Jõulusõnum 2020

Jõulusõnum 2020

Jõulusõnum 2020

Inglite sõnumid aasta 2020 jõuluperioodiks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mis maandub? Kuhu maandub?

Kristall – Türkiis

Värv – Sinine

Eva Tenter’i inglikaart – Meeskonnatöö toob edu. Nr 47

Inglite taro kaart – Tulekaartide kuninganna

Lillekaart – Vaata tähtede poole. Orhidee

Nagu inglid on juba näidanud, saadavad nad sel aastal meile ka mõned jõuluüllatused.

Esimene jõuluüllatus oli 30. novembri täiskuu ja kuuvarjutuse sõnum, mida võis ka pidada nädala nr 49 lisasõnumiks. Kui te ei ole selle sõnumiga veel tutvunud, siis leiate selle nüüd siit – https://evatenter.com/2020/11/29/jouluullatus-nadala-nr-49-lisasonum-taiskuu-kuuvarjutus/

Teiseks jõuluüllatuseks oli jõulukalender, millega inglid saatsid meile igaks päevaks sõnumi – 01. detsembrist kuni 24. detsembrini välja. Jõulukalendri leiate siit alalehelt – https://evatenter.com/joulukalender-2020/

Ja siit tuleb kolmas jõuluüllatus, mida inglid nimetavad lihtsalt jõulusõnumiks.

Mida nad selle all mõtlevad?

Nad ütlevad – see sõnum kehtib 2020 a. jõuluperioodiks tervikuna. Ehk see kehtibki täpselt selliseks ajaperioodiks, mida igaüks enda jaoks jõuluperioodiks peab. Mõne jaoks kestab see periood 26. detsembrini, mõne jaoks 31. detsembrini või 01. jaanuarini. Mõne jaoks hoopis 06. jaanuarini jne. Inglid ütlevad – teie jaoks kehtib see sõnum täpselt selle aja vältel, mil teie tähistate jõuluperioodi.

Kui palju sääraseid jõuluüllatusi veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

Kuidas kõigi jõuluüllatustega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol Jälgi ehk Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. (Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter/)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile selle sõnumi raames rääkida?

Kohe, kui vaatan käesoleva jõulusõnumi energiat pildina, näidatakse mulle sedasama valede karpi, mis inglite sõnul 30. novembril ümber pöörati. 

Ehk seda karpi, millest nad rääkisid meile 30. novembri täiskuu/ kuuvarjutuse sõnumis (st. esimese jõuluüllatuse sõnumis, mille otselink on ka ülal olemas).

Meile öeldi juba siis, et see karp läks 30. novembril ümber.

Mida näitavad inglid selle karbi kohta nüüd?

Nad näitavad, et sellel karbil oli veel üks valepõhi. Selline valepõhi, mida kasutavad oma töös näiteks mustkunstnikud.

30. novembri sõnumis ütlesid nad, et me olime vastavasse karpi kogunud valesid juba pikka aega. Sealjuures olime me neid kogunud nii minevikust, olevikust kui ka tulevikust.

Nüüd ütlevad inglid – sinna karpi kogunesid ka mõned sellised valed, mida tuli lukustada justkui topeltuste taha. Seda ikka seniks, kuni kogu karp sai valmis. St. kõnealustel valedel pidid olema topeltuksed ees – seni, kuni kõik valed olid valmis.

Ja nagu me juba 30. novembri sõnumi põhjal teame – tol päeval need ka valmis said, mistõttu vastav karp ka ümber läks.

Aga miks pidid osad valed olema topeltuste taha lukustatud?

Inglid ütlevad – tegu on valedega, mis on ka teie maises maailmas mitme salajase koodi (šifri) taha peidetud. Selleks, et neid valesid paljastada, oli vaja neid ka tolles karbis hoida topeltuste taga.

Aga miks hakkasid nad nüüd nendest topeltustest rääkima?

Inglid selgitavad – seetõttu, et 2020 a. jõuluperioodi vältel avanevad ka need topeltuksed.

Mida see endaga kaasa toob?

Inglid ütlevad – ka see toob kaasa samasuguse protsessi, mida kirjeldasime juba 30. novembri sõnumis.

Ehk osade jaoks hakkab nüüd sadama valesid. Ja osade jaoks hakkavad sadama tõed.

Aga kui kõnealused erilised valed olid erilise loomusega, siis kas nende sadu on samuti eriline?

Inglid ütlevad – jah. Nende valede autorite ja hoidjate jaoks saab see sadu olema kindlasti väga mürgine. Ehk need, kelle puhul hakkavad sadama valed, saavad nüüd kogeda oma mürki. Täpselt seda salajast mürki, mida nad ise on kokku küpsetanud ja seni teistele sisse pressinud. Nüüd pöördub see mürk nende enda vastu. Ehk kõik, kes on siin maailmas mürki tootnud, muutuvad nüüd ise oma mürgi ainsateks tarbijateks. St. mujale vastavat mürki enam levitada pole võimalik. See mürk liigub nüüd otse tootjalt tootjale. (Täpselt selliseid sõnastusi soovivad praegu inglid kasutada.)

See tähendab omakorda seda, et vastavate tõdede sadu saab olema väga helge. Ehk need, kes pidid vastavate valede tõttu kannatama, näevad nüüd midagi väga helget. Ja nad mitte ainult ei näe seda helgust, vaid nad saavad seda koheselt ka kogeda.

Maisete teemade mõttes näib siin väga tugevas fookuses olevat töövaldkond.

Seega ei ole siin sõnumis kindlasti midagi loogilist, mis peaks justkui igati kokku sobima tavapärase jõuluajaga.

Täpselt sama kinnitab ju meile ka foto, mille inglid soovisid käesoleva sõnumi juurde valida.

Kordan siin üle, et ka need fotod ei ole juhuslikud, mida te minu sõnumite juures näete. Kõik fotod, mida kasutan, on minu poolt isiklikult tehtud. Ja minu fotopank on tänaseks päevaks juba väga suur. Iga kord, kui ma uut sõnumit tegema hakkan, lasen ma inglitel suunata ka vastava taustafoto valikut. St. iga sõnumi juures olev foto kuulub samuti vastava inglisõnumi juurde ehk juhiseid tasub alati otsida ka vastavatest fotodest.

Jätkame käesoleva sõnumiga.

Inglid rõhutavad nüüd ka üle – jah, see ajaperiood toob teie ette enneolematuid tööalaseid võimalusi. Just nimelt “enneolematuid”.

Ma tõlgendan seda juhist niipidi, et need, kelle jaoks hakkavad nüüd sadama tõed, leiavad enda eest ka üsna peatselt erinevaid põnevaid tööalaseid võimalusi. 

Sealjuures on vastavad võimalused kindlasti midagi sellist, mida varem polegi eksisteerinud. Jah, osade puhul pole neid võimalusi eksisteerinud personaalses mõttes, kuid see pole siin kõik. Siin ilmuvad ka sellised võimalused, mida pole üldse meie maises maailmas varem eksisteerinud.

Seega tasub nüüd hoida oma silmad ja kõrvad avatuna. Ehk märgake nüüd oma tõdesid.

Kuna inglid soovisid käesoleva sõnumi märksõnana kasutada just sõnastust – “Mis maandub? Kuhu maandub?” – siis tundub mulle veel lisaks, et vastavad tõed hakkavadki maanduma. St. nendel tõdedel ja/või nende tõdede saabumisel on seos märksõnaga “maandumine”. 

Osade jaoks on siin kindlasti olemas otsene seos lennukitega, kuid see ei ole kõigi puhul nii. Ja mulle tundub, et see märksõna tähendab midagi muud just nende puhul, kes ise on harjunud kasutama “maandumise” terminit millegi muu kohta. St. vastavad isikud peaksid ka koheselt enda jaoks õige seose leidma. Täpselt selline tunne mul tekib seoses selle märksõnaga.

Lõpetuseks lisavad inglid käesoleva sõnumi juurde veel mõned juhised just märksõnade kujul. Ja need märksõnad on järgnevad:

  • Topeltuksed (siin rõhutavad nad uuesti üle termini, mis käis ka sõnumist läbi)
  • Marjulised
  • Kollane auto
  • Keerdtrepid
  • Kaksteist ühikut

Need märksõnad tunduvad pealtnäha küll seosetud, kuid neile, kellele kõnealused sõnumid mõeldud on, peaksid need jutustama nüüd ühe spetsiifilise loo. Täpselt nii ütlevad inglid. Ehk jälle on lugu sama  – need, kellele kõnealused sõnumid mõeldud on, peaksid ka koheselt enda jaoks õige seose leidma.

Ja sellega soovivad nad ka käesoleva sõnumi lõpetada.

Milliseid jõuluüllatusi võime veel oodata? Nagu ütlesin ka ülalpool – seda inglid meile ette ei ütle, kui mitu üllatust nad meile veel saadavad ja millal neid võiks oodata. Seega – kui soovite koheselt uute üllatustega kursis olla, siis tasub vajutada minu Facebooki kontol Jälgi ehk Follow nupule. Selliselt saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate ülalt (ja see link on olemas ka minu kodulehe ülaäärel).

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädalate nr 32-33, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/08/03/nadala-horoskoop-03-08-16-08-2020/)

Skorpioni 2018 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/11/13/horoskoop-2018-skorpion/)

Neitsi 2018 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/11/08/horoskoop-2018-neitsi/)

Jõuluperioodi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Eminem – Without Me”, “Gorillaz – Feel Good Inc.”, “Daft Punk – One More Time”, “Duke Dumont – Won’t Look Back”, “Gorgon City ft. MNEK – Ready For Your Love”, “Disclosure – White Noise ft. AlunaGeorge”, “2Pac feat Dr.Dre – California Love” ja “Eve ft. Gwen Stefani – Let Me Blow Ya Mind”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Milliseid sõnumeid leiate minu kodulehelt ja kuidas siin erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile kauneid jõule!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Jõulusõnum 2020

Comments are closed.