Nädala horoskoop 22.10-04.11.2018

nädal 43 44 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

22.10 – 04.11.2018

2018. aasta nädal nr 43-44

Inglite sõnumid aasta 43-44. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ilmub miski, mis “ei pidavat” ilmuma


UUDIS

Aastahoroskoobid 2019 – kõigile tähemärkidele

Eeloleval nädalal hakkan oma kodulehele postitama 2019 a. lühihoroskoope, mis vaatlevad terve aasta üldiseid energiaid tervikuna. Ülesehituselt saavad need olema sarnased aastahoroskoopidega, mida valmistasin käesolevaks aastaks. Ehk iga tähemärk saab aastaks ühe üldise horoskoobi. St. iga tähemärgi puhul vaatlen üldist energiat, mis just tolle tähemärgi esindajate jaoks 2019 a. vältel tervikuna valitsevaks kujuneb. Päris kõik tähemärgid veel eeloleval nädalal oma lühihoroskoopi tõenäoliselt ei näe, kuid lähima kolme nädala jooksul peaksid olema valmis kõigi aastahoroskoobid.

Nagu ikka, leiate alalehelt “Tasuta horoskoobid” kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida ma oma kodulehele üles riputan. Kodulehe parempoolses ääres asuvalt menüüribalt leiate ka horoskoopide kategooriate kaupa sorteerimise võimaluse. (Kui külastate mu kodulehte mobiilsest seadmest, siis asub see menüüriba teie jaoks kõige all, mitte paremas ääres.)

Tuletan siin ka uuesti meelde, et teemapõhiseid horoskoope ma enam kodulehele ei postita. Käesoleva aasta algusest kolisid teemahoroskoobid inglisõnumite raamatusse. Kuna tolle raamatu kaudu toimetab ka energeetiline kaugseanss, on selle raamatu levitamisel teatud teistmoodi reeglid. Sellega seoses läks 2018 a. raamatu müük lukku juba suvel (st. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga enam liituda ei saa). 

Praegu on võimalik soetada 2019 a. esimese poolaasta raamatut. Mis tolles raamatus täpsemalt sisaldub ning kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt – “Horoskoop 2019 (tasuline)”


Nädala kristall – Roosa kvarts

Nädala värv – Kõik violetsed toonid

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 43-44. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Lahendus plingib praegu otse Sinu selja taga. Nr 123

Inglite taro kaart – Üheksas maakaart

Lillekaart – Lase ärevus vabaks. Lavendel

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal muutus miski, mille kohta inglid ütlesid, et see “ei pidavat” muutuma. Ehk meie maise vaatenurga jaoks oli tegu millegagi, mis pidi pigem olema justkui “kivisse raiutud”. Ehk nad ütlesid, et tegu on väga ebatavalise asjaga, mis ei tohiks justkui kunagi muutuda.

Juba eelmise nädala sõnumite lõpetuseks vihjasid inglid läbi kristallide analüüsi, et tolle protsessi käigus või selle lõpus ilmub kuskilt midagi. Ma nägin tolle ilmumise asupaigaks sügavat metsa, sest meile saadeti eelmisel nädalal appi malahhiit, mis on minu horoskoopide mõttes haruldane külaline, kes polegi end siin varem ilmutanud.

Kogu toimuva protsessi alatooniks oli juba viimase kahe nädala vältel sügav tervendamine ja tervenemine. Ehk need muutumised ja ilmumised toimusid tervenemise eesmärgil, mitte niisama tühjast kohast, põhjuseta või veel vähem kellegi ärritamiseks.

Nad on viimased nädalad meile ka rõhutanud, et nemad juhivad toimuvat ehk siin on jällegi tegu ajaperioodiga, mil me näeme inglite sekkumist. Miks? Sest me oleme ise neid palunud endale appi ja siit see abi tulebki.

Eeloleval nädalal liigubki sügav fookus tollele nähtusele/ asjale, mis ilmus sealt sügavast metsast. Inglid viitasid juba eelmisel nädalal ka kuritegudele ja kaua hoitud saladustele. Selle tõttu võib eeldada, et see, mis nüüd ilmub, on tõde. Tõde väga mustade tegude kohta ja tõde, mis toob teatud moel ka vabaduse. Vabaduse eelkõige sinna, kus puudub egoism. Nendesse asupaikadesse, kus egoism just valitseb, too tõde vabadust ei too. Sinna viib tõde pigem midagi vastupidist.

Inglid rõhutavad veelkord – nemad juhivad seda protsessi täielikult. Need meist, kelle puhul kõnealused sõnumid resoneeruvad, ei pea midagi kartma. Meil on täiesti vaba tee edasiminekuks, kõige suhtes, mis tolle protsessi vältel on vaja ära teha. 

Inglid lisavad – kõik sammud, mida peame maises plaanis nüüd tegema, on turvatud nende poolt. Karta pole absoluutselt mitte midagi.

Miks on üldse vaja maises plaanis mingeid samme astuda kui inglid tegelikult juhivad kogu protsessi? Nad ütlevad, et kõik maised sammud tuuakse meieni tegelikult mängulisena. Ehk me ei pea neis tunnetama üldse raskust. Meie maine elu ongi sisuliselt tervikuna üks suur mäng, mis võib ka kulgeda üleni rõõmustavates toonides. Kui meil ongi mõnikord vaja teostada samme, mis pole pealtnäha rõõmustavad, ei tähenda see seda, et neid poleks võimalik rõõmustavaks muundada. Lisaks rõhutavad nad veelkord – kõik, mida praegu välja juuritakse, on oma sisult ja vormilt kuritegelik. Kuritegevus aga ei oma enam uues ajastus kohta. Nad on meile juba varasemalt kõnelenud ka päris kuritegevusest ehk sellest, et kõik nähtused, mida meid on koolitatud kuritegevuseks pidama, polegi seda. Ja ühtaegu eksisteerib palju säärast, mida meie füüsiline maailm kuritegevuseks ei pea, kuid need nähtused on tegelikult üdini kuritegelikud. Siinkohal – ehk hetkel toimuvate sündmuste puhul – on fookuses päris kuritegevus ehk selline tegevus, mis röövib ja tapab inimeste hingesid. Seega – kui teie jaoks antud sõnumid resoneeruvad ja kui teie ellu nüüd kõnealustele tunnusmärkidele vastavad sammud saabuvad – teostage neid samme sihikindlalt ja täielikus eneseusus. 

Inglid kinnitavad, te saate selle kõigega hakkama, mis teie ette praegu tuuakse. Selles protsessis võib olla üsna mitmeid samme, kuid ärge nende koguarvu pärast muretsege. Inglid juhendavad teie edasiliikumist sammhaaval. Kuulake neid ehk kuulake oma sisetunnet. Kuniks toimetate vastavalt oma sisetundele, olete ka järjepidevalt õigel rajal.

Mis on protsessi eesmärk? Nad ütlevad, et eesmärgiks ongi teatud varjatud kuritegude kõrvaldamine. Selliste kuritegude, mis on inimeste elusid pikalt varjutanud. Varjutanud selles mõttes, et need kuriteod on röövinud inimeste eludest rõõmu, helgust ja hingerahu.

Küsin inglitelt, kas me kõik tegeleme sarnase protsessiga? Nad ütlevad, et mitte päris. Alatoon on kõigi hetkel fookusesse ilmuvate sündmuste puhul küll sama, kuid maised tunnusmärgid võivad olla vägagi erinevad.

Küsin neilt, kas kõigi fookusesse kerkivate sündmuste puhul on selgelt tuvastatav, et tegu on kuritegudega? Nad ütlevad sellele vastuseks kindla ei. St. osad protsessid, mida nüüd füüsilises maailmas läbime, pole pealtnäha üldse millegi kuritegelikuga seotud. Miks nii? Nad ütlevad, et siin ongi põhjuseks sama asjaolu, mida nad on meile juba õpetanud – kõik see, mis on energeetiliselt kuritegelik ehk kõik see, mis on päriselt kuritegelik, pole maises plaanis kuritegevuseks kuulutatud. Miks? Siin mängivad oma osa muidugi jälle needsamad manipulatsioonid, millest inglid meile kõnelevad peaaegu igas horoskoobis. Ehk meil on praegu käsil sügavate valede/ kuritegude/ manipulatsioonide kõrvaldamine. Ehk meil on käsil praegu maailma üleüldine energeetiline puhastamine. Sealjuures ei toimu see puhastustöö otseseid teid pidi.

Mida saavad nad veel meile eelolevate nädalate sündmuste kohta kõneleda? Nad ütlevad, et kui eelmisel nädalal oli fookuses miski, millel oli tugev seos 80ndatega, siis nüüd tulevad fookusesse 70ndad. Täpsemalt viitavad nad aastatele 1969, 1971 ja 1975. Lisaks sellele, ütlevad nad, et need eeltoodud aastad tulevad fookusesse koostoimes aastanumbriga 2008. Ja mitte ainult – kui vaadelda kaht eelolevat nädalat (sest käesolev horoskoop on pühendatud kahenädalasele perioodile) energeetiliselt, sest näibki justkui me pendeldaksime kindlajooneliselt 70ndate ja 2008 aasta vahel. Ja me ei pendelda seal sihitult. Eesmärgiks on ühest ajastust teise millegi toomine ja millegi äraviimine. Ehk me tõstame just nende ajaliste tähiste vahel midagi ringi.

Inglid on meile varem kõnelenud ka sellest, et aeg ei liigu päris nii nagu meid on maises plaanis koolitatud aega vaatlema. Nad lisavad – ajas rändamine on alati olnud võimalik, kuid taaskord – mitte päris nii nagu meid on koolitatud maises plaanis seda temaatikat vaatlema.

Ka siin ajalises asupaigas – ehk eeloleva kahe nädala vältel – rändame me omamoodi ajas ringi. Nagu ikka, küsin inglitelt, kuidas see protsess end maises plaanis väljendab? Ehk kuidas me saame sellest aru, et me ajas rändame? Nad ütlevad, et ühe variandina võime me hakata unes nägema just neid ajajärke, millele nad ülalpool viitasid. Sealjuures võivad hakata 70ndaid unes nägema ka need, keda maises plaanis siis veel olemas ei olnud. Ehk kui näete nüüd unes midagi kummalist, millest te aru ei saa, otsige infot just 70ndate kohta. Uurige, kas ja mis tol ajal toimus, mis võiks kattuda teie poolt unes nähtuga. Aastaga 2008 on tõenäoliselt lugu lihtsam. See toimus üsna hiljuti, mistõttu mäletavad kõnealuse horoskoobi lugejatest kindlasti enamus tollest aastast mingeid sündmuseid ka peast. See ei välista muidugi seda, et ka tolle aasta kohta tuuakse teile infot, mis ei ole teie jaoks esmavaatlusel tuttav. Kuna inglid on palju rõhutanud saladuste elementi, siis võibki teieni jõuda nüüd info, mis puudutab teatud nähtuseid, mis on seni olnud teie eest varjatud. Seetõttu ei pruugi too info teile ka koheselt tuttavana tunduda.

Nagu öeldud ka ülalpool – see ajas pendeldamine ei saa toimuma niisama. Ka unes teostatav ajarännak ei saa nüüd toimuma niisama. Meile tuuakse teatud infot, mis viib meid edasi teatud sammudeni, mida peame teostama just siin ja praegu. Mille tõttu? Ikka selle sama energeetilise puhastuse tõttu.

Need sammud, milleni teid juhatatakse, ei pruugi üldse tunduda loogilised. Ja need ei pruugi isegi tunduda maises plaanis vajalikud, kuid teie sisetunne ütleb tõenäoliselt kohe, et jah, just selline toiming tuleb nüüd ära teha. Just sellise tunde puhul tasubki tegutseda. Ehk siin ei ole fookuses märguanded ja tundmused, mis kahtlusi tekitavad. Kui teile saadetakse info, mille toel peate ka midagi ära tegema, siis te saate sellest ise aru. Ja te saate ka aru, mida te tegema peate. Nagu inglid ütlesid ka sõnumite alguses – nemad juhivad kogu seda protsessi. Nad annavad meile nüüd kogu info, mida meil vaja on, selleks, et kõnealuse energeetilise puhastuse, tervendamise ja tervenemise protsess saaks teostatud.

Aga miks peavad kõik üldises plaanis osalema energeetilise puhastuse protsessis? Inglid ütlevad, et kõik teie südamesoovid peituvad energeetilise puhtuse taga. Kuritegevus toodab mustust ja kuritegevus toitub mustusest. Hingedel on rõõmsaks, helgeks ja igaühe kõrgema hüvanguga kooskõlas kulgevaks eluks vaja puhtust. Just seda kuritegevus mustusega takistada tahabki. Kuritegevus ei soovi, et keegi elaks oma kõrgema hüvanguga kooskõlas olevat elu. Nagu inglid ütlesid ka ülalpool – siin on fookuses päris kuritegevus ehk teod, mis on energeetiliselt kuritegelikud ehk teod, mille eesmärk on röövida ja tappa inimeste hingesid. Selline kuritegevus toitub inimeste hingedest. Just mustuse abil saavad nad need hinged kätte. Energeetiliselt puhtasse kohta sellised röövlid tulla ei saa.

Küsin veel inglitelt, kas energeetilise puhastuse toimingud on kõik pealtnäha koristamisega seotud? Nad ütlevad, et absoluutselt mitte. Ehk eelolevatel nädalatel võidakse teid juhatada igasuguste erinevate sammudeni, mille abil teostatakse tegelikult energeetilise puhastuse toiminguid. Kuulake nüüd kindlasti hoolikalt oma sisetunnet. Just selle kanali kaudu need juhised igaühele saabuvadki.

Energeetilise sillana toovadki inglid eelkõige välja needsamad aastanumbrid, millele juba ülalpool viidati – 1969, 1971, 1975 ja 2008. Nad ütlevad, et teatud vihjeid võib eelolevate sündmuste kohta leida ka 2017 a. nädala nr 50 ja 2018 a. nädala nr 20-21 horoskoopidest, kuid need sillad ei ole nii tugevad. Ehk need seosed ei ole tõenäoliselt just otsesed. Neist nädalatest võib tõenäoliselt leida juhenduseks vaid mõningaid fragmente, kui sedagi. Siiski, välja nad just need nädalad ikkagi toovad. Aga jah, seekord on neis nädala horoskoopides pigem õhkõrnad seosed eelolevate sündmustega. Konkreetsemad seosed tekivad just väljatoodud aastanumbritega.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga, toovad inglid lisasildadena välja 2018 aprillikuu kinnisvara sektori juhised ja juuni suhete sektori juhised. Kes on juba soetanud 2019 a. esimese poolaasta raamatu, saab veel lisajuhisena uurida 2019 maikuu suhete sektori juhiseid. Ehk endiselt pööratakse tähelepanu just aprillile ja maile, nagu ka eelmistel nädalatel. Seekord lisandub küll juuni, kuid aprilli ja mai tähised tunduvad siin endiselt kuidagipidi tähtsamad olevat.

Nädala nr 43-44 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Marlena Shaw – Anyone Can Move a Mountain”, “Aretha Franklin – Bridge Over Troubled Water”, “Bob Marley – No Woman No Cry”, “Marlena Shaw – California Soul (Diplo – Mad Decent Remix)”, “deadmau5 & Kaskade – I Remember” ja “Wu-Tang Clan – C.R.E.A.M.” Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 43-44. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Lahendus plingib praegu otse Sinu selja taga. Nr 123

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Mõni lill õitseb kevadel ja mõni sügisel. On asju, mida ei saa tagant kiirustada. Nad toimuvad siis kui on nende aeg. Nr 126

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. (Selle raamatu müük läks lukku 31. juulil 2018. St. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga ei ole enam võimalik liituda.)

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 24.10 – täiskuu
  • 01.11 – kaduneljapäev

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu

Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil.)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 22.10-04.11.2018

Comments are closed.