Nädala horoskoop 30.03-05.04.2020

nädal 14 2020 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

30.03 – 05.04.2020

2020. aasta nädal nr 14

Inglite sõnumid aasta 14. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Tasakaalu teekond

Nädala kristall – Türkiis

Nädala värv – Türkiissinine/ türkiisroheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 14. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sa tohid tajuda tervet elu puhkusena. Nr 144

Inglite taro kaart – Veekaartide rüütel

Lillekaart – Emotsionaalne tervenemine. Harilik murtudsüda

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Pööripäeva kaugseansside ajal ei ole varem avalikke nädala sõnumeid ilmunud, sest vastavatel ajaperioodidel on inglid saatnud sõnumeid vaid neile, kes soovivad vastavates kaugseanssides osaleda.

Nüüd aga on lugu selline, et alates nädala nr 14 sõnumitest ilmuvad ka avalikud nädala horoskoobid. (Need ilmuvad ikka nii mitmeks nädalaks korraga kui inglid soovivad ehk avalike nädala horoskoopide rütm jätkub sellisena nagu ta on juba pikalt olnud.)

St. kevadise pööripäeva kaugseanss toimetab nüüd edasi paralleelselt avalike sõnumitega. 

Selgitan veelgi – need avalikud sõnumid kanaldan ma eraldiseisvalt ehk need ei ole samad sõnumid, mis sisalduvad pööripäeva kaugseansis. (Täpsema info kevadise pööripäeva kaugseansi kohta leiate alalehelt – Pööripäeva kaugseanss)

Tuletan siinkohal ka meelde, et alljärgnevalt kõnelen ma ikka energiatest. See tähendab muuhulgas seda, et ma ei kasuta sihilikult ühtki terminit selle kohta, mis maises plaanis praegu toimub. Ja see tähendab ka sisuliselt seda, et ma justkui ignoreerin esmast plaani, mida maine pilt hetkel näitab. See kõik on sihilik, sest minu tööks on alati vaadelda maise plaani taha ehk vaadelda energeetilisi mustreid.

Niisiis, mida toob meile eelolev nädal?

Inglid ütlevad, et eelolevas nädalas sisaldub suur hulk tasakaalu.

Nad ütlevad, et see tasakaal on väga kerge, õhuline ja õiglane.

Lisaks ütlevad nad, et see tasakaal tähistab erinevate hirmude lahkumist.

Aga mida see tähendab kui hirmud on lahkunud?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et inimene kolib oma eluga olevikku. Ja seda ongi vaja. St. just seda asjaolu ongi alati vaja. Vaja milleks? Selleks, et elada rõõmustavat ja rahulikku elu.

Inglid jätkavad – teie elu asub alati olevikus. Just olevik on see koht, kus te saate teha muudatusi. Olevik on see koht, kus te saate parendada oma elu. Olevik on see koht, kus elab hingerahu. Olevik on see koht, kus elab teie looming.

Mis põhjustab hirmu?

Inglid ütlevad, et esmalt tuleb meil mõista, et hirmu pole looduslikus mõttes olemas. See on üleni ja üdini tehislik toode.

Kui aga rääkidagi nüüd tollest tehislikust küljest, siis võib öelda näiteks nii, et hirmu põhjustab minevikus elamine.

Kuidas nii?

Inglid täpsustavad – minevik on tühi. Minevik on pime. Minevik on üsna tähtsusetu. Selline on mineviku energeetiline pilt. St. inglid ei soovi kindlasti tähtsusetuks kuulutada kellegi toredaid mälestusi. Seda aspekti praegune jutt ei puuduta.

Inglid jätkavad – kui inimene elab liigselt (või ka üleni) minevikus, siis tekib sellest säärane efekt, mis paneb inimese justkui elu järel lohisema.

Kui inimene aga lohiseb millegi või kellegi järel, siis toobki see ju ainult halba kaasa.

Inimene on loodud siia ilma oma elu kujundama. St. ise oma elu kujundama.

Inimene ei ole siia tulnud kellegi või millegi järel lohisema.

Inglid ütlevad konkreetselt – inimene saab ise oma elu luua. Absoluutselt alati ja absoluutselt igast aspektist. Inimene ei pea mitte iialgi kellegi või millegi järel lohisema.

Inglid täpsustavad veelgi – tõeliselt rõõmustav looming saab aga tekkida ainult läbi tasakaalu. Kuniks inimesed on oma eludega kuidagipidi kreenis, jääb inimeste looming ka valdavas enamuses kreeni.

Seetõttu tulebki meie kollektiivsesse energiasse nüüd suur hulk tasakaalu.

Kuidas see sinna tuleb?

See tuleb sinna seetõttu, et piisav hulk inimesi on õppinud tasakaalu soovima.

Soovidel aga ongi kombeks teostuda.

Inglid täpsustavad – südamest ehk puhtast allikast pärit soovid teostuvad alati. Ja nad teostuvad pigem kiirelt. Miks? Sest kui inimene midagi puhtast südamest soovib, siis saavad inglid ka kiirelt appi tulla.

Mõnes mõttes pole ka vaja seda tegevust “appi tulemiseks” nimetada, sest inimeste maine elu ongi loodud inglitega käsikäes kulgema. St. inglid abistavad meid alati. Nad ka juhendavad meid alati. Sealjuures on igal inimesel oma isiklik juhenduskanal, läbi mille inglitega suhelda.

Need juhised lihtsalt ei jõua alati kohale, sest inimene peab ise olema nende kuulmiseks/ tajumiseks vastuvõtlik. St. inimese enda süsteem peab olema vastuvõtlik ehk puhas.

Nüüd jõuamegi me sellisesse ajajärku, kus piisav hulk inimesi on saanud oma juhenduskanalid puhtaks. Just see asjaolu toob meile nüüd ka ühe suure portsu tasakaalu.

Inglid lisavad veel lõpetuseks – saabuv tasakaal on kollektiivne.

Maisete sündmuste mõttes loen ma sellest välja, et meie maailmas peaksid nüüd lõppema erinevad kreeni sisaldavad olukorrad. Sealjuures just sellised olukorrad, mis on kreenis olnud üldises mõttes ja pigem pikka aega. 

Mida selle all silmas pean? Mulle tundub, et tasakaal saabub nüüd mingisugustesse mõttekogumitesse, mis on mõjutanud paljusid. Sealjuures ongi tegu mõttekogumitega, mis on tervikuna olnud kreenis. Ehk tegu on justkui üldprintsiipidega, mis on pikalt olnud kreenis. 

Samas on need üldprintsiibid olnud kas päris kohustuslikud kõigi jaoks või siis lihtsalt väga paljude poolt õigeks peetud. Ja see ongi hoidnud suurt hulka inimesi kreenis. 

Ehk võib ka öelda, et tegu on olnud sügava ebaõigluse kogumiga, mida on peetud tõeseks või heaks. St. suur hulk inimesi on pidanud vastavat kogumit tõeseks või heatahtlikuks, kuigi tegelikult pole see kunagi taoline olnud. Lisaks paistab, et selline käsitlus ongi olnud pigem lausa kohustuslik. St. need nüansid, kuhu nüüd tasakaal saabub, on justkui seadused.

Maises mõttes tähendab see tõenäoliselt seda, et tasakaal hakkab nüüd saabuma bürokraatiat puudutavatesse nüanssidesse. Ja seda nii kollektiivsest plaanist kui ka personaalsetest plaanidest vaadatuna. Sealjuures ei pruugi see tasakaal üldse esmapilgul nähtav olla. Tõenäoliselt polegi. Ehk esiplaan on praegu tõenäoliselt vägagi petlik. Kui aga vaatlete olukorda oma tunnetussüsteemiga, siis peaksite seda tasakaalu küll koheselt hoomama. Ja kordan veelkord, et see kehtib nii personaalsete kui ka kollektiivsete küsimuste puhul.

Ühe väga täpse ajalise viitena näen ma siin näiteks seda, et nüüd peaksid (muuhulgas) lõpu leidma mingisugused toimingud/ sündmused, mis algasid 2017 a. maikuu lõpus – juuni alguses. Need leiavadki nüüd oma lõpu just läbi kõnealuse tasakaalu. Ehk tasakaal lihtsalt saabub/ settib nendesse olukordadesse ja see viib need ka lõpuni. St. tegu on olukordadega, millel saab olla konkreetne lõpp ja mille lõppu on tõenäoliselt ka vastavad asjaosalised oodanud/ soovinud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

(Kuuhoroskoopide lisaviited – kuna kuuhoroskoopide kaudu toimetav kaugseanss lõppes märtsikuuga ära ehk kuuhoroskoope enam sellisel kujul ei ilmu, siis ei saada inglid enam siin ka vastavaid lisaviiteid.)

Nädala nr 14 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Jordin Sparks, Chris Brown – No Air ft. Chris Brown”, “Storm Queen – Look Right Through”, “Duke Dumont feat. A*M*E – Need U (100%)” ja “Gorgon City ft. Liv – No More”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUDISED

1) KUUHOROSKOOPIDEST – kordan üle, et tasulised kuuhoroskoobid enam samal kujul ei ilmu. Mis tuleb nende asemele? Seda infot mul tänase seisuga ikka ei ole. Selgitan – kogu minu töö sisu on täpselt selline nagu inglid mind juhendavad. St. ma ei mõtle siin midagi ise välja, vaid ma järgin iga nüansi osas oma inglite juhendusi.

2) PÖÖRIPÄEVA KAUGSEANSS – kordan ka üle, et hetkel toimetab endiselt kevadise pööripäeva kaugseanss. Täpsemalt vältab hetkel selle teine etapp. Nagu olen ka juba varem öelnud, on selge, et tollele kaugseansile tuleb ka kolmas etapp. See peaks ilmuma eeloleva nädala jooksul.

Kuna kuuhoroskoopidele asendust veel polegi saadetud, siis tundub, et lugu ongi selline, et praegu me peamegi keskenduma tollele pööripäeva kaugseansile. St. mulle tundub, et ka mina pean selle läbima selleks, et tuleks info edasiste (regulaarsete – st. kuuhoroskoopide asemel toimetavate) kaugseansside kohta.

Ehk praegu ongi too pööripäeva kaugseanss ainus kaugseanss, milles on võimalik osaleda.

Lisan siia ka postituste lingid, millelt leiate kogu lisainfo nii esimese kui ka teise etapi kohta.

Kõiki etappe saab tellida kuni viimase etapi lõpuni (ehk kuni tolle kolmanda etapi lõpuni, mis ilmub lähiajal).

Esimese etapi kohta leiate lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/02/17/nadala-horoskoop-17-02-22-03-2020/

Ja teise etapi kohta leiate lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/03/06/nadala-horoskoop-23-03-05-04-2020/

Kuna pööripäeva kaugseanss toimetab esimest korda etappidena ehk neid postitusi on mitu, milles sisaldub tervikinfo, lisasin ma oma kodulehele ka vastava teema alalehe. Sealt saate igal ajahetkel hõlpsalt kätte kõigi pööripäeva kaugseansi etappide lingid. See leht on siin -> Pööripäeva kaugseanss

3) HETKESÕNUMID – hakkasin hiljuti postitama uut liiki inglisõnumeid. Nende nimetuseks on “hetkesõnumid”.

Hetkesõnumid ei ole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid. Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab. Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

See kõik kokku tähendab, et hetkesõnumid on pigem inglikaartidele sarnased moodustised. St. kui neid on juba üksjagu kokku kogunenud, siis saategi võtta nende seast endale “pimesi” sõnumit. Ehk võtategi endale hetkesõnumite kategooria lehe ette, liigute sujuvalt ringi mööda neid sõnumeid ja valite endale sealt (pildi või tunde järgi) ühe sõnumi. Seejärel vaatate, mida see sõnum sisaldab.

Kõik hetkesõnumid leiate menüüribalt, kategooria “Hetkesõnumid” alt -> https://evatenter.com/category/hetkesonumid/

(Alalehel “Tasuta horoskoobid” on nad ka olemas, sest see alaleht sisaldab kõiki postitusi kronoloogilises järjestuses. See tähendab aga seda, et hetkesõnumid on seal vaheldumisi muude horoskoopidega.)


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal abistab Facebook. Kui vajutate minu FB kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Minu FB konto lingi leiate kodulehe ülaservast või alalehelt Kontakt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"