Nädala inglisõnum 01.02-14.02.2021

nädal 5-6 2021 horoskoop

Nädala inglisõnum

01.02 – 14.02.2021

2021. aasta nädal nr 5-6

Inglite sõnumid aasta 5-6. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Lahkuvate mustrite tants


UUDISED

  • UUS! Jaanuari täiskuu kaugseanss (see kaugseanss kestab 28. jaanuarist kuni 26. veebruarini.)

Kui soovite lugeda minu sulest pikemaid päevasõnumeid, siis nüüd on teil selleks võimalus.

Nimelt sisaldavad jaanuari täiskuu kaugseansi sõnumid ka pikemaid päevasõnumeid.

Ehk selliseid päevasõnumeid, mida ma varem polegi valmistanud. 

Seni on kaugseanssides olnud päevasõnumiks üks minu inglikaartidest. Täiskuu sõnumites olen ma aga kanaldanud igaks päevaks pikema päevasõnumi. 

Missugune on selle kaugseansi sisu täpsemalt? Kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/01/24/jaanuari-taiskuu-kaugseanss-2021/

  • 2021 esimese poolaasta (jaanuar – juuni) finants & karjäär sõnumid

Veebruaris (täpsemalt 11. veebruaril) algab Hiina kalendri järgi uus aasta ja seetõttu on ka minu esimese poolaasta finants & karjääri sõnumitel veebruaris soodushind.

Soodushinnaks on 12 eurot.

Kuidas neid sõnumeid tellida? Mis neis täpsemalt sisaldub? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/


Nädala kristall – Ametüst

Nädala värv – Roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2021. aasta 5-6. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Homme tuleb lahendus. Nr 73

Inglite taro kaart – Kaheksas tulekaart

Lillekaart – Esimene samm. Hortensia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala sõnumis rääkisid inglid sellest, kuidas teatud sõnadele tekkisid nüüd jalad alla. Täpsemalt ütlesid nad, et seni oli meie uue aasta peategelaseks “Väga Täpne Ajastus”. Nüüd aga lisandus “Sõnade” näol meie aasta pilti veel üks peategelane. Täpsemalt pidi tema nimeks olema “Sõnastus”.

Mida toovad meile kaks eelolevat nädalat?

Inglid ütlevad – siin ajaperioodis saame me jälle rääkida millegi lahkumisest. Täpsemalt rääkisime me sellest samast teemast juba jaanuari noorkuu erisõnumis (selle sõnumi otselingi leiate alt – energeetiliste sildade nimistust).

Nagu ütlesime ka tolles erisõnumis – seal kirjeldatud energiad kehtivad jaanuari noorkuust kuni veebruari noorkuuni.

Nüüd võtamegi tolle sõnumi uuesti ette ja kordame, mida ütlesime juba seal – nüüd lahkub midagi väga mürgist. Tõsi, kõik asjaosalised ei ole seda mürki tänaseni mürgina käsitlema asunud. Miks? Sest too mürk on end kaunistanud niivõrd kenade värvidega, et nende taha polegi lihtne vaadata. Täpsemalt – need värvid hajutavad nii palju tähelepanu ära, et paljud lihtsalt ei vaevugi nende värvide taha vaatama. Miks? Sest jäädakse uskuma, et nende värvide taga polegi midagi muud.

Inglid kordavad – too lahkuv miski on väga tugev mürk. See on alati olnud mürk ja see on ka mürk kuni tema lahkumiseni. Ehk tolle miski olemus ei ole ajas kunagi muutunud.

Kuidas too miski lahkub?

Ja siin kordavad inglid jälle noorkuu sõnumis öeldut – too miski lahkub mustriga. Väga kindla mustriga. Jälgige nüüd seda mustrit!

Miks nad seda rõhutavad?

Inglid selgitavad – sest see muster näitab teile kätte tolle mürgi harud ehk tolle mürgi kombitsad.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Nad ütlevad – kui see mürk lahkub, siis lahkuvad koheselt ka tema kombitsad. Ehk lahkuvad kõik need manipulatsioonid, mis on lähtunud just tollest mürgist.

Aga mis see ikkagi täpsemalt on, mille lahkumisest te räägite?

Kas selle miski lahkumine on nähtav maises mõttes?

Inglid ütlevad – jah, kindlasti on see nähtav maises mõttes, kuid me kordame veel – kõik asjaosalised ei ole tänaseni asunud seda nähtust mürgina käsitlema, mistõttu ei tasu ka praegu oodata, et teile maalitakse teiste poolt selge pilt ette ühe mürgi lahkumisest.

Ja rohkem ei soovigi inglid praegu meile uut infot anda, sest – ja nad rõhutavad seda – meil tuleb nüüd üle lugeda kõik need sõnumid, millele nad viitavad energeetiliste sildade all.

Ja inglid rõhutavad veelkord – lugege need sõnumid üle. Nii saate te samuti kokku ühe mustri. St. kõigi viidatud sõnumite kogum annab teile ühe mustri.

Aga miks on meil oluline seda mustrit näha?

Inglid ütlevad – sest teil on vaja õppida oma elus tuvastama kõiki mustreid, mis hoiavad teid lõksus. 

Miks?

Sest teil on vaja isiklikult murda sääraseid mustreid. 

Miks?

Sest ühelgi muul moel ei saa te oma elu sujuvaks ja meeldivaks kujundada. Ehk selliseks, nagu te soovite oma elu kujundada.

Teie elu saab olla sujuv ainult siis, kui seal pole manipulatsioone.

Ehk ainult ilma manipulatsioonideta elu saab olla sujuv.

Ehk täpselt sellist eesmärki tasub endale ka võtta – st. elu sujuvaks kujundamise eesmärki.

Uskuge – seda oletegi te alati tahtnud.

Tõsi, te olete tihtilugu nimetanud lihtsalt erinevaid maiseid takistusi, millest sooviksite vabaneda. Ehk te olete arvanud, et just ühe või teise takistuseta oleks teie elu “korras”.

Tegelikult loovad aga kõiki sääraseid takistusi just kõnealused manipulatsioonid ehk manipulatiivsed mustrid. See tähendab omakorda seda, et kuniks tegelete ainult maisete takistuste ükshaaval kõrvaldamisega, jäätegi te neid takistusi kõrvaldama.

Kuidas nii? Kuniks teie elus toimetavad manipulatiivsed mustrid, suudavad need takistused alati uuesti tekkida. Tõsi, need maised takistused vahetavad nägusid ja muid maiseid tunnusmärke, kuid tegelikult on alati tegu toodanguga, mis pärineb samast kohast. St. kõik need takistused on pärit samast allikast.

Inglid ütlevad lõpetuseks – murdke need mustrid lahti. Murdke need koodid lahti. Just sellisel moel saate te oma elu vabaks. Vabaks ehk sujuvaks.

Aga kuidas kajastub eelolevate nädalate pildis tantsu märksõna?

Mulle tundub, et inglid on eeloleva ajaperioodi märksõnas viidanud ka sõnale “tants” seetõttu, et need mustrid lahkuvadki nüüd justkui tantsu ajal või tantsides või tantsu saatel. Võib ka öelda, et kõnealustel mustritel jääb nüüd justkui tants pooleli. Ja võib ka öelda, et nad lahkuvad nüüd lausa poole takti pealt.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Noorkuu erisõnum 13.01.2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/01/13/13-01-2021-noorkuu-erisonum/)

Nädala nr 47, 2016 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/11/18/nadala-horoskoop-21-11-27-11-2016/)

Jõulusõnum 2020 – osa 3 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/08/joulusonum-2020-3/)

Nädala nr 6, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/02/01/nadala-horoskoop-03-02-09-02-2020/)

Nädala nr 38, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/09/15/nadala-horoskoop-18-09-24-09-2017/)

Nädalate nr 45-46, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/11/05/nadala-horoskoop-05-11-18-11-2018/)

Nädala nr 48, 2018 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/11/22/nadala-horoskoop-26-11-02-12-2018-lisasonumid-nadalaks-nr-48/)

Hetkesõnum 05.01.2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/01/05/hetkesonum-05-01-2021/)

Kuupäev 13. mai (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 1987

Aastanumber 1990

Kuupäev 19.02.2013

Nädalate nr 5-6 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Gorillaz – Clint Eastwood”, “Eminem – Without Me” ja “Nirvana – Smells Like Teen Spirit”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"