Nädala horoskoop 04.01-10.01.2021

nädal 1 2021

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

04.01 – 10.01.2021

2021. aasta nädal nr 1

Inglite sõnumid aasta 1. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kõik on võimalik!


UUDISED

  • Kuna käesolev horoskoop ilmub nädala nr 53 keskel, siis kordan ka siin üle –

2021 a. esimese poolaasta finants & karjäär sõnumeid on veel kuni 03. jaanuarini võimalik soetada soodushinnaga ehk päkapikuhinnaga. St. päkapikuhind on pikendatud kuni 03. jaanuarini.

Mida need sõnumid täpsemalt sisaldavad? Kuidas tellida? Milline on päkapikuhind? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/

  • Kvartali kaugseansse (kvartali sõnumeid) enam ei ilmu. Nende asemele tuleb midagi uut. Ja see miski uus ilmub jaanuaris.
  • Kuna aastavahetuse paiku lisandub minu kodulehele alati palju uusi lugejaid, siis kordan siin üle ka järgneva info – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. Ma ei valmista ka personaalseid horoskoope. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Lisainfoks vt. “ESILEHT”

Nädala kristall – Tsitriin

Nädala värv – Oranž

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2021. aasta 1. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Rõõm tervitab Sind peatselt. Miski toob Sulle lähiajal suurt rõõmu. Nr 8

Inglite taro kaart – Kolmas õhukaart

Lillekaart – Jaga armastuse sõnumit. Nartsiss

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal liikusime me uuele teele. Sealjuures ütlesid inglid, et üleminek kõnealusele teele toimub läbi tormi. Ja nad ütlesid ka meile, et too torm paiskab küll midagi segi, kuid meil tasub jälgida neid nüansse, mis segi paiskuvad. Miks? Sest tegelikult pidid vastavad nüansid hoopis paika liikuma.

Mida toob meile nädal nr 1 ehk uue aasta esimene nädal?

Inglid alustavad – kõik on nüüd võimalik. Sealjuures on mõned nüansid nüüd “jälle” võimalikud. Ja mõned nüansid on esmakordselt võimalikud.

Inglid jätkavad – kõik uus on nüüd võimalik. Sealjuures on ka osad ajaloolised momendid jälle võimalikud.

Mida see tähendab?

Inglid jätkavad – ajalugu on üks kena asi, mis tundub mõnikord nii kindel ja kõigutamatu. Ometi ilmneb ikka siin ja seal detaile, mis muudavad kõike. Sealjuures ilmub mõnikord detail, mis muudab mõne sündmuse tervikpilti ja mõnikord ilmub detail, mis muudab terve suguvõsa ajalugu.

Inglid jätkavad – muidugi võib ka ilmuda detaile, mis osutuvad hilisemal vaatlusel väärkäsitluseks. Sellisel juhul muutub kindel ja kõigutamatu ajalugu lausa kaks korda – ühel korral muudetakse seda väärkäsitluse järgi ja teisel korral parandatakse uue analüüsi järgi. 

Inglid küsivad – kui ajalugu selliselt muudetakse, siis milline on sellise muutmise tulemus?

Ja inglid ka vastavad – tulemus jääb selliseks, nagu ta algselt oli, kas pole?

Ja nüüd küsivad inglid meilt – kui muuta midagi kaks korda ehk kui teha midagi kaks korda ümber selliselt, et tulemuseks on algne pilt, siis mis muutus?

Ja nüüd vastavad inglid – on olukordi, mis ei muutugi säärase liikumistrajektoori tulemusel. Mõned olukorrad aga muutuvad ka sellise liikumise tagajärjel jäädavalt.

Ehk leidub olukordi, milles täisring muudab kõike.

Isegi kui see täisring on pealtnäha täiesti tühine.

Ja isegi kui see täisring on seest tühi.

Ja isegi kui see täisring ei veere kuhugi.

Inglid jätkavad – sel nädalal tulevad fookusesse just säärased täisringid, mis on nii pealtnäha kui ka seest tühjad. Ehk mitte keegi ei looda ega oota nendelt ringidelt midagi. Ja just seetõttu saabki sündida üks suurepärane muudatus.

Inglid jätkavad – tegu on muudatusega, milles on kaks peaosalist. Üks peaosaline on Täisring ja teine peaosaline on Lootusetus.

Inglid jätkavad – kõnealune täisring ei jää ainsaks. Neid tuleb veel.

Kui palju?

Inglid ütlevad – see esimene täisring näitabki teile kätte, kui mitu sarnast täisringi temast veel lähtuvad.

Mida see kõik tähendab?

See tähendab seda, et too esimene täisring lükkab justkui käima järgmised täisringid.

Sealjuures on kõik need täisringid seest tühjad. Ja need on ka pealtnäha tühjad. Ehk tegu on olukordadega/ nähtustega/ sündmustega/ stsenaariumitega, millest te ei looda ega oota mitte midagi. 

Ehk need ongi teie jaoks näiliselt täiesti tühjad olukorrad, mis hakkavad nüüd suurepäraseid muudatusi looma.

Kas need sõnumid kehtivad kollektiivse või personaalse tasandi kohta? Mulle tundub, et siin on jälle tegu juhistega, mis puudutavad mõlemat tasandit.

Ehk siin – aasta 2021 esimeses nädalas – hakkavad liikuma nii personaalsed kui kollektiivsed täisringid, mis vastavad kõik ülalnimetatud tingimustele.

St. need ringid on kõik nii sise- kui ka pealtvaates tühjad. Ja nende ringide osas ei ole mitte kellelgi ühtki ootust ega lootust.

Kas need ringid on nähtavad?

Inglid ütlevad – jah, need on maises mõttes täiesti nähtaval, kuid mitte keegi ei vaata nende ringide poole.

Ja seda kuni tolle täpse momendini, mil neist ringidest hakkavad tõusetuma suurepärased muudatused.

Siis märkavad neid ringe kõik.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Lõvi 2021 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/10/07/horoskoop-2021-lovi/)

Nädalate nr 17-18, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/04/24/nadala-horoskoop-22-04-05-05-2019/)

Nädala nr 50, 2016 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/12/09/nadala-horoskoop-12-12-18-12-2016/)

Aastanumber 1992

Aastanumber 1991

Aastanumber 1990

Kuupäev 08.08.2013

Horoskoop 2021 – kõigile tähemärkidele (otselink – https://evatenter.com/2020/12/29/horoskoop-2021-koigile-tahemarkidele/)

Aastanumber 2012

Kuupäev 12.03.2012

Kuupäev 01.03.2011

Kuupäev 16.03.2009

Kuupäev 15.03.2009

Kuupäev 28.04.2008

Kuupäev 25.08.2008

Nädala nr 1 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Calvin Harris – Sweet Nothing ft. Florence Welch”, “Florence + The Machine – You’ve Got the Love”, “Roy Orbison – You Got It” ja “Azealia Banks – 212 ft. Lazy Jay”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile ilusat jaanuarit!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 04.01-10.01.2021

Comments are closed.