2021 I poolaasta (Jaanuar – Juuni) – Finants & Karjäär

2021 I poolaasta

2021 a. esimese poolaasta (jaanuar – juuni) kaugseanss – teemafookusega Finants & Karjäär

Inglite sõnumid 2021 a. I poolaastaks – Finants & Karjäär

MÄRKSÕNA – Minevik terveneb inglitiivul

Nagu inglid ütlesid meile juba nädalate nr 27-29, 2020 horoskoobis, hakkavad edaspidi tasulised (kollektiivsed) kaugseansid ilmuma erinevateks ajaperioodideks.

Kordan ka siin veel üle, et selle aasta märtsis lõppesid meil ära igakuised kaugseansid, mis olid toimetanud samasuguse ülesehituse ja intervalliga juba üsna pikalt. Kui need lõppesid, siis nende asemele ei tulnudki koheselt midagi. Inglid soovisidki mõneks ajaks jätkata vaid pööripäevade kaugseanssidega (ehk kaugseanssidega, mis toimuvad neli korda aastas ja mis rakendavad just pööripäevade energiat).

Nüüd aga on meil inglitelt uus info olemas ja on selge, et regulaarseid kaugseansse enam ei ilmugi.

St. nüüd ilmuvadki need kaugseansid erinevateks ajaperioodideks ja ka erinevate ajavahemikega. Sealjuures võib ka esineda ajaperioode, mil ei toimugi ühtki kaugseanssi.

Ehk kui soovite osaleda minu poolt korraldatud kaugseanssides, siis tasub järjepidevalt hoida minu kodulehel silm peal. Neid uutmoodi kaugseansse võib ilmuda ka lühikese aja jooksul mitmeid ehk nüüd võivad hakata toimetama üheaegselt ka mitmed erinevad seansid. Seda kõike juhendavad ikka inglid ehk mina ei mõtle neid seansse endiselt välja. Ja mina ka ei mõtle välja neid ajaperioode, kui pikalt üks seanss kestab jne.

Esimesed säärased uutmoodi kaugseansid on meil juba ka ilmunud – need olid 2020 a. kolmandaks ja neljandaks kvartaliks.

Ja siit tulebki nüüd järgmine uutmoodi kaugseanss, mis on sel korral ajalises mõttes pühendatud lausa tervele 2021 a. esimesele poolele. Ehk ajaline kestus on sellel kaugseansil 2021 a. jaanuar – juuni.

Ja 2021 a. esimese poolaasta kaugseanss on uudne ka selles mõttes, et ma polegi kunagi varem teinud nii pikaks ajaperioodiks kaugseanssi, mis oleks ühe konkreetse teema fookusega.

Kuuhoroskoopides, mis lõppesid selle aasta märtsis, vaatlesin ma küll energiaid teemade kaupa, kuid ka seal oli teemasid korraga ees mitu, mistõttu ei läinud kunagi need kaugseansid ühegi teemaga otseselt süvitsi.

Nüüd aga – 2021 a. esimese poolaasta kaugseansi puhul – vaatlemegi me süvitsi ainult tööd ja raha puudutavat energiat. 

Ehk see kaugseanss on siin konkreetse teemafookusega ja teemaks on Finants & Karjäär ehk maakeeli suuname me nüüd fookuse töö ja raha teemadele. Ehk me vaatleme, mida toob 2021 a. esimene pool meile just nende valdkondade mõttes.

Kuna minu kaugseansid ei tähenda kunagi ainult sõnumite edastamist, vaid need ongi ka energeetilised seansid, siis läbime me tolle kaugseansi raames muidugi ka ühe spetsiifilise energeetilise teekonna.

Kordan ka üle, et kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda. 

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on ka too horoskoop tasuline – hinnaks on 17 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

Jätkame sisulise infoga 2021 a. esimese poolaasta finants & karjääri sõnumite kohta.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 17 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 45 lk.

Esimesed 15 lk sisaldavad samasuguse ülesehitusega horoskoopi, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Sõnumid, mis sisalduvad selles esimeses osas, on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt.

Ja need on kanaldatud kuue kuu peale ühiselt

St. ma ei ole kanaldanud sõnumeid kuude kaupa, vaid siit leiate sõnumid, mis kehtivad selle kuuekuise perioodi kohta tervikuna.

Kuigi sõnumid on kanaldatud selle ajaperioodi kohta tervikuna, leiate te sel korral siiski ka inglite poolt päris palju selgitusi energiate ajaliste liikumiste kohta selle ajaperioodi sees.

Edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Ja edasi tulevad lisasõnumid, mis on sel korral kanaldatud märkide – tuli, maa, õhk ja vesi – kaupa.

Kordame üle, millised tähemärgid kuuluvad millise elemendi alla:

Tulemärgid on Jäär, Lõvi, Ambur

Maamärgid on Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Õhumärgid on Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Veemärgid on Vähk, Skorpion, Kalad

Nende lisasõnumite kanaldamisel kasutasin samuti tavapäraseid kaarte, mida ma ikka kasutan. Ja igale märgile on inglid saatnud veel ka lisanduvaid energeetiliste sildade viiteid.

Kordan ka üle, et kõik sõnumid (sealhulgas päevasõnumid) on kanaldatud sel korral teemafookusega – finants & karjäär.

Kui pikk on iga märgi sõnum siin horoskoobis? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

Kui tavaliselt on minu kaugseansi sõnumite nö tasuta eelvaateks foto koos märksõnaga (+ sisukord), siis sel korral avalikustan ma ka lisasõnumite märksõnad. Nimelt olen ka iga märgi sõnumi puhul välja toonud eraldiseisva märksõna. 

Ja need märksõnad on käesolevas horoskoobis alljärgnevad:

TULEMÄRGID – Perekond terveneb inglitiivul

MAAMÄRGID – Taevast langeb alla tulisuse kustutaja

ÕHUMÄRGID – Ootamatu õnnestumine

VEEMÄRGID – Ebaloogilised seinad

Lisaks soovivad inglid sel korral avalikustada (tasuta eelvaate raames) ka käesoleva horoskoobi muusikalised energeetilised sillad:

“2021 a. esimese poolaasta (töö ja raha valdkondade) energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Steppenwolf – Born To Be Wild”, “George Thorogood & The Destroyers – Bad To The Bone”, “Ram Jam – Black Betty”, “Moby – Porcelain”, “Disciples – They Don’t Know” ja “SNAP! – The Power”.”

Täpselt nii palju soovivad nad käesolevate sõnumite kohta avalikustada.

.

Niisiis, kordame – 2021 a. esimese poolaasta finants & karjäär teemafookusega horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 17 eurot 7 eurot.

NB! 01. mai – 30. juuni on sellel sõnumil soodushind 7 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2021 a. esimese poolaasta finants & karjäär horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 45 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – 2021 a. esimese poolaasta finants & karjäär – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda.

PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.

.

Kõnealust horoskoopi saab tellida

06. novembrist 2020 kuni 30. juunini 2021

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"