Hetkesõnum 06. jaanuar 2021

06.01.2021

HETKESÕNUM 06. JAANUAR 2021

Täna soovivad inglid rääkida veel sellest isikust, kelle tuvastamisest nad eilses hetkesõnumis rääkisid.

Nad ütlevad – kui tuvastate selle isiku, siis oskate edaspidi juba väga hõlpsalt tuvastada kõiki hunte, kes ilmuvad teie ette lambanahas. 

Ehk te oskate siis edaspidi väga hõlpsalt tuvastada neid, kes tulevad teie energiat kurnama erinevate maskeeringute abil.

Aga miks on oluline selliseid mustreid näha?

Inglid ütlevad – sest tõde teeb vabaks. Ja seda te oletegi ju alati tahtnud – te olete tahtnud olla vaba.

Ja nad selgitavad – energeetiline vabadus ongi peamine siht, mida tasub endale seada. Miks? Sest kui te olete energeetiliselt vaba, siis tähendab see seda, et te saate luua oma elus kõike, mida soovite. 

Ehk te saategi siis kujundada oma elu täpselt selliseks, nagu soovite.

Kuidas nii?

Inglid selgitavad – energeetiline vabadus tähendab seda, et teie energias puuduvad vargad ehk kurnajad. Ehk see tähendab seda, et teie energia on täielikult puhas.

Ja kui teie energia on täielikult puhas, siis saate te ka luua endale kõike, mida soovite. Ehk teie loomingu tee on siis vaba. Ehk teie elutee on siis vaba.

Käesoleva sõnumi juurde soovivad inglid lisada ka ühe energeetilise silla viite ja selleks on:

Sõnn 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/09/04/horoskoop-2020-sonn/)


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"