13.01.2021 noorkuu erisõnum

13.01.noorkuu.2021

Inglisõnum – 13.01.2021 noorkuu 

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Mis lahkub? Kuidas lahkub?

Kristall – Ametüst

Värv – Kõik violetsed toonid

Eva Tenter’i inglikaart – Kui linn väsitab, tasub minna loodusesse. Looduses viibimine on universaalse toimega ravim. Nr 105

Inglite taro kaart – Üheksas tulekaart

Lillekaart – Esimene samm. Hortensia

Nagu inglid ütlesid juba ka käesoleva nädala sõnumis, saadavad nad noorkuu puhul kõigile Facebooki jälgijatele ka ühe erisõnumi.

Ehk see sõnum kirjeldab neid energiad, mida toob endaga kaasa jaanuari noorkuu ja samas on see sõnum ka käesoleva nädala lisasõnumiks.

Ja nagu öeldud – see sõnum on inglite poolt suunatud konkreetselt Facebooki jälgijatele.

St. see sõnum on inglite poolt saadetud just neile lugejatele, kes on minu Facebooki kontol (https://www.facebook.com/evatenter/) vajutanud tänase – 13.01.2021 – seisuga sinna “Follow” ehk “Jälgi” nupule.

Kuna inglid andsid käesoleva sõnumi ilmumisest ka ette teada, siis loodan, et kõik soovijad said end Facebooki jälgijate nimistusse õigeks ajaks lisada.

(Lugejad, kes lisanduvad minu kodulehele hiljem, saavad osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Inglid ütlevad, et nad saadavad kindlasti sääraseid “suunamisega” sõnumeid veel ka tulevikus. Millal täpsemalt? Seda nad praegu ei ütle.)

Jätkame seega käesoleva erisõnumiga, mis on mõeldud just neile lugejatele, kes on minu Facebooki kontol 13.01.2021 seisuga sinna Follow ehk Jälgi nupule vajutanud.

Küsime inglitelt – mida toob meile jaanuari noorkuu? Mida need energiad sisaldavad? Kuidas need energiad maises plaanis kajastuvad?

Inglid alustavad – kõnealune noorkuu viib teie juurest midagi minema.

Aga mida ta minema viib?

Inglid ütlevad – seda miskit võib nimetada mitme nimega. Nendest nimedest üheks võib pidada näiteks sõna “mädapaise”.

Inglid jätkavad – too “miski” on olnud teie jaoks täpselt nii mürgine nagu on seda too sõna, mida just mainisime.

Kas kõik asjaosalised on ka seda mürki sellisena tajunud? Ehk kas kõik asjaosalised on ka mõistnud, et tegu on mürgise nüansiga?

Inglid ütlevad – ei, kahjuks mitte. See aga ei sega enam antud protsessi. Too mürk lahkub nüüd teie elust igal juhul. Tehku teised mida tahes. Mitte keegi ei saa seda protsessi enam takistama tulla.

Inglid jätkavad – mäletate, me ütlesime teile 2021 a. erisõnumis, et te saate sel aastal tagasi tolle tunde, mis kinnitab teile, et kõik on võimalik. Ehk tolle imelise tunde, mis kinnitab teile, et te võite alati oma elu uuendada ehk te võitegi alati oma elu kujundada uueks.

Täpsemalt ütlesime teile, et te kõnnite nüüd uuel teel, kus teil tekib see tunne uuesti. Ehk teis tekib uuesti see tunne, mida tundsite lapsepõlves. Ja me ka selgitasime teile juba, et see tunne tekib tollel uuel teel, sest see tunne on õige. See tunne on õige ja see tunne kinnitab teile maailma toimimise tegelikke seaduspärasusi.

Miks tuletame teile praegu seda meelde?

Seetõttu, et kõnealuse mürgi lahkumine panebki teid vastavat tunnet tundma – ja seda väga tugevalt.

Ehk nüüd lahkub säärane mürk, mis on hoidnud teid enda haardes väga tugevalt ja ka väga veenvalt. 

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et too mürk on muuhulgas tegelenud säärase veenmistööga, mille tulemusel hakkasite arvama, et teil on vastavat mürki eluks vaja. Ehk too mürk manipuleeris teiega just täpselt säärasel viisil, et te hakkasite uskuma, et ta on teile ellujäämiseks vajalik.

Tegelikult oli muidugi alati tegu valega.

Ehk säärast “miskit” pole teil kindlasti iialgi ellujäämiseks vaja.

Veelgi täpsemalt – teil pole üldse kunagi vaja keskenduda “ellujäämisele”.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – nagu oleme teile juba ka varem rõhutanud – te ei tule siia maisesse maailma selleks, et “ellu jääda”. 

Te tulete siia elama.

Inglid rõhutavad uuesti – inimesed tulevad siia poolusele elama. Ehk te tulete kogema erinevaid huvitavaid nüansse, ilminguid ja maitseid. Mitte ükski inimene ei tule siia ellujäämist kogema. Ehk selline ei ole teie külastuse tegelik eesmärk mitte ühelgi momendil.

Aga miks on tekkinud mulje, et siin poolusel käib üks ellujäämise õppetund?

Inglid ütlevad – seda muljet ongi loonud erinevad manipulatsioonid.

Mis on ühe manipulatsiooni eesmärk?

Ikka moonutada tegelikkust – kas pole nii?

Ja miks on vaja tegelikkust moonutada?

Ikka selleks, et vastavat inimest oma võrku punuda.

Inglid jätkavad – kõnealuse mürgi lahkumisel on olemas kindel muster. 

Jälgige seda mustrit!

Inglid rõhutavad seda veelkord – vaadelge ja jälgige nüüd seda mustrit!

Miks on see muster oluline?

Inglid ütlevad – see lahkumise muster paljastab teile omakorda teatud nüansse, mille abil on teid võrgus hoitud.

Ehk see muster aitab juba ka iseenesest teie vabanemisele kaasa.

Inglid ütlevad lõpetuseks – mäletate, ütlesime teile juba mitmes varasemas sõnumis, et aasta 2021 sündmustes on täpsel ajastusel väga oluline roll.

Nii ka nüüd – selles mustris sisaldub väga täpne ajastus. Ja see muster ka koosneb väga täpselt ajastatud momentidest. Kõik need momendid sisaldavad omakorda tükikest vabadust.

Seetõttu ongi nii oluline jälgida nüüd vastavat mustrit.

Ja täpselt nii soovivad inglid käesoleva sõnumi lõpetada.

Milline on aga selle sõnumi kehtivusaeg?

Mulle tundub, et siin on tegu sündmustega, mis rulluvad teie ees lahti järgneva kuu jooksul.

Täpsemalt tundub tegu olevat ajaperioodiga, mis kestab jaanuari noorkuust veebruari noorkuuni.

Veebruari noorkuu on 11. veebruaril. 

See tähendab, et käesoleva sõnumi kehtivusajaks võib pidada ajaperioodi 13.01-11.02.2021.

Nagu ütlesin juba aastahoroskoopides, võib minu poolt kanaldatud tähemärkide aastasõnumeid vaadelda ka kuusõnumitena ehk veelgi täpsemalt nende ajaperioodide sõnumitena, mil valitsevad vastavad tähemärgid.

Seetõttu soovitan teil käesoleva sõnumi raames üle lugeda ka Kaljukitse 2021 ja Veevalaja 2021 aastasõnumid. Kaljukitse sõnumis kirjeldatud energiad “kehtivad” 19. jaanuarini. Ja Veevalaja sõnumis kirjeldatud energiad “kehtivad” 20. jaanuarist kuni 19. veebruarini.

Inglid neid sõnumeid küll allolevas nimekirjas välja ei too, kuid mul on tunne, et käesoleva sõnumi täpsustusi/ täiendusi leiate te ka neist sõnumitest.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Aastanumber 2000

Jõulusõnum 2020 – osa 5 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/10/joulusonum-2020-5/)

Kuupäev 13.05.2013

Kuupäev 16.04.2019

Nädalate nr 37-40, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/09/04/nadala-horoskoop-10-09-07-10-2018/)

Nädalate nr 14-15, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/04/02/nadala-horoskoop-01-04-14-04-2019/)

Kuupäev 04.05.2017

Nädalate nr 45-46, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/11/05/nadala-horoskoop-05-11-18-11-2018/)

Jõulusõnum 2020 – osa 4 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/10/joulusonum-2020-4/)

Nädalate nr 29-30, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/07/13/nadala-horoskoop-16-07-29-07-2018/)

Kuupäev 20.08 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 26.01.2021

Kuupäev 27.01.2021

Aastanumber 1956

Nädala nr 50, 2016 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/12/09/nadala-horoskoop-12-12-18-12-2016/)

Käesoleva sõnumi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “St Germain – Sure Thing”, “Wu-Tang Clan – Da Mystery Of Chessboxin’”, “Wu-Tang Clan – Gravel Pit”, “The Fugees – Ready or Not” ja “Eve ft. Gwen Stefani – Let Me Blow Ya Mind”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Milliseid sõnumeid leiate minu kodulehelt ja kuidas siin erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist noorkuu energiates!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"