Nädala horoskoop 08.01-14.01.2018

nädala horoskoop 2 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

08.01 – 14.01.2018

2018. aasta nädal nr 2

Inglite sõnumid aasta 2. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Avatud südametesse ilmub küllus

Nädala kristall – Krüsopraas

Nädala värv – Türkiissinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 2. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Enesekindlust ei saa teiste inimeste pealt õppida. Sinu enesekindlus on Sinu oma. Seda saad luua ainult Sina ise. Nr 134

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Maakaartide äss (ingl. k Ace of Earth)

Lillekaart – Ava oma süda. Punane roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal ilmus fookusesse uus suund. Tolle uue suuna üks väga oluline koostisosa oli eraldumine egoismist ja egoistidest. Inglid rõhutasid taaskord, et edaspidi saavad edu saavutada ainult sellised nähtused/ alged, mis lähtuvad armastusest. Täpsemalt – armastusest iseenda vastu. Ja selleks, et miski saaks sellisest puhtast ja tõelisest armastusest lähtuda, on esmalt vaja, et inimeses settiks kohale mõistmine teemal – mis on vahet egoismil ja iseendasse armastaval suhtumisel (ja elul, mis lähtub sellest suhtumisest). (Seda teemat käsitleb põhjalikumalt 2018 a. esimese kvartali horoskoop, mistõttu suunan teid siinkohal jälle seda horoskoopi lugema, kui te pole seda veel teinud.)

Eeloleval nädalal muutub kättesaadavaks taaskord mingisugune uutmoodi küllus. St. tegu on küllusega, mis vastab uue ajastu seaduspärasustele. Eks seal on ka elemente, mis kattuvad ka vanas mõistes küllusega, kuid mulle tundub, et seal sisaldub ka miskit hoopis teistsugust. Siinkohal näib jälle olevat tegu millegagi, mida veel sõnadesse panna pole võimalik, sest neid sõnu pole veel olemas. Mida inglid selle all mõtlevad? Nad ütlevad, et iga uue nähtuse puhul on inimestel esmalt vaja tunnetusega hoomata ja kombata, mis nüüd toimumas on. Sõnad tulevad pärast. Sõnad ja kirjeldused lisanduvad siis kui teatud osa inimestest on juba neid uusi nüansse piisavalt täpselt hoomanud. Hoomamine tähendab seda, et inimene on hakanud nägema ja tõdema neid asjaolusid, mida too uus energeetiline nähtus endaga füüsilisse maailma kaasa toob.

Nagu inglid on meile rääkinud ka varem, selle aasta esimene kvartal sisaldabki väga suurt energeetiliste uuenduste lainet. Nad on ka öelnud, et see on väga värskendav laine ja paar nädalat tagasi nad ütlesid tolle laine iseloomustamiseks ka sellised sõnad – see on ühtaegu grandioosne ja filigraanne. Rohkem nemad seda lainet praegu ei kirjelda. Enda analüüsina võin kirjeldada, mida minu jaoks võiks tähendada nähtus, mis on ühtaegu grandioosne ja filigraanne. Minu jaoks tähistab see nähet, millel on tohutult suur jõud ja mis voogab üle paljude inimeste lühikese aja vältel. Filigraansusele viitavast osast loen ma välja, et too laine ei pruugi olla hoomatav suurejooneliste füüsiliste ilmingutena. St. selles laines võib sisalduda pikk seeria sügavaid ilminguid, mida inimesed hakkavad hoomama personaalsel tasandil. Seejärel aga tekivad nendest personaalsetest hoomamistest tõenäoliselt juba ka laiemaplaanilised lahendused, sest kokku hakkavad saama just need inimesed, kes on hoomanud sarnaseid asju. Need kokkusaamised võivad tunduda ka juhuslikud, kuid tegelikult luuakse sel viisil uusi lahendusi, mida inimkond laiemas plaanis ootab ja vajab. Ehk tegu on lahendustega, mis on kooskõlas looduslike seaduspärasustega, mitte enam manipulatiivsete kriteeriumitega. Ehk need on lahendused, mis tuginevad puhtal tõel, mitte manipuleeritud alginfol.

Vaatleme edasi, mida toob see uutmoodi küllus, mis eeloleval nädalal muutub hoomatavaks. Küsin inglitelt, mida nad saaksid siiski veel rääkida selle kohta? Inglid ütlevad, et see küllus muutub hoomatavaks ainult neile, kes lähenevad sellele küllusele avatud südamega.

Mida tähendab avatud südamega lähenemine? See tähendab ühest küljest oma isikliku sisetundega kooskõlas olevat lähenemist ja teisest küljest sügava mõistmisega lähenemist. Aga mida tuleb mõista? Nad ütlevad, et selle külluseni jõuavad ainult need, kes mõistavad, et nende elu on nende isiklik omand. Ehk need, kes mõistavad, et enda elu tuleb alati elada ise. Ehk need, kes mõistavad, et pole viisakas ega vajalik minna nõudma teistelt inimestelt, et nemad teie eest midagi ära elaks või kogeks. Ehk need, kes mõistavad, et areneda saab ainult läbi kogemuste. Ehk need, kes mõistavad, et kogemusi saab omandada vaid omal käel, mitte läbi teiste inimeste. Ehk need, kes mõistavad, et erinevate nähtuste mõistmiseks peab inimene isiklikult läbima teatud loomuliku kulgemise protsessi. Ehk need, kes mõistavad, et elu alustalaks ongi loomulik kulgemine. Ehk need, kes mõistavad, et igaühel on õigus oma isiklikule loomulikule kulgemisele. Ehk need, kes tegelevad rahus ja rõõmus oma isikliku loomuliku kulgemisega. Ehk need, kes mõistavad, et erinevate inimeste loomuliku kulgemise rajad võivad olla ja peavadki olema erinevad. Ehk need, kes elavad ise ja lasevad ka teistel elada.

Seega kokkuvõttes võib öelda, et too uutlaadi küllus saabub nüüd nende õuele, kes elavad julgelt oma elu. Ehk nende õuele, kes on järjepidevalt saatnud oma elust välja erinevaid manipulatsioone. Ehk nende õuele, kes on hakanud mõistma, et manipulatsioonidel pole nende elus enam kohta. Ehk nende õuele, kes on hakanud mõistma, et hirmul pole enam nende elus kohta.

Lõpetuseks lisavad inglid, et too küllus võib saabuda kuidagimoodi peegelpildis. Kui küsin neilt, mida nad selle all mõtlevad, siis nad ütlevad, et selles saabumise protsessis võib olla miskit äraspidist. St. seal võib sisalduda mingi element, mis tundub olevat või ongi tagurpidi/ äraspidi. Ma ei oska öelda, mida see juhis täpsemalt tähendab. Seda peab nüüd igaüks ise tunnetama, kas selles juhises võib tema jaoks sisalduda midagi olulist. Ja kui tunne seda kinnitab, siis tasub hakata jälgima sündmuseid, mis teie ümber eeloleval nädalal lahti rulluvad. Sündmuste põhjal saategi siis analüüsida, mida see juhis teie jaoks täpsemalt tähendab. Nii käibki oma sisemise juhenduse kuulamise ja kuulmise õppimine. Samm-sammult hakkate enda ümber märkama erinevaid nüansse, mida oskate järjest paremini enda jaoks analüüsida ja ka rakendada.

Eeloleval nädalal on tugevaid energeetilisi seoseid nädalatega nr 2, 11 ja 20, 2017. Nagu ikka – kes tunneb ka isiklikult nende ajaperioodide vahel seoseid, sel tasub meenutada, mis toimus tema elus just nendel perioodidel. Meenutage sündmuseid ja lugege ka üle oma unenägude päevikud (kui teete oma unenägude kohta märkmeid). Neis ajaperioodides võib sisalduda olulisi vihjeid/ sõnumeid, mis abistavad teid just nüüd (ja mis ongi loodud teid just alles nüüd abistama).

Nädala nr 2 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Florence + The Machine – You’ve Got the Love”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 2. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Enesekindlust ei saa teiste inimeste pealt õppida. Sinu enesekindlus on Sinu oma. Seda saad luua ainult Sina ise. Nr 134

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Tere! Su lahkunud lähedased ütlevad Sulle “Tere”! Tea, et nendega on kõik hästi. Nr 7

(Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”)

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 11. jaanuar – kaduneljapäev

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
  • PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Lisasin nimelt äsja juurde 44 uhiuut inglikaarti. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS! – 2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

2018. aastaks valmistasin ma ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit. Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"