Jõulusõnum 2020 (9)

jõulusõnum 9

Jõulusõnum 2020 – osa 9

Inglite sõnumid aasta 2020 jõuluperioodiks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kolm kooli

Kristall – Aventuriin

Värv – Roheline

Eva Tenter’i inglikaart – Kuhu su jalajäljed viivad? Kas oled sellega rahul? Nr 92

Inglite taro kaart – Kolmas tulekaart

Lillekaart – Uus idee. Metsik õunapuu


UUDISED

  • 2021 a. esimese poolaasta finants & karjäär sõnumeid on veel kuni 03. jaanuarini võimalik soetada päkapikuhinnaga. St. päkapikuhind on pikendatud kuni 03. jaanuarini.

Mida need sõnumid täpsemalt sisaldavad? Kuidas tellida? Milline on päkapikuhind?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/

  • Erisõnum Facebooki jälgijatele – inglid saatsid 14. detsembril esimese erisõnumi, mis oli suunatud Facebooki jälgijatele ehk konkreetselt neile lugejatele, kes on vajutanud minu Facebooki kontol sinna “Follow” ehk “Jälgi” nupule.

Selles sõnumis ütlesid nad, et täpselt samasuguse suunamisega sõnumi soovivad nad saata ka 30. detsembril.

Seega – kui soovite samuti olla nende seas, kellele inglid nüüd konkreetselt oma sõnumi suunavad, siis jõuate te veel järgnevate päevade jooksul minu Facebooki kontol seda Jälgi ehk Follow nuppu vajutada. Minu Facebooki konto leiate ikka siit – https://www.facebook.com/evatenter/

Selgitan, et tegu saab olema ikka üldise sõnumiga ehk too sõnum saab olema suunatud kõigile nendele isikutele korraga – st. tegu ei ole otseselt personaalsete sõnumitega, sest personaalset nõustamist mina ei paku – kuid läbi sellise suunatud sõnumi võivad osad lugejad saada siiski ka väheke personaalsemaid juhiseid.


Käesolev sõnum on nende jõuluüllatuste reas juba kolmeteistkümnes, mida inglid meile sel aastal saadavad.

Ja jõulusõnumi märksõna alla koondunud lugudest on see üheksas.

(Uutele lugejatele – alalehelt “Tasuta horoskoobid” leiate kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid/ inglisõnumid, mida olen valmistanud. Viimaste postituste seas on ka nimetatud jõulusõnumid.)

Kui palju jõuluüllatusi veel ilmub? Kas jõulusõnumi märksõna all ilmub veel sõnumeid või lõpeb see järjejutt siin? 

Seda inglid meile ette ei ütle. 

Kui soovite uute sõnumite ilmumisega kiirelt kursis olla, siis on teile abiks Facebook. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt (ja see on olemas ka siin, mõni rida ülalpool – uudiste sektoris).

Jätkame seega üheksanda jõulusõnumiga.

Millest soovivad inglid kõneleda üheksanda sõnumi raames?

Inglid alustavad – kohe lisandub teie ellu üks tool. Sealjuures ei ole teil vaja selle tooli lisandumise pärast kõrvaldada ühtki oma olemasolevatest toolidest ja teil pole ka vaja selle tooli pärast kujundada oma elu ümber. 

Inglid kinnitavad – see tool sobitub teie ellu ideaalselt. Täpselt sellisel kujul nagu ta saabub. Ja täpselt sellisel kujul, nagu teie elu parasjagu kulgeb.

Aga mis tool see on? 

Miks see inimeste ellu lisandub? 

Ja kust see tool tuleb?

Inglid selgitavad – see tool on teie isiklik looming. Tõsi, te pole siiani ise seda tooli näinud, mistõttu ei teadnud te seni ka tema olemasolust midagi.

Ometi on see teie isiklik looming. Ja just selle tõttu vastav tool nüüd ka teie ellu lisandub – see on teie omand, mis peabki teie ellu kuuluma.

Aga kus on see tool siis varem olnud, et vastavad inimesed pole seda enne näinud?

Inglid selgitavad – tegu on teie isikliku loominguga, mis oli enne teilt varastatud. Seetõttu te seda varem näinud polegi.

Aga kuidas saab nüüd see varastatud tool välja ilmuda?

Inglid jätkavad selgitamist – te olete viimase aasta jooksul kehtestanud tublilt oma omandi piire. Tõsi, see protsess on toimunud suures osas sunniviisiliselt. Sel pole aga tähtsust, sest tegu on protsessiga, mis pidi ära toimuma.

See pidi ära toimuma väga heal eesmärgil.

Ja tolleks eesmärgiks ongi õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamine. Ehk varastatud omandi tagastamine.

Aga kuidas see tool nüüd tagasi tuleb? 

Kuigi täpsem on vist küsida – kuidas see tool välja ilmub? Tagasi tulemisest ei saa ju siin otseselt rääkida. Miks? Sest tegu on omandiga, mis pole vastavate isikute elu vältel kunagi “kodus” olnud. Ehk vastavad isikud pole kunagi selle omandi olemasolust teadlikud olnud.

Seega – kuidas see tool nüüd välja ilmub?

Inglid ütlevad – see tool tuuakse teieni kulleriga.

Kes või mis on selles stsenaariumis kulleriks?

Inglid ütlevad – meie oleme selles stsenaariumis kulleriks.

Aga mida see kõik maises plaanis tähendab?

Inglid ütlevad – see sõnum on tõlgendatav üsna otseseid teid pidi. Ehk see sõnum kohaldub teie maisesse pilti üsna otsesel moel.

Jah, täna võib see tunduda teile kummalise sõnumina, kuid oodake jõuluperioodi lõpuni.

Miks?

Sest käesolevad – jõulusõnumi märksõna alla koondunud lood – on täpselt sellise “kehtivusajaga”. 

Nimelt ütlesid Inglid meile esimesest jõulusõnumist alates, et need sõnumid on mõeldud jõuluperioodiks tervikuna. Täpsemalt pidid need sõnumid igaühe jaoks kehtima täpselt selle ajaperioodi tarbeks, mil vastav isik tähistab jõuluaega. Osade jaoks lõppeb see aeg võib-olla juba 27. detsembril, osade jaoks 01. jaanuaril, osade jaoks 06. jaanuaril jne. Jõulusõnumi märksõna alla koondunud juhised kehtivad täpselt selleks ajaperioodiks, mil just TEIE tähistate jõuluaega.

Aga inglid räägivad siin sõnumis ju lisanduvast toolist. Miks ütlevad nad selle sõnumi märksõnaks hoopis – kolm kooli?

Inglid selgitavad – tolle lisanduva tooliga on maises mõttes seotud kolm kooli.

Ja ka seda juhist võite te tõlgendada üsnagi otsesel moel – nii ütlevad inglid.

Millise tõlgenduse pakun siia omalt poolt?

Mulle tundub, et siin polegi tõesti vaja tõlgendust kaugelt otsida – nüüd võivad tulla meie maisesse fookusesse erinevad varastatud elemendid. Ja nad tulevad fookusesse just selle nurga alt, et nad tulevad tagasi. Ehk nüüd võivad õigete omanike juurde tagasi jõuda erinevad varastatud elemendid.

Miks ütlen elemendid?

Seetõttu, et siin võivad fookusesse tulla ka näiteks varastatud tunded.

St. tegu ei pea olema füüsiliste esemetega.

Ja nagu inglid meile ütlesid – tegu on millegi sellisega, mille vargusest ei ole vastavad isikud üldse teadlikud.

See lisanüanss annab nüüd sündmustele huvitava pöörde juurde, sest see tähendab omakorda seda, et nüüd võivad hakata paljastuma sellised vargad, kelle kuritegudest polnud varem keegi teadlik.

Igal juhul on tegu väga huvitava ajaga, mis sisaldab kindlasti paljude jaoks hingerahu tervenemist.

Kuna aastavahetuse paiku lisandub minu kodulehele palju uusi lugejaid, siis lisan siia ka lõpetuseks, et loomulikult ei kehti minu poolt kanaldatud sõnumid päris kõigi inimeste jaoks. Miks? Sest maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigi seitsme miljardi tarbeks. Seetõttu ongi lugu siin alati täpselt selline – igaüks peab ise tunnetama, kas ja mis neis sõnumites tema jaoks isiklikult resoneerub. Ja kui mitte miski ei resoneeru, siis polegi järelikult vastav sõnum teile mõeldud.

Rõhutan, et tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega. Ma ei ole astroloog. Ma olen tervendaja ja ma valmistan samuti tervendavaid sõnumeid. Ehk minu kodulehelt leiate te just nimelt energeetiliselt tervendava sisu.

Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen pikemalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT.

Kordan siin ka üle, et personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Ma ei valmista ka personaalseid horoskoope. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Ka sel teemal olen ma pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Aga mida teha, kui mõni minu poolt kanaldatud sõnumitest tekitab teie isikliku olukorra raames lisaküsimusi?

Siis tuleb teil lihtsalt nende küsimuste osas asuda iseseisvale mõtisklusele ehk teil tulebki hakata siis teostama isiklikke analüüse.

Täpselt seda rõhutan ma siin igal sammul. 

Ja täpselt sel põhjusel toon ma ka juba pikka aega välja iga sõnumi lõpus energeetiliste sildade viiteid. Need viited ongi siin selleks, et teil oleks hõlpsam oma isiklikke analüüse läbi viia.

Aga miks ei aita mina teil midagi pikemalt analüüsida? Seetõttu, et minu tööks ei ole personaalne nõustamine. Minu tööks on kollektiivne nõustamine, mis leiabki aset täpselt sellisel kujul, nagu te minu kodulehel näete.

Seetõttu kordan siin veel – uutele lugejatele — palun ärge saatke mulle oma personaalseid küsimusi. Ma ei vasta nendele küsimustele, sest see ei ole minu töö. Ja vastav info on minu kodulehel kirjas läbivalt. Täpselt samuti, nagu te ei saa osta näiteks toidupoest kinnisvara, ei saa ka minult tellida personaalse nõustamise teenust. See lihtsalt ei ole minu töö. Ma palun seda kõigil lugejatel mõista ja ühtlasi tänan teid mõistva suhtumise eest! Milline on minu töö täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädalate nr 6-7, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/02/03/nadala-horoskoop-04-02-17-02-2019/)

Nädala nr 38, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/09/15/nadala-horoskoop-18-09-24-09-2017/)

Nädala nr 34, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/08/21/nadala-horoskoop-21-08-27-08-2017/)

Nädalate nr 43-44, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/10/20/nadala-horoskoop-22-10-04-11-2018/)

Aastanumber 2003

Käesoleva sõnumi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Bicep – Glue”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Milliseid sõnumeid leiate minu kodulehelt ja kuidas siin erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile kauneid jõule!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"