Nädala horoskoop 15.10-21.10.2018

nädal 42 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

15.10 – 21.10.2018

2018. aasta nädal nr 42

Inglite sõnumid aasta 42. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Muutub miski, mis “ei pidavat” muutuma

Nädala kristall – Malahhiit

Nädala värv – Tumeroheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 42. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Elul on oma energeetilised pudeliharjad. Kõik, mis pole Su kõrgema hüvanguga kooskõlas olev, kaob lõpuks iseenesest Su elust. Nr 44

Inglite taro kaart – Teine maakaart ja Kuues veekaart

Lillekaart – Ümbritse end kaitsekilbiga. Bugenvillea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal põimusid ühe karmaringi otsad kokku. Inglid ütlesid, et tegu on sügava tervenemise nädalaga, mille kestel on äärmiselt oluline kuulata oma sisetunnet. Kes seda tegi, taipas kindlasti ka juba, miks see nii vajalik oli.

Eeloleval nädalal jätkub sügava tervenemise ja tervendamise energia. Ehk inglid jätkavad energeetilist tervendamist, mis toimub alati kõigi kõrgema hüvanguga kooskõlas oleval viisil. Ehk siin pole fookus ainult individuaalsetel plaanidel, vaid terveneb ka globaalne energia tervikuna.

Inglid selgitasid meile juba eelmise nädala sõnumite juures (ja tegelikult on nad meile selgitanud seda tõde juba ka varem ning korduvalt), et igal energeetilisel toimingul on füüsiline ehk maine väljund. Milliseks kujuneb too maine väljund eeloleval nädalal? Nad ütlevad, et nüüd murdub üks väga sügaval asetsenud teemaliin. Sügaval selles mõttes, et siin on tegu teemaliiniga, mis on olnud väga tugevalt varjatud. Kelle eest varjatud? Osadel juhtudel on tegu personaalsete teemadega ja osadel juhtudel on tegu laiemaplaaniliste saladustega, mille taga peituvad kuriteod. Muuhulgas võivad siin fookusesse tulla näiteks erinevad korruptsiooni puudutavad tegevused.

Inglid rõhutavad – karta pole midagi. See, mis nüüd murdub, peab murduma. See protsess peab läbitud saama, sest siin on tegu jälle taoliste mustade liinidega, millel pole enam uues ajastus kohta.

Mida ütlevad nad meile nende sündmuste kohta veel? Nagu ka eeloleva nädala märksõna ütleb – siin muutub miski, mis ei pidavat muutuma. Ehk siin muutub miski, mille muutumist ei oskaks paljud (enam) üldse soovidagi. Ehk siin muutub asjaolu, mida oleme pidanud “kivisse raiutuks”.

Kuna inglid viitasid juba kuritegudele, siis võime eeldada, et see “miski” ei ole olnud just meeldiv nähe. Seda võime ka järeldada selle põhjal, et inglid ütlevad, et too murduv nüanss ei oma enam uues ajastus kohta. Mida on nad meile uue ajastu kohta rääkinud? Ikka seda, et kõik, mis oli hea enne, tuleb ka edaspidi meiega kaasa. Kõik, mis lahkub, sisaldas manipulatsiooni.

Tõenäoliselt on eeloleva nädala sündmused ka kuidagipidi jätkuks eelmisel nädalal kogetule/ nähtule. Ehk too murduv nüanss saab murduda just seetõttu, et eelmisel nädalal põimusid tookord vaadeldud karmaringi otsad kokku. Maises plaanis võib see tähendada muidugi sündmuseid, mis on otseses seoses, kuid siin võivad esineda ka sellised koosmõjud, mida me pealtnäha ei seostaks.

Missugune näeb eeloleva nädala fookuses olev sündmus energeetiliselt välja? Ma näen seda justkui kahe üksusena, mis tõstetakse lahku. Sealjuures on tegu üksustega, mis on seni olnud pealtnäha lahutamatud. Ehk need pole detailid, mille puhul üldse oskaks arvata, et neid on võimalik teineteisest eraldada. Kui inglid on varem näidanud osade sõnumite puhul pusletükke, siis nüüd on tegu täpselt vastupidise asjaga. Neil kahel elemendil pole eraldavaid jooni. Ehk siin ongi justkui tegu 100% tervikuga, mis tõstetakse lahku kõigile asjaosalistele ootamatult. Ehk kõik, kes on seda tervikut kunagi jälginud ja/või kelle elu osaks see tervik on olnud, ei oskaks eluilmas arvata, et too tervik võib kunagi laguneda.

Kes neid üksuseid eraldavad? Kas need kaks poolt eralduvad teineteisest vabatahtlikult? Inglid ütlevad, et kindlasti mitte. Siin on eraldavaks jõuks nemad ehk inglid ja selle töö põhjuseks on kuriteo eemaldamine meie maailmast.

Mida saavad inglid meile veel rääkida tolle sündmuse maise väljundi kohta ehk mismoodi see energeetiline lahutamine/ eraldamine end füüsiliselt väljendab? Kui eelmisel nädalal rääkisid inglid purunevatest asjadest, mis vajavad kiiret parandamist, siis siin pole enam kindlasti sääraste sündmustega tegu. Seda ütlevad nad nüüd lausa rõhutatult – siin pole tegu esemetega, mis läheksid katki. Siin on tegu teistlaadi üksustega, mis nüüd lahutatakse ära. Need üksused poolitatakse ja tõstetakse eraldiseisvalt kuhugi. Kui ma küsin, mis sorti üksused need on, siis nad rohkem praegu ei täpsusta. Eks me näeme seda juba eeloleva nädala jooksul ka ise.

Mida nad üldises plaanis soovivad veel meile eelolevaks nädalaks öelda? Nad ütlevad, et nende sündmuste vältel on soovitatav luua enda ümber energeetiline kaitsekilp. Nad on meile sellest kilbist juba ka varem kõnelenud ja nad on meile ka varasemalt kõnelenud sellest, kuidas seda kilpi luua. Energeetiliste sildade viidetest leiate ka ühe sellise viite, mis viib teid tolle varasema kõneluseni. Seega, kõik, kel on soovi see info üle lugeda, saavadki just nimelt sealt viitest abi.

Kui eelmisel nädalal viitasid inglid kahele aastale, mis pärinesid erinevatest kümnenditest, siis nüüd tuleb hoopis läbi väga konkreetne viide 80ndatele. Täpsemalt viitavad nad aastatele 1988, 1983 ja 1986. Seega võime eeldada, et mõningatel juhtudel on need (eeloleval nädalal fookusesse tulevad) lahutatavad üksused pärit aastatest 1983, 1986 või 1988.

Siin võib osadel tekkida küsimus, ega tegu pole abielulahutustega ehk abieludega, mis on sellest ajajärgust saati kestnud. Inglid ütlevad selle peale kindla eitava vastuse. Abielude lahknemisi oleme me ikka näinud. See, mis siit nüüd tuleb, on midagi täiesti teistsugust ehk siin on siiski tegu üksusega, mille eraldumist/ lahknemist/ pooldumist me ei oskaks üldse oodata. Inglid ütlevad, et osaliselt on siin küll tegu erinevate ühingutega, kuid miskipärast rõhutavad nad ikka, et tegu on millegagi, mis on täiesti ootamatu. Võib-olla on tegu näiteks salaühingutega, millest ongi teadlikud vaid vähesed. Mis tõesti eriti huvitav, inglid näitavad üksuse kaheks pooldumist või kaheks jupiks laiali minemist ehk kui tegu on tõesti mõne ühinguga, siis peaks sealt lagunemisel tekkima kaks leeri. Samas tundub, et tegu võib siiski olla millegi muuga, sest erinevate ühingute laialiminekuid oleme me ju ka palju kohanud. See poleks midagi eriliselt uudset. Aga uudne too sündmus just nimelt olema peakski…st. kui see sündmus aset leiab, siis peaks see tunduma täiesti ootamatuna/ üllatuslikuna enamikule. 

Uudsuse aspektile viitab ka nädala kristall, milleks on seekord malahhiit. Nimelt pole malahhiit end nädala horoskoopides varem üldse ilmutanud. Olen varasemalt täheldanud ja ka oma täheldusi jaganud obsidiaani osas – nimelt on see kristall end ilmutanud alati siis kui tegu on olnud raskema energiaga nädalaga ja just sellise nädalaga, mil toimuvad erinevad, väga olulise tähtsusega, pöördepunktid. Nüüd aga on end meile üllatuskülalisena ilmutanud malahhiit. Mulle tundub, et ta tähistab midagi sügavat ja veelgi pöördelisemat kui obsidiaan. Kui tegu oleks sinise kristalliga, siis ma ütleks, et nüüd ilmub miski justkui kõige sügavamast merepõhjast. Kuna tegu on aga rohelise kristalliga, siis tahaks öelda, et miski ilmub nüüd justkui sügavast metsast. Kas see, mis ilmub, on heasoovlik? Inglid ütlevad – nii ja naa. Egoismiga kohtudes ei pruugi see asi heasoovlik olla. Muudel juhtudel on aga tal kindlasti heasoovlikud eesmärgid.

(Uutele lugejatele lisamärge – inglid on egoismi temaatikat lahanud minu artiklis Soovitused igapäevaeluks. Seda artiklit saate lugeda siit alalehelt – Soovitused igapäevaeluks.)

Energeetiliste sildadena tõid inglid juba ülalpool välja mõned aastanumbrid. Nädala horoskoopidest viitavad nad seekord nädalate nr 4 ja 42 horoskoopidele, aastast 2017.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga, toovad inglid lisaviitena välja 2018 a. aprillikuu finants & karjääri sektori juhised. Ja kui olete juba soetanud ka 2019 a. esimese poolaasta raamatu (ehk raamatu, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline)), siis on teil võimalik lugeda veel üht lisaviidet, milleks on 2019 maikuu suhete sektori juhised. Ehk inglid jätkavad pendeldamist aprilli ja mai vahel, täpselt nii nagu nad on teinud kahes viimases nädala horoskoobis. Ju siis tasub lisavihjeid otsida ka just nimelt aprilli ja mai kuudest. Miks mitte ka neist aastanumbritest, mis juba eelpool viidatud said.

Nädala nr 42 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Roy Orbison – You Got It”, “YES – Owner of a Lonely Heart” ja “Bruce Hornsby and the Range – The Way It Is”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 42. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Elul on oma energeetilised pudeliharjad. Kõik, mis pole Su kõrgema hüvanguga kooskõlas olev, kaob lõpuks iseenesest Su elust. Nr 44

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Tee kodus suurpuhastus. Nr 65

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. (Selle raamatu müük läks lukku 31. juulil 2018. St. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga ei ole enam võimalik liituda.)

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 21.10 – tähesadu (orioniidid)

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil.)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"