HOROSKOOP 2019 – TAROSKOOP 2019 – ÜLDINFO (TASUTA JA TASULISTE HOROSKOOPIDE KOHTA)

2019 horoskoop üldinfo

HOROSKOOP 2019 – TAROSKOOP 2019

ÜLDINFO (TASUTA JA TASULISTE HOROSKOOPIDE KOHTA)

Esmalt tuletan ikka meelde, et minu poolt valmistatud horoskoobid ei ole tavapärases mõttes horoskoobid. Need on kanaldatud horoskoobid, mis on sisuliselt inglisõnumeid edastavad kirjatükid. Nimetan neid oma kodulehe tarbeks tinglikult horoskoopideks, sest see termin on inimestele tuttav. Seetõttu aitab just too termin teil neid horoskoope-inglisõnumeid ka paremini internetiavarustest üles leida. 

Tegelikult on nende kanaldatud horoskoopidega lugu selline, et siin jagavad inglid õpetusi ja juhiseid, mis ei aegu mitte kunagi. Seda käsikäes vastava perioodi energiate kirjeldamisega. Seetõttu julgustan kõiki uusi tulijaid-lugejaid minu kodulehel kindlasti tutvuma ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Te võite ka neist leida olulisi õpetusi/ sõnumeid, mida saate kasutada just täna-siin-praegu.

TASUTA HOROSKOOBID – 2019

2018 a. oktoobrikuu lõpu – novembrikuu alguse jooksul lisanduvad minu kodulehele tasuta 2019 aastahoroskoobid, mis on tehtud astroloogiliste tähemärkide põhiselt. St. iga tähemärk saab oma aastahoroskoobi. 

Ülesehituse poolest on tegu sarnaste tasuta horoskoopidega nagu valmistasin ka 2018 a. tarbeks. Ehk iga tähemärk saab aastaks ühe üldise horoskoobi. Täpsustan – üldiste horoskoopide all mõtlen ma seda, et seal räägivad inglid üleüldiselt kõigest sellest, mida on vastavale tähemärgile kõige olulisem vastaval aastal teada. 

Vahemärkena selgitan uutele lugejatele, kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida – kõik tasuta aastahoroskoobid leiate kõige hõlpsamalt üles, kasutades minu kodulehe paremal käel asuval menüüribal kategooriate kaupa sortimise sektorit – ehk valite sealt kategooria “Horoskoop 2019”. Täpselt sama meetodiga leiate hõlpsalt üles ka varasemate aastate horoskoobid, nädala horoskoobid jne. (Kui külastate mu kodulehte mobiilsest seadmest, siis asub see menüüriba teie jaoks kõige all.) Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kõik minu poolt kanaldatud (tasuta) horoskoobid kronoloogilises järjestuses – ehk sellises järjestuses nagu ma neid oma kodulehele postitanud olen. Korraga avaneb teile 10 horoskoopi. Kui soovite näha rohkem horoskoope, siis vajutage nimekirja lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Siis avanevad järgmised 10 horoskoopi, jne. Kokku on siin horoskoope juba üsna palju (kirjutan/kanaldan neid alates 2016 a. septembrikuust). Seega – kel on soovi tutvuda minu poolt kanaldatud inglisõnumitega põhjalikumalt, saab siin aega veeta üsna pikalt.

Kordan veel ka 2019 a. tarbeks üle, et kõik teemahoroskoobid kolisid juba eelmisest aastast tasulisse horoskoobiraamatusse. Ehk need aastahoroskoobid ja nädala horoskoobid, mida oma kodulehel jätkuvalt teen, on nüüd kõik üldised horoskoobid. Ehk neis kõnelevad inglid üleüldiselt kõigest sellest, mida meil on vastavatel ajaperioodidel kõige olulisem teada. Sealjuures on aastahoroskoobid lahterdatud tinglikult astroloogiliste tähemärkide kaupa (nagu mainisin ka ülalpool), kuid nädala horoskoobid on mõeldud üleüldises plaanis kõigile, kelle jaoks need resoneeruvad.

Missugune on see tasuline horoskoobiraamat, mida mainisin? Jätkan sel teemal järgmises infosektoris ehk mõni rida allpool.

PS! Üldised tasuta horoskoobid valmistan ma täiesti eraldiseisvalt – st. neil pole kattuvust tasulises raamatus sisalduvate horoskoopidega.

TASULINE 2019 (ESIMESE POOLAASTA) HOROSKOOBI E-RAAMAT

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid, selgitan siin ka veidi tolle raamatu tausta. Nimelt lõpetasin ma 2017. aastal personaalsete seansside pakkumise. Neid tuligi asendama kollektiivne kaugseanss, mis toimub sisuliselt raamatu kujul. St. tegu on horoskoobiraamatuga (täpsemalt e-raamatuga), mis sisaldab endas ka kollektiivset (energeetilist) kaugseanssi.

Kuna selles raamatus sisalduvad kanaldatud inglisõnumid (sh inglisõnumitega kaasnev kollektiivne kaugseanss) on mõeldud eelkõige kõigile neile, kellega resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid, siis tolles raamatus ma astroloogilisi tähemärke üldse kasutanud pole. St. info on lihtsalt kanaldatud kuude kaupa ja ongi mõeldud üldplaanis kõigile neile, kes tunnevad, et saavad abi/ juhendust/ tuge minu poolt kanaldatud tasuta horoskoopidest.

Kuidas saab kollektiivne kaugseanss toimida läbi raamatu? Sellele ja ka kõigile teistele küsimustele leiate vastuse kõnealuse raamatu alalehelt – “Horoskoop 2019 (tasuline)”

Räägin siin vaid väga lühidalt 2019 a. raamatu sisust.

Kes võttis osa juba 2018 a. raamatust ja sellega kaasnenud kollektiivsest kaugseansist, leiab uuest raamatust eest sarnase sõnumite lahterduse. Iga kuu juures olen kanaldanud ühe üldiste sõnumite sektori ja 4 teemasektorit. 

2019 a. esimese poolaasta raamatus on nendeks teemasektoriteks:

  • Suhted
  • Finants & karjäär (ehk maakeeli raha ja töö)
  • Tervislik kehakaal
  • Sisetunde tuunimise juhised ehk sisuliselt inglite õpetused sellest, kuidas vastaval kuul oma sisetunde kanalit (ehk oma isiklikku kõrgema ühenduse kanalit) paremini/sujuvamalt/puhtamalt tööle saada.

Lisaks leiate iga kuu juhiste lõpust vastava kuu päevasõnumite nimekirja. Iga päeva inglisõnumiks on üks minu inglikaartidest. Nagu ikka, saate päevasõnumi kaarti väga hõlpsalt kasutada ka päeva meditatsioonikaardina.

Üks väga oluline nüanss, mis on 2018 a. raamatuga võrreldes teistmoodi, on asjaolu, et seekord kanaldan ma aastaks kaks raamatut – ühe esimese poolaasta tarbeks ja teise II poolaasta tarbeks. Hetkel ongi võimalik tellida 2019 a. esimese poolaasta raamatut. Teise poolaasta raamat ilmub millalgi 2019 a. keskel (tõenäoliselt maikuus).

Kuna need raamatud pole päris tavapärases mõttes raamatud, käib nendega kaasas veel üks oluline tingimus – nimelt kui ilmub üks raamat, siis läheb eelmise raamatu müük lukku. Seetõttu pole enam võimalik soetada 2018 a. raamatut. Samamoodi talitan 2019 a. raamatutega (ja tõenäoliselt edaspidi ka järgmiste raamatutega). Ehk kui aasta keskpaigas ilmub teise poolaasta raamat, läheb esimese poolaasta raamatu müük lukku. Kuna minu poolt on tegu energeetilise tööga, mida teen läbi nende raamatute, kehtib ka nende raamatute puhul teatud ebatavaline reeglistik. Ehk reeglistik, mis on mulle kõrgemalt poolt ette määratud.

Mis kõnealuses raamatus veel sisaldub ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2019 (tasuline)”

PS! Lisan siia lõppu veelkord märke, et tasulises horoskoobiraamatus sisalduvad inglisõnumid ei kattu tasuta aastahoroskoopidega – nagu ütlesin ka ülal – need valmistan ma täiesti eraldiseisvalt. Täpsustan veelgi – raamatus sisalduvaid inglisõnumeid ei avalikusta ma kunagi oma kodulehel. Need on mõeldud lugemiseks vaid neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud inglisõnumid nendega resoneeruvad ning kes selle tõttu ka vastava raamatu soetamise otsuse teevad.

Soovin kõigile suurepärast uut aastaringi!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"