Hetkesõnum 03. veebruar 2021

03.02.2021

HETKESÕNUM 03.02.2021

Tänase hetkesõnumina soovisid inglid avalikustada jaanuari täiskuu kaugseansist veel ühe päevasõnumi.

Ja selleks ongi 03.02.2021 päevasõnum ehk tänase päeva sõnum.

Kust leiate selle sõnumi?

Ikka jaanuari täiskuu kaugseansi lisainfo lehelt ehk siit – https://evatenter.com/2021/01/24/jaanuari-taiskuu-kaugseanss-2021/

Ja muidugi on kõik lugejad endiselt oodatud ka tolle kaugseansiga liituma. Kõnealune kaugseanss toimetab jaanuari täiskuust kuni veebruari täiskuuni.

Ehk kui soovite lugeda tolle kaugseansi sõnumeid tervikuna, siis leiate täpselt samalt lehelt ka info, kuidas neid sõnumeid tellida.


UUDISED

Hetkel esineb tehnilisi probleeme minu inglikaartidega.

St. alalehel “Tasuta inglikaardid” ei avane praegu need kaardid korrektselt. Avaneb küll foto, kuid foto juures olevat sõnumit ei näe. See probleem ka vahepeal kaob, kuid siis tekib uuesti.

Probleemi lahendamine on juba töös.

Mida oskan selle probleemi kohta hetkeseisuga öelda? Mulle tundub, et siin näeme me ideaalset näidet sellest, mida teeb merkuuri retrograad. Seda taevast sündmust tehakse küll palju maha, kuid kes hakkab ise jälgima neid kuupäevi, mil too planeet on retrograadis, see näeb ka üsna peatselt ise, et iga kord põhjustab see sündmus tehnilisi probleeme (ja ka probleeme kommunikatsioonis). Ja seda absoluutselt vankumatult ehk tõesti iga kord.

Seega – hetkeseisuga saan öelda kindlalt vaid seda, et minu inglikaardid töötavad kindlasti korrektselt alates 21-22. veebruarist. Miks? Sest just siis lõpetab seekordne merkuuri retrograad oma töö.

Loodan muidugi, et see probleem laheneb varem.

Aga kui ei lahene, siis soovitan neid inglikaarte kasutada seni vaid fotodena – ehk küsige neilt ikka oma küsimusi täpselt nii, nagu olete seni teinud ja vastusena vaadelge fotol olevaid elemente. Ehk vaadelge, mida need fotod teile ütlevad.

Ja need, kes on juba aastaid neid kaarte kasutanud, teavad tõenäoliselt ka peast vastavate fotode juurde kuuluvaid sõnumeid – seega teie ette ongi siin lihtsalt üks mälu treenimise ülesanne merkuuri poolt toodud.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"