Nädala horoskoop 01.04-14.04.2019

nädal 14 15 2019 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

01.04 – 14.04.2019

2019. aasta nädal nr 14-15

Inglite sõnumid aasta 14-15 nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Enesekindluse õppetunnid

Nädala kristall – Jadeiit

Nädala värv – Roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 14-15. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Aeg kokkuvõtete tegemiseks. Mida oled õppinud? Nr 48

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Kasuta siinkohal tuule omapärast jõudu. Ta saab liigutada füüsilisi esemeid, seda Sa kindlasti mõistad juba niigi. Kuid kas teadsid, et ta toob ka energeetilist tervendust? Nr 117

Inglite taro kaart – Üheksas tulekaart

Lillekaart – Ava oma süda. Punane roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmise nädala horoskoobi kaudu saatsid inglid sõnumeid vaid neile, kes soovisid pööripäeva kaugseansis osaleda. Seetõttu ei tee ma siinkohal ka kokkuvõtet tollest horoskoobist. Need sõnumid said juba edastatud täpselt neile, kes selleks soovi avaldasid.

Kuna käesolev horoskoop ilmub taaskord hiljem ehk mitte päris nädala alguses, siis lisan siia ka meeldetuletuse – minu poolt valmistatavad horoskoobid ei ole tavapärased horoskoobid ehk need ei ole tavapärased kirjatükid. Seetõttu esineb nende puhul mitmeid erisusi. Üheks sääraseks erisuseks on ka asjaolu, et nad ilmuvad täpselt siis kui sõnumeid edastada soovitakse. Nimetan neid lihtsama kategoriseerimise tõttu ikka nädala horoskoopideks, kuid nad ei pruugi iga kord päris kalendrinädala alguseks ilmuda. Kui lugu on selline, siis pidage ikka meeles – kuniks pole ilmunud järgmine horoskoop, kehtivad järelikult juhised/ sõnumid, mida inglid tõid välja eelmises horoskoobis. Ehk järelikult valitseb ikka sama energia, mida juba sai kirjeldatud. Inglid on meile korduvalt öelnud – energiaid ei saa purki panna ehk energiaid ei saa väga rangelt kunagi lahterdada. Inimesed on küll loonud aja lahterdamise süsteemi (päevadeks, nädalateks, kuudeks jne), kuid see ei tähenda, et ka energiad sellistes lahtrites liiguks. Siin, läbi minu horoskoopide, kõneleme me ikka ja alati energiatest, mistõttu on ka nende horoskoopide ilmumine veidi teistsugune kui kalender ette näeb.

Kui soovite alati kursis olla iga uue horoskoobi ilmumisega (ja kui te ei soovi iga natukese aja tagant minu kodulehele kiigata selleks, et teada saada, mis ja kas on juba ilmunud), siis on selleks väga lihtne lahendus olemas – te võite hakata jälgima minu kontot näiteks Facebookis. Kui vajutate minu Facebooki kontol nupule “Jälgi” ehk “Follow”, siis saate alati FB siseselt teavituse kui olen mõne uue horoskoobi postitanud. Lingi, mis viib minu Facebooki kontole, leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Niisiis, jätkame kahe eeloleva nädala horoskoobiga.

Mis meie ümber toimub kahe eeloleva nädala jooksul?

Inglid ütlevad, et nüüd tuleb väga teravasse fookusesse enesekindluse temaatika. Ja täpsemalt tuleb ta fookusesse koosmõjus erinevate südamelähedaste teemadega.

Mida see teemade mõttes täpsemalt tähendab? Inglid ütlevad, et siin oleneb nüüd olukord taaskord vägagi inimesest, kuid valdava enamuse puhul kerkib esile kodu, suhete ja/või raha temaatika. Kuna need kerkivad esile koosmõjus enesekindluse temaatikaga, siis saamegi sellest järeldada, et meie enesekindlus pannakse nüüd vastavate teemade raames kuidagipidi proovile. Ehk tekib teatud situatsioon, kus me peame demonstreerima oma enesekindlust. 

Aga kellele me seda demonstreerima peame?

Inglid ütlevad – iseendale.

Ehk nüüd tekib mingisugune olukord, mis tuuakse meie ellu selleks, et me näeksime oma silmaga, kuidas me oleme viimastel aastatel oma enesekindlust kasvatanud/ tervendanud.

Too olukord ei pruugi küll olla esmapilgul üleni meeldiv ja võib ka tunduda, et ta tuleb meid järjekordselt murdma, kuid tegelikkuses see nii pole. Inglid kinnitavad – meil on vaja näha tõendeid selle kohta, et viimased aastad on meie sisemist kindlustunnet jõudsalt treeninud. Ja meil on ka vaja näha tõendeid selle kohta, kuhu maani me oma enesekindlusega jõudnud oleme.

Aga miks meil on vaja selliseid tõendeid? Kas me siis muidu ei taju üldse, et oleme kasvanud ja arenenud?

Inglid ütlevad, et kuna viimaste aastate sündmused on niivõrd tagurpidi pööratult esinenud, siis ei pruugi me praegu tõepoolest ilma tõenditeta tõde tajuda. Mõned meist muidugi tajuvad, kuid siis ka tõenäoliselt pigem poolikult.

Tegelikkuses on aga meid treenitud väga palju tugevamaks kui me olime varem. See treening on lihtsalt olnud väga kummaline ja äraspidine, nii et ka põhjalikumal vaatlusel ei tundugi too nähe treeninguna. Ja see ongi põhjustanud nüüd taolise olukorra, kus paljud meist tunnevad end pigem lööduna kui tugevana. Ehk me oleme tõlgendanud neid viimaste aastate sündmuseid pigem negatiivsena, sest too positiivne külg ongi olnud niivõrd pikka aega peidus.

Inglid jätkavad – sellest on nad meile juba sageli kõnelenud, miks me sellist äraspidist teed mööda oleme pidanud kõndima. See on kõik olnud vajalik, täpselt sellisena nagu too tee on kulgenud. Nüüd on lihtsalt aeg pöörata pilgud taaskord otseks. Miks? Sest me ei pea enam sellises äraspidises mustris kulgema. See etapp sai läbi.

Ja kuna meil on praegu veel raske mõista, et too etapp on tõepoolest läbi (sest nagu öeldud – paljud tunnevad end äsja möödunud ajaperioodi tõttu endiselt väga lööduna), siis tuuaksegi nüüd meie eludesse erinevaid nüansse, mis hakkavad seda fakti tõestama.

Kuna kogu personaalse füüsilise maailma toimimine lähtub inimese enesekindlusest, siis peamegi me nüüd esmajärgus nägema ja saama tõendeid selle kohta, et meie enesekindlus pole üldsegi löödud. 

Kehtib hoopis vastupidine – me oleme saanud väga tugevaks. 

Ja nüüd ongi käes aeg seda fakti tõdeda – igaühel ja iseenda jaoks.

Miks just iseenda jaoks?

Sest teie elu lähtub teist endast.

Igaühe elu on tema isiklik omand ja igaühe elu lähtub vaid temast endast. Ehk igaühe elu lähtub vaid tema enda enesekindlusest. Sellest pole teile abi kui teie naaber on enesekindel. Ka sellest pole teile abi kui teie ema või isa on enesekindel. Ja ka sellest pole teile tegelikult erilist abi kui kõik teid ümbritsevad inimesed on enesekindlad. 

Teil on vaja üles leida oma isiklik enesekindlus. See on lähtepunkt, millest edasi saate juba kujundada tervet oma elu. Kujundada milliseks? Ikka selliseks nagu ise soovite. Ehk selliseks nagu soovib teie süda.

Seega – mida teha kui kahe eeloleva nädala jooksul jõuab teie ette mõni keerukana (või negatiivsena) tunduv olukord?

Vaadake sellele olukorrale otse silma ja teadke, et teil on õigus omada oma arvamust – kõige osas, mis tolles olukorras sisaldub. Veelgi enam – teadke, et teil on õigus avaldada oma arvamust tolle olukorra osas. Ka siis kui see arvamus ei ühti kõigi teiste asjaosaliste arvamusega. Ja ka siis kui teie arvamus ei meeldi kõigile teistele asjaosalistele. Teil on ikka õigus oma arvamusele. Ja teil on ka õigus jääda oma arvamusele kindlaks. Ükskõik, mis väliselt toimub.

Inglid lisavad lõpetuseks – enesekindlus ei tähenda seda, et te peaks oma arvamust teistele peale suruma hakkama. Enesekindlus ei hõlma seda, et te peaksite kõik asjaosalised ühele meelele veenma. Teised võivad samuti jääda oma arvamuste juurde. See aga ei tähenda, et teie peaksite oma meelt muutma lihtsalt teiste inimeste veenmistöö tõttu (ehk lihtsalt seetõttu, et teised nii tahavad).

Küsin veel inglitelt – kuidas olukord laheneda saab kui asjaosalisi on mitu ja igaüks on erineval arvamusel?

Inglid ütlevad – need olukorrad, mis nüüd esile kerkivad, ei nõuagi otseselt lahenduse leidmist. Nende olukordade mõte ehk põhjus seisnebki vaid selles, et meil on vaja näha tõendeid oma enesekindluse treenituse kohta. Jah, need olukorrad võivad tekitada säärast illusiooni, et kuskilt on vaja leida kõigile sobiv lahendus, kuid praegu pole tegelikult lahendus primaarne. Hetkel on tähtis just see esile kerkiv protsess ja tolles protsessis kulgemine.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja Lõvi tähemärgi 2019 aastahoroskoobi. Seejärel viitavad nad tulemärkide 2017 kinnisvara erihoroskoobile ja õhumärkide 2017 tervisliku kehakaalu (suve)erihoroskoobile. Nädala horoskoopidest viidatakse nädalate nr 47-48, 2018 horoskoobile. 

Lõpetuseks annavad nad meile juhiseks ka kolm konkreetset aastanumbrit – 1987, 1996 ja 2016. Nad joonistasid need aastanumbrid praegu minu ette selliselt, et mulle näib, et kõik need kolm aastanumbrit justkui tõusetuvad üksteise seest välja (nagu matrjoškad). Ehk siin on justkui fookuses jälle mingisugune sündmuste jada, milles ongi kõige olulisemad momendid toimunud just neil aastatel või ongi tegu jadaga, mis koosnebki ainult sündmustest, mis just neil aastatel toimusid. Ja nüüd peaks siis tulema sellele jadale järjekordne lüli juurde. Kuigi mulle pigem tundub, et nüüd peaks see jada ära lõppema. Vähemalt osaliselt on kindlasti tegu teemaliiniga, mis nüüd leiab lõpu. Aga eks siin on jällegi tegu personaalsete sündmustega ehk osade puhul tekibki jadasse uus lüli ja osade puhul jada nüüd lõppeb.

Neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht “Horoskoop 2019 (tasuline)”), toovad inglid lisaviitena välja 2019 maikuu üldiste sõnumite teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 aprillikuu suhete sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 14-15 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Aerosmith – Jaded” ja “Georg Ots – Saaremaa Valss”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 04.04 – kaduneljapäev
  • 05.04 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP (I poolaasta) 

(Tasuline)

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele on see raamat mõeldud?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"