Hetkesõnum 04. jaanuar 2021

04.01

HETKESÕNUM 04. JAANUAR 2021

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema 2020 a. Jõulusõnumi seitsmendat osa.

Tegu on sõnumiga, mis ilmus 14. detsembril 2020 ja selle sõnumi otselink on siin – https://evatenter.com/2020/12/14/joulusonum-2020-7/

Inglid ütlevad lisaks – varsti saadame me teile jälle taolise suunatud sõnumi, mis on muuhulgas ka jätkuks viidatud 14. detsembri sõnumile.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et inglid saadavad lähiajal jälle Facebooki jälgijatele suunatud sõnumi. Ehk sõnumi, mis on mõeldud kõigile neile lugejatele, kes on minu Facebooki kontol vajutanud sinna “Follow” ehk “Jälgi” nupule.

Millal see sõnum täpsemalt ilmub? Seda inglid praegu ei avalda.

Küll aga tasub kindlasti kõigil soovijatel nüüd kiiresti end sinna Facebooki nimistusse lisada, kui soovite olla samuti nende hulgas, kellele inglid lähiajal sõnumi suunavad.

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ka ainus variant, kuidas minult saada väheke “personaalsemat” sõnumit. Jah, tegu ei ole muidugi päris personaalse sõnumiga, kuid tegu on siiski sõnumiga, mis on suunatud konkreetsetele lugejatele.

Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"