Nädala horoskoop 28.01-03.02.2019

nädal 5 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

28.01 – 03.02.2019

2019. aasta nädal nr 5

Inglite sõnumid aasta 5. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Helisev juhendus


UUDIS

Hiina kalendri järgi saabub uus aasta 05. veebruaril.

Sellega seoses on 26. jaanuarist – 05. veebruarini 2019 esimese poolaasta inglisõnumite e-raamatul soodushind – 8.50 eur.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab?

Kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate selle raamatu kohta ikka siit alalehelt -> “Horoskoop 2019 (tasuline)”


Nädala kristall – Mäekristall

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 5. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Veeda rohkem aega õues. Nr 66

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Sul on hetkel mitu võimalust. Mõtle korralikult läbi, mida valid. Nr 42

Inglite taro kaart – Üheksas õhukaart

Lillekaart – Iseendaks saamine. Kaunis teloopea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal suunati meie tähelepanu ühele kummalisele vaikusele, mis settis justkui kõikjal meie ümber. Inglid ütlesid, et läbi selle vaikuse tervenevad teatud perekondlikud mustrid ja nad selgitasid meile veidi täpsemalt ka teatud mustrite tekkimise tagamaid. Nende selgituste saatel saime muuhulgas selgeks, mis on tegelikult looming.

Eeloleval nädalal jätkub mõnes mõttes eelmise nädala teemaliin, kuid samas ei jätku ka. Ehk teatud elemendid võivad küll jätkuda, kuid peamine fookus viiakse nüüd hoopis mujale ja seda üsna järsult.

Kui eelmises nädalas võisime tunda igale poole settimas vaikust, mis oli ka valge udu moodi (kui vaadelda seda energeetilist olukorda pildina), siis nüüd on kuulda jälle teatud heli. See heli pole koheselt tugevalt ja selgelt kuulda, kuid näib, et nädala jooksul muutub ta järjest tugevamaks. See heli on meeldiv ehk tegu pole kindlasti müraga. Ja see heli on sõbralik. Ka udu näib olevat kadunud, mistõttu saab ka too heli paremini igale poole kanduda.

Mis see heli on? Või mida ta tähendab?

Inglid ütlevad, et nüüd liigume me järjekordselt teatud uuele tasandile. Seda muidugi jälle energeetiliselt, kuid nagu ikka – iga liigutus energias toob endaga kaasa ka teatud liikumise/ muudatused füüsilises plaanis.

See heli, mis nüüd ilmub, tähistabki seda uut tasandit.

Kuna inglid ütlevad, et uus tasand justkui tähendakski teatud heli kuulmist, siis võime sellest järeldada muuhulgas seda, et too tasand tähendab ka meie sisetunde kanali järjekordset puhastumist. Ehk me hakkame taaskord paremini kuulma/ tundma neid juhiseid, mida meie sisemise juhenduse kanal meile toob.

Tundub, et siinkohal tuleb jälle teha väike kõrvalepõige esimese kvartali horoskoobi juurde. Nimelt kõnelesid inglid seal sellest, et esimeses kvartalis hakkab ringi keerlema üks kindlapiiriline tormilaine, mis pole seekord siiski tunnetatav otseselt tormina, kuid ta toob endaga kaasa väga suuri muudatusi. Samas kinnitati meile, et need muudatused tulevad kõik kuidagi pehmelt ja ka kogu see laine on tuntav pehmena.

Lisaks ütlesid inglid, et see laine toob endaga kaasa ka elutee kingitusi, mis tähendas antud kontekstis, et saabuvad kingitused, mille saabumist on vastavad saajad ammu tunnetanud. Inglid ka täpsustasid, et tegu on tunnetustega, mis tekkisid ajavahemikus 1979-1999. Kui rääkida teemafookustest, siis enamiku jaoks pidid need kingitused puudutama töövaldkonda. Ehk paljud inimesed pidavat nüüd tolle ajaperioodi sees jõudma just selliste töödeni, mis on nende kõrgema hüvanguga kooskõlas.

Vaatleme nüüd veidi seda teemat edasi. Mida need töövaldkonna muudatused täpsemalt tähendavad? Kas inglid annavad meile nüüd veel lisainfot?

Inglid ütlevad, et kindlasti ei tähenda see esimese kvartali tormilaine kõigi jaoks massiivseid muudatusi. On loomulikult võimalik, et osade jaoks tähendab see vaid mõningate detailide muutumist, mis on seni nende jaoks töövaldkonda kuidagipidi raskeks teinud. Kui detailid muutuvad, saabub ka kergus ja tõenäoliselt on nende inimeste jaoks ka üllatav see kui vähe pidi selleks muutuma, et kergus saabuda saaks. Ehk sellisel juhul on tulemus küll suure muudatusena tajutav, kuid vastava tulemuse tekkimiseks muutuvad vaid teatud detailid.

Üllatuse moment oli samuti asi, mida inglid mainisid esimese kvartali horoskoobis. Ja nad ka kinnitasid seal kiirelt, et üllatavale aspektile vaatamata pole siiski kõnealune olukord ehmatav, sest igaüks (vastavatest isikutest, kes nüüd need elutee kingitused saavad) on juba tolle kingituse saabumist tegelikult ette tunnetanud. Jah, see tunne võis teie süsteemist läbi käia väga ammu ja te ei pruugi seda sündmust enam üldse mõistuse tasandil mäletada, kuid teie energia mäletab seda ikka. 

Just see nüanss tegelikult tagabki tolle tormilaine/ energialaine pehmuse – iga isik, kes sellest lainest puudutatud saab, on saabuvaid muudatusi ette tunnetanud.

Kas kõnealune laine on tõesti kõigi jaoks positiivne?

Kordame siinkohal sama, mida inglid ütlesid juba esimese kvartali horoskoobis – nagu ikka, kehtib iga sündmuse puhul ka karma reeglistik, mis tähendab, et kui inimene ise toodab oma elus negatiivsust, siis toob ka elu talle negatiivsena tunduvaid nüansse juurde. Seetõttu ei saa ka öelda, et too laine päris kõigile inimestele rõõmustavaid kingitusi toob. Nagu ka jõuluvana kingipakkide puhul – karp võib ka sisaldada söetükki kui vastav kingisaaja on selle ise kuidagipidi ära teeninud.

Seetõttu saab täiesti kindlalt öelda vaid seda, et too energialaine on iseenesest positiivse iseloomuga. St. kui temaga kohtub heatahtlik inimene, siis on sellel kohtumisel kindlasti ka heatahtlikud tagajärjed.

Aga mida see kõik tähendab eeloleva nädala sündmuste raames?

Inglid ütlevad, et nagu nad on viidanud juba ka eelmistes nädala horoskoopides, toimub tolle energialaine siseselt liikumine justkui läbi erinevate tasandite. Nad on ka juba vihjanud, et too energeetiline liikumine kajastub ka füüsilises plaanis liikumisena, kuid see ei pruugi olla just väga loogiline liikumine. Ehk nad on juba meile vihjanud, et too energeetiline liikumine toob endaga füüsilises plaanis kaasa liikumist mööda ebaloogilisi trajektoore.

Kogu see liikumine toimub põhjusega ehk ainus nüanss, mida on nüüd vaja kindlalt meeles pidada, ongi tõdemus, et iga ebaloogiline samm viib teid nüüd kindla sihi suunas. Ja selleks sihiks ongi teie personaalne elutee kingitus.

Seega – mida sellest kõigest järeldada eeloleva nädala tarbeks?

Näib, et eeloleval nädalal liigume me taaskord kummalisi radu pidi. Sealjuures tunduvad need rajad kummalised vaid meie mõistusele. Tunnetus ei näe selles liikumises midagi kummalist. Miks? Sest tunnetus teab, kuhu ja mille poole me praegu liigume.

Mis me sellest omakorda järeldame? Ikka seda, et praeguses protsessis pole teil paremat kaaslast kuskilt leida kui oma isiklik sisetunne. Just tema on praegu teie parim nõustaja ja juhendaja. Eks lugu on selline muidugi igal ajal, kuid praegu suunatakse teid oma isiklikule sisetundele eriti teravat tähelepanu pöörama. Selline range meeldetuletus võib tuleneda ka sellest, et teie ümber võib praegu leiduda selliseid väliseid nõustajaid/ juhendajaid, kes juhendaksid teid hetkel pigem rappa. Tõenäoliselt mitte pahatahtlikkuse tõttu, vaid lihtsalt seetõttu, et nende sisetunne ei vasta teie sisetundele. Ehk tolle meeldetuletusega suunatakse teid praegu väga põhjalikult analüüsima, keda või mida tasub kuulata. Loomulikult ei tähenda see seda, et kellegagi ei tohiks suhelda. Ikka võib, lihtsalt oma elu isiklike sammude tegemisel tuleb alati seada oma isiklik sisetunne esikohale. Teiste nõuandeid võib alati kuulata, kuid lõplikud otsused peaksid alati läbima ka teie isikliku sisetunde filtri.

Lisaks näib, et eeloleva nädala sündmuste puhul mängivad kuidagipidi olulist rolli ka just need tõed, mis eelmisel nädalal välja tulid. Need tõed puhastasid väga põhjalikult meie sisemise juhenduse kanalit, mistõttu saamegi nüüd sinna järgmisele tasandile liikuda.

Mäletatavasti ütlesid inglid, et need tõed selguvad läbi väga käänuliste sündmuste. Ja nad ka lisasid sellise infokillu, et fookuses olevad valed on sellised valed, mille puhul teab tõde ainult üks inimene. Küsin nüüd inglitelt juurde, kas kõik avaldunud tõed jõudsid juba ka füüsilisel kujul õigete inimeste juurde kohale? St. nende inimeste juurde, kellele oli valetatud. Inglid ütlevad, et osadel juhtudel jõudsid, kuid osadel juhtudel avaldus eelmisel nädalal tõde alles energeetiliselt. Ehk nende juhtude puhul läheb veel aega enne kui see tõde ka füüsilises plaanis end ilmutab. Samas ei takista füüsiline plaan praegu energeetilist edasiliikumist. St. edasiliikumiseks piisab juba sellest, et tõde avaldus energeetiliselt.

Füüsilise plaani muudatused võivad mõnikord aega võtta ka pikalt ehk teekond energeetilisest sündmusest füüsilise sündmuseni võib olla mõnikord üsna pikk. See aga ei takista mitte kunagi edasiliikumist energias, sest energia pool loob füüsilist poolt. Looming kulgeb alati sellist rada pidi.

Mida võime seega kokkuvõttes eeloleva nädala sündmuste kohta tõdeda – siin tulevad tugevasse fookusesse erinevad helid, mis tähendab kindlasti, et nüüd tasubki erinevatele häältele ja helidele tähelepanu pöörata. St. kui kuulete kuskil mõnda kummalist heli, siis võib see teie jaoks sisaldada ka teatud märguannet. Võib-olla on see märguanne kuhugi suunda liikumiseks või mõne kindla toimingu tegemiseks. Mida nüüd erinevad helid igaühe jaoks täpsemalt tähendavad, teab juba igaüks ise. St. erinevate helide tõlgendamisel lähtuge kindlasti oma sisetundest ja oma varasematest kogemustest/ nägemustest/ tunnetustest.

Nagu öeldud – me liigume nüüd kindlameelselt oma elutee kingituste poole. Ehk me liigume nüüd väga personaalsetele tunnusmärkidele vastavate kingituste poole. Teie kingituse tunnusmärke ei tea keegi teine. Neid teate vaid teie ise. Täpsemalt – teie tunnetussüsteem teab neid kohe kindlasti. Kas ka teie mõistus neid teab, oleneb inimesest. Kuna tunnetus aga kindlasti teab, siis laskegi temal nüüd teed näidata.

Huvitav on eeloleva nädala helide juures veel ka see, et need helid ei näi moodustavat ühtki muusikapala. See tähendab, et siin tulevad nüüd tõesti meid juhendama pigem teatud märguanded (märguannete helid). Muuhulgas võib see juhis tähendada näiteks seda, et eeloleval nädalal saate te telefonikõne, mida olete ammu oodanud. Ehk kõlavaks heliks ongi sellisel juhul teie telefoni helin. Loomulikult võib ka saabuda sõnum või e-kiri, mis sisaldab teie jaoks rõõmustavat sõnumit.

Igal juhul tulevad meid nüüd juhendama teatud nüansid, mis toovad endaga kaasa teatud helide tekke.

Energeetilise sillana toovad inglid esmalt välja aastanumbrid 2001 ja 2006. Lisaks viitavad nad 2017 neljanda kvartali horoskoobile. Ja nädala horoskoopidest viidatakse järgmistele horoskoopidele – nr 32-33, 2018; nr 47, 2016 ja nr 1, 2019.

Neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht Horoskoop 2019 (tasuline)), toovad inglid lisaviitena välja 2019 aprillikuu üldiste sõnumite teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu suhete sektori juhised. Ehk need viited on täpselt samad, mis eelmisel nädalal, mis tähistab samuti seda, et eeloleva nädala alatoon peaks teatud osas kattuma eelmise nädalaga. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 5 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Taylor Swift – Shake It Off”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 31.01 – kaduneljapäev

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP (I poolaasta) 

(Tasuline)

NB! Hiina kalendri järgi saabub uus aasta 05. veebruaril. Sellega seoses on 26. jaanuarist – 05. veebruarini 2019 esimese poolaasta inglisõnumite e-raamatul soodushind – 8.50 eur.

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele on see raamat mõeldud?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

NB! Hiina kalendri järgi saabub uus aasta 05. veebruaril. Sellega seoses on 26. jaanuarist – 05. veebruarini 2019 esimese poolaasta inglisõnumite e-raamatul soodushind – 8.50 eur.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

3 thoughts on “Nädala horoskoop 28.01-03.02.2019

Comments are closed.