Hetkesõnum 05.01.2021

05.01.2021

HETKESÕNUM 05. JAANUAR 2021

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 41 horoskoopi, aastast 2018.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2018/10/05/nadala-horoskoop-08-10-14-10-2018/

Ja nad ütlevad lisaks – me näeme, et osad teist arvavad, et möödunud ajaperioodide sõnumite lugemisest ei ole miskit kasu. Ja osad arvavad veel lisaks, et möödunud ajaperioodide sõnumite ülelugemine pole huvitav.

Miks see nii on?

Inglid ütlevad – sest teile on jäänud mulje, justkui ajalugu oleks lõplik. Ehk teile on jäänud mulje, et möödunud ajaperioodide infost pole ju enam midagi võtta ehk sealt pole ju enam midagi õppida.

Aga kuidas on tegelikult lugu?

Inglid selgitavad – aeg liigub tegelikult spiraalselt. Sellest oleme me teile rääkinud juba korduvalt.

Aeg ei liigu lineaarselt. Teie maise maailma aeg liigub alati spiraalselt.

Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – see tähendab seda, et tänasel päeval võivad hüpata esile täpselt samasugused küsimused/ probleemid/ sündmused, mis hüppasid esile eelmiste aastate 05. jaanuaril.

Jah, loomulikult ei kordu kõik täpselt samal moel.

Jah, muidugi lahendate te teatud probleeme ära ka jäädavalt.

Kuid alati leidub ka midagi sellist, mis ilmutab end uuesti.

Aga mis kasu on ajaloost?

Inglid ütlevad – kui mõistate seda aja kulgemise printsiipi, mida kirjeldasime ülal, siis saate selle printsiibi abil ära kõrvaldada vägagi mitmeid ehmatavaid momente.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Nad ütlevad – manipulatsioonid töötavad ehmatustega. St. ehmatamine ja hirmutamine on manipulaatorite peamised relvad. St. nende nüansside abil tõmbavad nad ikka ja jälle tööle tormikesi, mis asuvad tegelikult täpselt samades klaasides.

Kui jälgite ajalugu ehk kui mõistate seda printsiipi, mida kirjeldasime ülal, siis hakkate te ajapikku märkama, et tegu on samade klaasidega. Lisaks hakkate te ajapikku märkama, et tegu on samade tormikestega. 

Ehk kokkuvõttes hakkate te ajapikku nägema kindlat mustrit, mis töötab alati ühtmoodi ehk see on alati ühesuguse sisuga ja see töötab alati ühesuguse ajastusega.

Aga miks viitavad inglid nädala nr 41, 2018 sõnumile?

Inglid ütlevad – aja liikumise mustril on ka veel teisi omadusi, lisaks spiraalsele kujule. Oma viidetega näitame me teile alati, kuidas juba tehtud sammud võivad osutuda kasulikeks hoopis pikka aega hiljem. Ehk oma viidetega näitame me teile alati, kuidas te ei tee oma eluteel tegelikult ühtki tühja sammu, kuigi mõnikord võivad teie sammud isegi väga tühjalt kõlada.

Aga mida soovivad inglid selle kõigege meile täna öelda?

Nad selgitavad – kohe ilmutab end jälle üks tormike, mis asub klaasis, mida olete juba varem näinud. St. täpselt sama klaas on end ilmutanud teie eluteel ka varem. Tõsi, selles klaasis sisalduva tormi nägu on iga kord veidike muudetud (võib ka öelda – veidike erinevalt meigitud), kuid tegu on tegelikult ikka täpselt sama tormikesega. 

Ehk tegu on ikka ja alati manipulatsiooniga.

Ehk tegu ei ole millegi sellisega, mida peaks kartma.

Ehk tegu ei ole millegi sellisega, mille peale peaks ehmatama.

Ehk tegu on nähtusega, mis on üleni tehislik.

Ehk tegu on nähtusega, millel tegelikult pole üldse erilist olulisust, kuigi vastavat klaasi tahetakse näidata väga suure ja tähtsana.

Ehk tolle fookusesse ilmuva olukorra kohta võib ka öelda niipidi – tegu on sama isikuga, kes teie eluga järjepidevalt manipuleerib.

Inglid lisavad – jah, see isik on teie eluteel kandnud erinevaid maske, mistõttu te pole teda alati ära tundnud. Jah, see isik on kandnud erinevaid maskeeringuid ka muus mõttes, mistõttu polegi olnud alati võimalik tema äratundmine.

Nüüd aga tuleb teie ette uus võimalus.

Mida see tähendab?

Mida selle võimalusega peale hakata?

Inglid ütlevad – tuvastage nüüd see isik. Tuvastage kõik tema maskid. Tuvastage kõik tema maskeeringud. Tuvastage ta. Täpselt selle toiminguga saate te end tema manipulatsioonidest vabaks lõigata. Ehk täpselt selle toiminguga saate te murda läbi tema koodist. 

Tegu on koodiga, mille abil on teid lukustatud.

Tegu on koodiga, mille abil on teie energiat röövitud.

Tegu on koodiga, mis on taganud tollele manipulaatorile alati hõlpsa ligipääsu – ligipääsu teie energiasse.

Ehk tegu on koodiga, mis ongi vastavat kuritegu järjepidevalt elus hoidnud.

Inglid kordavad – tuvastage nüüd tolle klaasi omanik ehk tolle tormikese tekitaja. Ehk tuvastage nüüd isik, kes on järjepidevalt üht tibatillukest klaasi luubi ees hoidnud ja seeläbi teie vaatevälja moonutanud.

Tuvastage nüüd see isik!

Inglid ütlevad lõpetuseks – tollel tuvastamise teekonnal aitavad teid ka jõulusõnumid. Ehk need sõnumid, mida äsja saatsime teile jõulusõnumi märksõna all. Kindlasti vaadelge jõulusõnumi kuuendat osa (otselink – https://evatenter.com/2020/12/11/joulusonum-2020-6/)

Täpselt sellise sõnumi soovisid inglid saata täna.

Hetkesõnumid ei ole küll otseselt päevasõnumid (selgitus selle kohta asub mõned read allpool), kuid mõnikord saadavad inglid läbi nende sõnumite ka infot, mida on meile oluline teada just siin ja praegu. Ehk täpselt sel ajal, mil see sõnum ilmub.

Nii on ka lugu tänase sõnumiga. St. seda võib vaadelda ka päevasõnumina.

Käesoleva sõnumi juurde soovivad inglid lisada ka mõned energeetiliste sildade viited – täpsemalt soovivad nad viidata sel korral mõnele konkreetsele kuupäevale. Need kuupäevad on järgnevad (nad soovivad need välja tuua täpselt sellises järjestuses):

05.01.1984

05.01.1985

05.01.2013

05.01.1945

05.01.2018

05.01.1937

Ja nad soovivad siia lisada ka mõned muusikalised energeetilise silla viited. Nendeks viideteks on lood: “Gorillaz – Clint Eastwood”, “Moby – Porcelain”, “Moby – Natural Blues”, “Faithless – Insomnia” ja “Underworld – Born Slippy (Nuxx)”.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"