Nädala horoskoop 22.04-05.05.2019

nädal 17 18 2019 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

22.04 – 05.05.2019

2019. aasta nädal nr 17-18

Inglite sõnumid aasta 17-18. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kõik kukub paika

Nädala kristall – Roosa kvarts

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 17-18. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Vaatle olukorda eemalt. Ja ühtlasi pea meeles, et kaugvaateni saab jõuda läbi erinevate meetodite. Nr 116

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Kuhu Su jalajäljed viivad? Kas oled sellega rahul? Nr 92

Inglite taro kaart – Õhukaartide rüütel

Lillekaart – Jaga armastuse sõnumit. Nartsiss

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal suunati meie fookus usalduse temaatikale. Inglid ütlesid, et meil on nüüd käes aeg uue usalduse õppimiseks. Uue, uudse ja uuendatud usalduse õppimiseks.

Nagu võisite juba märgata, ei ilmu käesolev horoskoop kalendrinädalaga joondudes, vaid hoopis veidi hiljem.

Inglid ütlesid juba mõni aeg tagasi, et nende sõnumid hakkavad ilmuma edaspidi täpselt siis kui need peavad ilmuma ehk nad on meid sellest juba ka ette informeerinud, et enam ei pruugi need sõnumid alati kalendrinädalaga vastavuses olla.

Samas – probleemi pole kuskil, sest nende sõnumid kehtivad alati täpselt seni kuni ilmub uus sõnum. Kuidas nii? Ka seda oleme siin korduvalt üle rääkinud, et siin kõneleme me alati energiatest. Energiaid aga ei saa kunagi täpsetesse lahtritesse panna. Seetõttu võin ma algul välja kuulutada, et sõnumid kehtivad nii ja nii kaua, kuid kui vastavad energiad esinevad samal või sarnasel kujul edasi, siis ei pruugigi ka ilmuda uusi sõnumeid enne kui tekib midagi uut, millele peaksime hakkama tähelepanu pöörama.

Kordan siinkohal ka sellise nüansi üle, et kui teil pole soovi pidevalt minu kodulehel kontrollimas käia, kas uued sõnumid on ilmunud, siis selleks on väga lihtne lahendus olemas ja lahenduseks on Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Jälgi” ehk “Follow” nupule, siis saate iga kord FB siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Minu FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärest. Täpselt seal samas on ka muid linke – Instagram, Twitter, LinkedIn – mis võimaldavad samuti minu horoskoopide ilmumisaegade tõhusamat jälgimist.

Mis toimub kahel eeloleval nädalal?

Kahe eeloleva nädala jooksul hakkavad asjad kukkuma.

Kuhu nad kukuvad?

Inglid ütlevad, et nüüd kukuvad teatud nähtused justkui paika. See kõik võimaldab meile taaskord paremat mõistmist. Mõistmist eelkõige tolle äraspidi toimunud protsessi suhtes, mis äsja läbi sai.

Nagu inglid ütlesid ka eelmises horoskoobis – too periood ehk too äraspidine protsess on nüüd läbi, kuid me ei pruugi seda veel 100% hoomata, sest meil on vaja näha selle asjaolu kinnituseks isiklikke tõendeid. Ja nad saavad sellest väga hästi aru, miks meil neid tõendeid vaja on. Too periood oli niivõrd keerukas (eelkõige emotsionaalselt), et on raske uskuda, et see nii järsku läbi sai. 

Meid justkui venitati ja tiriti läbi mitme aasta, igasugustesse erinevatesse suundadesse. Tihtilugu ei olnud võimalik tuvastada, miks me selliseid sündmuseid läbi peame tegema. Inglid täpsustavad – need sündmused ei pruukinud iseenesest olla midagi ebamaiset, kuid igaühe jaoks (kes sellesse protsessi kaasatud oli) olid nad väga kummalised ja just nimelt äraspidised. St. igale isikule toodi ette just midagi sellist, mis on tema jaoks personaalselt äraspidine ehk midagi sellist, mis justkui ei klapiks tema eluga. See ei tähenda, et too nähe ka teiste jaoks äraspidine on. Kindlasti mitte ja kindlasti leidubki neid, kes elavadki meeleldi just neid nähtuseid läbi, mis ka tolle protsessi käigus esinesid.

Aga kuidas sai see protsess nõnda toimuda, et ta oli äraspidine, kuid samas ka mitte?

Inglid ütlevad, et siin tulebki mängu too personaalsuse aspekt – nad on meile korduvalt öelnud, et meid toodi erinevatest manipulatsioonide rägastikest välja läbi väga personaalsete tunnusmärkide. Ainus nüanss, mis selles protsessis kõigi puhul ühesugune oli, oligi too asjaolu, et protsessis osaleja pidi läbi tegema seeria äraspidiseid toiminguid. Äraspidiseid just tema jaoks. See protsess pidi nii toimuma, sest “õiget pidi” elu oli ju enne programmeeritud manipulatsioonide järgi. Selleks, et inimesi manipulatsioonidest välja tuua, oli vaja meid panna teistmoodi tegutsema ja mõtlema. See omakorda muutis tunnetust ja neid radu, mis meie tunnetuses enne manipuleeritud olid.

Aga jätkame kahe eeloleva nädala sündmustega. Mis nüüd siis täpsemalt paika kukub?

Inglid ütlevad, et paika kukuvad eelkõige tööd ja töötamist puudutavad mõistmised. Ehk enamiku jaoks on fookuses just töö temaatika, kuid inglid lisavad, et osade puhul kerkivad siin nüüd esile hoopis suhteid puudutavad manipulatsioonid. Ehk mõistmised nende manipulatsioonide kohta.

Aga mida see tähendab kui ilmuvad uued mõistmised?

Inglid ütlevad, et uus mõistmine – kohas, kus enne polnud üldse mõistmist või kus enne oli lausa manipulatsioon – toob alati endaga kaasa hingerahu. See on esmane nähe, mida mõistmine toob.

Mis saab pärast hingerahu? Inglid ütlevad, et kui teis on rahu ehk kui vastavas valdkonnas on teie jaoks rahu, siis saab ka see valdkond teie elus liikuma hakata. 

Kuhu ta liigub? Ikka sinna suunda, kuhu teie hing soovib. Ehk sinna suunda, kuhu olete tõenäoliselt juba ammu soovinud liikuda, kuid pole saanud või osanud liikuma asuda.

Mis me siis kahe eeloleva nädala kohta kokkuvõttes võime tõdeda?

Niipea kui kukub kohale mõistmine, algab ka liikumine.

Liikumine õiges suunas ehk selles suunas, kuhu teie hing soovib liikuda. 

Küsin inglitelt veel lõpetuseks – miks kasutavad nad siinkohal just terminit “kukkumine”? Võiks ju arvata, et mõistmine lihtsalt “saabub”. Miks te nimetate seda protsessi seekord kukkumiseks?

Inglid selgitavad, et kõnealused mõistmised tekkisid viimaste aastate äraspidise teekonna vältel. Too teekond tootis neid mõistmisi, kuid mitte reaalajas. Kõnealused mõistmised ei saanud reaalajas meile ilmuda, sest me elasime tagurpidi. Need mõistmised pididki kohale jõudma alles siis kui meie personaalne maailm pöörab end uuesti otseks. Kuna see ongi nüüd toimunud, saavad ka saabuda teatud asjaolud, mida oleme enda jaoks aastaid valmis seadnud. Mitte küll teadlikult, kuid siiski – see on kõik meie enda töö, mis nüüd saabub.

Kuna lagi oli vahepeal põrand ja põrand lagi, siis võibki nüüd osade saabuvate nähtuste puhul tunduda, et need kukuvad meile justkui sülle või pähe või kuidas iganes seda protsessi kirjeldada. Igal juhul tekitab see protsess säärast tunnet, et erinevad asjaolud justkui kukuvad paika.

Ka seekord meile pikemaid sõnumeid ei saadeta. Põhjuseks võibki olla asjaolu, et hetkel toimuvad vägagi personaalsetele tunnusmärkidele vastavad sündmused, mistõttu pole võimalik väga palju üldist plaani kirjeldada. Lisaks näib mulle, et meid ootab ees suur hulk üllatuslikke momente. Ka seetõttu ei avaldata tõenäoliselt muid detaile hetkel toimuva kohta. Üllatused on elu maitseained. Ilma nendeta oleks elu ju üsna igav.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord esmalt välja 3 aastanumbrit – 1992, 1994 ja 1968.

Nädala horoskoopidest viidatakse seekord nädala nr 50, 2016 horoskoobile, nädala nr 33, 2017 horoskoobile ja nädala nr 43-44, 2018 horoskoobile.

Neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht Horoskoop 2019 (tasuline)), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juuni üldiste sõnumite teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 mai üldiste sõnumite sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 17-18 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Marlena Shaw – California Soul (Diplo – Mad Decent Remix)”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 23.04 – tähesadu (lüriidid) (Kuigi selle horoskoobi ilmumise ajaks on see sündmus juba möödunud, mainin ma selle siiski siinkohal ära, sest nagu ma kordan oma horoskoopides läbivalt – need on siin inglite õpetused, mis on tegelikult aegumatu iseloomuga. Kuna ma vaatlen alati kaartide sõnumeid koostoimes (muuhulgas) just nende astroloogiliste sündmustega, mida ma siin all sektoris välja toon, siis panen ma siia ka kõik vastava ajaperioodi sündmused kirja…isegi siis kui nende sõnumite ilmumine ei joondu täpselt kalendris toodud kuupäevadega.)
  • 02.05 – kaduneljapäev
  • 05.05 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP (I poolaasta) 

(Tasuline)

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele on see raamat mõeldud?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"