Horoskoop 2020 – Kaalud

2020 horoskoop kaalud

KAALUD

(Sünniaeg 23.09 – 22.10)

Inglite sõnumid 2020. aastaks – kõigile Kaaludele

MÄRKSÕNA – Kodusadama revisjon

Aasta kristall – Krüsopraas

Aasta värv – Kollane

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Otsi olukorrast mustrit. Muster sisaldab vastust. Nr 90

Inglite taro kaart – Õhukaartide kuninganna

Lillekaart – Lihtsusta oma elu. Karikakar

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel aastal jõudsid Kaalud koju. Osade puhul tähendas see füüsilises mõttes uue koduni jõudmist. Ja osade puhul võis see tähendada ka muude füüsilise maailma tingimuste muutumisi. Igal juhul jõudsite te energeetilises mõttes koju ehk oma elu ajajoonel sellisesse asupaika, mis vastas täielikult teie sünnikoodile.

Mis toimub 2020. aastal?

Näib, et nüüd suunab teie sünnikood teid erinevate muudatuste rajale. Need on muudatused, mille eesmärk on üks – need teevad teie elu hulganisti lihtsamaks.

Aga miks on teil vaja oma elu lihtsustada?

Inglid ütlevad, et kuigi te jõudsite juba oma energiaga koju, ei tähenda see seda, et kõik teie elu detailid ka automaatselt paika loksusid.

Miks nii?

Nad selgitavad – edaspidine töö on juba kõik teie isiklike otsuste ja valikute teha. See töö ei hõlma enam tugevat inglite poolset sekkumist. St. nemad ei juhi teid enam kindlatesse asupaikadesse. Too protsess, mis teie jaoks eelmisel aastal kulmineerus, hõlmas just nimelt inglite sekkumist.

Nüüd aga olete te oma energias kodus ja need muudatused, mida edasi hakkate tegema, lähtuvad juba teie äsjaleitud kodusest tundest. Võib ka öelda, et need lähtuvad tolle tunde puudumisest. St. te hakkate nüüd järjest teravamalt tunnetama, missugused nüansid ja detailid on teie elus sünnikoodile vastavad ja millised ei ole.

Nimelt eksisteerib teie elus endiselt üsna palju sellist taustmüra, mis pole teie kõrgema hüvanguga kooskõlas. Inglid ütlevad, et kõrgemat hüvangut võib nimetada ka südameläheduseks. Seega võib ka öelda, et see taustmüra pole tegelikult teile südamelähedane.

Miks see müra aga üldse teie elus eksisteerib?

Inglid ütlevad, et varem te ei tajunud seda müra “mürana”. Miks? Sest see müra saab alles nüüd nähtavaks. St. alles nüüd kui te olete jõudnud energeetilises mõttes koju. Mida tähendab energeetilises mõttes kojujõudmine? Muuhulgas tähendab see seda, et teie olemus on nüüd puhas ehk te ise olete igati puhas. Ehk te vastate oma olemuselt igati oma sünnikoodile.

See aga tähendabki omakorda, et te tunnetate nüüd järjest paremini, millised välised tegurid vastavad teie sünnikoodile ja millised ei vasta. Ehk te tunnete järjest paremini, millised välised tegurid pole puhtad. Ehk te eristate nüüd järjest paremini tõde ja väärinformatsiooni.

Selle kõige tõttu hakkavadki teile 2020. aastal järjest teravamalt silma need nüansid, mis teie ellu enam ei kuulu. Ja seetõttu hakkate te ka sääraseid nüansse järjest agaramalt oma elust välja tõstma. Te lihtsalt ei võngu enam nende nüanssidega samal sagedusel, mistõttu need nüansid muutuvad teie jaoks ka järjest häirivamaks.

Inglid ütlevad – tõstke nüüd täie rahuga kõik sellised elemendid oma elust välja. Need elemendid polegi tegelikult kunagi teie tegelikele eelistustele vastanud. Te varem lihtsalt ei tunnetanud seda. St. te varem ei tunnetanud nii teravalt oma tegelikke eelistusi. Miks? Sest varem valitsesid meie maailmas väga tugevalt erinevad manipulatsioonid, mis moonutasidki kõike, sealhulgas inimeste eelistusi.

Tegelikkuses pole ükski neist detailidest teile kunagi südamelähedane olnud, mis nüüd teie elust lahkuvad. Ja inglid täpsustavad kiirelt – need asjaolud ei lahku nüüd iseenesest. St. keegi ei sunni teid nendeks muudatusteks. Sel aastal muutuvad ainult need asjaolud, mida te ise siiralt soovite muuta.

Küsime inglitelt, milliseid eluvaldkondi need muudatused puudutama hakkavad?

Inglid ütlevad, et siin võivad nüüd fookusesse tulla kõik eluvaldkonnad ja kõik teemad. Ehk mingit valitsevat fookust siin polegi. Miks? Sest selle aasta sisuks on sügavalt personaalsed muudatused, mis hõlmavadki erinevate Kaalude jaoks erinevaid asju. Kuigi tähemärk on teil sama, ei tähenda see seda, et te kõik elate ühesugust elu. Ühendab neid muudatusi ainult too üks nüanss, millest juba kõnelesime – st. need muudatused saavad algatatud igaühe poolt isiklikult ja nende algatuste põhjuseks on südameläheduse puudumine. 

St. põhjuseks on asjaolu, et need nähtused pole lihtsalt teie kõrgema hüvanguga kooskõlas ja nüüd te tunnete seda väga teravalt. 

Tõenäoliselt tekivad need teravad äratundmise momendid lausa esimest korda elus. Vähemalt osade puhul küll. Mõned teist võivad ka olla juba varem mõtisklenud vastavate nüansside üle ja selle üle, et teie tunnetus neid nüansse justkui ei toeta. Aga osad pole tõesti varem isegi sellist asja mõelnud.

Seetõttu võivad need tundmused tekitada kohati ka ehmatavat efekti, kuid inglid ütlevad, et karta pole miskit. Kõigi soovitud muudatuste teostamine on teie jaoks täiesti turvaline. See teekond on turvaline seetõttu, et igaühe sünnikoodile vastav tee ongi alati turvaline. Nüüd te aga oletegi just täpselt sellisel teel. 

Kuidas tuvastada neid nüansse, mida oleks nüüd kasulik oma elust välja tõsta?

Inglid ütlevad, et selles protsessis pole mitte midagi keerulist. See protsess ongi täpselt nii lihtne nagu ta tundub – ehk teie tunnetus lihtsalt näitabki teile need nüansid kätte. 

Siinkohal tuleb muidugi teha väike meeldetuletus – teie sõbrad, pereliikmed ja sugulased ei tunne iialgi sama, mida tunnete teie. Seetõttu tulebki elus oluliste otsuste tegemisel tugineda alati oma isiklikule tunnetussüsteemile. Teistel inimestel on oma süsteem ja nende süsteemid peavadki näitama kätte neid teeotsi, mis on vajalikud nende inimeste jaoks. St. nende süsteemid ei peagi oskama tuvastada teie teeotsi. Nende süsteemide jaoks võivad teie poolt tuvastatud teeotsad tunduda ka täiesti valed. Ja see ongi kõik normaalne. 

Seega võib 2020. aasta kokkuvõtteks Kaaludele öelda – jätkake sel aastal oma liikumist täpselt nii nagu teie sisetunne teid suunab. Jah, sel aastal hõlmab see liikumine tõenäoliselt väga mitmete detailide elust välja kirjutamist, kuid selles protsessis pole mitte kübetki negatiivset. See protsess tuleb teie ellu vaid selleks, et teie elu lihtsamaks teha. Lihtsamaks selles mõttes, et igaühe sünnikoodile vastav elu ongi loodud lihtsaks. Igakülgselt lihtsaks. 

Inglid lisavad lõpetuseks – lihtne elu ei tähenda lihtsameelsust.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Teie isiklikult tunnete seda, mitte teie ema, vend või sugulane. Teie ema, venna ja sugulase jaoks võib resoneeruda hoopis mõni teine viide, mis jällegi teid ei pruugi üldse kõnetada.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaaludele saadetakse 2020. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

 • Nädala nr 6, 2018 horoskoop
 • Lõvi 2018 aastahoroskoop
 • Sõnni 2018 aastahoroskoop
 • Nädala nr 2, 2018 horoskoop
 • Aastanumber 2010
 • Nädala nr 48, 2018 horoskoop
 • Nädala nr 8, 2018 horoskoop
 • Nädala nr 25, 2017 horoskoop
 • Nädala nr 17-18, 2019 horoskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (alates 2019 juulikuust ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt – vt alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”), toovad inglid lisasildadena välja 2018 augustikuu suhete sektori juhised ja 2019 juuli kinnisvara sektori juhised.

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2020 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Kaalude tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2020 energiat muusikamaailmast lugu – “Guano Apes – Open Your Eyes” ja “Limp Bizkit – Take A Look Around”.

UUTELE LUGEJATELE

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid ja kuna uusi lugejaid lisandub eriti palju just aastavahetuse perioodil, mil tutvutakse möödunud aasta ja uue aasta horoskoopidega, lisan siia alljärgnevalt ka mõned pikemad selgitused selle kohta, mis on energeetiline sild ja mismoodi töötavad lisaviited, mis tuuakse välja neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega.

Niisiis, mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Ja mida tähendavad lisaviited neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega?

2018 a. algusest on inglid toonud välja (siiani nädala horoskoopides) ka lisaviiteid neile, kes töötavad kaasa minu poolt kanaldatud inglisõnumite raamatutega. Säärased raamatud ilmusid 2018 a. tarbeks ja 2019 esimese poolaasta tarbeks. Alates 2019 juulikuust hakkasid tasulised lisasõnumid ilmuma igakuiselt (ikka e-raamatu kujul). Tegu on sõnumitega, läbi mille toimetavad inglid ka kollektiivse kaugseansiga. Seetõttu on tegu tekstidega, milles sisalduvaid sõnumeid ma kunagi oma kodulehele üles ei postita. NB! Kuna tegu pole tavapäraste raamatutega, kehtib nende levitamisel ka teistmoodi reeglistik. Sellega seoses läheb alati lukku eelmise raamatu müük kui ilmub järgmine raamat. Sama reegel kehtib edasi ka kuuhoroskoopide puhul. St. ühtki varasema perioodi raamatut enam soetada pole võimalik. Tasuliste lisasõnumite kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – Kuuhoroskoop (tasuline)

Aga miks ma toon üldse välja selliseid viiteid?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud horoskoopides ei kõnele inglid alati kõigest otse. Tihtilugu edastatakse sõnumeid läbi vihjete ja sümbolite. Sealjuures võivad ja peavadki need sümbolid tähendama erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Mida need täpselt tähendavad? Täpse tähenduse tuvastamine ongi alati igaühe personaalne ülesanne. Täpsustan – siin võidakse välja tuua üldisemaid juhendusi, mis puudutavad üldisemaid teemasid ehk siit võite leida juhiseid selle kohta, mis meie maailmas üleüldiselt parasjagu teoksil on (energeetilises mõttes). Samal ajal võidakse edastada just nimelt läbi taoliste lisaviidete ka juhiseid, mis abistavad inimesi nende personaalsel teekonnal.

Nagu olen tihti ka rõhutanud – need analüüsid, mida mina teen, põhinevadki minu kogemustel ja tundmustel. See ei tähenda, et teie ei saaks samast inglisõnumist teha hoopis teisi järeldusi, mis kehtivad teie jaoks. Täpsustan veelgi – kui kanaldan neid inglisõnumeid, siis tuuakse minuni teatud elemente infoga või piltidega. See kirjatükk, mis siia tervikuna valmib, sisaldab juba ka teatavat minupoolset analüüsi. Muudmoodi polegi mul võimalik neid sõnumeid edastada, sest nende edastajaks olen maises plaanis mina ehk mina tervikuna, koos oma nägemuste, kogemuste ja tundmustega. See tähendabki kokkuvõttes seda, et kui võtate mõne sõnumi elementideks lahti, võite te leida sealt enda tarbeks ka teistlaadi juhiseid kui mina kirjeldasin.

Pikemaid kirjeldusi kanaldatud ehk tervendava horoskoobi olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Sealt leiate ka kirjelduse selle kohta, kuidas saavad tekstid üldse tervendada.

ei.ole.astroloogiline.horoskoop

Astroloogilistest tähemärkidest – ma kasutan siin aastahoroskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Kasutan nende tähemärkide nimetusi ja ka nimetust “horoskoop” vaid seetõttu, et need terminid on inimestele tuttavad, mis tähendab omakorda, et neid kirjatükke on ka lihtsam internetiavarustest üles leida. (PS! Tähemärke olen kasutanud ainult aastahoroskoopide puhul. Kõik muud horoskoobid, mida ma valmistan (nädala horoskoobid, tasulised kuuhoroskoobid jne) on kanaldatud üldises plaanis kõigile ehk sealt te tähemärkide kaupa lahterdamist ei leia.)

Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinjuures on abiks näiteks Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate te alati FB siseselt teavituse kui olen postitanud mõne uue horoskoobi. Minu Facebooki konto lingi leiate kodulehe ülaservast.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP
(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan ma igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. 

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

NB! Ka tasuline kuuhoroskoop EI OLE astroloogiline horoskoop. See tähendab, et ka seal ei lahterda ma sõnumeid tähemärkide kaupa. Nagu ütlesin juba ülalpool – tähemärke kasutan ma oma töös AINULT nende lühikeste aastahoroskoopide puhul, mida te praegu lugesite.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

 • Üldised sõnumid
 • Suhted
 • Finants & karjäär
 • Kinnisvara
 • Sisetunde tuunimise juhised
 • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile võrratut 2020. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"