Nädala horoskoop 01.01-07.01.2018

nädal 1 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

01.01 – 07.01.2018

2018. aasta nädal nr 1

Inglite sõnumid aasta 1. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Uus suund

—————————————————————–

UUDISED

1. JÕULUÜLLATUSED (lisandus veel 2 üllatust)

17. detsember 2017 oli minu kodulehe jaoks pidulik päev – nimelt täitus sel päeval POOLE MILJONI külastuse tähis. Selleks, et kõiki lugejaid tänada, korraldasin nädalate nr 51 ja 52 (2017) jooksul erinevaid jõuluüllatusi. Kes jälgib mõnda minu sots.meedia kontodest (FB, Instagram vm), on juba kõigi jõuluüllatustega kursis.

Esimesed 3 jõuluüllatust on kirjeldatud eelmise nädala horoskoobis. Pärast selle horoskoobi ilmumist lisasin veel 2 jõuluüllatust:

NELJANDA jõuluüllatusena lisasin alalehele “Tasuta inglikaardid” juurde VEEL 20 inglikaarti, mis tähendab, et uusi inglikaarte leiate sealt nüüd lausa 44. Tervikuna on kaarte kokku juba jõudsalt üle saja.

VIIENDA jõuluüllatusena pikendasin 2018 a. horoskoobiraamatu päkapikuhinna perioodi veel ühe nädala võrra. Kõnealust raamatut on teil veel võimalik endale soetada päkapiku soodustusega kuni 2. jaanuarini. Päkapikuhinnaks on 12.50 eur. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt: Horoskoop 2018 (tasuline)

2. MUUDATUS päevasõnumites (al. 01.01.2018)

Inglite päevasõnumid, mida näete praegu minu kodulehe paremal käel asuval menüüribal, “kolivad” alates 01.01.2018 ülalmainitud horoskoobiraamatusse (2018 a. horoskoobiraamat). Selles raamatus sisaldub lausa terve aasta jagu päevasõnumeid korraga. (Seda muidugi lisaks kõigile horoskoopidele, mis moodustavad loomulikult selle raamatu peamise sisu.) Kõnealuse raamatu kohta leiate kogu lisainfo ikka alalehelt: Horoskoop 2018 (tasuline)

3. MUUDATUS nädala horoskoopides (al. nädal nr 1, 2018 ehk alates käesolevast nädala horoskoobist)

Alates eelolevast nädalast, lisan ma iga nädala horoskoobi juurde veel ühe meditatsioonikaardi (milleks on üks minu inglikaartidest, nagu ikka). Lisanduv meditatsioonikaart on mõeldud neile, kes on asunud kaasa tegema 2018 a. kollektiivset kaugseanssi. Ehk kõigile neile, kes on otsustanud 2018 a. horoskoobiraamatus toodud kanaldatud sõnumitega kaasa töötada ehk kes on otsustanud osa võtta tollest kollektiivsest kaugseansist, mis moodustub läbi tolle raamatu. Nagu olen korduvalt öelnud ning nagu kirjeldan ka vastava raamatu alalehel – ma nõustan inimesi nüüd ainult kollektiivsete kaugseansside formaadis. Esimene säärane kaugseanss moodustubki läbi tolle raamatu.

Miks ütlen, et meditatsioonikaart on mõeldud neile, kes on justnimelt otsustanud osa võtta kollektiivsest kaugseansist? Seetõttu, et tegu on ikkagi raamatuga. Seega – seda võib ka lugeda ainult raamatuna, mis tähendab, et kõik raamatu tellijad ei pruugi tahta seda teost kasutada kollektiivse kaugseansina. Minu kollektiivse kaugseansi puhul on kõige olulisem igaühe enda soov.

Mida tähendab see kui soovite selles raamatus sisalduvate kanaldatud sõnumitega kaasa töötada? See tähendab seda, et te järgite neid juhiseid, mida inglid seal annavad (kooskõlas oma sisemise juhendusega). See tähendab muuhulgas, et teete tööd nende meditatsioonikaartidega, mida inglid ette annavad. See tähendab, et kasutate nende kristallide ja värvide abi, millele inglid viitavad jne. See tähendab sisuliselt seda, et te teete järjepidevalt personaalset tööd selleks, et parendada oma sisemise juhenduse kanalit.

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsioonikaartidena? See info on kõik kirjas siin nädala horoskoobis, eraldiseisvas sektoris pealkirjaga “Nädala meditatsioon”. Ja täpselt sinna sektorisse hakkan ma ka lisama igal nädalal kõnealust lisa-meditatsioonikaarti, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo siit alalehelt: Horoskoop 2018 (tasuline)

————————————————————-

Nädala kristall – Punane jaspis

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 1. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul oleks kasulik leida mõni uus hobi. Nr 67

Inglite taro kaart – Kuues maakaart (ingl. k Six of Earth)

Lillekaart – Lase ärevus vabaks. Lavendel

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal avastasime, et meile on uueks sõiduvahendiks antud lendav vaip. Sealjuures ütlesid inglid, et tolleks lendavaks vaibaks on erinevate isikute jaoks erinev nüanss. Aga mida see lendav vaip tähendab? Inglid ütlesid, et tolle “lendava vaiba” puhul on tegu tunnetusliku hüppega. Nad täpsustasid veel, et tunnetusliku hüppe all peavad nad silmas momenti, mil tekib selge mõistmine, mis tekitab ühtaegu nii uuenduslikku kui ka äratundmise tunnet. See on mõistmine, mis saab saabuda vaid seetõttu, et te olete taaskord puhtaks saanud ühe järgmise aspekti oma sisetunde kanalist.

Eeloleval nädalal on fookuses uued sihid – uued suunad. Inglid rääkisid meile juba mitu nädalat tagasi, et 2018 a. alguses saabub üks väga suur värskendava energia laine. Eelmisel nädalal nad ütlesid ka, et too lendav vaip anti meile selleks, et meil oleks tolles uues energialaines võimalik igal ajahetkel tunda rõõmu. See anti selleks, et me ei jääks tolle energialaine alla. Nimelt, on tegu sellise lainega, milles saab igaüks surfata vaid oma isiklike töövahenditega. Kelleltki teiselt lainelauda laenama minna ei saa.

Küsin inglitelt, mida nad selle all täpsemalt mõtlevad? Nad täpsustavad, et siin on nüüd jälle tegu ühe suurema (edasiliikumise) sammuga, mis on osa pikaajalisest plaanist, mida inglid on juba aastaid teostanud.

Võib-olla olete kuulnud erinevate kanaldajate-selgeltnägijate käest, et uus ajastu tähistab ka seda, et toimub inimeste lahknemine – need, kes valivad vanasse ajastusse jäämise, justkui eraldatakse neist, kes soovivad edasi minna uuel lainel. Sellest protsessist on ka räägitud terminitega 3D ja 5D maailmad.

Inglid on minu poolt kanaldatud 2018 a. esimese kvartali horoskoobis juba rõhutanud, et esimeses kvartalis on äärmiselt oluline endale selgeks teha, mis on vahet egoismil ja iseenda tingimusteta armastamisel (ning sellest armastusest lähtudes elamisel). Tegelikult on nad seda rõhutanud juba ka paaris nädala horoskoobis. (Esimese kvartali horoskoop käsitlebki seda teemat ehk teemat, mis neil kahel nähtusel vahet on – kui te pole seda veel lugenud, siis nüüd tasub kindlasti see horoskoop läbi lugeda.)

Nüüd, eeloleval nädalal, tulebki see teema väga teravalt luubi alla.

Inglid ütlevad, et kõik, milles te soovite edaspidi edu saavutada, peab lähtuma armastusest. Täpsemalt – armastusest iseenda vastu.

Ja siinkohal rõhutavad nad, et ka tõelise armastuse mõiste on nüüd see miski, mis tuleb endale selgeks teha. Armastus ei ole see, millest kõnelevad erinevad filmimaailma kassahitid. Tõeline armastus ei sisalda draamat. Tõeline armastus pole terviklik seni kuni te seda iseenda poole ei suuna. Aga mis on tõeline armastus? Inglid ütlevad, et tõeline armastus on hirmu vastand ja see tõsiasi on ka võti armastuse termini mõistmiseks. Nad on seda ka varem meile õpetanud. Täpsemalt kõnelesid nad sel teemal nädala nr 49 horoskoobis, aastal 2016.

Nad rõhutavadki nüüd uuesti, et pöörduge tagasi nädala nr 49, 2016 horoskoobi juurde ja lugege üle nõuanded, mida nad seal andsid. (NB! aastanumber on siin õige – teil on vaja otsida üles nr 49 horoskoop aastast 2016).

Niisiis – võime sellest infost järeldada, et eeloleval nädalal tekkiv uus suund sisaldab endas, ühe väga olulise koostisosana, eraldumist egoismist ja egoistidest. Kuna egoistid ongi manipulaatorid, siis saame sellest järeldada, et me astume taaskord suure sammu võrra eemale erinevatest manipulatsioonidest, mis on meid varasemalt aheldatuna hoidnud.

Seda kõike võimaldab meile meie isiklik lendav vaip, mis tagab ka selle, et too protsess kulgeb sujuvalt. Kas see tähendab, et ise ei peagi midagi tegema? Päris nii see ei ole. Selleks, et nendes uue ajastu energiates rõõmu tunda, tuleb teha oma igapäevaelu samme kooskõlas oma isikliku sisetundega. Nagu inglid ka ülalpool ütlesid, tegu on nüüd sellise energialainega, milles saab surfata vaid oma isikliku lainelauaga. Teiste lainelauad teid siin enam ei aita.

Mis see aga siis täpsemalt tähendab? See tähendabki seda, et oma isikliku sisetunde kuulamine ja järgimine muutub järjest olulisemaks. See on nüanss, mida te ei saa kelleltki teiselt laenama või maha spikerdama minna. Te kas kuulate oma sisetunnet või mitte. Vahepealseid variante pole. Lisaks – te kas järgite neid juhiseid või mitte. Ka siin vahepealseid variante pole. Inglid ütlevad, et rõõmsas taktis saab nüüd edaspidi kulgeda vaid nende elu, kes kuulavad ja järgivad oma isiklikku sisetunnet.

Teil võib olla kasvõi kolmsada kaheksakümmend sõbrannat, sugulast või naabrinaist, kellega erinevaid olukordi arutada – see ei aita teid. Teid viib nüüd edasi vaid teie oma sisetunne. See ei tähenda muidugi seda, et teiste inimestega ei tohiks üldse enam millestki rääkida. Absoluutselt mitte! See tähendab vaid seda, et oma elu puudutavad otsused tuleb teil teha isiklikult, mitte läbi sõbrannade-filtri. Need, kes jäävad endiselt oma elu otsuseid laiali loopima erinevate kõrvalseisjate kätesse, jäävadki nüüd sisuliselt paigal tammuma. Maailma energiad on nüüd timmitud selliseks, et hirmul pole siin enam kohta.

Mis on sellel pistmist nende inimestega, kes loobivad otsuseid teiste kaela?

Enamasti käituvad need inimesed selliselt seetõttu, et nad ei julge oma otsuseid ise teha. Nad mõtlevad, et kui lasevad teistel otsustada, siis on ka lihtsam pärast teisi süüdistada kui mõni asi ei õnnestu. Lisaks – siis saavad nad alati öelda, et nad ise polegi ju ebaõnnestunud, sest ebaõnnestus teiste isikute otsus, mitte nende oma. Selline käitumine aga põhineb hirmul. Mida see hirm räägib? See hirm loobib üles erinevaid hüüdeid. Näiteks võib ta öelda “äkki ma ei saa hakkama”, “äkki teised teevad mind maha kui mul see otsus ebaõnnestub”, “ma pean ju tundma häbi kui see otsus ebaõnnestub”, “äkki teised ei taha enam minuga sõbrustada kui see otsus ebaõnnestub” jne.

Inglid rõhutavad uuesti – too uus suund, mis teie jaoks nüüd aktuaalseks muutub, peab tuginema teie isiklikul otsusel. Kui teil tekivad kõhklused-kahtlused oma sisetunde osas, siis te teate juba, mida teha tuleb – sellise olukorra kohta andsid inglid meile samuti juhiseid nädala nr 49, 2016 horoskoobis.

Nad ütlevad veelkord – hirmul pole enam siin maailmas kohta. Kes seda jätkuvalt laiali loobib, seda ootavad omad karistused. Teil pole vaja selle üle pead vaevata. Teil on vaja vaid edasi liikuda – edasi liikuda selles suunas, mille nüüd endale ISE valite.

Kuna 2018. aasta esimeses kvartalis on absoluutselt kõige teravamas fookuses finants & karjääri (ehk maakeeli raha ja töö) valdkond, siis tähendab see seda, et ka kõnealune uus suund tekib kõige tõenäolisemalt nende valdkondade raames. See uus suund tekib nii üldises plaanis (ehk meie füüsilise maailma üldiste energiate plaanis) kui ka igaühe jaoks personaalselt.

Inglid lisavad, et need muutuvad energiad ei pruugi tähendada kõigi inimeste jaoks täielikku töökoha/ töövaldkonna vahetust. Nad rõhutavad, et uuele ajastule ümberlülitumine ning selles ajastus elamine toimub teistmoodi. Siin pole enam fookuses suurte mässudega läbiviidavad reformid vms teemad. Mitte midagi pole vaja karta. Kõik muudatused, mis uue ajastuga seoses toimuvad, saavad alguse väga sügavatest mõistmistest, mis tekivad inimeste sisemaailmades. Need on momendid, mis loovad rahu ja rõõmu, mitte mässu või kaost. Ka iga säärane suurem edasiliikumine, mis leiab aset laiemas plaanis, tugineb nüüd individuaalsetele mõistmistele. Seetõttu toimubki kõik pigem lausa vaikselt ja võib ka öelda vaikides. Võib ka lausa öelda, et uus ajastu settibki kohale läbi vaikuse. Ehk määrava tähtusega on nüüd see, mille puhul inimesed hakkavad vaikima, mitte see, mille puhul tõusetub kisa. Inglid täpsustavad – määravaks on sisemine vaikus, mis ei tähenda, et kõik väline on täielikus vaikuses. Ehk omakorda – määrava tähtsusega on nüüd sisemise vaikuse toel tehtud teod.

Inglid ütlevad veel lõpetuseks – kisa tähendab sõda. Sõda aga (nagu nad on meile korduvalt õpetanud) ei lahenda mitte kunagi mitte midagi. Sõja mõiste on energeetiliselt täiesti aegunud ja kustutatud. Sellel puudub igasugune energeetiline tugi. Seda ei vaja enam mitte keegi.

Sisemine vaikus ja sisemine mõistmine on nüüd need tugipostid, mis loovad edaspidi lahendusi. Seda nii personaalsel kui ka globaalsel tasandil. Muudmoodi pole lahendusteni jõudmine enam võimalik.

Eeloleval nädalal on tugevaid energeetilisi seoseid nädalatega nr 49, 2016 ja nr 37, 2017 ning lisaks ka Kaalude tähemärgi aastahoroskoobiga (2018) ja 2018 a. esimese kvartali horoskoobiga. Nagu ikka – kes tunneb ka isiklikult nende ajaperioodide vahel seoseid, sel tasub meenutada, mis toimus tema elus just nendel perioodidel (nende viidete puhul, mis viitavad juba möödunud perioodidele). Meenutage sündmuseid ja lugege ka üle oma unenägude päevikud (kui te teete oma unenägude kohta märkmeid). Neis ajaperioodides võib sisalduda olulisi vihjeid/ sõnumeid, mis abistavad teid just nüüd (ja mis ongi loodud teid just alles nüüd abistama).

Nädala nr 1 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “RUN-DMC – Walk This Way” ja “Nina Simone – Feelin’ Good”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Uutele lugejatele

Kuna vahetumas on jälle üks aastaring, siis tähendab see (horoskoopide temaatika raames) seda, et väga lühikese perioodi vältel tekib siia juurde väga suur hulk uusi lugejaid. Seetõttu otsustasin lisada oma nädala horoskoopide juurde (aastalõpu perioodiks) eraldiseisva infojupikesena väikese selgituse-täpsustuse selle kohta, mida uued lugejad minu kodulehelt leida võivad. Ehk tegin lühikokkuvõtte järgnevast- millest inglid siin kõnelevad ja mis on need inglite sõnumeid edastavad horoskoobid, mida ma kanaldan/ kirjutan.

Alustan täpsustusest, et minu kodulehelt ei leia te traditsioonilises mõttes horoskoope. Need on siin inglisõnumeid sisaldavad kirjatükid, mitte astroloogilised horoskoobid või tavapärases mõttes ennustused. Inglid kõnelevad siin energiatest, mis meie elus vastavatel ajaperioodidel valitsevaks kujunevad ning jagavad õpetusi selle kohta, kuidas elada, mitte kuidas “ellu jääda”.

Juhin ka tähelepanu ka asjaolule, et need on siin pigem järjejutu laadsed kirjatükid, mistõttu ei pruugi te vaid üht konkreetset jupikest lugedes mõista, millest siin kõneletakse. Seetõttu soovitangi alati uutel lugejatel tutvuda kindlasti ka varasemate perioodide horoskoopidega ja seetõttu rõhutan ka siin igal sammul, et neid kirjatükke kutsun ma vaid tinglikult “horoskoopideks”. Miks kasutan horoskoobi mõistet ja osaliselt ka astroloogiliste tähemärkide mõisteid? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide (aastahoroskoopide) üldinfo postitusest.

Kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? See info on tervikuna kirjas minu kodulehe esilehel. Lisan veel, et ka mõistet “inglid” kasutan ma vaid tinglikult. Kes või mis on minu käsitluses “inglid”, seda saate lugeda alalehelt KKK ehk Korduvalt Küsitud Küsimused.

Kuna minu poolt kanaldatud inglisõnumite põhiliseks sisuks on kujunenud uue ajastu energiate ja seaduspärasuste kirjeldamine, siis lisan siia ka ühe väga kokkuvõtliku uue ajastu selgituse, mille inglid andsid meile 2017 a. 47. nädala horoskoobis. Mulle endale see selgitus väga meeldis ja minu hinnangul võtabki see väga hästi kokku uue ajastu tuuma. Seega siit see selgitus tuleb: “Uus ajastu on nüüd puhtakujuliselt ainult nende päralt, kes mõistavad, mis on sisetunne. Ehk see ajastu on nende päralt, kes mõistavad oma sisetunde olulisust ja loomulikkust, mitte ei pea seda millekski ebamaiseks. Ebamaine on hoopis see kui inimene ei hooma absoluutselt seda, et ta on looduse osa. Ebamaine on see kui inimene arvab, et oma isikliku sisetunde kuulamine ja järgimine on ohtlik. Ebamaine nähtus on vägivald. Ebamaine nähtus on sõda. Ebamaine nähtus on manipulatsioon. Aga miks sellised nähtused maises plaanis üldse kajastuvad kui need on ebamaised? Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma neid manipulatsioone. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma seda, et sisetunne on midagi ebamaiset. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma erinevaid manipulatsioone, millele on osavalt kleebitud külge silt “usk”.”

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 1. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Sul oleks kasulik leida mõni uus hobi. Nr 67

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga –

Eva Tenter’i inglikaart – Eneseusku ei saa naabrilt laenata. Nr 138

(Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Kogu lisainfo leiate selle raamatu kohta alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”)

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 02.jaanuar – täiskuu
 • 03-04.jaanuar – tähesadu (kvadrantiidid)

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
 • PÄEVA INGLISÕNUM Minu poolt võetud päeva inglisõnumid kolisid alates 01.01.2018 horoskoobiraamatusse, mille kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku jõudsalt üle 100. Lisasin nimelt äsja juurde 44 uhiuut inglikaarti. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS! – 2018 põhjalik inglisõnumite raamat (tasuline)

2018. aastaks valmistasin ma ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud.

Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat ja muidugi ka vahvat aastavahetust/ uue aastanumbri algust!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 01.01-07.01.2018

Comments are closed.