Nädala horoskoop 25.12-31.12.2017

nädala horoskoop 52 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

25.12 – 31.12.2017

2017. aasta nädal nr 52

Inglite sõnumid aasta 52. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mis on Sinu lendav vaip?

—————————————————————–

UUDISED

1. JÕULUÜLLATUSED

17. detsember 2017 oli minu kodulehe jaoks pidulik päev – nimelt täitus sel päeval POOLE MILJONI külastuse tähis. Selleks, et kõiki lugejaid tänada, olen nädala jooksul korraldanud erinevaid jõuluüllatusi. Kes jälgib mõnda minu sots.meedia kontodest (FB, Instagram vm), on juba kõigi jõuluüllatustega kursis.

Lisan ka siia nüüd väikese kokkuvõtte sellest, milliseid jõuluüllatusi olen juba teinud:

ESIMESE jõuluüllatusena kuulutasin välja 50% soodustuse 2018 a. horoskoobi e-raamatule ehk inglisõnumite raamatule. See e-raamat on päkapikuhinnaga (ehk 50% soodustusega) saadaval veel kuni 24. detsembrini. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – Horoskoop 2018 (tasuline)

TÄIENDATUD 25.12.2017 – Päkapikuhind on pikendatud veel üheks nädalaks ehk see kehtib veel ka perioodil 25. detsember – 02. jaanuar.

TEISE jõuluüllatusena lisasin oma kodulehele ühe meditatsiooni video, mida on ülilihtne mediteerimise abivahendina kasutada. Plaanin tulevikus veel selliseid videosid teha. Kõnealune video on esimene selles seerias. Video leiate siit alalehelt – Meditatsiooni videod

KOLMANDA jõuluüllatusena lisasin juurde 24 inglikaarti. Neid kaarte on nüüd juba kokku jõudsalt üle saja. Kõik kaardid leiate ikka siit alalehelt – Tasuta inglikaardid

Pole ka välistatud, et jõuluüllatusi tuleb rohkemgi… Ja nagu ikka – nendest saavad esimestena osa kõik need, kes jälgivad minu kontot näiteks Facebook’is, Instagram’is või mujal. (Lingid leiate kodulehe ülaäärelt.)

2. MUUDATUS (al. 01.01.2018)

Sel pühapäeval (24.12) riputan ma viimast korda oma kodulehele üles inglite päevasõnumid (järgmise nädala tarbeks). Siinkohal pean ma silmas neid päevasõnumeid, mida näete praegu minu kodulehe paremal käel asuval menüüribal.

Need päevasõnumid “kolivad” alates 01.01.2018 ülalmainitud inglisõnumite e-raamatusse, milles sisaldub lausa terve aasta jagu päevasõnumeid korraga. (Seda muidugi lisaks kõigile horoskoopidele, mis moodustavad loomulikult selle raamatu peamise sisu.) Raamatu kohta leiate kogu lisainfo ikka siit – Horoskoop 2018 (tasuline)

————————————————————-

Nädala kristall – Amasoniit

Nädala värv – Roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 52. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Armastus tuleb ootamatult. Nr 12

Inglite taro kaart – Tulekaartide poiss (ingl. k Page of Fire)

Lillekaart – Suhtle oma inglitega. Paradiisilinnulill (e. kuninglik strelitsia)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal oli meie ülesandeks lõpetada tervikpilt. Tegu oli pildiga, mis moodustus meie ette seetõttu, et panime üle-eelmisel nädalal kokku ühe pusle. Mis pusle see oli? Inglid nimetasid seda eluliini pusleks. Nende pusletükkide kokku asetamise eesmärgiks oli ühe otsetee avastamine, mis viis igaüht jälle suure sammu võrra lähemale sellele elule, mis on päriselt tema oma. Ehk eesmärgiks oli sisuliselt (ühe järgmise hulga) hingeosakeste kojutoomine, mille kohta inglid ütlesid veel lisaks, et see protsess oli määratud toimuma läbi ühe spetsiifilise ukse.

Eeloleva nädala kohta annavad inglid esmalt ühe täiendava täpsustuse tolle tervikpildi kohta, mille pidime (eelmisel nädalal) ise lõpuni maalima. Nad ütlevad, et selle pildi lõpetamine käivitas ühe konkreetse protsessi. Eelmise nädala sündmused olid justkui selle protsessi süüteks.

Võime ka vaadelda hetkel vältavat olukorda selliselt, et meile anti justkui juba üle-eelmisel nädalal kätte uus sõiduvahend, mida algul polnud võimalik veel käivitada. Eelmise nädala sündmuste raames, saime me justkui kätte tolle sõiduvahendi võtme. Niipea kui meile ulatati võti, panime ka selle sõiduki mootori kohe käima, kuid miskipärast me veel ei sõitnud kuhugi. Näib lausa justkui too uus mootor pidigi mõnda aega soojenema enne kui me tohtisime selle sõidukiga liikvele asuda. Nüüd aga, eeloleval nädalal, hakkame me liikuma.

Nagu inglid mainisid juba eelmise nädala kohta – meil toimus juba sel nädalal ära ümberlülitumine uue aasta energiatele (ehk 2018 a. energiatele). Nad ütlevad, et tegelik (energeetiline) aastavahetus ongi pööripäeva paiku, mitte need mõned üksikud kalendripäevad hiljem. Kuid meie kalendrist (ja seda teemat puudutavatest manipulatsioonidest) nad siinkohal rohkem rääkida ei soovi, sest eeloleva nädala raames on vaja arutada muid teemasid.

Seega – me lülitusime energeetiliselt juba uue aasta lainele. Nagu nad on meile juba rääkinud eelmise nädala horoskoobis ja 2018 a. esimese kvartali horoskoobis – kohe aasta alguses saabub väga suur värskendava energia laine. Võib ka öelda, et see laine on üüratult suur. Inglid ütlevad, et liialdada polegi siinkohal võimalik, sest saabub midagi absoluutselt uudset, mis ongi energeetilises mõttes grandioosne…olles samal ajal oma sisult ka filigraanne.

Nad jätkavad tolle sõiduki teemadel, millest nad asusid kõnelema ülalpool – nad ütlevad, et see sõiduk, mis meile nüüd kätte anti, võis meile algul tunduda mootorratta kujuline (ehk mootorratta omadustega), kuid nüüd (eeloleval nädalal) selgub, et see on hoopiski lendav vaip.

Tegelikult – ütlevad inglid – sisaldabki too uus energialaine väga palju sääraseid tunnetuslikke hüppeid.

Palun neil täpsustada, mis on tunnetuslik hüpe. Nad ütlevad, et see on moment, mil tekib selge mõistmine, mis tekitab ühtaegu nii uuenduslikku kui ka äratundmise tunnet. See mõistmine saabub seetõttu, et te olete taaskord puhtaks saanud ühe järgmise aspekti oma sisetunde kanalist. See puhtus võimaldabki uutlaadi mõistmist. Nad täpsustavad veelgi – tegu pole hüppega, mida sunniks keegi tagant. See on hüpe, mille teete vabatahtlikult ja oma sisemise tundmusega kooskõlas olevalt.

Seega pole tarvis neid momente karta. Need pole sellised nähtused, mille raames keegi väline isik tuleb ja käseb teil järsku midagi hoopis teistmoodi tegema hakata. Absoluutselt mitte! Need hüpped toimuvad sisemaailmas, mille järel hakkab muidugi ka väline maailm teie jaoks muutuma, kuid see ei muutu kindlasti taoliste sekundiliste pööretega. Välise muutumisel kehtivad ikka jätkuvalt teatavad maise maailma seaduspärasused, mis tagavad selle, et te olete alati teie ise ja et te olete alati (ühtaegu) kahe jalaga maapeal (ehk ühenduses kogu selle eluga, mida kutsute maiseks eluks). St. pole tarvis karta, et te muutute ühtäkki nahkhiir-meheks või naiseks, kes peab hakkama hädasolijaid kuskilt koobastest päästma. Te jääte kõigi nende muudatuste keskel ikka iseendaks.

Niisiis – me avastame eeloleval nädalal ühtäkki, et meile on antud edasiliikumiseks lendav vaip. Mis see tähendab? Kuhu me sellega nüüd lendame?

Inglid ütlevad, et see lendav vaip on meile antud selleks, et meil oleks igal ajahetkel võimalik tolles grandioosses energialaines rõõmu tunda. See vaip tagab selle, et me ei jää tolle energialaine alla, vaid kulgeme rahus ja rõõmus temaga kaasa…kaasa sinna, kuhu iganes see laine nüüd liigub.

Ja kuhu ta liigub? Eks ikka sellise elu poole, milles pole enam “ellujäämise” aspekti. Ehk elu poole, mis võimaldab elamist. Ehk elu poole, mida te personaalselt soovite elada.

Küsin inglitelt veel – kas see vaip on igaühe jaoks samasugune? Nad ütlevad, et kindlasti mitte. See vaip tähistab ja tähendab erinevate inimeste jaoks erinevaid asju. Ehk tolle uue energialaine rütmi viib nüüd igaüht just tema isiklik maagiline vaip.

Kuidas eeloleval nädalal tagada, et sa avastad/ leiad oma isikliku vaiba? Inglid ütlevad, et esiteks – teiste vaipasid te tajuda ei saa. Igaühel on oma lendav vaip, mida tajub/ näeb/ hoomab ainult tema ise. Seega, ei saa juhtuda, et te kogemata istute kellegi teise vaibale. (Ja ka seda ei ole tarvis karta, et keegi võtab teilt teie vaiba ära.)

Kuidas nüüd aga hoomata seda oma isiklikku vaipa? Inglid ütlevad, et selle küsimuse vastus sisaldub teie isikliku pusle tervikpildis, mis pidi teie elus olema fookuses viimase paari nädala vältel. Pöörduge nüüd selle pildi poole tagasi, vaadelge seda hoolega, analüüsige, mis elemendid seal on – ja siis tunnetage, milline neist elementidest moodustab teie jaoks kõnealuse vaiba.

Kuna inglid nimetavad seda nähtust “lendavaks vaibaks”, siis saame sellest järeldada, et too nähtus on (maise maailma mõistes) tõenäoliselt mingisuguste ootamatute tunnustega, energia poolest kerge/ rõõmustav ja ka maagiline. Sealjuures tuleb silmas pidada jällegi personaalset aspekti – see, mida avastate, on teie jaoks ootamatu ja maagiline. See ei tähenda, et see nähtus on maises mõistes midagi super-hüper-kummalist. See tähendab vaid, et te avastate iseenda jaoks mingisuguse uutmoodi maagia. See maagia võib tulla täiesti “tavapärasest” kohast ja jäädagi teiste jaoks märkamatuks, kuid see ei vähenda teie jaoks tolle maagia väärtust.

Kuna eeloleva nädala puhul on lendamise motiiv niivõrd tugev, siis tundub mulle, et sel nädalal oleks paljude jaoks väga kasulik (vähemalt mõnel korral) kasutada mediteerimise abivahendina just nimelt seda uut meditatsiooni videot, mille ma äsja üles riputasin. Seda on tõepoolest ülilihtne kasutada. Nagu mainisin ka ülalpool – selle video leiate siit alalehelt – Meditatsiooni videod

Eeloleval nädalal on tugevaid energeetilisi seoseid (lisaks viimasele paarile nädalale) nädalatega nr 4, 24 ja 44, 2017. Nagu ikka – kes tunneb ka isiklikult nende nädalate vahel seoseid, sel tasub meenutada, mis toimus tema elus just nendel ajaperioodidel. Meenutage sündmuseid ja lugege ka üle oma unenägude päevikud (kui te teete oma unenägude kohta märkmeid). Neis ajaperioodides võib sisalduda olulisi vihjeid/ sõnumeid, mis abistavad teid just nüüd (ja mis ongi loodud teid just alles nüüd abistama).

Nädala nr 52 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Pitbull – Fireball ft. John Ryan” ja “Mighty Dub Katz – Magic Carpet Ride”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Uutele lugejatele

Kuna kohe-kohe on meil taaskord lõppemas üks aastaring, siis tähendab see (horoskoopide temaatika raames) seda, et väga lühikese perioodi vältel tekib siia juurde suur hulk lugejaid. Seetõttu otsustasin lisada oma nädala horoskoopide juurde (aastalõpu perioodiks) eraldiseisva infojupikesena väikese selgituse-täpsustuse selle kohta, mida uued lugejad minu kodulehelt leida võivad. Ehk ma tegin lühikokkuvõtte järgnevast- millest inglid siin kõnelevad ja mis on need inglite sõnumeid edastavad horoskoobid, mida ma kanaldan/ kirjutan.

Alustan täpsustusest, et minu kodulehelt ei leia te traditsioonilises mõttes horoskoope. Need on siin inglisõnumeid sisaldavad kirjatükid, mitte astroloogilised horoskoobid või tavapärases mõttes ennustused. Inglid kõnelevad siin energiatest, mis meie elus vastavatel ajaperioodidel valitsevaks kujunevad ning jagavad õpetusi selle kohta, kuidas elada, mitte kuidas “ellu jääda”.

Juhin ka tähelepanu ka asjaolule, et need on siin pigem järjejutu laadsed kirjatükid, mistõttu ei pruugi te vaid üht konkreetset jupikest lugedes mõista, millest siin kõneletakse. Seetõttu soovitangi alati uutel lugejatel tutvuda kindlasti ka varasemate perioodide horoskoopidega ja seetõttu rõhutan ka siin igal sammul, et neid kirjatükke kutsun ma vaid tinglikult “horoskoopideks”. Miks kasutan horoskoobi mõistet ja osaliselt ka astroloogiliste tähemärkide mõisteid? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide (aastahoroskoopide) üldinfo postitusest.

Kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? See info on tervikuna kirjas minu kodulehe esilehel. Lisan veel, et ka mõistet “inglid” kasutan ma vaid tinglikult. Kes või mis on minu käsitluses “inglid”, seda saate lugeda alalehelt KKK ehk Korduvalt Küsitud Küsimused.

Kuna minu poolt kanaldatud inglisõnumite põhiliseks sisuks on kujunenud uue ajastu energiate ja seaduspärasuste kirjeldamine, siis lisan siia ka ühe väga kokkuvõtliku uue ajastu selgituse, mille inglid andsid meile 2017 a. 47. nädala horoskoobis. Mulle endale see selgitus väga meeldis ja minu hinnangul võtabki see väga hästi kokku uue ajastu tuuma. Seega siit see selgitus tuleb: “Uus ajastu on nüüd puhtakujuliselt ainult nende päralt, kes mõistavad, mis on sisetunne. Ehk see ajastu on nende päralt, kes mõistavad oma sisetunde olulisust ja loomulikkust, mitte ei pea seda millekski ebamaiseks. Ebamaine on hoopis see kui inimene ei hooma absoluutselt seda, et ta on looduse osa. Ebamaine on see kui inimene arvab, et oma isikliku sisetunde kuulamine ja järgimine on ohtlik. Ebamaine nähtus on vägivald. Ebamaine nähtus on sõda. Ebamaine nähtus on manipulatsioon. Aga miks sellised nähtused maises plaanis üldse kajastuvad kui need on ebamaised? Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma neid manipulatsioone. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma seda, et sisetunne on midagi ebamaiset. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma erinevaid manipulatsioone, millele on osavalt kleebitud külge silt “usk”.”

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 52. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Armastus tuleb ootamatult. Nr 12

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen tervikuna aasta energiat. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. See raamat on juba valmis ja täiesti tellitav. Selle hinnaks on 25 eur ning saadaval on ta e-raamatu formaadis. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päeva inglisõnumid minu poolt kanaldatud põhjalikku 2018. aasta horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka osta. Raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.) Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS! – 2018 põhjalik inglisõnumite raamat (tasuline)

2018. aastaks valmistasin ma ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud.

Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)

17-24. detsember on raamat müügis päkapikuhinnaga! Miks? Sest sel nädalal toimub minu kodulehel POOLE MILJONI külastuse täitumise tähistamine (see verstapost täitus 17. detsembril). 🙂 Sellega seoses olen teinud nädala jooksul lugejatele mitmeid jõuluüllatusi ning kõnealune päkapikuhind on samuti üks neist üllatustest.

NB! TÄIENDUS 25.12.2017 – Päkapikuhinna perioodi on pikendatud veel nädala võrra! St. ka veel 25. detsember – 02. jaanuar on teil võimalik seda raamatut tellida soodustusega 50% (ehk lõpphinnaks on 12.50 eur).

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat ja muidugi ka ilusat jõuluaja jätku!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"