Jõulusõnum 2020 (3)

jõulusõnum 3

Jõulusõnum 2020 – osa 3

Inglite sõnumid aasta 2020 jõuluperioodiks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õigluse rada

Kristall – Ametüst

Värv – Punane

Eva Tenter’i inglikaart – Kõik on korras. Ära muretse. Nr 45

Inglite taro kaart – Seitsmes tulekaart

Lillekaart – Iseendaks saamine. Kaunis teloopea


UUDISED

Lisan käesolevale jõuluüllatusele veel miskit juurde.

Ja selleks miskiks on päkapikuhind 2021 esimese poolaasta finants & karjääri kaugseansile.

08 – 13. detsembrini on selle kaugseansi sõnumeid võimalik soetada soodushinnaga ehk päkapikuhinnaga. 

Vt. lisainfot siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/


Käesolev sõnum on nende jõuluüllatuste reas juba viies, mida inglid meile sel aastal saadavad.

Ja ka selle sõnumi kohta ütlevad nad, et see kehtib 2020 a. jõuluperioodiks tervikuna.

Lisaks ütlevad nad, et see on esimese ja teise jõulusõnumi jätk. (Uutele lugejatele – alalehelt “Tasuta horoskoobid” leiate kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen valmistanud. Viimaste postituste seas on ka nimetatud jõulusõnumid.)

Kui palju sääraseid jõuluüllatusi veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

(Kuidas kõigi jõuluüllatustega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol Jälgi ehk Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile selle sõnumi raames rääkida?

Esimeses jõulusõnumis rääkisid nad maandumisest. Teises jõulusõnumis helidest ja värvidest.

Nüüd ütlevad inglid – 2020 a. jõuluperioodi energiat võib kirjeldada ka niipidi, et te maandute nüüd uuel rajal. 

Milline rada see on? 

Inglid ütlevad – see on õigluse rada. St. too rada kuulub üleni õiglusele. Ehk kõigele sellele, mis on päriselt õiglane.

Kuidas võib seda rada veel vaadelda/ kirjeldada?

Inglid ütlevad – selle raja nimena võib käsitleda ka terminit “Aated”. 

Ja selle raja nimena võib käsitleda ka seda heli, mida kuulete siis, kui vihmapiisk kukub vastu maad.

Täpselt selliseid sõnastusi soovivad nad siin kasutada.

Milline see rada veel on?

Inglid ütlevad – see rada on värviline. Väga värviline. Täpsemalt sisalduvad seal kõik vikerkaare värvid.

Nad jätkavad – see rada kuulub üleni õiglusele. Seda me juba ütlesime. Lisame nüüd veel, et see rada kuulub üleni inimlikkusele. Ja see rada kuulub üleni loodusele. Kuidas nii? Kõik, mis on looduslik, on ka inimlik.

Kas inglid soovivad meile veel midagi tolle raja kohta rääkida?

Nad ütlevad – see rada ilmub pikselöögi saatel.

Kas see löök ka tabab maises mõttes midagi?

Inglid ütlevad – jah, see löök läbib ühe hetkega kõike, mis ei ole inimlik. Ehk kõike, mis ei ole looduslik.

Sealjuures mõtlevad osad nüüd ümber – ehk osad neist, keda too löök tabab, astuvad nüüd inimlikkuse poolele.

Osad aga ümber ei mõtle. Inglid ütlevad – nemad liiguvad nüüd selle elektrilöögiga kaasa. Ehk see pikselöök lahkub siit pooluselt koos nendega, kes ümber ei mõtle.

Selline on olukorra energeetiline pilt.

Milline on selle energia maine väljund?

Inglid ütlevad – selle energia maiseks väljundiks on jäätumine. Täpsemalt jäätumine ja sulamine. Sealjuures ei sula nüüd samad asjad, mis jäätuvad.

Kuidas seda inglite juhist tõlgendada?

Ma tõlgendan seda nii, et millegi jäätumine viib nüüd hoopis millegi muu sulamiseni.

Ehk jäätumine toobki kohale õigluse. Ja õigluse saabumine paneb sulama midagi muud. St. see paneb sulama midagi sellist, mis on ebaõiglaselt olnud jäätunud. Tõenäoliselt on tegu millegagi, mis on juba pikka aega olnud ebaõiglaselt jäätunud.

Ehk võib ka öelda niipidi – nüüd lõpeb manipuleeritud jäätumine ja see lõpp saabub loodusliku jäätumise tagajärjel.

Ehk võib ka öelda niipidi – looduslik jäätumine sulatab nüüd üles olukorrad, milles on sisaldunud manipuleeritud jäätumine.

Ehk võib ka öelda niipidi – õiged kurjategijad saavad nüüd oma karistuse ja seeläbi saavad vabaks need, keda on seni vastavates kuritegudes süüdistatud. Ehk need, keda on täiesti ebaõiglaselt süüdistatud.

Maisete teemade mõttes on siin ikka peamine fookus töövaldkonnal. Ehk fookus on ikka jätkuvalt seesama, mida inglid kirjeldasid esimeses jõulusõnumis.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 1, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/12/31/nadala-horoskoop-31-1218-06-01-2019/)

Nädala nr 5, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/01/26/nadala-horoskoop-28-01-03-02-2019/)

Amburi 2021 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/09/29/horoskoop-2021-ambur/)

Aastanumber 1935

Kuupäev 30.03.2003

Kuupäev 28. veebruar (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 1956

Iirimaa (Nagu oleme ka näinud mõnel korral varem, viitavad inglid mõnikord ka teatud asukohtadele. Seda teevad nad harva, mistõttu peab säärastes viidetes sisalduma kindlasti midagi erilist.)

Kuupäev 02.03.2003

Kuupäev 11.03.2011

Kolmapäev (Ja siit tuleb energeetilise silla viide, mida nad pole üldse varem saatnud – nimelt viitavad nad nüüd ühele nädalapäevale ja selleks on kolmapäev. Miks? Kuna sellist viidet pole nad varem saatnud, siis ei oska ma seda praegu ka pikemalt tõlgendada. Eks seda näeme juba jõuluaja vältel ise, mida see viide meie maisete sündmuste mõttes tähendab.)

Kuupäev 03.09.2005

Käesoleva sõnumi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Faithless – God is a DJ”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Milliseid sõnumeid leiate minu kodulehelt ja kuidas siin erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile kauneid jõule!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"