Nädala horoskoop 06.05-19.05.2019

nädal 19 20 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

06.05 – 19.05.2019

2019. aasta nädal nr 19-20

Inglite sõnumid aasta 19-20. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mujal tõuseb torm

Nädala kristall – Härjasilm

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


UUDIS

  • NB! 04-16. mai ei ole võimalik tellida 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamatut ehk raamatut, millest kõneleb alaleht “Horoskoop 2019 (tasuline)”. Viibin selle ajaperioodi vältel arvutist eemal.

2019. aasta 19-20. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Iga otsetee pole sile. Nr 120

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Otsi lahendust kaugemalt. Nr 80

Inglite taro kaart – Veekaartide rüütel

Lillekaart – Usaldus. Nelk

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala jooksul kukkusid teatud nähtused paika. Inglid kasutasid sealjuures just sihilikult terminit “kukkuma”. Miks? Selle selgituse andsid nad meile juba ka tolles samas horoskoobis.

Mis toimub kahe eeloleva nädala jooksul?

Inglid ütlevad, et nüüd tõuseb torm.

Kuna inimene on harjunud tormi pigem pelgama, siis lisavad nad kiirelt – need tormid tõusevad nüüd mujal ehk teie (kelle puhul need sõnumid resoneeruvad) vastavate tormide keskel ei ole. Te pole isegi mitte nende tormide läheduses. Need tormid tõusevad mujal.

Mida see tähendab? 

Inglid täpsustavad – ühest küljest tõusevadki need tormid geograafiliselt muudes asupaikades kui see koht, kus teie parasjagu viibite. Teisest küljest võib aga ka öelda, et need tormid tekivad muul tasandil ehk päris iga juhtumi puhul (mis praegu fookusesse tuleb) ei pruugigi väliselt üldse olla näha, et kuskil torm on tekkinud. St. torm võib teatud juhtudel esineda ka vaid energeetilisel tasandil. 

Jah, inglid küll räägivad meile alati sellest, et energeetilise tasandi nähtused kajastuvad alati kuidagipidi ka füüsilises pooles, kuid seekord pidavat olema võimalik, et energeetiline torm ei väljendagi end füüsilises plaanis tormina (või tormiliste nähtustena). Ja nad täpsustavad ka juurde, et nii on see vaid teatud juhtumite puhul.

Nad on meile juba viimastes horoskoopides rõhutanud, et praegu toimuvad sündmused on vägagi personaalsete tunnusmärkidega. Sealhulgas võivad need toimuda erinevate maisete teemade raames. Seda seetõttu, et erinevad inimesed on oma eludega vägagi erinevates asupaikades. Eriti kehtib see hetkel toimuvate sündmuste osas. Seetõttu kirjeldavad nad juba mitmendat nädalat järjest pigem üldist mõju või üldiseid tunnusmärke ehk nad keskenduvad praegu sellistele nüanssidele, mis ühendavad kõiki neid sündmuseid.

Mida saavad nad veel meile kõnealuse tormi kohta rääkida?

Nad ütlevad, et see torm ei teki niisama ringi tuuseldamise eesmärgil.

Tollel tormil on juured ja kindel siht.

Täpsemalt on tolle tormi juured kuskil minevikus ja veelgi täpsemalt – tema juured asuvad lahendamata olukordades. Ehk olukordades, mis on tõenäoliselt väga pikalt olnud lahenduseta.

Aga milline on tema siht?

Selle tormi sihiks ongi sääraste olukordade lahendamine. Ehk too torm toobki nüüd need lahendused koju.

Kuna kõik toimuv on personaalsete tunnusmärkidega, siis pole hetkel isegi võimalik välja kuulutada teemat, mille ümber too torm keerleb. Inglid ütlevad, et siin võivad nüüd fookusesse tulla igasugused erinevad juhtumid ja olukorrad, mis on senini lahenduseta – alates lahendamata mõrvadest kuni kadunud esemeteni välja. Ehk siin võib nüüd tõepoolest teemade mõttes fookusesse tulla mida iganes.

Tähtis on vaid mõista, et kõik lahendused, mis nüüd end ilmutavad, peavad esile tulema.

Need on olukorrad, mis on hoidnud inimesi tagasi ehk need on hoidnud inimesi justkui lukus. Nagu viidatud juba ka eelnevalt – siin ei pruugi fookusesse ilmuda midagi otseselt dramaatilist (näiteks kadunud esemete teema puhul), aga too ilmuv nähe on siiski midagi sellist, mis on takistanud vastaval inimesel edasiliikumist. Just nimelt loomulikku edasiliikumist. Ehk isegi kui tõesti on tegu vaid mõne väikese (ja pealtnäha üsna tühise) esemega, mis nüüd üles leitakse, toob too leidmise fakt siiski kohale teatud vabaduse.

Kas võime sellest järeldada, et too torm toob meile vabadust?

Inglid ütlevad, et jah – siin on tegu sündmustega minevikust, mis lukustasid inimesi. Need lukud ei ole kõik füüsilised, kuigi võib ka selliseid lukke esineda. Enamjaolt on siin tegu emotsionaalsete lukkudega.

Iga säärane lukk takistab inimesel rahulikku kulgemist ehk rahulikku hingamist.

Kuna elu jooksul koguneb neid lukke tavaliselt üsna palju, siis võivadki need lõpuks viia inimese täiesti rappa. Ehk need viivadki lõpuks olukorrani, kus lakkab üldse normaalne liikumine.

Inimene on aga loodud rahulikult läbi elu kulgema. Liikumine on meie jaoks loomulik ja vajalik nähe. Kui liikumine lakkab, siis võime me veel füüsilises mõttes eksisteerida, kuid taoline elu ei ole enam kindlasti rõõmustav.

Ehk mis me võime veel kahe eeloleva nädala kohta järeldada?

Me hakkame nüüd liikuma. Rahulikumalt ja loomulikumalt kui varem.

Me hakkame nüüd hingama. Rahulikumalt ja loomulikumalt kui varem.

Miks? 

Sest meie süsteemist kaovad järjekordsed takistused.

Inglid toovad allpool välja energeetiliste sildade seas kolm aastanumbrit – 2013, 2008 ja 1996. Mulle tundub, et paljude puhul (kelle jaoks need sõnumid resoneeruvad) ongi kõnealuse tormi juured just neis aastates.

Ehk teie jaoks peaks nüüd lahenema teatud olukord/ nähtus, mis on just sealt maalt (ehk aastast 1996, 2008 või 2013…olenevalt inimesest) seisma jäänud. Seisma selles mõttes, et see olukord ongi lahenduseta jäänud. Võib-olla on isegi mingisugused tunnusmärgid tolle olukorra sees või ümber näiliselt liikunud, kuid tolle olukorra tuum on siiski seisnud. Ja tuumaks ongi olnud teatud asjaoludele lahenduse leidmine. Seda lahendust aga pole seni kuskilt tulnud. Mõnel juhul on lahendust aktiivselt ka otsitud ja mõnel juhul on asi täielikult seisnud. Kõik sellised täpsemad detailid võivad nüüd olla erinevate juhtumite puhul erinevad.

Igal juhul on tegu olukorraga, mis on loonud teie ellu tugeva takistuse – on võimalik, et tegu on lausa füüsilisel kujul esineva takistusega, kuid nagu inglid ütlesid ka ülalpool – enamasti on siin nüüd tegu emotsionaalsete takistustega.

Aga kuidas tagada, et need lahendused tõesti ka teie juurde kohale jõuavad?

Inglid ütlevad, et siin pole vaja midagi eriliselt planeerida või ajastada – kõik kulgeb iseenesest nüüd nii, et te saaksite tollest takistusest välja liikuda.

Ehk tehke asju täpselt nii nagu teha soovite ja see ongi piisav.

Energeetilise sillana toovadki inglid esmalt välja need kolm aastanumbrit, millest nad kõnelesid juba ka ülalpool – 2013, 2008 ja 1996. (Nad ütlesid need kolm numbrit täpselt sellises järjekorras ehk mitte 96ndast aastast ülespoole, vaid 2013 a. allapoole lugedes. Mulle tundus see kummaline, mistõttu ma tolle asjaolu siin ka ära märgin. Võib-olla loob see järjestus kellegi jaoks veel ühe lisaviite/ silla.)

Nädala horoskoopidest viitavad nad seekord järgnevatele horoskoopidele – nädal nr 22 ja 37-40, 2018. Lisaks veel nädal nr 16, 2019.

Neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht Horoskoop 2019 (tasuline)), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juuni üldiste sõnumite teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 mai suhete sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 19-20 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Robin Thicke – Blurred Lines ft. T.I., Pharrell”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 06.05 – tähesadu (akvariidid)
  • 19.05 – täiskuu

Täiskuu

Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP (I poolaasta) 

(Tasuline)

NB! 04-16. mai ei ole võimalik seda raamatut tellida. Viibin arvutist eemal.

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele on see raamat mõeldud?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

NB! 04-16. mai ei ole võimalik seda raamatut tellida. Viibin arvutist eemal.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"