvatanud? Tavaliselt lähevad lained ju suuremaks just tormi tõttu.

Inglid ütlevad, et selle laine jõud tuleb teist endast. Täpsemalt – see jõud on tehtud töö tulemus. Ehk töö, mida olete teinud oma isikliku energiasüsteemi tervendamise nimel, toobki nüüd lõpuks kaasa vägagi oodatud tulemused.

Veelgi täpsemalt – see jõud on nii tugev seetõttu, et teie vundament on nii tugevaks saanud.

Seega võib ka öelda, et nüüd saabub üks väga-kaua-oodatud päev.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

(Seekord on sildade viiteid jälle üsna palju, mistõttu tuletan ikka meelde, et need kõik ei kehti kindlasti ühe isiku puhul. Seega ongi siin igaühe jaoks personaalse tunnetamise koht, milline neist sildadest just teie olukorrale kohaldub.)

  • Aastanumber 1989
  • Aastanumber 2004
  • Aastanumber 2014
  • Aastanumber 2016

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (kuni 2019 juuni horoskoobiraamatuga, 2019 juulist edasi kuuhoroskoopidega), toovad inglid lisaviitena välja 2019 detsembri suhete teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 septembri suhete sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 ja 2019 juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobid võivad küll olla pealtnäha ainult teatud perioodi tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need horoskoobid sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 6 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Pitbull – Fireball ft. John Ryan” ja “Madonna feat. Justin Timberlake & Timbaland – 4 Minutes”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – mina ei valmista personaalseid horoskoope ega paku ka personaalse nõustamise seansse. Minu töömeetod tervendajana on nö tavapärasest teistsugune. Milline minu meetod on? Sel teemal olen kõnelenud pikalt oma kodulehe esilehel.

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – MÄRTSI kuuhoroskoop

(Märtsi kuuhoroskoopi saate tellida 01-29. veebruar.)

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. 

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

NB! Kuuhoroskoopides ei ole kasutatud tähemärke. St. ma ei jaota seal sõnumeid tähemärkide kaupa. Miks? Sest ma pole astroloog ja ma ei valmista astroloogilisi horoskoope. Ma olen tervendaja ja valmistan hoopis teistlaadi kirjatükke. Nimetan neid horoskoopideks vaid tinglikult. Miks ma horoskoobi terminit kasutan? Sellest olen kõnelenud oma kodulehe esilehel.

MIS tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

MIS on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

MIDA tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

MILLISE kuu horoskoop on hetkel müügis?

KUIDAS tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"