Jõulusõnum 2020 (2)

Jõulusõnum 2

Jõulusõnum 2020 – osa 2

Inglite sõnumid aasta 2020 jõuluperioodiks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Helid ja värvid

Kristall – Amasoniit

Värv – Roheline

Eva Tenter’i inglikaart – Plaanid on valmimisjärgus. Ole kannatlik. Nr 4

Inglite taro kaart – Kolmas õhukaart

Lillekaart – Sa oled vaimne õpetaja. Krookus

Käesolev sõnum on nende jõuluüllatuste reas juba neljas, mida inglid meile sel aastal saadavad.

Ja ka selle sõnumi kohta ütlevad nad, et see kehtib 2020 a. jõuluperioodiks tervikuna.

Lisaks ütlevad nad, et see on esimese jõulusõnumi jätk. (St. see on selle sõnumi jätk – https://evatenter.com/2020/12/04/joulusonum-2020/)

Kui palju sääraseid jõuluüllatusi veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

(Kuidas kõigi jõuluüllatustega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol Jälgi ehk Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile selle sõnumi raames rääkida?

Inglid alustavad – te kuulete selle ajaperioodi vältel erinevaid kummalisi helisid. Need helid tähistavad millegi uue algust.

Jah, kohati võib teile ka tunduda, et need helid on halvaendelised, kuid selline tundmus pole päris. See tundmus tähistab üht manipulatsiooni, mis on teie maailmas samuti väga ammusest ajast valitsenud.

Kui te vastavaid helisid kuulete, siis võib teile ka tunduda, et miski pole enam endine. See tundmus on tõepärane. Jah, see tundmus võib teile samuti tunduda halva nähtusena, kuid tegelikult on käesoleva ajaperioodi vältel toimuvad muudatused suureks sammuks edasi.

Kuhu te edasi sammute?

Missugune on teie suund?

Te astute käesoleva ajaperioodi vältel sisse uuest uksest.

Võib ka öelda niipidi – te läbite nüüd ühe uue ukse avanemise protsessi. See uks on roheline ja see on kuldne. Ja see on sinine ja see on punane.

Kui te üle vastava lävepaku astute, siis te ka näete kõiki neid värve. Uurige neid värve lähemalt. Need värvid sisaldavad teie jaoks samuti midagi uut.

Ja kui te olete sinna uudsesse ruumi jõudnud, siis avastate te järsku, et too uks kadus ära.

Inglid rõhutavad – see uks peabki ära kaduma. See uks oli ajutise loomusega. See uks ei olnud pikaajalise iseloomuga.

Jah, ka tolle ukse kadumise moment võib teis tekitada tundmust, et toimuv protsess on halvaendeline, kuid endiselt pole see nii. Endiselt räägib sääraste tundmuste keskmes manipulatsioon.

Kuidas käesolevaid sõnumeid tõlgendada?

Kuna inglid ütlevad, et tegu on jõulusõnumi jätkuga, siis on tegu järelikult ka 30. novembri sõnumi jätkuga. Ehk jutt käib endiselt sellest valede karbist, mis 30. novembril ümber kukkus.

Seetõttu tõlgendan ma käesolevaid sõnumeid selliselt, et need valed, mis praegu sajavad (ja mis ka jätkavad mõneks ajaks oma sadu), tekitavad erinevaid kummalisi helisid. 

Ja nende valede sadu tekitab järelikult ka sellist tunnet, et miskit halvaendelist on toimumas. Seda eelkõige vastavate valede iseloomu tõttu, kuid ka seetõttu, et nende valede paljastumise järel polegi enam miski endine.

Käesoleva sõnumiga kinnitavad inglid meile, et tolles protsessis ei ole tegelikult mitte miski halvaendeline. Halvad olid need valed ja nende poolt punutud võrgustik, mis nüüd paljastub.

Mida ütlesid inglid eelmises jõulusõnumis?

Nad ütlesid, et teatud sort valesid oli tolles karbis peidetud topeltuste taha. Ja nad ütlesid, et säärase peitumise põhjus seisnes selles, et need valed olid ka meie maailmas peidetud mitme koodi taha.

Mulle tundub, et käesolevas sõnumis selgitavadki nad meile üht topeltust – ehk nad selgitavad, kuidas säärased väga mürgised valed on saanud nii pikalt püsida. Need ongi püsinud seetõttu, et nende valede paljastumise ohu korral hakkab inimestes tööle halvaendelisuse tundmus. Ehk niipea, kui mõni säärastest valedest jõuab paljastumise lähedale, hakkab inimeste süsteemides tööle väga halb tundmus. 

Ja mis sellest edasi saab? Tavaliselt ei saagi midagi, eksole? Sest järgmise reaktsioonina on meid koolitatud kätt pliidilt ära võtma. Ehk niipea kui säärane halvaendeline tundmus tekib, jookseme me teises suunas. Selline on reaktsioon, mis on inimese süsteemi sisse “koolitatud”.

Tõsi, mõnikord on ka säärane tundmus tõepärane. Ehk mõnikord tasubki selle tundmuse tõttu miskit pooleli jätta.

Iga kord see aga pole nii.

Ehk mõnikord on säärane tundmus hoopis manipulatsioon.

Ja siin – praeguste sündmuste keskel – on see reaktsioon just selline. See on manipulatsiooni toodang.

Mida see kõik tähendab?

See tähendab seda, et kui teil tekib praeguste sündmuste keskel halvaendelisuse tundmus, siis ärge jookske selle tundmuse tõttu vastassuunas. Jääge hoopis seisma ehk andke endale aega. 

Aega milleks? 

Selleks, et vastavat olukorda pikemalt analüüsida. 

Milleks?

Analüüsi on vaja selleks, et teid vabastada tollest manipulatsioonist.

Kelle analüüsi on teil vaja?

Kordame siin ka üle, et sellistes olukordades on teil alati vaja just iseenda analüüsi. Ehk just selline analüüs, mida teie ise enda jaoks teete, saabki teid viia vabaduseni.

Ja kuna inglid rõhutasid oma sõnumis värve, siis tundub mulle, et kõnealusel ajaperioodil hakkavadki värvid meiega kuidagi eriliselt kõnelema. Täpsemalt tundub mulle, et värvid hakkavad meid ka kuidagipidi neist manipulatsioonidest vabastama.

Kokkuvõttes võib seega nentida, et käesolev ajaperiood tuleb meile jälle väga värvikat õppetundi andma. 

Õppetundi, mille pealkirjaks on – Süda vs Ego. 

Me oleme ka varem sääraseid õppetunde läbinud. 

Näiteks 2018 a. esimeses kvartalis. 

Seetõttu on inglid tolle sõnumi lisanud siia ka üheks energeetilise silla viiteks. Lugege nüüd kindlasti too sõnum läbi.

Kõnealust ajaperioodi võib kokkuvõttes vaadelda ka niipidi – selle ajaperioodi vältel ei ole olemas rongi ja te ei asu rööbastel.

Mida ma selle all mõtlen?

Kui kuulete nüüd mõnda heli, mis tekitab teis halvaendelisuse tundmust, siis kuulake uuesti. Ja sel korral kuulake südamega.

Miks?

Sest kõnealuse ajaperioodi pilt on täiesti erinev – ego näeb siin üht varianti ja süda täiesti teist, sealjuures vastandlikku varianti.

Kumb pilt on õige?

Südame pilt on alati õige.

Süda annab teile alati õige vastuse.

Ehk süda suunab teid alati õigetele radadele.

Ehk südame kaudu kuulates ja tunnetades näete te alati manipuleerimata reaalsust.

See siin oli teooria õppetund.

Nüüd on aeg see õppetund reaalses maailmas läbi teha. 

Igaühel ja omal nahal.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 3, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/01/13/nadala-horoskoop-16-01-22-01-2017-horoskoop/)

Nädalate nr 1-2, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/12/28/nadala-horoskoop-30-1219-12-01-2020/)

Veevalaja 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/22/horoskoop-2020-veevalaja/)

Nädala nr 33, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/08/13/nadala-horoskoop-14-08-20-08-2017/)

2018 esimese kvartali horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/12/14/2018-i-kvartali-horoskoop-jaanuar-veebruar-marts-finants-karjaar-koik-tahemargid/)

Aastanumber 2003

Kuupäev 30. november (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 05.03.2011

Kuupäev 18.03.2013

Kuupäev 30.03.2010

Kuupäev 03.08.2007

Kuupäev 08.09.2005

Kuupäev 18.05.2016

Kuupäev 23. detsember 2020

Käesoleva sõnumi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “The White Stripes – Seven Nation Army” ja “Amy Winehouse – Back To Black”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Milliseid sõnumeid leiate minu kodulehelt ja kuidas siin erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile kauneid jõule!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"