Nädala inglisõnum 18.01-31.01.2021

nädal 3-4 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum

18.01 – 31.01.2021

2021. aasta nädal nr 3-4

Inglite sõnumid aasta 3-4. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Sõnade jõud


UUDISED

  • Kvartali horoskoope (st. kvartali kaugseansse) enam ei ilmu. Nagu ütlesin ka eelmistel nädalatel – nende asemele ilmub kohe-kohe midagi uut.

Ja siin ma soovin ka esmakordselt avaldada, mis see uus on.

Nimelt hakkame me nüüd kaugseanssides liikuma koos kuu energiaga. St. mitte kalendrikuu, vaid taevas asuva kuu energiaga. Täpsemalt hakkame me nüüd kaugseanssides rakendama kuu energiat. Veelgi täpsemalt – inglid soovivad nüüd hakata kaugseanssides rakendama kuu energiat, mistõttu ei jäägi minul muud üle, kui kujundada kaugseansid jälle ümber.

Esimene säärane kaugseanss, mis ilmub kuu energia rakendamiseks, saab olema jaanuari täiskuu kaugseanss. See kaugseanss ilmub algava nädala (nädala nr 3) lõpuks.

Edasi võib ilmuda nii noorkuu kui ka täiskuu kaugseansse. Mõni kuu ilmuvad võib-olla kaugseansid mõlema taevase sündmuse puhul ja mõni kuu ilmub üks kaugseanss (st. kas täiskuu või noorkuu oma). Võib muidugi esinda ka kuid, kus uut kaugseanssi ei ilmugi.

Seda kõike hakkavad ikka suunama inglid – st. kõnealuste kaugseansside ilmumise sagedust ja sisu suunavad ikka inglid.

Saan ka öelda juba ära, et nende uute kaugseansside maine sisu saab olema teistsugune, kui varem. Need toimuvad ikka teksti vahendusel, nagu minu kaugseansid ikka, kuid teksti ülesehitus saab nüüd olema teistsugune. Milline on sisu täpsemalt? Seda näete juba siis, kui avaldan esimese uutmoodi kaugseansi ehk jaanuari täiskuu kaugseansi.

Uutele lugejatele – kuidas saavad tekstid tervendada? Millised on minu kaugseansid täpsemalt? Kogu lisainfo leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

  • 2021 esimese poolaasta finants & karjäär teemasõnumid – hetkel on võimalik tasulistest sõnumitest soetada ainult esimese poolaasta finants & karjääri sõnumeid. Ehk hetkel toimetab ainult üks kaugseanss.

Mis nendes sõnumites täpsemalt sisaldub? Kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/


Nädala kristall – Aventuriin

Nädala värv – Sinine (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2021. aasta 3-4. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Otsi olukorrast mustrit. Muster sisaldab vastust. Nr 90

Inglite taro kaart – Tasakaal. Nr 14

Lillekaart – Iseendaks saamine. Kaunis teloopea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmise nädala sündmuste kohta ütlesid inglid, et miski lööb nüüd särama. Ja nad ka täpsustasid, et too miski lööb nüüd särama seetõttu, et tema eest on manipulatsioonid kõrvaldatud.

Mida toovad meile kaks eelolevat nädalat?

Esmalt lisan ka siia info, et algava nädala (ehk nädala nr 3) lõpuks ilmub minu sulest ja taevasest ühendusest järjekordne uutmoodi kaugseanss. Milline saab see kaugseanss olema? Seda kirjeldasin ülalpool – uudiste sektori all. Vt. mõni rida ülespoole.

Jätkame kahe eeloleva nädala sõnumiga.

Inglid alustavad – te näete nüüd oma sõnade jõudu. Nii minevikus kui ka olevikus eksisteerivate sõnade jõudu. Ja teatud jõud tekib siin ajaperioodis isegi nendele sõnadele, mis on veel lausumata ehk siin tulevad teatud pidi fookusesse ka tuleviku sõnad. 

Täpselt sellised on need kaks nädalat, mis teid ees ootavad. 

Selles ajaperioodis võtavad sõnad endale justkui jalad alla. 

Aga milleks võtavad nad endale jalad alla? 

Selleks, et nad saaksid liikuda.

Aga kuhu on teie sõnadel vaja liikuda?

Inglid ütlevad – teie sõnad liiguvad nüüd täpselt sinna, kuhu vaja.

Ehk siin viitavad inglid jälle väga täpsele ajastusele ja nüüd ka väga täpsele liikumistrajektoorile. Nagu oleme juba mitmetest 2021 a. sõnumitest näinud – “väga täpset ajastust” rõhutavad nad nüüd läbivalt kõige puhul, mistõttu on meile juba selge, et täpselt selline märksõna ongi üheks aasta 2021 peategelaseks.

Aga mis toimub nüüd?

Eelolevate nädalate energeetilist pilti vaadates näen ma, et siin lisandub sündmustele veel üks peategelane.

Ehk tegelane nimega “Väga Täpne Ajastus” saab endale nüüd ühe kolleegi juurde.

Kas too kolleeg ilmub peategelase kõrvale või saab temast peategelase alluv?

Mulle tundub, et need kaks tegelast hakkavad justkui töötama koos, samas ka eraldiseisvalt. Ehk alluvuse mõttes saab tegu olema autonoomsete tegelastega. St. alluvust nende vahel pole.

Seetõttu võib ka öelda, et nüüd lisandub pilti teine peategelane.

Kes või mis on selleks teiseks peategelaseks?

Teise peategelase nimeks ongi “Sõnad”. Inglid ütlevad, et tema nimeks võib pidada ka terminit – “Sõnastus”.

Inglid jätkavad – eeloleva ajaperioodi sündmuste kohta võib ka öelda nii, et nüüd tekib teatud sõnadele justkui uus elu. Ja selle uue elu annabki nendele sõnadele just väga täpne ajastus.

Ehk too esimene peategelane annab nüüd justkui tollele teisele peategelasele uue elu.

Võib ka öelda nii, et too esimene peategelane kutsub nüüd 2021 a. sündmuste pilti tolle teise peategelase juurde.

Ehk esimeselt peategelaselt liigub nüüd kutse tolle teise peategelaseni ja too teine peategelane võtab selle kutse meeleldi vastu.

Seega näeme me juba 2021 a. esimese kuu keskel, kuidas meie aasta pilt muutub.

Mida see tähendab?

Mulle tundub, et see tähendab seda, et siin ajaperioodis toimub sündmustes teatud pööre, mis pöörabki midagi teistpidi.

Ehk edasi liigub pilt sellise trajektooriga, mida me jaanuari esimeses pooles poleks veel üldse osanud oodata ega arvata.

Nagu olen öelnud korduvalt ka aastasõnumites – minu aastasõnumeid saab vaadelda ka kuusõnumitena. Täpsemalt saab neid vaadelda vastava ajaperioodi sõnumitena, mil valitseb vastav tähemärk.

Ja ma olen ka korduvalt rõhutanud, et vaadelge minu sõnumite puhul alati ka fotosid, mis on nende sõnumite juurde lisatud. Kõik need fotod on samuti minu looming ehk need on minu tehtud. Ja kõik need fotod on vastavate sõnumite juurde lisatud samuti inglite suunamisega. Lisaks – kui mõni foto on kummaliselt töödeldud, siis on ka tolle töötluse taga inglid. Ehk inglid on suunanud mind sellisel juhul vastavat fotot üht- või teistpidi töötlema.

Kui me nüüd vaatleme aastasõnumeid, siis mida näeme sealt kohe? St. mis torkab kohe silma?

Torkab silma see, et Veevalaja tähemärgi valitsemise ajal läheb miskit must-valgeks.

Ja too must-valge seisund kestab ka Kalade tähemärgi valitsemise ajal, kuigi seal on juba näha olukorra muutumist. Miski läheb Kalade perioodil justkui juba helgemaks.

Veevalaja periood tõotab aga justkui midagi süngemat. 

Vähemalt pildi järgi näib lugu selline. Sõnum iseenesest ei ole selle tähemärgi puhul sünge. Sõnum ütleb meile hoopis, et selles ajaperioodis saabuvad teatud võidud, mis on seotud märksõnaga “mõis”.

Kui me liigume nüüd tagasi käesoleva sõnumi juurde, siis näeme me ka siit pildilt, et miski muutub siin ajaperioodis must-valgeks.

Täpsustan, et Veevalaja sõnum näitab meile kätte selle, et too must-valgeks muundumine toimub ligikaudu 20. jaanuaril.

Küsin nüüd inglitelt – mida soovivad nad meile öelda selle must-valgeks muutuva nüansi kohta hetkeseisuga? Ehk mida see värve puudutav element tähendab – st. mida tähendab see, et miski muutub nüüd must-valgeks?

Inglid ütlevad – teid ootab ees filtreerimine.

Mida nad selle all mõtlevad?

Inglid selgitavad – ka kõnealused fotod on must-valgeks muudetud teatud tehnilise filtri abil. St. tegelikult ei ole need fotod must-valged.

Miks soovisime muuta need fotod must-valgeks nimetatud filtri abil?

Seetõttu, et teie maises maailmas tuleb nüüd samuti kasutusele üks filter, mille abil üritatakse moondada teie reaalsust must-valgeks.

Ehk miski soovib siin ajaperioodis muundada miskit süngeks.

Inglid ütlevad – tegelikult säilivad siin kõik värvid. Kogu selle sündmustiku vältel.

Pidage seda meeles!

Mida soovivad inglid meile veel kahe eeloleva nädala kohta rääkida?

Nad ütlevad – see sünge filter, mis nüüd ilmub, filtreerib tegelikult teie maailmast välja teatud mustust.

See on mustus, mida ilma vastava filtrita kätte ei saaks.

St. inglid ütlevad, et nemad ei saaks meie maailma ilma tolle filtrita puhtaks. Selleks tuleb ka vastav filter mõneks ajaks kasutusele.

Aga millisel kujul see kõik nüüd täpsemalt maises maailmas kajastuma hakkab? Ehk millisel kujul too filter end ilmutab?

Inglid ütlevad – me ütlesime teile 2020 a. lõpus, et ilmub üks torm, mis paiskab küll asju laiali, kuid ta toimetab väga kiirelt ja täpselt. Ja me ütlesime teile ka, et jälgige, mida see torm laiali paiskab, sest tegelikult liiguvad vastavad asjaolud nüüd hoopis paika. 

Lisaks andsime teile ka teada, et see torm tekib tegelikult seetõttu, et toimumas on ümberlülitumine uuele teele. (Inglid räägivad siin nädala nr 53, 2020 sõnumist. Seega saab igaüks selle ise tervikuna üle lugeda, mida inglid seal täpsemalt tolle tormi kohta ütlesid.)

Inglid jätkavad – seda kõike võib ka vaadelda niipidi – siin toimub praegu hea ja kurja võitlus. Täpsemalt – hea on juba ammu võitnud ja selline reaalsus tahab ka teie maises maailmas end juba näidata. Kuri aga ei lahku ilma võitluseta, mistõttu tekitabki ta veel täpselt nii palju segadust, kui ta suudab.

Ja inglid kinnitavad meile – nimetatud “kurjal” pole tegelikult enam relvi alles. Need relvad on ammu kehtetuks muudetud ehk need pommid on ammu kahjutuks tehtud.

Aga kuidas saab too “kuri” üldse siis enam segadust külvata?

Inglid ütlevad – too “kuri” kasutab siin ainult suitsu ja peegleid (st. nad viitavad siin ingl. k väljendile “smoke and mirrors”). Ehk see segadus, mida näete praegu “kurjadest” allikatest tõusetumas, on tegelikult sisutühi. Ehk see segadus ei saa tegelikult enam mitte midagi ega kedagi takistada.

Ja inglid rõhutavad uuesti – pidage seda kõike meeles! Ja mis meeles ei püsi, seda tulge ja lugege üle. Nii mitu korda, kui vaja.

Mida soovivad inglid veel eeloleva ajaperioodi kohta rääkida?

Inglid ütlevad – kui vaatate neist peeglitest kaugemale, siis näete te tasakaalu.

See on tasakaal, mille te olete kõik ühiselt loonud.

See on tasakaal, mis seisab julgelt headuse tugipostidel.

See on tasakaal, millest igaüks saab nüüd osa.

St. sellest tasakaalust saavad nüüd osa kõik need, kes on õppinud oma eluga headust looma.

Ehk kõik need, kes enam kurjuse peeglitesse ei vaata.

Mida inglid sellega ütlevad?

Nad ütlevad seda, et meie kollektiivses plaanis on nüüd tasakaal saavutatud.

See omakorda tähendab aga seda, et igaühel on nüüd võimalik ka oma personaalne plaan tasakaalu viia.

Kuidas viia oma personaalset plaani tasakaalu?

Inglid ütlevad – ammutage nüüd jõudu tollest kollektiivsest plaanist. Just selle abil saate te luua ka oma elus tasakaalu.

Kuidas ammutada kollektiivsest plaanist jõudu?

Inglid ütlevad – selles protsessis aitab teid loodus.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et nüüd tasub tähelepanu pöörata kõigele, mida loodus teeb. Ehk pöörake nüüd tähelepanu märkidele, mida loodus teile saadab.

Kuna inglid pole kunagi varem otseselt nii öelnud, et me peaksime kollektiivsest plaanist jõudu ammutama, siis peab see tähendama seda, et loodus kõneleb nüüd meiega väga spetsiifilisel ja tähendusrikkal moel.

Mida ma selle all mõtlen?

Tavaliselt ütlevad inglid ikka, et me loome oma personaalse plaaniga kollektiivset plaani. Seetõttu polegi nad kunagi varem öelnud, et me peaksime kollektiivsest plaanist ammutama jõudu.

Kuna nad nüüd aga ütlevad täpselt niipidi, siis peab see tähendama seda, et too uus tee, millele me jõuluperioodil lülitusime, algab kuidagi pahupidi. 

Täpsemalt tundub mulle, et pilt on siin selline, et me olime enne pahupidi ja nüüd, kus me pöörame end “õiget pidi”, tulebki meil ka jõudu ammutada teisiti ehk teiselt poolt.

Veelgi täpsemalt – mulle tundub, et selle pahupidi teekonnaga tervendasime me esmalt ära kollektiivse plaani ja nüüd tuleb meil oma personaalsete plaanide tervendamiseks (ehk tasakaalu viimiseks) võttagi jõudu just kollektiivsest plaanist, sest seal on juba see tasakaal olemas, mida me peame nüüd ka oma elus rakendama hakkama.

Täpsustan veelgi – ma hakkasin kirjalike inglisõnumite formaadis oma tööd tegema 2016 a. septembris. Juba sellest ajast räägivad inglid uuele ajastule ümberlülitumisest. Ja meile on terve selle teekonna vältel räägitud ka väga mitmeid kordi erinevate karmaringide täitumisest jne.

Kui ma vaatlen nüüd kogu seda teekonda tänase seisuga (ja võtan arvesse ka tolle pildi, mida ma kahe eeloleva nädala kohta näen), siis tundub mulle nii, et meid on sel ümberlülitumise teekonnal keeratud ja pööratud mitmeid kordi. Ehk meie maailma on sel teekonnal pööritatud mitmeid kordi. Seda kõike ikka uue ajastu paika settimise nimel.

Aga milline on meie uus ajastu?

Sellest on inglid meile rääkinud kõigi nende aastate vältel läbivalt. 

St. kirjeldusi meie uuest ajastust leiate te (peaaegu) kõigist sõnumitest, mida ma olen nende aastate vältel kirjutanud/ kanaldanud.

Ehk neid nüansse on väga palju, mida inglid on meile uue ajastu kohta avaldanud, selgitanud ja täpsustanud.

Palume inglitel lisada ka siia ühe kirjelduse uue ajastu kohta.

Sellele palvele vastuseks soovivad inglid – uue ajastu lühikese kirjeldusena (uutele lugejatele) ning ka meeldetuletuseks (pikaajalistele lugejatele) – lisada siia ühe lõigu nädala nr 47, 2016 sõnumist:

“Uus ajastu võimaldabki muuhulgas meil kõigil teistmoodi ajas kulgemist. Me tõesti saamegi nüüd ajamasinad, kuid mitte sellised, millest on kaua kõnelenud erinevad ulmefilmid. Uue ajastu ajamasin seisneb selles, et kõik, mida me ette võtame oma Tõelisest Minast lähtudes, saavutab edu justkui inglitiivul. See tähendab seda, et kõik, kes nüüd võtavad end kokku ja jätavad vanad muretsemist täis maailmavaated maha, saavutavad edu.

Kuna kõik on praegu uus ja energeetilises plaanis oleme me nüüd vastsündinud, siis loomulikult ei eelda keegi, et me kohe sekundiga hoomame kõike seda, mis toimub ja oskamegi kohe kõiki oma uusi võimalusi kasutada. See kõik võtab aega. Nagu ütlesin ka enne, me hakkamegi nüüd tegema oma esimesi samme nagu tegime lapsena. Me võimegi kogu seda protsessi võtta kui uuesti laps olemist. Me peame vaatama kõike uue nurga alt ja värske pilguga, igal ajahetkel julgelt ja mänguliselt. Täpselt samamoodi nagu laps ei karda endale ka näiteks mulda või kriiti suhu toppida, peame me nüüd suhtuma uue maailma energiatesse. Me peame ette võtma ilma igasuguste hirmudeta avastamisretke. Ja me peame õppima usaldama oma tunnete ja oma inglite juhendust. Me peame usaldama, et kui tõesti miski on söögiks kõlbmatu, siis küllap me selle ka ära tunneme. See lihtsalt ei maitse meile, tekitab halba enesetunnet või sekkub meie söögiplaanidesse keegi, kes teab juba öelda, et kriit või muld ei kõlba söögiks.

Nagu olen rääkinud eelmiste nädalate horoskoopides, on uues energias liikudes kõige olulisem tunnetus ja oma Tõelise Mina julge väljendamine. Sel nädalal utsitavadki inglid meid tagant tegema esimesi samme millegi uue suunas, mida me oleme oma hinges soovinud juba pikalt teha, kuid pole siiani saanud selleks kas väliseid võimalusi (vahendeid) või pole jätkunud julgust.

Võtke nüüd üks selline südamesoov sahtlist välja, puhuge sellelt tolm ära ja hakake selle soovi elluärkamist oma mõtetes kujundama. Mõelge ja tunnetage neid samme, mida te tegema peate selleks, et teie soov saaks füüsilises maailmas täituda.

Kui teil oma soovi täitmiseks veel vahendid puuduvad, siis teadke, et sellele pole praegu tarvis keskenduda. Esialgu mõelge ja tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.”

Täpselt sellise kirjelduse soovisid inglid eelolevate nädalate sõnumi raames üle korrata.

Miks soovisid nad just seda kirjeldust korrata?

Inglid ütlevad – sest nüüd tuleb teil samuti üks südamesoov sahtlist välja võtta. Miks? Ikka selleks, et see lõpuks teoks teha.

Inglid kinnitavad – nüüd on teil selleks vahendid olemas.

Tõsi – te ei pruugi neid vahendeid veel täna näha, kuid te ei tea ka täna seda, mida homme toob.

Täpselt sellist sõnastust soovivad inglid siin kasutada.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi lõpetada.

Ehk selleks korraks on kõik.

Täpsustan veel enda poolt järgnevat – kuna inglid on korduvalt viidanud täpsele ajastusele ja kuna nad rõhutavad siin sõnu “täna” ja “homme”, siis panen ka siia kirja, et käesolev sõnum ilmub 17. jaanuaril, kuigi te näete seda infot juba niigi – sõnumite ilmumisajad on olemas nii minu kodulehel kui ka kõigis sotsiaalmeedia kanalites, kuhu ma neid postitusi kohe peale ilmumist jagan (sealt näete ka täpsemaid kellaaegu postituste ilmumise kohta).

Miks täpsustan sellist asja? Seetõttu, et mulle tundub, et mingisuguste sündmuste mõttes kehtib see sõnum ka konkreetselt 17. ja 18. jaanuari kohta. Kuna inglid räägivad südamesoovist ja vahenditest, siis ilmuvadki tõenäoliselt osade jaoks homme (ehk 18. jaanuaril) mingid vahendid, millega hakata teatud südamesoovi teostama. Ja tegu on siis kindlasti vahenditega, mille olemasolust (või kohesest ilmumisest) te veel 17. jaanuaril ei teadnud midagi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Lõvi 2021 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/10/07/horoskoop-2021-lovi/)

Ambur 2021 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/09/29/horoskoop-2021-ambur/)

Kuupäev 24.08.2016

Kuupäev 15.07.2018

Kuupäev 04.02.2013

Kuupäev 09.02 (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 1928

Aastanumber 1902

Aastanumber 1290

Aastanumber 1343

Aastanumber 1340

Aastanumber 1990

Kuupäev 19.02.1030

Kuupäev 19.02.1930

Kuupäev 19.05.2014

Nädala nr 14, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/03/27/nadala-horoskoop-30-03-05-04-2020/)

Nädalate nr 47-48, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/11/16/nadala-horoskoop-19-11-02-12-2018/)

Nädala nr 49, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/11/30/nadala-horoskoop-03-12-09-12-2018/)

Nädalate nr 46-48, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/11/10/nadala-horoskoop-11-11-01-12-2019/)

Kuupäev 09.01.2014

Kuupäev 30.03.2015

Nädala nr 3-4 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Nelly Furtado – Afraid”, “Nelly Furtado – No Hay Igual ft. Residente Calle 13”, “Nelly Furtado – Say It Right”, “Justin Timberlake – Cry Me A River” ja “Justin Timberlake – Mirrors”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"