11.02.2021 noorkuu erisõnum – nädala nr 6 lisasõnum

11.02.2021 noorkuu erisõnum

Inglisõnum – 11.02.2021 noorkuu 

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Uus fookus

Kristall – Unakiit

Värv – Pruun 

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Lahendus tuleb järgmise vihmaga. Nr 112

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Keegi toob sulle uudiseid. Nr 17

Inglite taro kaart – Kolmas õhukaart

Lillekaart – Jaga armastuse sõnumit. Nartsiss

Käesolev sõnum on 11. veebruari noorkuu erisõnum ja seda võib ka käsitleda nädala nr 6 lisasõnumina.

Sellel erisõnumil on veel üks nüanss juures – nimelt on see suunatud Facebooki jälgijatele.

St. see sõnum on inglite poolt saadetud just neile lugejatele, kes on minu Facebooki kontol (https://www.facebook.com/evatenter/) vajutanud käesoleva sõnumi ilmumise seisuga sinna “Follow” ehk “Jälgi” nupule.

Inglid on ka juba varem saatnud paar säärast “suunamisega” sõnumit. Ja nad on juba ka korduvalt öelnud, et selliseid sõnumeid tuleb veel.

(Lugejad, kes lisanduvad minu kodulehele hiljem, saavad osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Inglid ütlevad, et nad saadavad kindlasti sääraseid “suunamisega” sõnumeid veel ka tulevikus. Millal täpsemalt? Seda nad praegu ei ütle.)

Jätkame seega käesoleva erisõnumiga, mis on mõeldud just neile lugejatele, kes on minu Facebooki kontol käesoleva sõnumi ilmumise päeva seisuga sinna Follow ehk Jälgi nupule vajutanud.

Mida toob endaga kaasa 11. veebruari noorkuu energia?

Inglid alustavad – see toob teile uue fookuse.

Võib ka öelda, et see toob teile uue luubi.

Ja võib ka öelda, et see toob teile uue päikese.

Kuidas see uus päike ilmub? Kust ta tuleb?

Inglid ütlevad – too uus päike ilmub nüüd välja justkui teie olemasoleva päikese seest.

Ehk teie uus fookus ilmub ühe olemasoleva fookuse seest.

Mida see kõik maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid selgitavad – kui teie ees on väga pikalt üks päike, siis teile jääbki mulje, et rohkem neid ei peakski teie ees olema.

Ehk kui te tegelete väga pikalt ainult ühe fookusega, siis võib juhtuda nii, et teie isiklik maailm enam muid fookuseid ei tunnistagi. St. tegu on olukorraga, kus üks fookus on täielikult ära pimendanud muud valikuvõimalused.

Inglid jätkavad – tegelikult võite te alati leida uusi päikeseid.

Ehk te võite alati leida uusi fookuseid.

Ehk tegelikult on teie maailm alati võimalusterohke. Ka siis, kui te ise olete tõmmanud oma elule paksud kardinad ette.

Sealjuures ei tähenda nende uute fookuste leidmine seda, et teie senine fookus oleks vale või halb.

Uut fookust võib otsida ja leida ka siis, kui olemasolev fookus on samuti meeldiv.

Aga te ütlete praegu, et noorkuu toob meile uue fookuse. Kas see fookus ilmub kõigi asjaosaliste ette vabatahtlikul viisil või too noorkuu lihtsalt paneb kõiki asjaosalisi fakti ette, et siin see uus fookus on ja kogu lugu?

Inglid ütlevad – kuigi see protsess on üleni ja üdini heatahtlik, esineb siin siiski ka veidi sunduslikkust.

Küsime – milline osa sellest protsessist on sunduslik?

Inglid ütlevad – noorkuu energia tuleb kõiki asjaosalisi väga selgel ja kiirel moel edasi liigutama. Edasi ikka helgema ja selgema elu suunas.

Aga nagu ütlesime – kui inimene vaatab väga pikka aega üht päikest, siis jääb talle mulje, et neid päikeseid ei peakski tema ees rohkem olema.

Ehk kui inimene on elanud suletud kardinate taga väga pikka aega, siis tundub talle just võimaluste vähesus normaalsusena.

Ja siit tulebki nüanss, mis paneb nüüd osad tundma sunduslikkuse tundmust.

Too uus fookus on nimelt midagi sellist, mida te absoluutselt ei saa eirata.

See fookus saabub selleks, et jääda.

Ehk kui ta on kohal, siis ta ka oma kohale jääb.

Ehk kui ta on kohal, siis vastavad pimendavad kardinad ka lahti jäävad.

See tähendab omakorda seda, et tolle fookusega te ka tegelema peate hakkama.

Sellest momendist alates, mil ta saabub, pole teil enam muud võimalust.

Teie elus on sellest momendist alates kaks fookust.

Aga kuidas saab senine fookus säilida, kui kardinad tõmmatakse lahti?

Inglid ütlevad – teie senine fookus ei vajanud neid jäädavalt kinniseid kardinaid. Te ise panite need kardinad kinni.

Ehk me kordame veel – teie senisel fookusel polnud mitte midagi viga. See fookus ei olnud vale ega halb.

Halba mõju avaldasid vaid need kinnised kardinad, millel tegelikult polnud teie senise fookusega üldse midagi pistmist.

Need kardinad leiutasite te ise oma fookuse juurde. Ehk te ise pimendasite oma elu nende abil ära.

Seetõttu ongi lugu nüüd säärane, et teie elus saab kenasti säilida senine fookus.

Seda ei tule mitte keegi teilt ära võtma.

Teile antakse nüüd hoopis midagi juurde. Ehk too uus fookus annab teile lihtsalt midagi juurde.

Ja nagu öeldud – see on midagi heatahtlikku ja heasoovlikku. Ehk see fookus on üleni ja üdini heatahtlik. Selle tagant ei ole võimalik leida ühtki pahatahtlikku elementi.

Aga kuidas see sündmus ikkagi maises mõttes kajastub?

Kas te saate meile midagi ka selle maise vaate kohta täpsustada?

Inglid ütlevad – kolmkümmend aastat tagasi toimus midagi sarnast sellele, mis toimub nüüd.

Nüüd on see sündmus lihtsalt veelgi ulatuslikum. Ja nüüd on see sündmus ka hoopis mujalt korraldatud. Ehk seda sündmust korraldame meie.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 1, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/12/30/nadala-horoskoop-04-01-10-01-2021/)

Horoskoop 2021 – kõigile tähemärkidele (otselink – https://evatenter.com/2020/12/29/horoskoop-2021-koigile-tahemarkidele/)

Nädalate nr 17-18, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/04/24/nadala-horoskoop-22-04-05-05-2019/)

Lõvi 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/10/07/horoskoop-2021-lovi/)

Käesoleva sõnumi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Kygo – Stole The Show feat. Parson James”, “Faithless – Insomnia”, “Swedish House Mafia ft. John Martin – Don’t You Worry Child”, “Alexandra Stan – Mr. Saxobeat”, “Flo Rida – Low (feat. T-Pain)” ja “Timbaland – Morning After Dark ft. Nelly Furtado, Soshy”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUDISED

Hetkel esineb tehnilisi probleeme minu inglikaartidega.

St. alalehel “Tasuta inglikaardid” ei avane praegu need kaardid korrektselt. Avaneb küll foto, kuid foto juures olevat sõnumit ei näe. See probleem ka vahepeal kaob, kuid siis tekib uuesti.

Probleemi lahendamine on juba töös.

Mida oskan selle probleemi kohta hetkeseisuga öelda? Mulle tundub, et siin näeme me ideaalset näidet sellest, mida teeb merkuuri retrograad. Seda taevast sündmust tehakse küll palju maha, kuid kes hakkab ise jälgima neid kuupäevi, mil too planeet on retrograadis, see näeb ka üsna peatselt ise, et iga kord põhjustab see sündmus tehnilisi probleeme (ja ka probleeme kommunikatsioonis). Ja seda absoluutselt vankumatult ehk tõesti iga kord.

Seega – hetkeseisuga saan öelda kindlalt vaid seda, et minu inglikaardid töötavad kindlasti korrektselt alates 21-22. veebruarist. Miks? Sest just siis lõpetab seekordne merkuuri retrograad oma töö.

Loodan muidugi, et see probleem laheneb varem.

Aga kui ei lahene, siis soovitan neid inglikaarte kasutada seni vaid fotodena – ehk küsige neilt ikka oma küsimusi täpselt nii, nagu olete seni teinud ja vastusena vaadelge fotol olevaid elemente. Ehk vaadelge, mida need fotod teile ütlevad.

Ja need, kes on juba aastaid neid kaarte kasutanud, teavad tõenäoliselt ka peast vastavate fotode juurde kuuluvaid sõnumeid – seega teie ette ongi siin lihtsalt üks mälu treenimise ülesanne merkuuri poolt toodud.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Milliseid sõnumeid leiate minu kodulehelt ja kuidas siin erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile meeldivat kulgemist noorkuu energiates!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"