Nädala horoskoop 16.11-22.11.2020

nädal 47 2020 taroskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

16.11 – 22.11.2020

2020. aasta nädal nr 47

Inglite sõnumid aasta 47. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Maskid kukuvad eest


UUDISED

  • 2020 talvise pööripäeva kaugseanss – kordan ka siin üle, et sel korral ei ilmu talvise pööripäeva kaugseansi erinevad osad järjest. Nagu inglid meile juba ütlesid, nopime me selle pööripäeva raames infot ja energiat erinevatest asupaikadest ehk selle pööripäeva erinevad etapid toimuvad erineval ajal.

Hetkeseisuga on ilmunud selle kaugseansi esimene osa ehk esimene pööris, mis käesolevate sõnumite ilmumise ajal veel ka toimetab. Ja inglid on meile juba ka öelnud, et sel korral ilmub talvise pööripäeva kaugseansil kokku kolm osa.

Esimese osa (ehk esimese pöörise) kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/10/18/nadala-horoskoop-26-10-15-11-2020/

  • Uus kaugseanss – Finants & Karjäär 2021 I poolaasta (Jaanuar – Juuni)

Äsja valmis 2021 a. esimeseks pooleks üks uutmoodi kaugseanss.

Nimelt pole ma varem ühe teema kohta valmistanud tervet kaugseanssi. Nüüd ma seda tegin ja täpsemalt on tegu kaugseansiga, millel on teemafookuseks – finants & karjäär (ehk maakeeli raha ja töö).

Ja nagu öeldud, kestab see kaugseanss terve 2021 a. esimese poole ehk see toimetab jaanuarist juunini.

Kuidas tellida? Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub?

Kogu lisainfo leiate selle kaugseansi kohta siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/

  • Kuidas alati kursis olla kaugseanssidega, mis parasjagu toimetavad? Vt. ESILEHT. Esilehe lõpus on infosektor nende kaugseansside tarbeks, mida mina korraldan. Sealt leiate ka nimekirja kaugseanssidest, mis parasjagu toimetavad.

Nädala kristall – Must turmaliin

Nädala värv – Must

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 47. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Lenda kõrgemalt… Nr 37

Inglite taro kaart – Viies tulekaart

Lillekaart – Tark hing. Asalea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kolme eelmise nädala vältel toimetas meil talvise pööripäeva kaugseanss, täpsemalt selle esimene osa ehk esimene pööris. Kuna kaugseansside sõnumid ei ole avalikud, siis nendest sõnumitest ma siin kokkuvõtet ei tee. Need sõnumid said juba edastatud kõigile, kes vastavas kaugseansis osalesid.

Mida toob meile nädal nr 47?

Sellel nädalal kukuvad eest maskid. Täpselt sellise sõnastuse annavad inglid meile vastava nädala märksõnaks.

Aga missuguste maskidega on tegu ja mida need tähistavad, tähendavad ja sisaldavad?

Inglid ütlevad – nüüd kukub teie soovide eest ära üks suur vari.

Ehk võib ka öelda niipidi – nüüd näete te oma südamesoovide täitumisi. Kuigi siin pole tegu otseselt täitumise protsessiga, vaid teie ette ilmubki nüüd üks teie südamesoovidest – täiesti valmis kujul.

Inglid täpsustavad – see soov valmis pika aja vältel ja see soov küpses nii madalatel kui ka kõrgetel temperatuuridel. Nüüd on ta valmis. 

Inglid täpsustavad veelgi – täpsemalt on ta olnud juba mõnda aega valmis, kuid vastava varju tõttu pole te seda saanud näha. Ehk just vastav vari, mis nüüd kukub, on hoidnud seda valminud produkti peidus.

Kui kaua on see soov juba tegelikult valmis olnud?

Inglid viitavad siinkohal kuupäevale 20. veebruar. 

Ja nad ka täpsustavad – need soovid, mis nüüd fookusesse tulevad, said paljude jaoks valmis käesoleva aasta 20. veebruaril ehk siin on tegu kuupäevaga 20.02.2020.

Kuna inglid on viimastes sõnumites (ja ka 2021 a. sõnumites) saatnud meile väga täpseid ajalisi viiteid, siis rõhutan ma ikka järjepidevalt üle, et minu poolt kanaldatud sõnumid ei kehti kindlasti KÕIGI jaoks. Kuidas nii? Kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis poleks iialgi mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigi seitsme miljardi tarbeks.

Ma rõhutan seda, sest muidugi võib sääraseid kuupäevalisi viiteid lugedes tekkida küsimus, et kuidas see võimalik on, et paljude puhul ilmub üheaegselt fookusesse üks konkreetne kuupäev. Just seetõttu ma rõhutangi veel, et muidugi ei kehti need viited kõigi jaoks. 

Minu sõnumite puhul on alati esmatähtis igaühe isiklik tunnetus – ehk siin tulebki teil alati ise tunnetada, kas ja mis siin teie jaoks resoneerub. Ja kui miski ei resoneeru, siis tulebki lihtsalt mõista, et ju vastav sõnum polegi teie jaoks.

Aga jätkame 20. veebruari viitega. See tundub mulle kuidagi väga sisukas viide, kuigi tegu on ainult ühe kuupäevaga. 

Mida ma mõtlen selle all, et mulle näib see väga sisuka viitena?

Kui ma vaatan seda kuupäeva kui energeetilise silla viidet pildina, siis näen ma seal väga palju tegevust. Ehk see viide tundub väga sisutihe.

Seetõttu mulle tundub, et just too kuupäev osutub tõepoolest kõigi nende soovide puhul kuidagipidi oluliseks, mis nüüd fookusesse kerkivad. Ehk kõigi nende soovide puhul, mille eest nüüd vari ära kukub.

Kuna inglid nimetavad seda varju ka maskiks, siis tundub mulle veel, et vähemalt osadel juhtudel pole see vari mitte ainult seisnud tollel valminud soovil ees, vaid see vari on ka seda soovi kuidagipidi moonutanud. Ehk see vari ongi loonud sinna soovi ette mingisuguse maskeeringu.

Aga milleks selline olukord üldse on tekkinud? Ehk miks tekkisid sinna soovide ette üldse need varjud?

Inglid ütlevad – kõnealused soovid vastavad nende soovijate sünnikoodile. Seega on tegu soovidega, mille täitumine purustab vastavate inimeste eludes väga ulatuslikke manipulatsioone. Ja need purustamised on jäädava mõjuga. Ehk neid kilde enam ükski manipulatsioon tagasi kokku panna ei saa.

Kuna paljud inimesed kujundasid oma energias üheaegselt sääraseid soove ehk paljude inimeste sünnikoodile vastavad soovid ka valmisid üheaegselt, siis aktiveerus muidugi ka manipulatiivne pool väga agressiivselt. Ehk manipulatiivne pool tuli loomulikult neid soove takistama, sest kui kõik need soovid on täitunud, siis pole ka sellest manipulatiivsest poolest enam väga palju järel.

Takistama ta tuli, aga kuna need soovid olid väga kavalalt siia maisesse maailma valmis loodud, siis polnud manipulatiivsel poolel enam võimalik nende soovide jõustumist vanadel viisidel takistada.

Ja siit tulidki mängu vastavad maskid.

Ehk too manipulatiivne pool sai ainsa vastulöögina tekitada nende soovide ette maski. Maski, mis varjaski ära nende soovide valmimise fakti. Ja mitte ainult – selle maski abil tekitati ka moonutus, mis pani paljud arvama, et need soovid pole valmimisele veel üldse lähedalgi.

Tegelikult olid need soovid kõik valminud. Ehk paljude inimeste sünnikoodile vastavad soovid olid valminud. Valminud ehk need olid valmis vastavate soovijate eludesse tulekuks.

Aga miks ei olnud manipulatiivsel poolel võimalik mingit muud vastulööki anda?

Inglid selgitavad – sest manipulatsioonide võrgustikest pole enam eriti midagi järel. Need võrgustikud on juba peaaegu üleni kustutatud ja ka nende võrgustike poolt tekitatud kahjustused on juba peaaegu üleni tervendatud. Selline on olukorra energeetiline pilt. Nagu inglid on meile õpetanud – energias toimub alati kõik enne ära ning seejärel liigub pilt sammhaaval maisesse plaani. St. maise plaani muudatused hakkavad toimuma järk-järgult.

Aga kuidas polnud siis manipulatiivsel poolel võimalik enam midagi muud teha, kui maises plaanis pole need muudatused veel kõik kohal?

Inglid selgitavad – sest manipulatiivne pool ammutab kogu oma jõu energeetilisest maailmast. Ehk inimeste energiast. Seal aga ongi ju kõnealused muudatused juba peaaegu valmis ehk just seal polegi manipulatsioonide võrgustikest enam eriti miskit järel.

Küsime veel inglitelt, kuidas too maskide kukkumise protsess maises plaanis kajastub?

Inglid ütlevad – osadele võib selles protsessis jääda mulje, et nüüd on saabumas maailma lõpp. Ehk osad tõlgendavad seda protsessi justkui taeva alla kukkumisena. Ehk neile jääb mulje, et kohe kukub taevas neile kaela.

Inglid jätkavad – sellised tegelased võivad vastavaid muljeid ka väga kõvahäälselt kuulutama hakata, aga teie teate juba paremini. Teil on juba olemas info selle kohta, mis päriselt toimub. Hoidke seda infot ehk talitage selle infoga targalt.

Mida nad selle all mõtlevad?

Mulle tundub, et siin on maises plaanis tegu olukorraga, kus lihtsalt tulebki igaühel lasta arvata seda, mida nad parasjagu arvata soovivad. Ehk vastu pole kindlasti vaja midagi kõvahäälselt kuulutama hakata. Las igaüks tõlgendab saabuvaid sündmuseid nüüd täpselt nii nagu soovib.

Aga mis paneb need maskid kukkuma?

Siin näivad osalisteks olevat ikka looduslikud jõud. Täpsemalt on selle loo peategelasteks väga tugev tuul, kuu ja soojus ehk tavapärasest kõrgemad temperatuurid.

Kuna 15. novembril on meil noorkuu, siis ma usun, et just tema mõju meil siin peamiselt avaldubki. St. tõenäoliselt leiavadki kõnealuse protsessi peamised maised sündmused aset nädalate 46 ja 47 vahetumise paiku – 15-16. novembril. Võimalik, et need algavad ka juba 13. novembril või isegi juba käesolevate sõnumite ilmumise ajal.

See on kindlasti ka põhjus, miks kõnealused sõnumid pidid ilmuma varem.

Nimelt algas meil äsja talvise pööripäeva kaugseansi esimese osa viimane nädal (st nädal nr 46), kuid inglid soovisid juba edastada järgmise nädala sõnumid.

Kui nad sellist asja teevad ehk kui mingid sõnumid ilmuvad tavapärasest varem või hiljem, siis tähendab ka see asjaolu alati midagi. St. minu poolt kanaldatud sõnumite puhul tasub alati vaadelda kõiki nüansse. 

Aga küsime veel inglitelt lõpetuseks – kas kõnealused valminud soovid muutuvad ka hetkega nähtavaks, maskide kukkumise järgselt?

Inglid ütlevad – maises mõttes võtab nende maskide kukkumine mõninga aja. Ehk maises mõttes võib ka öelda, et tegu on doomino klotsidega, mis peavad ühe konkreetse jadana maha kukkuma.

Kui kogu jada on kukkunud, siis muutuvad ka nähtavaks kõnealused soovid.

Ehk seda inglid meile otseselt ei ütle, kas me oma soove ka just nädalal nr 47 näeme (või lausa nädalal 46). Küll aga teame me nüüd, et meie soovid on valmis. 

Ja me teame ka, et juba üsna peatselt saame me neid näha. 

Ehk juba üsna peatselt saavad need soovid ka meie maisesse ellu lülituda.

See teadmine on kindel ja täpselt see teadmine saab meile olla ka tuletorniks, mis meid tolles maskide kukkumise protsessis õigel rajal hoiab.

Mida võime seega kokkuvõttes nädala nr 47 kohta tõdeda?

Nüüd on aeg tähistamiseks! Miks? Sest te teate, et teie südamesoov on kohe kohal.

Täiesti maises mõttes kohal.

Just teie südamesoov.

Ehk igaühe jaoks on valmis just tema isiklik südamesoov.

Jah, too maskide kukkumise protsess võib üles keerutada ka sääraseid nüansse, mille tõttu polekski justkui millegi üle rõõmustada, aga meie teame ju paremini. Me juba teame, mis jada nüüd toimetama hakkab ja me ka teame, mis selle jada lõpus ootab. Ehk meie juba teame, et tähistamiseks on põhjus olemas – selles protsessis läbivalt.

Täpselt sellele teadmisele tasubki nüüd keskenduda.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 05. mai (ilma aastata)

Kuupäev 13.08.2013

Kuupäev 20. veebruar (ilma aastata)

Kuupäev 21.01.1983

Kuupäev 09. jaanuar (ilma aastata)

Kuupäev 27. jaanuar (ilma aastata)

Kuupäev 27.12.1982

Kuupäev 06.04.1988

Kuupäev 08. aprill (ilma aastata)

Aastanumber 1984

Aastanumber 1398

Nädalate nr 17-19, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/04/24/nadala-horoskoop-23-04-13-05-2018/)

Nädalate nr 17-19, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/04/16/nadala-horoskoop-20-04-10-05-2020/)

Nädalate nr 47-48, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/11/16/nadala-horoskoop-19-11-02-12-2018/)

Nädala nr 47 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Alabama 3 – Woke Up This Morning”, “Andy Williams – Speak Softly, Love”, “Adele – Skyfall”, “Phil Collins – In the Air Tonight” ja “Tracy Chapman – Fast Car”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 16.11-22.11.2020

Comments are closed.