Nädala horoskoop 11.01-17.01.2021

nädal 2 2021 inglisõnum

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

11.01 – 17.01.2021

2021. aasta nädal nr 2

Inglite sõnumid aasta 2. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kuhu tekib sära?


UUDISED

  • Kvartali horoskoope (st. kvartali kaugseansse) enam ei ilmu. Nende asemele tuleb kohe-kohe midagi uut.
  • 2021 esimese poolaasta finants & karjäär teemasõnumid – hetkel on võimalik tasulistest sõnumitest soetada ainult esimese poolaasta finants & karjääri sõnumeid. Ehk hetkel toimetab ainult üks kaugseanss.

Mis nendes sõnumites täpsemalt sisaldub? Kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/

  • Facebook – mõni päev tagasi inglid juba informeerisid meid, et lähiajal saadavad nad jälle ühe erisõnumi Facebooki nimistus olevatele lugejatele. Täna soovivad inglid seda infot täpsustada – nad ütlevad, et säärane erisõnum ilmub algava nädala jooksul. St. inglid saadavad algava nädala jooksul kõigile Facebookis “Follow” ehk “Jälgi” nupule vajutanud lugejatele ühe erisõnumi. Ehk tegu on just nendele lugejatele suunatud sõnumiga, kes on vajutanud minu Facebooki kontol sinna “Follow” ehk “Jälgi” nupule. 

Kui te veel ei ole end sinna Facebooki nimekirja lisanud, kuid soovite samuti olla nende lugejate seas, kellele inglid suunavad algaval nädalal ühe erisõnumi, siis jõuate veel sellele “Follow” ehk “Jälgi” nupule vajutada. Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Selgitan, et tegu saab olema ikka üldise sõnumiga ehk too sõnum saab olema suunatud kõigile nendele isikutele korraga – st. tegu ei ole otseselt personaalsete sõnumitega, sest personaalset nõustamist mina ei paku – kuid läbi sellise suunatud sõnumi võivad osad lugejad saada siiski ka väheke personaalsemaid juhiseid.


Nädala kristall – Must turmaliin

Nädala värv – Oranž

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2021. aasta 2. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Miski Su elus vajab korrastamist. Nr 19

Inglite taro kaart – Kaheksas tulekaart

Lillekaart – Võta avasüli taevalik abi vastu. Eukalüpt

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmise nädala sündmuste kohta ütlesid inglid meile, et kõik on võimalik. Sealjuures pidid osad nüansid olema jälle võimalikud ja osad esmakordselt võimalikud. Ja inglid ka täpsustasid olukorda veidi – nimelt ütlesid nad, et tühjadest täisringidest hakkavad nüüd tekkima suurepärased muudatused.

Mida toob algav nädal?

Inglid ütlevad, et miski lööb nüüd särama.

Aga mis see “miski” on ja miks ta särama lööb?

Inglid ütlevad – see miski oleks ammu juba pidanud särama, kuid manipulatsioonid seisid tema säral ees. 

Ehk siit tuli ka vastus teie teisele küsimusele – see miski lööb nüüd särama seetõttu, et tema eest on manipulatsioonid kõrvaldatud.

Ja inglid täpsustavad – tolle miski puhul võib tõesti öelda nii, et manipulatsioonid “seisid tema ees”.

Mida see tähendab?

Mulle tundub, et lugu on siin selline, et too miski tahtis juba ammu edasi liikuda, kuid kõnealused manipulatiivsed takistused olidki end sättinud täpselt tema teele ette. Ja need olid end sinna sättinud täpselt sellise mustriga, et neist takistustest ei saanud üle ega ümber.

Kui ma vaatlen seda olukorda pildina, siis tekib minu jaoks siia koheselt seos 2019 a. lõpus nähtud/ kirjeldatud pildiga. Tegu on kirjeldustega, mida leiate nädalate nr 44-45, 2019 horoskoobist. Lisan vastava sõnumi ka alla – energeetiliste sildade loetelusse. Sealt leiate ka selle sõnumi juurde otselingi.

Lühidalt võtan ka siin kokku tolle pildi sisu – nimelt rääkisid inglid tolles sõnumis, et 2019 a. oktoobrikuus esines üks torm, mis justkui paiskas meid ühe konkreetse tõkke taha. Ja nad ka täpsustasid, et tegu on tõkkega, mille puhul tuleb lihtsalt oodata õiget ajastust. Ehk tollest momendist alates, kui me sellesse konkreetsesse kohta paisatud saime, tuligi meil lihtsalt jääda ootele.

Nimelt ütlesid inglid, et seda tõket saab ületada ainult sellisel moel, et tulebki lihtsalt olla tolles asupaigas (kuhu meid äsja paisati) teatud aja. Ehk tulebki lihtsalt oodata, et too tõke ise kukuks. St. tolle tõkke pidid ümber lükkama teatud energeetilised asjaolud, mis pididki esinema väga täpse ajastusega.

Nagu oleme juba näinud 2021 a. sõnumitest, räägivad inglid selle aasta puhul väga palju just nimelt täpsest ajastusest. Ehk nad on juba korduvalt rõhutanud täpse ajastuse olulisust käesoleva aasta sündmuste puhul.

Mulle tundub, et eeloleval nädalal saabubki lõpuks see moment, mil kukub too tõke, mille taga on osad meist olnud juba alates 2019 a. oktoobrist.

Miks ütlen – osad?

Seetõttu, et inglid rääkisid juba 2019 a. lõpu sõnumites ka tolle tõkke kukkumisest. Ehk osade jaoks kukkus vastav tõke juba ammu. Osade puhul aga kestis tolle tõkke taga seismine edasi ehk see konkreetne seisak on kestnud tänaseni.

Miks on olukord nii erinev?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud sõnumid on mõeldud väga paljudele lugejatele. Jah, rõhutan alati, et need pole küll mõeldud päris kõigile inimestele, sest poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigi seitsme miljardi inimese tarbeks siin maailmas. Siiski on need sõnumid mõeldud väga paljudele ja seetõttu rõhutan alati ka teist nüanssi – nende sõnumite puhul tuleb alati igaühel ise tunnetada, kas ja mis siin resoneerub. Ehk kes soovib kasutada neid sõnumeid tervendaval eesmärgil, see peab liikuma iga sõnumiga ise edasi ehk tuleb liikuda nende sõnumitega edasi mööda personaalse analüüsi teid.

Kuna need sõnumid on mõeldud paljudele, siis ongi lugu ka selline, et neis sõnumites kirjeldatu võibki erinevate inimeste puhul end välja mängida hoopis erineva ajastusega.

Kuidas nii?

Olen ka seda korduvalt selgitanud, et energiaid tegelikult kasti panna ei saa. St. ma rõhutan, et neid ajalisi piire, mille sisse ma vastavaid sõnumeid asetan, tuleb siiski alati käsitleda tinglikult.

Miks asetan üldse neid inglisõnumeid ajaliste piiride sisse?

Seetõttu, et kui ma tegin kunagi personaalseid seansse, siis märkasin kiirelt, et enamjaolt huvitas inimesi see, MILLAL miski toimub. Sündmuste sisu oli justkui alati teisejärguline. Inimesi huvitas alati rohkem ajastus.

Seetõttu muutsingi ühel hetkel oma töömeetodit, mis tähendas muuhulgas seda, et ma hakkasin kanaldama sõnumeid teatud ajaperioodide tarbeks. Küll aga alati rõhutades, et tegu on siiski inglisõnumitega, mitte astroloogiliste horoskoopidega. Ja see ongi üks nüanss, mis on minu sõnumite puhul väga erinev tavapärastest horoskoopidest – need sõnumid võivadki sisaldada juhiseid, mis aitavad inimest hoopis näiteks aasta või kaks või kolm hiljem.

Ka see on põhjus, miks hakkasin ühel hetkel lisama sõnumite juurde energeetiliste sildade viiteid ja see on ka põhjus, miks inglid soovivad hetkesõnumites viidata nii palju möödunud perioodide sõnumitele.

Minu poolt kanaldatud sõnumid ongi sellise omapärase loomusega – neid võibki käsitleda ka näiteks tervikliku raamatuna, mille juurde ilmub järjepidevalt uusi peatükke.

Jätkame eeloleva nädala sündmuste kirjeldamisega.

Küsime inglitelt veel – mis on see säramine, millest nad räägivad?

Inglid ütlevad – kui kõnealune tõke on kukkunud, siis lööbki miski särama. Ehk tolle sära tekkimine on märguandeks, et nüüd saate te oma eluteel edasi liikuda.

Ja nad täpsustavad – sellest särast ei saa te mööda vaadata. See pole lihtsalt võimalik.

Seega – kõik need, kellele kõnealune sõnum mõeldud on, ka märkavad oma sära. Te lihtsalt ei saa seda ignoreerida või kogemata tähelepanuta jätta. See sära, mis tuleb nüüd märku andma, peab olema väga tugeva iseloomuga. Seda näitab meile ka foto, mis tuli käesolevat sõnumit iseloomustama.

Nagu olen öelnud ka varem – mitte ükski neist fotodest pole juhuslik, mida te minu sõnumite juures näete. Kõik need fotod on minu tehtud ja kõik need fotod sisaldavad samuti teatud energeetilist laengut, mis kuulub vastava sõnumi juurde. Seetõttu saame ka käesoleva sõnumi fotost järeldada, et too sära, millest inglid kõnelevad, tuleb tõepoolest vägagi märgatavalt esile. 

Ükskõik, milline see sära ka teie jaoks maises mõttes olema saab – võite olla kindel, et sellest särast te kogemata mööda vaadata ei saa.

Mida saame veel käesoleva sõnumi fotost välja lugeda?

Fotol on säravaks nüansiks päike, mis särab ju tegelikult alati. Tolle foto tegemise momendil aga tekkis talle külge üks efekt, mis toob ta pildil veelgi enam välja.

Mida see tähendab?

Mulle tundub, et see tähendab seda, et eeloleval nädalal saabuv märguanne võib tulla mõnest täiesti tavapärasest allikast. Ehk tegu võib olla ka tavalise märguandega, mis kõlabki regulaarselt. Sel korral aga – kui too märguanne tähistab teie jaoks tõkke kukkumist – kõlab see märguanne kuidagi eriliselt. Ehk tavalise märguande külge tekib mingisugune eriline efekt.

Lõpetuseks lisan veel, et kõnealune edasiliikumine, mis tolle tõkke kukkumisega algab, kestab ligikaudu 4 kuud. St. ligikaudu 4 kuud kestab nüüd ühe konkreetse teemaliini raames edasi kulgemine.

Milline on see teema teie jaoks, mille raames te nüüd edasi liigute?

Tolle teema leiategi üles, kui liigute oma isiklikul ajajoonel tagasi 2019 a. oktoobrisse. Kui näete seal ajalises asupaigas koheselt sellist sündmust, mida võib kirjeldada sõnadega – elu paiskas teid ühe tõkke taha, mille taga oletegi tänaseni seisnud – siis oletegi leidnud üles ka teema, mille raames saate nüüd edasi liikuda.

Tundub, et inglid soovivadki siinkohal sõnumi lõpetada.

Kuna eeloleva nädala jooksul saadavad nad Facebooki jälgijatele ka erisõnumi (nii nad meile juba ütlesid ülalpool), siis võime eeldada, et Facebooki nimistus olevatele lugejatele saabub käesoleva sõnumi kohta ka täpsustavaid nüansse just läbi tolle erisõnumi.

Millal see erisõnum täpsemalt ilmub? Inglid pole seda küll veel konkreetselt väljendanud, kuid mulle tundub, et tegu võib olla 13. jaanuariga. Just sel päeval on meil noorkuu, mistõttu ma usun, et erisõnum saabki sel korral olema noorkuu sõnum.

Kokkuvõttes on eeloleva nädala energia kindlasti kiirelt liikuv. Ja tollel kiirusel on siin nädalas ka eesmärk – nimelt koondub ja joondub selle nädala energia täpselt sellisel moel, mis purustab tõkkeid. Ehk eeloleva nädala energia koondumisel ja joondumisel on konkreetne eesmärk – ja selleks eesmärgiks ongi pikaajaliste tõkete purustamine. Sealjuures on just tollel energial selline mõju. 

See tähendab omakorda seda, et kõik sammud ja teod, mida inimesed sel nädalal teevad, saavad samuti olema suunatud kõnealuse energia poolt. Ja see tähendab juba omakorda seda, et inimeste liikumine võib nüüd kohati tunduda ka kaootiline. Miks? Sest nüüd peavad joonduma väga konkreetsed tunnusmärgid ja nüansid. Ja sel eesmärgil võidakse suunata inimesi ka väga kummalisi samme tegema. Nagu me aga juba teame – kõigil neil sammudel on väga hea eesmärk olemas, mistõttu pole kindlasti vaja siin pildis keskenduda kaootilisusele. Pigem tasub järjekindlalt otsida ja jälgida neid mustreid, mis nüüd välja joonistuvad.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Jõulusõnum – osa 4 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/10/joulusonum-2020-4/)

Jõulusõnum – osa 9 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/23/joulusonum-2020-9/)

Nädalate nr 44-45, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/10/26/nadala-horoskoop-28-10-10-11-2019/)

Aastanumber 2000

Aastanumber 2003

Kuupäev 18.03.2019

Aastanumber 1952

Kuupäev 09.03.2019

Aastanumber 1937

Kuupäev 30.06.2013

Kuupäev 12.09.2014

Kuupäev 09.03.2003

Kuupäev 03.02.2001

Kuupäev 03.04.1997

Kuupäev 02.02.1993

Nädala nr 2 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “All Saints – Black Coffee” ja “St Germain – Rose Rouge”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"