Nädala horoskoop 04.03-17.03.2019

nädal 10-11 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

04.03 – 17.03.2019

2019. aasta nädal nr 10-11

Inglite sõnumid aasta 10-11. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Märka oma tuletorni

Nädala kristall – Ahhaat (naturaalne)

Nädala värv – Hall

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 10 ja 11. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Millal Sa viimati puhkasid? On aeg. Nr 23

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Lahendus plingib praegu otse Sinu selja taga. Nr 123

Inglite taro kaart – Neljas veekaart

Lillekaart – Puhastumine. Valge roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala jooksul jõudsime oma tuletornideni. Inglid ütlesid, et see tähendab, et nüüd muutub meie jaoks elu lihtsamaks, sest meie eludesse ilmub tagasi valgus. Selline valgus, mida me pole juba mitmeid aastaid näinud. Nad lisasid ka, et kõnealused juhised puudutavad eelkõige töö ja kodu temaatikat.

Mis toimub kahe eeloleva nädala jooksul?

Esmalt ütlevad inglid, et kuigi need tuletornid juba ilmusid (kõigi jaoks, kelle puhul need juhised resoneeruvad), pole kaugeltki kõik veel oma pilku õigesse suunda viinud. St. endiselt esineb palju selliseid juhtumeid, kus inimene justkui seisab seljaga oma tuletorni (lahenduse) poole ja nutab, sest elu ei lähe ikka nii nagu ta sooviks.

Inglid ütlevad, et kui teil on endiselt selline tunne, siis tuleb teil muuta oma vaatenurka. Mõnel juhul ongi päriselt vaja oma füüsiline pilk suunata kuskile mujale ja mõnel juhul on vaja hakata käesolevast olukorrast teisiti mõtlema.

Nad ütlevad, et kui mingi olukord, mis on pikalt tekitanud paigalseisu tunnet, ei liigu teie elus ikka veel edasi, siis nüüd pole vaja enam kuskilt mujalt lahendust otsida. Jah, enne võis selle olukorra liikumist takistada üldisem energia, millest nad kõnelesid juba pikemalt eelmises nädala horoskoobis. Kuid see üldine energia (võib ka öelda üldine murepilv) on nüüd lahkunud. Kui te tunnete veel endiselt muret sama olukorra suhtes, siis istute te järelikult oma mõtetega veel liigselt minevikus.

Kõnealune üldine energia tegi äsja läbi suure muudatuse, mis tähendab, et suur hulk tõkkeid on meie teelt kadunud. Me saame nüüd edasi liikuda.

Nad küll mõistavad, et kohati võib olla keeruline seda edasiliikumise võimalust rakendama hakata, sest paigalseis oli niivõrd pikaajaline, kuid just seda me nüüd tegema peame – me peame edasi liikuma.

Vahemärkena tuletame siinkohal meelde, et hetkel puudutab jutt ikka peamiselt töö ja kodu temaatikaid ehk need juhised on mõeldud siinkohal eelkõige neile, kelle elus vastavate temaatikate raames ka paigalseisu on esinenud.

Inglid rõhutavad veel – see paigalseis, millest nad kõnelevad, oli väga tugevalt tunnetatav. St. need, keda antud juhised puudutavad, saavad kindlasti ka aru, millest jutt käib. Ehk kui te pole kindel, kas need juhised teid puudutavad, siis te tõenäoliselt ei kuulu nende hulka, kellele praegu juhiseid saadetakse. (Nagu olen rõhutanud igal sammul oma kodulehel – pole mõeldav, et ühe nõustaja kaudu saadetakse sõnumeid kõigile ja kõigiks juhtumiteks. Kui te minu poolt kanaldatud sõnumitest juhiseid ei saa, siis järelikult ongi mõeldud teie jaoks mõne teise nõustaja juhiste poole pöördumine.)

Inglid jätkavad – nad mõistavad, et äsja möödunud ajaperiood võis tekitada suurel hulgal pettumust ja trotsi, kuid meil tuleb mõista, et kõik toimus põhjusega. Nad on meile sellest juba ka varasemalt korduvalt rääkinud, kuidas meid toodi teatud manipulatsioonidest välja tagurpidi. Muudmoodi ei oleks me neist kahjustavatest mustritest välja saanud. Tagurpidi liikumine oli ainus võimalus. Ja nüüd on see raske ajaperiood läbi. Me läbisime selle teekonna. Jah, tõenäoliselt saime kohati ka haavata, kuid need haavad paranevad. 

Nüüd on oluline pöörata oma pilk taaskord otseks, sest me saame jälle oma elus edasi liikuda sellist rada pidi, mis on meile meelepärane. Ja mitte ainult – nüüd on sellelt rajalt ka igasuguseid takistusi ära korjatud.

Täpsemalt – me ise korjasime neid takistusi sealt ära. Tõepoolest – me ei pruugi sellest isegi teadlikud olla, sest nagu juba öeldud, kogu liikumine käis teatavas pimeduses, kuid nii see tõepoolest on. Igaüks tervendas viimastel aastatel ise oma elu. Jah, tegelesime ka üldiste teemadega, kuid igaühe jaoks olid siiski fookuses just need nüansid, mis varasemalt tema isiklikku teekonda takistasid.

Mida võib seega kokkuvõttes öelda kahe eeloleva nädala kohta?

Ilm teie ümber võib endiselt tunduda hall (siin peavad inglid silmas energeetilist ilma), kuid kuskil on siiski üks koht olemas, kuhu paistab juba päike. See ongi teie isiklik tuletorn.

Kui te oma pilku mujale ei pööra, siis te seda päikest ei näe. Ehk kui te jätkate mineviku vaatlemist, siis te oma päikest ei näe. 

Kui aga toote oma pilgu olevikku (ja suunate selle jälle muuhulgas ka tuleviku poole), siis oletegi leidnud oma päikese.

Ehk konkreetne ülesanne eelolevateks nädalateks – tooge oma fookus taaskord olevikku. 

Jah, viimastel aastatel on juhtunud palju sellist, mis pole olnud rõõmustav, kuid need tõkked on nüüd möödas. Inglid kinnitavad meile seda.

Tõenäoliselt tunnete sama juba ka ise, kuid mõistus tõrgub veel seda uskumast, sest rännak pimeduses oli niivõrd pikk. Seetõttu ongi teil vaja hakata olevikule keskenduma. Selliselt jõuab lõpuks ka mõistus tunnetusele järgi.

Inglid on meile ka varem öelnud, et tunnetusega elame me juba mõnda aega üleni uues ajastus, aga füüsilisel poolel läheb veel aega, et järgi jõuda. See nüanss ongi pidevalt tekitanud ebakõla. Ja see kõik ongi pidanud nii olema.

Nüüd aga on see ebakõla igakülgselt möödas ja lõppenud.

Siiski, võib too ebakõla veel mõne inimese puhul esineda, kuid siis ainult tolle inimese tegevuse tõttu. Ehk ainult selle tõttu, et vastav inimene on jäänud minevikku kinni. Ehk ta ongi jäänud minevikku vaatlema.

Aga mida tähendab olevikule keskendumine?

Mida me täpsemalt tegema peaksime?

Inglid ütlevad, et nüüd pole mitte ainult tõkked kadunud teie teelt, vaid teil ongi nüüd tarvis hakata muutma neid asju, mis viimastel aastatel on teile trotsi ja pettumust tekitanud. Täpselt neid asju/ nüansse/ olukordi saategi nüüd muutma asuda. Ja seda tulekski teil nüüd teha. Täiesti füüsilise maailma mõttes ehk te saategi nüüd tegutsema asuda täpselt nii nagu olete koguaeg soovinud.

Varem olid lihtsalt teatud tõkked ees ja need olid põhjusega ees. Nüüd neid tõkkeid enam pole.

Nagu öeldud juba varem – siin on peaasjalikult fookuses olukorrad, mis puudutavad töö ja kodu temaatikat. Ehk kui teie elus on vastavates teemades raskus sees (ehk kui teie elus pole hetkel need teemad sellisel kujul nagu sooviksite), siis teadke, et nüüd on teil tee vaba. Te saategi nüüd hakata neid teemasid enda jaoks selliseks kujundama nagu (tõenäoliselt juba pikka aega) soovinud olete.

Teie tuletorn ei pruugi tähendada seda, et vastavate olukordade muudatused kukuvad teile sülle või pähe. Teie tuletorn võib tähendada lihtsalt seda, et tõkkeid enam pole. Ehk nüüd võite nende küsimuste osas tegutsema asuda. Kui asute tegutsema, ilmuvad juba järgmised vastused/ lahendused jne. Ehk kuniks te ise ei tegutse, ei muutugi justkui väliselt mitte midagi. See ongi täiesti normaalne, sest mida on inglid meile järjepidevalt öelnud uue ajastu kohta? See on rangelt vabatahtlikkusel põhinev ajastu. See tähendabki, et iga uuenduse peate te ise oma ellu valima. Ehk te peate ise oma soove formuleerima ja välja saatma.

Mis on aga praegu selleks probleemiks, millele inglid meie tähelepanu suunavad? Nad ütlevad, et probleem on hetkel selles, et viimaste aastate pimeduse tõttu ei julge paljud enam midagi soovida või valida. Just seetõttu ei julge, et väga pikalt ei läinud kõik nende soovide kohaselt. Esines lausa ka juhtumeid, kus mitte miski ei läinud vastava isiku soovide kohaselt. See suruski inimesi teatud mõttes maha ja see nüanss jättis ka mulje nagu me ei saakski kunagi enam oma elu kujundada vastavalt oma isiklikele soovidele.

Tegelikkuses aga polnud asjalood päris nii. Seda on inglid meile ka järjepidevalt kinnitanud. Muuhulgas ka läbi minu horoskoopide, mida olen valmistanud aastast 2016.

Oli, mis oli, nüüd tuleb meil astuda kogu oma olemusega jälle olevikku tagasi. Inglid kinnitavad veelkord – väga suured tõkked olid enne meie teekonnal ees. Meie teekond pimeduses hõlmaski nende tõkete tervendamist ja eemaldamist. Nüüd on see teekond läbi, mis tähendab, et me saame ka oma elu päris füüsilise maailma mõttes ümber kujundama hakata. Ja alustada tasukski just neist nüanssidest, mis meie eludes tagurpidi pöörati tolle pimeduse teekonna tarbeks.

Ehk alustage muudatustega just neis kohtades, mis kõige enam trotsi tekitavad. Ja sealt liikuge muudkui edasi.

Mis on sihiks?

Sihiks on meeldiv elu ehk elu, mis on teie isikliku kõrgema hüvanguga kooskõlas.

Lisan veel lõpetuseks – nagu võisite märgata, ilmus käesolev nädala horoskoop alles teisipäevasel päeval. Nii see minu poolt kanaldatud horoskoopidega ongi – need sõnumid ilmuvad täpselt siis kui nad tahavad ilmuda. Ja see ajastus ei pruugi alati kattuda täpselt kalendrinädalaga. Nii on olnud juba ka varem ja tõenäoliselt tuleb selliseid juhtumeid ette ka edaspidi. 

Nende sõnumite puhul kehtib alati reegel – kuni pole ilmunud järgmine horoskoop, kehtivad järelikult sõnumid/ juhised, mis said välja toodud viimases horoskoobis. Seda tasub alati meeles pidada ja seda olen ma oma kodulehel ka läbivalt rõhutanud – need pole tavalised horoskoobid, mistõttu kehtivad siin ka teistsugused reeglid kui tavapäraste kirjatükkide puhul.

Tuletan siinkohal ka meelde, et alates nädalast nr 20, 2018 ilmuvad need nädala horoskoobid täpselt selliseks ajaperioodiks nagu nad soovivad. Ehk nad ei pruugi enam ilmuda alati ühenädalaseks perioodiks. Samas võib ilmuda ka horoskoope üheks nädalaks. Nimetusena kasutan ma ikka edasi “nädala horoskoobi” terminit, sest mul on nende horoskoopide üle selliselt kõige lihtsam arvestust pidada ja nagu öeldud – neid võib endiselt ilmuda ka ühenädalasteks ajaperioodideks. Täpselt nii nad ilmusidki näiteks lausa terve detsembri ja jaanuari vältel. Samas pole ka välistatud, et tulevikus võib ka esineda nädalaid, mil meile ei saadetagi uusi sõnumeid. Siis pidage ikka meeles, et kehtivad needsamad sõnumid, mis viimasena ilmusid. Kuna meile on viimastes sõnumites räägitud väga suurtest energeetilisest muudatusest, siis on üsna loogiline, et muudatusi võib ette tulla ka minu poolt kanaldatud sõnumites (nii korralduslikust kui sisulisest poolest).

Kui soovite alati kursis olla iga uue horoskoobi ilmumisega, siis saate näiteks kasutada Facebook’i abi – kui vajutate minu Facebook’i kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate alati FB siseselt teavituse kui olen postitanud mõne uue horoskoobi. (Vastava lingi leiate minu kodulehe paremalt ülaservast. Sealt samast leiate ka lingid näiteks Instagram’i ja LinkedIn’i. Kes soovib, saab ka neid kanaleid kasutada minu horoskoopide jälgimiseks.)

Energeetilise sillana tuuakse esmalt välja aastanumber 2000. Nädala horoskoopidest viidatakse seekord nädala nr 49, 2017 horoskoobile.

Neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht Horoskoop 2019 (tasuline)), toovad inglid lisaviitena välja 2019 veebruari finants & karjääri teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 mai finants & karjääri sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 10-11 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Bon Jovi – It’s My Life”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 05.03-28.03 – merkuuri retrograad
  • 06.03 – noorkuu

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP (I poolaasta) 

(Tasuline)

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele on see raamat mõeldud?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"