Jaanuari täiskuu kaugseanss (2021)

jaanuari täiskuu

Kaugseanss – Jaanuari täiskuu (28.01.2021)

Inglite sõnumid 2021 a. jaanuari täiskuu perioodiks

28.01-26.02.2021

MÄRKSÕNA – Uus hingamine saabub läbi pikselöögi

Käesolevad sõnumid on jaanuari täiskuu sõnumid.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite jaanuari täiskuu kaugseanss.

Nimelt soovivad inglid nüüd korraldada kaugseansse just kuu energia rakendamiseks. St. me teeme nüüd tööd taevas asuva kuu energiaga, mitte enam kalendrikuu energiaga.

Ja see siin ongi esimene säärane kaugseanss, millega me rakendame just jaanuari täiskuu energiat.

Täpsemalt kestab kõnealune kaugseanss ajaperioodil – 28.01-26.02.2021

St. see seanss kestab jaanuari täiskuust kuni veebruari täiskuuni (veebruari täiskuu on 27.02.2021 – seega alates 27.02.2021 kehtib juba veebruari täiskuu energia, mis tähendab ka uue täiskuu kaugeansi ilmumist – kui inglid nii soovivad). 

Kuna minu kaugseansid ei tähenda kunagi ainult sõnumite edastamist, vaid need ongi ka energeetilised seansid, siis läbime me tolle kaugseansi raames muidugi ka ühe spetsiifilise energeetilise teekonna.

Kordan ka üle, et kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda. 

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on ka too horoskoop tasuline – hinnaks on 10 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

Jätkame sisulise infoga 2021 a. jaanuari täiskuu kaugseansi sõnumite kohta.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

NB! Kaugseansi sõnumite sisu on sel korral uudne.

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 10 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 52 lk.

Esimesed 19 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on ikka kanaldatud kõigile tähemärkidele ühiselt, nagu minu sõnumite puhul ikka. Täpsemalt – siin kaugseansis ma tähemärkide kaupa energiaid ei vaatlegi. (Olen mõnes varasemas kaugseansis ka tähemärkide kaupa kanaldanud lisasõnumeid, kuid siin mitte. Täiskuu kaugseansid ei sisalda tähemärkide sõnumeid.)

Edasi tuleb uudne osa.

Nimelt soovivad inglid, et meil oleks täiskuu kaugseansi puhul olemas sõnum igaks päevaks.

Seetõttu olengi ma nüüd päevasõnumitena kanaldanud 30 eraldiseisvat sõnumit.

Ehk päevasõnumiks ei ole enam ainult üks minu inglikaartidest, nagu olete minu kaugseanssides varem näinud.

Nüüd on igaks päevasõnumiks eraldiseisvalt kanaldatud sõnum.

Ja täpsemalt – kaarte pole ma nende sõnumite puhul üldse kasutanud.

Päevasõnumite all lasin ma inglitel lihtsalt kõneleda sellest, millest nad parasjagu soovisid kõneleda. Ilma kaarte määratlemata.

Ehk igas päevasõnumis räägivadki inglid meile nüüd vastava päeva energiast pikemalt.

See tähendab seda, et igal kaugseansis osalejal on nüüd võimalik võtta neist sõnumitest üks korralik igapäevane amps.

Iga päevasõnum on mahtunud ära ühele lehele. Enamik päevasõnumeid ongi pikkusega 1 lk. Mõned on pikkusega pool lk. Ja üks on ka 2-leheküljeline sõnum.

Seega on päevasõnumeid väga mugav lugeda – nad ei võta teie päevakavast just väga suurt tükki endale, kuid samas annavad nad kindlasti alati olulise võtme, mis teeb vastava päeva sündmuste analüüsi hõlpsamaks (ja/või huvitavamaks). 

Nimelt on ju nende kaugseansside puhul isiklik analüüs alati esmatähtis – seda muidugi nende jaoks, kes soovivad läbi nende sõnumite osaleda ka energeetilises kaugseansis. 

(Kordan ikka üle, et muidugi pole keelatud neid sõnumeid kasutada lihtsalt lugemismaterjalina.)

Milline on nüüd päevasõnum täpsemalt – seda näete 28. jaanuari päevasõnumi näitel.

Ehk 28. jaanuari päevasõnumi toon ma siin avalikult välja (tasuta eelvaate ühe osana).

Ja seda näetegi te siin alljärgnevalt:

Täiendus 01. veebruaril – täna avaldatud hetkesõnumis ütlesid inglid, et nad soovivad nüüd avalikustada ka 02. veebruari päevasõnumi. Ehk nad soovivad lisada kõnealuse kaugseansi tasuta eelvaate elementide hulka ka 02. veebruari päevasõnumi.

Seega siin see on (kui klikite selle sõnumi peal, siis näete seda suuremalt ehk saate seda mugavamalt lugeda):

sõnum 02 veebruar 2021

Täiendus 03. veebruaril – täna avaldatud hetkesõnumis ütlesid inglid, et nad soovivad nüüd avalikustada veel lisaks ka 03. veebruari päevasõnumi. Ehk nad soovivad lisada kõnealuse kaugseansi tasuta eelvaate elementide hulka ka 03. veebruari päevasõnumi.

Seega – siin ongi 03. veebruari sõnum.

Lisaks soovivad inglid sel korral avalikustada (tasuta eelvaate raames) ka käesoleva horoskoobi muusikalised energeetilised sillad:

“Jaanuari täiskuu kaugseansi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Bob Marley & The Wailers – Redemption Song”, “Enigma – Return To Innocence”, “AC/ DC – Thunderstruck”, “The White Stripes – Seven Nation Army” ja “Nirvana – Come As You Are”.”

Milline on jaanuari täiskuu sõnumite ülesehitus täpsemalt? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

Täpselt nii palju soovivad inglid käesolevate sõnumite kohta avalikustada.

.

Niisiis, kordame – Jaanuari täiskuu horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 10 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2021 a. jaanuari täiskuu horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 52 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – jaanuari täiskuu – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda.

PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.

.

Kõnealust horoskoopi saab tellida

24. jaanuarist kuni 26. veebruarini

(Uutele lugejatele – minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka neid sõnumeid soetada ei saa. Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Selle kohta leiate alati info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT)

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

3 thoughts on “Jaanuari täiskuu kaugseanss (2021)

Comments are closed.