Jõulusõnum 2020 (5)

jõulusõnum 5

Jõulusõnum 2020 – osa 5

Inglite sõnumid aasta 2020 jõuluperioodiks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kruusatee lõpp

Kristall – Roheline fluoriit

Värv – Roheline

Eva Tenter’i inglikaart – Kuula täna, mida linnud Sulle räägivad. Nr 136

Inglite taro kaart – Seitsmes õhukaart

Lillekaart – Iseendaks saamine. Kaunis teloopea


UUDISED

  • 2021 a. I poolaasta finants & karjäär sõnumid – kordan ka siin üle, et 08 – 13. detsembrini on võimalik 2021 a. esimese poolaasta finants & karjääri sõnumeid soetada soodushinnaga ehk päkapikuhinnaga.

Mida need sõnumid täpsemalt sisaldavad? Milline on päkapikuhind? Kuidas neid sõnumeid tellida?

Vt. lisainfot siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/

  • 14. detsembri avalik erisõnum Facebooki jälgijatele – ma kordan siin üle ka järgneva info, mida inglid saatsid meile neljandas jõulusõnumis.

Nimelt ütlesid Inglid, et nad soovivad esmaspäeval – 14. detsembril – saata sõnumi konkreetselt neile lugejatele, kes on vajutanud minu Facebooki kontol sinna “Follow” ehk “Jälgi” nupule.

Ehk esmaspäeval tuleb inglitelt säärane sõnum, mis on mõeldud just nendele konkreetsetele lugejatele.

Seega – kui soovite samuti olla nende seas, kellele inglid nüüd konkreetselt oma sõnumi suunavad, siis jõuate te veel järgnevate päevade jooksul minu Facebooki kontol seda Jälgi ehk Follow nuppu vajutada. Minu Facebooki konto leiate ikka siit – https://www.facebook.com/evatenter/

Selgitan, et tegu saab olema ikka üldise sõnumiga ehk too sõnum saab olema suunatud kõigile nendele isikutele korraga – st. tegu ei ole otseselt personaalsete sõnumitega, sest personaalset nõustamist mina ei paku – kuid läbi sellise suunatud sõnumi võivad osad lugejad saada siiski ka väheke personaalsemaid juhiseid.

Igal juhul täpselt sellist asja soovivad inglid nüüd teha – nad soovivad 14. detsembril saata just Facebooki jälgijatele ühe sõnumi.


Käesolev sõnum on nende jõuluüllatuste reas juba seitsmes, mida inglid meile sel aastal saadavad.

Kordame ka üle, mis nendeks jõuluüllatusteks on olnud:

Esimene jõuluüllatus oli 30. novembri täiskuu/ kuuvarjutuse sõnum. 

Teine jõuluüllatus oli jõulukalender, mille leiate alalehelt “Jõulukalender 2020”.

Ja sealt edasi hakkaski kulgema “Jõulusõnumi” märksõna alla koonduv järjejutt, mille viiendaks osaks on käesolev sõnum. (Uutele lugejatele – alalehelt “Tasuta horoskoobid” leiate kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen valmistanud. Viimaste postituste seas on ka nimetatud jõulusõnumid.)

Kui palju jõuluüllatusi veel ilmub? Kas jõulusõnumi märksõna all ilmub veel sõnumeid või lõpeb see järjejutt siin? Seda inglid meile ette ei ütle.

(Kuidas kõigi jõuluüllatustega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol Jälgi ehk Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.)

Jätkame seega viienda jõulusõnumiga.

Esimeses jõulusõnumis rääkisid inglid millegi maandumisest. Teises jõulusõnumis helidest ja värvidest. Kolmandas jõulusõnumis räägiti meile jäätumisest ja õiglusest, mis saabub läbi loodusliku jäätumise. Ja neljandas sõnumis räägiti meile selgusest, mille toob jäätunud klaas.

Millest soovivad inglid kõneleda viienda sõnumi raames?

Inglid alustavad – siin lõpeb teie jaoks üks kruusatee.

Millal see – siin – on?

Inglid ütlevad – täna, nüüd ja praegu lõpeb teie jaoks üks kruusatee.

Ehk siin peavad nad silmas konkreetselt käesoleva sõnumi ilmumise aega.

Aga milline see kruusatee on, mis nüüd lõpeb? Mis see täpsemalt on?

Inglid jätkavad – see ajamoment tähistab ühe väga konarliku liikumise lõppu.

Tegu oli liikumisega, millel oli väga palju kaikaid kodarates.

Tegu oli liikumisega, mis ei kulgenud kunagi loomulikult ehk looduslikult.

Tegu oli liikumisega, mida ümbritsesid manipulatsioonid.

Tegu oli liikumisega, milles sisaldusid manipulatsioonid.

Tegu oli liikumisega, mida dikteerisid manipulatsioonid.

Nüüd saab selline liikumine läbi.

Seega – nüüd on käes aeg rõõmustamiseks!

Aga meie maine maailm ei näita ju praegu eriti rõõmustamise tunnusmärke?

Inglid ütlevad – te istute praegu liiga madalal. Sellepärast te neid tunnusmärke ei näegi. Teie uus tee asub nimelt kõrgemal. Ja kohe saabubki üks kraana, nimetame seda nii, mis tõstab teid kõrgemale. Siis näete te väga selgelt neid tunnusmärke, mille põhjal tasub kindlasti võtta rõõm sahtlist välja.

Aga miks istume me praegu liiga madalal?

Inglid ütlevad – sest kõnealune kruusatee asus madalal.

Aga mis on see kraana, mis meid nüüd tõstma hakkab?

Inglid selgitavad – selle kraana tagame meie. Ehk seda kraanat juhime meie ja see kraana ka oleme meie.

Seega – muretsemiseks teil põhjust pole. See protsess on juba igati korraldatud ja toimub ära igal juhul.

Mida need sõnumid maises mõttes tähendavad?

Mulle tundub, et see, mille maandumisest inglid meile esimeses jõulusõnumis rääkisid, osutubki tolleks kraanaks.

Ehk too nüanss, mis teie jaoks maandub, osutub ka teie kraanaks.

Võib ka öelda niipidi – need, kelle jaoks hakkas sadama tõdesid, näevad nüüd, kuidas nende isiklik tõde osutub ka kraanaks.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 14.11.2013

Kuupäev 14.11.2015

Kuupäev 03.08.1993

Kuupäev 30.03 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 24.08.2016

Nädalate nr 6-7, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/02/03/nadala-horoskoop-04-02-17-02-2019/)

Nädalate nr 45-46, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/11/05/nadala-horoskoop-05-11-18-11-2018/)

Käesoleva sõnumi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Fugees – Fu-Gee-La”, “Wu-Tang Clan – Da Mystery Of Chessboxin’”, “Luniz – I Got 5 On It”, “Timbaland – Carry Out ft. Justin Timberlake” ja “Timbaland – Morning After Dark ft. Nelly Furtado, Soshy”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Milliseid sõnumeid leiate minu kodulehelt ja kuidas siin erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile kauneid jõule!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Jõulusõnum 2020 (5)

Comments are closed.