Nädala horoskoop 18.03-31.03.2019

nädal 12 13 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

Kevadise pööripäeva (kollektiivne) kaugseanss

18.03 – 31.03.2019

2019. aasta nädal nr 12-13

Inglite sõnumid aasta 12-13. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Iseendale antud lubadused

Eelmises nädala horoskoobis rääkisid inglid sellest, et valgus on meie jaoks juba ilmunud ehk igaühe jaoks on tema isiklik tuletorn ilmunud, kuid päris igaüks veel õigesse suunda ei vaata. Põhjused pidid selleks olema erinevad, kuid peaasjalikult on siin murekoht ikka minevikku kinni jäämine. Ehk inimene elab liigselt oma mälestustes ja see nähe ei lasegi tal tervislikult/ terviklikult olevikku kogeda. 

Mida toovad kaks eelolevat nädalat?

… … … … … … … … … … … … …

Nagu inglid vihjasid juba ka eelmise nädala horoskoobi lõpus – muudatusi hakkab muuhulgas esinema ka minu horoskoopides.

Siit tulebki esimene säärane – üsna suure muudatusega – nädala horoskoop.

Mida muudatus endas hõlmab?

Kahe eeloleva nädala horoskoobis (ehk nädalate nr 12 ja 13 horoskoobis) sisaldub ka kevadise pööripäeva (kollektiivne) kaugseanss. Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud energeetilised sillad teie elus end välja mängivad.

Kuna seekordne horoskoop on täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivadki just kevadise pööripäeva kaugseansil osaleda, siis on too horoskoop seekord ka tasuline – hinnaks on 5 eurot. Täpsustan – see tähendab seda, et seekordne horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, mistõttu ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Antud hind sisaldab seega lühikese e-raamatu (ehk pdf faili) kujul kahe eeloleva nädala horoskoopi. Nädala horoskoobi ülesehitus on ikka selline nagu ta on olnud ka varem, lihtsalt inglite sõnum on seekord palju pikem (fail/ horoskoop on kokku 13 lk). Ja nagu öeldud – vastava teksti kaudu toimetatakse meie energias kollektiivse kaugseansiga.

Ütlen ka selle ära, et kahe eeloleva nädala fookuses on ikka töö ja kodu temaatikad. Seega tasuks tollel kaugseansil osalemist kaaluda eelkõige neil, kes soovivadki hetkel antud teemade raames oma elu parendada. Ehk eelkõige neil, keda on kõnetanud juba ka kaks viimast nädala horoskoopi.

Ja nagu välja toodud juba ka ülalpool (ning käesoleva horoskoobi pildil) – selle kahenädalase ajaperioodi märksõnaks on – iseendale antud lubadused.

Täpsustan – nädala horoskoobid ei jää edaspidi tasulisena ilmuma.

Tundub, et selline korraldus võib pigem tulevikus uuesti esineda just pööripäevade puhul, sest need on väga tugeva energeetilise laenguga ajamomendid. Aga ma ei saa ka seda 100% ette lubada, sest nagu inglid meile juba ka eelmises horoskoobis vihjasid – meie eludes hakkavad nüüd mitmed asjaolud end ümber mängima ja kohati tähendab see ka üsna suuri muudatusi.

Niisiis, kordame – kahe eeloleva nädala horoskoop on tasuline,

sest selles sisaldub kevadise pööripäeva (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle hinnaks on 5 eurot.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda nädala horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool, see horoskoop on mahuga 13 lk.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida 15. märtsist kuni 31. märtsini.

Kuna tegu on konkreetse ajaperioodi tarbeks mõeldud energeetilise seansiga, siis saabki seda ka tellida ainult vastava ajaperioodi jooksul ehk ajaperioodi jooksul, milles sisaldub kevadine pööripäev.

NB! Kordan igaks juhuks taaskord üle, et see, mida saate tellida, pole personaalne horoskoop. See on üldine horoskoop nagu minu nädala horoskoobid ikka on. Tasuline on nädala horoskoop seekord seetõttu, et läbi selle horoskoobi toimetab sel korral kollektiivne energeetiline kaugseanss. Täpsemalt kaugseanss, mis on pühendatud kevadise pööripäeva energiate võimalikult tõhusale rakendamisele.

Kuidas toimib kollektiivne energeetiline kaugseanss ehk kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sellest olen pikemalt kõnelenud oma kodulehe esilehel.

 

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"