Hetkesõnum 03. jaanuar 2021

03. jaanuar

HETKESÕNUM 03. JAANUAR 2021

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 1 horoskoopi, aastast 2018.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/12/29/nadala-horoskoop-01-01-07-01-2018/

Ja nad ütlevad lisaks – valige 2017 a. nädala horoskoopidest samuti üks, mida nüüd üle lugeda. 

Selle sõnumi peab igaüks valima endale ise. Kuidas? Vastavalt oma sisetundele.

Ehk tänase hetkesõnumi moodustavad teie jaoks nädala nr 1, 2018 sõnum ja üks sõnum aastast 2017.

2017 a. sõnumid leiate siit – https://evatenter.com/category/nadalahoroskoobid/2017/

Inglid jätkavad – just see sõnum aastast 2017, mis hakkab teid nüüd (sisetunde järgi) kõnetama, annabki teile kätte ka vihje selle kohta, mis on teie uus suund.

Nimelt räägib nädala nr 1, 2018 sõnum uuest suunast. Ehk inglid ütlevad meile tänase hetkesõnumiga, et kohe ilmub meie ette üks uus suund.

Milline on too uus suund teie jaoks personaalselt? Selle kohta leiategi vihjeid just tollest 2017 a. sõnumist, mille nüüd ise enda jaoks välja valite.

Ja inglid rõhutavad – kasutage valiku tegemisel väga tugevalt oma sisetunnet. Ehk vaadelge seda 2017 a. sõnumite nimekirja, mis ülaltoodud lingilt avaneb ja tunnetage, milline neist sõnumitest hetkel teie jaoks justkui särama lööb.

Inglid ütlevad lõpetuseks – see uus suund saab nüüd ilmuda, sest teatud udu on lahkunud. Jah, osade jaoks on see uus suund miskit sellist, mis on tegelikult juba pikka aega teie nina all olnud, aga te ei saanud seda varem näha. Miks? Sest kõnealune udu oli teie ümber.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma postitan alates 2020 a. märtsist. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"