Nädala horoskoop 04.02-17.02.2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

04.02 – 17.02.2019

2019. aasta nädal nr 6-7

Inglite sõnumid aasta 6 ja 7. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ühenduslülid


UUDISED

  • 15 – 23. veebruar ei ole võimalik tellida 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamatut ehk raamatut, millest kõneleb alaleht “Horoskoop 2019 (tasuline)”. Viibin selle ajaperioodi vältel arvutist eemal.

Nädala kristall – Roheline fluoriit

Nädala värv – Roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 6 ja 7. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Rohkelt erinevaid võimalusi. Mine julgelt edasi. Nr 31

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Sul on käesoleva olukorra suhtes õigus. Ära lase end ümber veenda. Nr 109

Inglite taro kaart – Üheksas maakaart

Lillekaart – Uus idee. Metsik õunapuu

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal hakkasime kuulma helisevat juhendust. Inglid ütlesid, et erinevad helid suunavad meid nüüd teatud kindlate tulemuste poole. Ja nad ütlesid ka, et need helid tähistavad meie jaoks taaskord järgmist/ uut energeetilist tasandit.

Kahe eeloleva nädala jooksul moodustub kõnealustest helidest üks uus idee.

Inglid ütlesid juba eelmise nädala horoskoobis, et need helid, mis nüüd fookusesse tulevad, ei moodusta omavahel muusikapala. Täpselt sama saab tõdeda kahe eeloleva nädala kohta – see miski, mis neist helidest nüüd kokku joonistub, ei ole muusikapala. 

Need helid loovad küll koostoimes midagi uut, aga nad jäävad ka eraldiseisvate helidena siiski alles. Ehk need helid ei sulandu kokku.

Juba eelmisel nädalal tõin ma inglite juhiste tõlgendusena välja selle, et need helid/ hääled võivad tähistada teatud telefonihelinat või mõnda muud sarnast märguannet. Aga see pole veel kõik. St. selles pildis, mis nüüd tekib, ei sisaldu ainult eelmise nädala helid.

Mida saavad inglid meile veel tolle pildi kohta rääkida?

Nad ütlevad, et kõnealune pilt pole maali ega ka muu kunstiteose moodi. Siin on tegu pigem sellise pildiga, kus on ette joonistatud punktid, mis on tähistatud numbritega. Ehk vastava vaatleja/ lahendaja ülesandeks on need punktid õiges järjekorras kokku ühendada. Kui kõik punktid on omavahel õigesti ühendatud, siis moodustubki neist joontest/ ühendustest ka teatud pilt. Ehk sealt joonistub välja teatud lahendus.

Inglid ütlevad – seda, mis välja joonistub, võib nimetata nii lahenduseks, ideeks, tulemuseks kui ka kingituseks. Võib kasutada ka muid termineid. Tolle joonistuse täpsed detailid ja olemus võivad olla vägagi erinevad, vastavalt sellele, kes on ülesande lahendajaks. Üldjoontes on tolle nähtuse puhul tegu millegi positiivsega, mis on ühtlasi uudne. St. too nähe võib endaga kaasa tuua midagi uudset ja ta võib ka iseenesest olla uudne.

Kahe eeloleva nädala jooksul saame me seega justkui lõpuks kätte võimaluse teatud tervikpilt kokku ühendada. St. need punktid on paberile tekkinud juba varem ja pigem pika aja jooksul. Eelmisel nädalal tekkis sinna viimane vajalik punkt, mis tähendabki, et nüüd saab kõik need punktid omavahel ära ühendada. Varem polnud see võimalik, sest meil oli punkte puudu.

See kõik tähendab muidugi omakorda seda, et siin on jällegi konkreetne viide 2019 a. esimese kvartali horoskoobile, kus inglid rääkisid elutee kingitustest. Ka neid kingitusi kirjeldasid nad selliselt, et nendeni jõudmisel mängib olulist rolli justkui vastava inimese terve elutee. Ehk kõik, mida vastav inimene on oma elus näinud, kogenud ja tundnud, aitab nüüd kaasa sellele protsessile, mille läbi jõutakse vastavate kingitusteni. Ehk kõik, mida vastav inimene on oma elus kogenud, näinud ja tundnud, on ka panustanud kuidagipidi tolle kingituse valmimise protsessile. Seetõttu nimetasid inglid ka vastavaid kingitusi elutee kingitusteks.

Küsime inglitelt edasi – kas saate täpsustada, mida need punktid täpsemalt tähendavad, mida me eelolevatel nädalatel ühendama hakkame?

Nad ütlevad, et iga punkt on koht aegruumis, kus/ mil puhastus vastava inimese energia. 

Puhastus millest? 

Ikka manipulatsioonidest. Ja nad koheselt ka täpsustavad – siin on ikka mõeldud manipulatsioone, mis on kestnud (vähemalt) sadu aastaid. Inimeste energiasüsteemid on järjepidevalt, juba sünnimomendist alates, sisaldanud teatud manipulatsioone. Kuidas nii? Kõnealused manipulatsioonid on tugevalt põimitud meie maise elu igasse tahku. Muuhulgas on sisendatud manipulatsioone ka inimese sündimise protsessi. See ongi taganud selle, et inimene on teatud ahelais juba sünnist saati.

Need punktid, millest nad siinkohal räägivad, tähendavadki ja tähistavadki selliseid momente teie elus, kus lahkus teatud manipulatsioon või mingi osa manipulatsioonist. Ehk need punktid tähistavad teie energeetilise vabanemise teekonda.

Energeetilise õppimise ja arenemise teekonnal ei ole küll kunagi otseselt sihti. Seda on inglid meile varasemalt ka kinnitanud. Samas, ütlesid nad juba ka mõni nädal tagasi, et praegu toimuv energeetiline protsess viib meid ühe kindla sihtpunktini. Ehk tollel protsessil on kindel tulemus olemas. 

Kes tunnetab erinevaid nüansse teravamalt, on kindlasti juba mõnda aega ka ise tundnud, et tema elu liigub praegu justkui teatud kindla sihi suunas. Too siht pole aga hetkekski olnud teada ehk kogu liikumine on toimunud justkui pimeduses. Too pimedus võib ka olla tekitanud ärevust või kahtlusi kogu teekonna osas, sest tõepoolest, siin on olnud ainsaks tõe teadjaks tunnetuse tasand. Füüsilise tasandi tunnusmärkide järgi ei ole olnud võimalik tõde näha. Tõde ehk valgust, mis teekonna lõpus ootab. Valgust ehk elutee kingitust, mis teekonna lõpus ootab.

Nüüd peaksimegi hakkama nägema seda konkreetset valgust, mille suunas oleme pikalt liikunud. Inglid ütlevad, et see valgus on uudne ehk nad kordavad uuesti uudsuse aspekti, mida nad mainisid juba ka ülalpool.

Kuna esimese kvartali horoskoobis toodi ajalise viitena välja üsna pikk ajavahemik (1979-1999), siis järeldasime sellest juba ka varasemalt, et antud juhendused puudutavad välja paljusid erinevaid inimesi. Oleme juba ka selle aasta eelmistest nädala horoskoopidest näinud, et osad on juba oma elutee kingitusteni jõudnud. Sellest võibki omakorda järeldada, et terve esimese kvartali vältel on see teema meile alatooniks ehk erinevad inimesed jõuavad nüüd tõenäoliselt järk-järgult tolle kvartali vältel oma elutee kingitusteni.

Seda on inglid samuti juba öelnud, et need elutee kingitused puudutavad paljude jaoks töövaldkonda, aga see ei pidavat kõigi jaoks nii olema. Küsime nüüd, milliseid valdkondi puudutavad kahe eeloleva nädala jooksul kohale jõudvad kingitused.

Inglid ütlevad, et siin tuleb lisaks töövaldkonnale fookusesse ka kodu temaatika. Seetõttu soovitan teil praegu üle lugeda 2019 kinnisvara horoskoobi. Seal kõnelesid inglid juba pikemalt teemal, kuidas 2019 a. vältel tervenevad erinevad nüansid, mis on varasemalt põhjustanud kodu temaatika osas takistusi/ tõrkeid. Ehk juba seal ütlesid nad, et käesoleval aastal on kodu temaatika väga tugevas fookuses, mis tähendab tolle teema raames kindlasti suuri energeetilisi muudatusi. Energeetilised muudatused aga toovad loomulikult omakorda kaasa füüsilise plaani muudatused.

Mida võime seega tõdeda kahe eeloleva nädala kohta kokkuvõtteks? Me ühendame nüüd kokku teatud detaile – olevikust ja minevikust. Valmiv tervikpilt loob ja toob meie ellu midagi uut. See uus tulemus/ lahendus võib oma sisult olla vägagi erinev, vastavalt sellele, kes on kõnealuse ülesande lahendaja. Igal juhul on too uus nähe aga värske ja rõõmustav. Selles pole kahtlustki. Värskus kumab neist nädalatest tugevalt läbi ja ma ütleks, et see värskus on täitsa kevadise maiguga, kuigi õues valitseb alles korralik talveilm. 

Samas ei saagi imestada selle üle, et saabuv tulemus/ lahendus tekitab kummalisi tundmusi – inglid ju rõhutasidki igal sammul, et tuleb midagi uudset. St. siit ei tule mitte ainult uus nähe ehk nähe, mida vastav isik pole varem kogenud/ näinud/ tunnetanud. Saabuvad nähtused on ka uudsed. St. mitte keegi pole selliseid nähtuseid varem kogenud/ tunnetanud/ näinud.

Täpselt samast asjaolust kõnelesidki inglid ka esimese kvartali horoskoobis. Seal viitasid nad kõnealuse protsessi kirjeldusena ka köögikombainile – nad ütlesid, et nüüd (esimeses kvartalis) hakkavad justkui erinevad komponendid masinas ringi keerlema ja nad keerlevad seni kuni teatud tulemus on saavutatud. Ehk valmib justkui täitsa uus roog, mida varem polegi olemas olnud ehk varem polegi keegi vastavaid komponente sellisel moel ühendanud.

Kordan siinkohal üle ka järgneva – kindlasti pole minu poolt kanaldatud juhised mõeldud päris kõigile. Kuna maailmas on olemas ca 7 miljardit inimest, siis ei saagi olla mõeldav, et kõik need inimesed peaksid saama juhendust läbi ühe isiku. Seetõttu kordan ikka aeg-ajalt tolle põhimõtte üle. Kui teile on minu poolt kanaldatud juhised mõeldud, siis peaksid need juhised siiski mingil tasandil teie jaoks resoneeruma. Kui resonantsi üldse pole, siis pole ka kõnealused juhised tõenäoliselt teie jaoks.

Kui te aga tundsite käesolevate sõnumite puhul haakuvust, siis tasub teil kindlasti kahe eeloleva nädala jooksul suuremat tähelepanu pöörata erinevate olukordade analüüsimisele. Need olukorrad, mis nüüd esile kerkivad, sisaldavad endas kindlasti olulisi sõnumeid. Eriti tähelepanelik tasub olla korduvate olukordade suhtes.

St. need punktid, mida inglid suunavad praegu ära ühendama, peaksid endast nüüd ka ise märku andma. Sama kehtib ka punktide kohta, mis asuvad minevikus. Kui tegu oli sellise olulise momendiga, mis kuulub kõnealuse tervikpildi juurde (mille peate ise kokku ühendama), siis see moment peaks teile nüüd end ka kuidagipidi ilmutama.

Miski võib näiteks viia teie mõtted tolle momendi juurde tagasi või ilmub lausa füüsilisel kujul midagi sellist, mis ongi seotud tolle momendiga minevikust. Igal juhul peaksid kõik need punktid nüüd kuidagi välja ilmuma. Mõni vähem eredalt ja mõni rohkem, aga iga punkt, mis kõnealusesse tervikpilti kuulub, peaks nüüd kindlasti kuskilt välja hüppama.

Kui need punktid ilmuvad, siis tasub kindlasti neile ka tähelepanu pöörata, sest nagu öeldud – tervikpilt sisaldab teatud uut ja uudset lahendust/ tulemust/ kingitust. Samas, kohustuslik see protsess loomulikult ei ole, sest inglid ei tule kunagi kedagi sundima. Sääraseid analüüse tasub nüüd teha vaid siis kui teil on personaalne soov oma tervikpilti näha (mõista/ hoomata).

Energeetilise sillana toovad inglid esmalt välja aastanumbrid 1995, 2003, 2006, 2008 ja 2009. Nädala horoskoopidest viidatakse järgnevatele horoskoopidele – nr 47, 2016; nr 34-36, 2018; nr 2, 2019 ja nr 4, 2019.

Neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht Horoskoop 2019 (tasuline)), toovad inglid lisaviitena välja 2019 aprillikuu sisetunde tuunimise juhiste teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu üldiste sõnumite sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 6 ja 7 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Timbaland – Morning After Dark ft. Nelly Furtado & SoShy” ja “Nelly Furtado – No Hay Igual ft. Residente Calle 13”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 04.02 – noorkuu

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP (I poolaasta) 

(Tasuline)

NB! 15 – 23. veebruar ei ole võimalik kõnealust raamatut tellida.

Viibin selle ajaperioodi vältel arvutist eemal.

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele on see raamat mõeldud?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

NB! 15 – 23. veebruar ei ole võimalik kõnealust raamatut tellida.

Viibin selle ajaperioodi vältel arvutist eemal.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

One thought on “Nädala horoskoop 04.02-17.02.2019

Comments are closed.

Up ↑