Hetkesõnum 28. jaanuar 2021

28. jaanuar

HETKESÕNUM 28. JAANUAR 2021

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 5 horoskoopi, aastast 2019.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2019/01/26/nadala-horoskoop-28-01-03-02-2019/

Ja nad ütlevad lisaks – pöörake nüüd erilist tähelepanu kõigile isiklikele tõdedele, mis teie ette järsku ilmuvad.

Miks suunasime teid lugema just ülaltoodud sõnumit? Sest kõik need tõed saabuvad eriliste signaalide taustal. St. iga säärase tõega, millest me räägime, kaasneb ka teatud signaal. Signaal ehk heli.

Omalt poolt soovitan teil lugeda veel lisaks jaanuari täiskuu kaugseansi tutvustust.

Miks? 

Sest sealt leiate te tänase päevasõnumi, mida inglid edastasid küll eelkõige neile, kes vastavas kaugseansis osalevad, kuid tänane päevasõnum on nende poolt välja toodud tolle kaugseansi tasuta eelvaate osana. Kuna nad just selle päevasõnumi soovisid seal avalikult välja tuua, siis saame sellest ka järeldada, et vastava sõnumi nägemine on oluline paljude jaoks.

Jaanuari täiskuu kaugseansi lisainfo (ja ka nimetatud päevasõnumi) leiate siit – https://evatenter.com/2021/01/24/jaanuari-taiskuu-kaugseanss-2021/

Ja loomulikult on kõik lugejad endiselt oodatud ka tolle kaugseansiga liituma. Kuidas seda kaugseanssi tellida? Mida see täpsemalt sisaldab? Kogu vajaliku info leiate samuti eeltoodud lingilt. Ehk sealt samast, kust leiate ka avaliku päevasõnumi, mis kehtib tänase päeva kohta.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"