Nädala horoskoop 19.08-25.08.2019

nädal 34 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

19.08 – 25.08.2019

2019. aasta nädal nr 34

Inglite sõnumid aasta 34. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Uudis taastab elujõu


UUDISED

(1) KUUHOROSKOOBID (tasulised)

Tuletan veelkord meelde, et nüüd ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt ja alati üks kuu ETTE. Pikka horoskoobiraamatut (pikemaks perioodiks) enam ei ilmu.

See tähendab, et hetkel saab tellida SEPTEMBRI kuuhoroskoopi – see on müügis kuni 31. augustini.

Kogu lisainfo leiate kuuhoroskoopide kohta siit alalehelt – “Kuuhoroskoop (tasuline)

(2) AASTAHOROSKOOBID 2020

Hakkasin äsja valmistama 2020 a. horoskoope. Nagu ka eelmiste aastate puhul, kanaldan ma aastahoroskoope tähemärkide kaupa. Valminud on juba Kaalude ja Neitsi tähemärgi horoskoobid. 

Augustikuu lõpuks jõuan tõenäoliselt valmis kõigi tähemärkide horoskoobid. 

Täpsustan ka, et ma riputan neid oma kodulehele üles täpselt sellise kiirusega nagu ma neid valmistan. St. need ilmuvad ükshaaval ja juhuslikel kuupäevadel/ aegadel.

Kui soovite kohest teavitust iga uue horoskoobi ilmumise kohta, siis saate selleks hõlpsalt kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu Facebooki kontol Follow ehk Jälgi nuppu, siis saate alati (FB siseselt) teavituse igast uuest horoskoobist, mida postitan. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaservast.


Nädala kristall – Kivistunud puit

Nädala värv – Pruun (puidu toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 34. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Nr 1

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Keegi toob sulle uudiseid. Nr 17

Inglite taro kaart – Kuues õhukaart

Lillekaart – Sinu soovid on täitumas. Lillhernes

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal puhastusid kohustused ja tolle spetsiifilise protsessi tulemusel ulatati meile üks uus võti. Uus võti, mis avas uue ukse. Ehk energeetilises mõttes astusime me taaskord järgmisesse etappi.

Eeloleval nädalal hakkab sadama uudiseid.

Mis sorti uudistega on tegu?

Inglid ütlevad, et mõned neist uudistest viivad unistuste täitumiseni. Mõned tõestavad, et karma käigud on alati õiglased. Ja mõned viivad meid reisima.

Seega, nagu näeme, ootab meid taaskord ees üks põnev nädal.

Kuigi need uudised on kõik erinevat laadi, küsime inglitelt, mis neid ühendab?

Nad ütlevad, et põhiline ühenduslüli asub väga ammustes aegades. Nimelt tulevad eeloleval nädalal meile sõnumit saatma meie esivanemad, kes on ammu füüsilisest maailmast edasi liikunud. Nad tulevadki meile nüüd näitama, et elu on siiski alati õiglane.

Miks tullakse just nüüd sellist asja näitama?

Tundub, et põhjus seisneb taaskord tolles tagurpidi kulgenud teekonnas, mille äsja lõpetasime. Nagu oleme ka varem rääkinud – see teekond keeras ja pööras väga palju asju pahupidi. Inglid on meile korduvalt kinnitanud, et see oli kõik vajalik, kuid need nüansid olid vajalikud ainult tolle tagurpidise tee tarbeks. St. enam ei pea meie elus miski taoliselt tagurpidi pööratud olema.

Inglid kordavad ka üle, et siinkohal käib jutt säärastest nüanssidest, mis on inimeste eludes viimastel aastatel olnud väga ebaloogilised. St. just vastavate isikute jaoks on tegu ebaloogiliste elukäikudega. Ja enamasti ongi olnud tegu ka ebaõiglaste käikudega.

Nüüd me näeme, miks see nii on olnud. Ehk nüüd me näeme, miks oli vaja säärast ebaõiglust mõneks ajaks taluda.

Inglid on meile ka varasemalt vihjanud, et see kõik toimus hea eesmärgi nimel. Ja seda me juba teame, et tolle protsessi põhiline eesmärk oli manipulatsioonidest väljumine. Muul moel ei oleks me saanud kõnealustest manipulatsioonidest iialgi välja kui ainult taolise tagurpidi kulgeva teekonna toel. Seda on inglid meile juba korduvalt ja korduvalt kinnitanud.

Nagu nad ka kinnitasid meile juba mõni nädal tagasi – nüüd on käes aeg taevaste kingituste saabumiseks ehk nüüd ongi käes aeg hüvede nautimiseks, mis tollest protsessist tõusetusid.

Viimastel nädalatel on juba ka selliseid kingitusi saabunud, kuid kindlasti mitte veel kõigi jaoks ja kindlasti pole ka kohal veel kõik kingitused.

Seega, siit tulebki nüüd järgmine kingipakkide etapp. Kuigi inglid koheselt täpsustavad – sel nädalal saabuvad kingitused ei ole formuleeritud pakkideks. Saame sellest järeldada, et nüüd ei ole järelikult fookus füüsilistel esemetel. Nüüd saabub hoopis midagi muud ja ma ütleks ka, et midagi palju põnevamat kui ükski ese iialgi olla saaks. 

Mida saavad inglid meile veel rääkida sel nädalal saabuvate kingituste kohta?

Nad ütlevad, et mitte miski ei tõmba inimesi rohkem energeetiliselt allapoole kui ebaõiglus. Juba ebaõiglaste olukordade nägemine tekitab enamasti kurbust, kuid see ebaõiglus, mida oleme viimastel aastatel pidanud isiklikult taluma, on meid eriti tugevalt allapoole tirinud. See kõik peab nüüd lõppema. Ja sel nädalal lõppevadki väga paljud säärased olukorrad/ nähtused.

Mis see meile annab kui me näeme õigluse taastumist?

Inglid ütlevad, et see annabki koheselt tagasi elujõu. Kui meil on aga elujõud taastunud, siis sellest lähtepunktist edasi võime me juba ükskõik, mida teha ja saavutada. Täpselt nii nüüd lähebki – niipea kui elujõud taastub, hakkavad kohale voogama ka uued ideed. Miks nad voogavad? Seetõttu, et meis taastubki nüüd loomulik energiavoog. See tähendab aga omakorda kõige muu meeldiva voogamist, mis varem ei saanud meile lihtsalt ligi, sest meie energias olid tõkked.

Niisiis, mis meil kokkuvõttes eeloleval nädalal toimuma hakkab? Nüüd saabuvad uudised, mis taastavad inimestes elujõudu. Need uudised võivad küll olla oma sisult erinevad, kuid energeetiline tulemus on kõigi puhul sama. Elujõud taastub, sest on viimane aeg selle taastumiseks. Viimane aeg selles mõttes, et meil pole enam tarvis tolle tagurpidi kulgenud tee tõttu kannatada. Tollel teel sisaldunud detailid olid küll vajalikud, kuid nende kehtivusaeg on saanud lihtsalt läbi. 

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja jälle üsna pika rea erinevaid viiteid. Ma panen need ritta jälle täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid saatsid. St. kronoloogilist järjestust siin ei ole ja tõenäoliselt pole seda siin põhjusega. Ehk kui teil on soov põhjalikumalt ette analüüsida saabuvate sündmuste sisu (just personaalset sisu), siis tasub kindlasti neid viiteid ja ka nende järjestust hoolikalt uurida.

 • Nädala nr 23, 2017 horoskoop
 • Nädala nr 50, 2016 horoskoop
 • Nädala nr 20, 2017 horoskoop
 • Nädala nr 30, 2017 horoskoop
 • Nädala nr 51, 2018 lisasõnumite horoskoop
 • Nädala nr 51, 2018 (tava)horoskoop
 • 2017 a. IV kvartali horoskoop
 • Nädala nr 49, 2018 lisasõnumite horoskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 veebruari suhete teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 detsembri finants & karjääri sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 34 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – septembri kuuhoroskoop

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

 • Üldised sõnumid
 • Suhted
 • Finants & karjäär
 • Kinnisvara
 • Sisetunde tuunimise juhised
 • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"