Nädala horoskoop 23.11-06.12.2020

nädal 48 49 2020

Talvise pööripäeva kaugseanss 2020 – teine pööris ehk teine peatükk

23. november – 06. detsember 2020

2020. aasta nädal nr 48-49

Inglite sõnumid aasta 48-49. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mis on hirmude taga? Kõik unistused!

Sellest inglid meile juba kõnelesid, et sel aastal toimetab talvine pööripäev hajutatud mustriga. 

Ja nad ka juba ütlesid, et 2020 a. talvise pööripäeva kaugseansi erinevaid etappe nimetavad nad hoopis pööristeks, mitte etappideks. Sealjuures nad mitte ainult ei öelnud seda, vaid nad lausa rõhutasid, et tegu on pööristega, mitte etappidega.

Miks nii? 

Sest 2020 a. talvine pööripäev tekitabki justkui erinevaid keeristorme. 

Tegu on tormidega, mis leiavad aset erinevatel aegadel ja nad on kõik erineva sisuga. Jah, nende allikas on sama ehk nende allikaks on talvine pööripäev. St. vastav energeetiline sündmus on nende allikaks. Sellega aga sarnasus lõppeb – ja inglid kordavad veelkord – need tormid on täiesti erineva sisuga. 

Eeltoodust tulenevalt toimuvadki sel korral talvise pööripäeva kaugseansi osad hajutatud ajastusega.

Nädalatel nr 44-46 toimus meil ära esimene pööris. Ja selle pöörise tutvustuses ütlesid inglid juba ka ära, et kokku tuleb meil kolm pöörist.

Nädalal nr 47 ehk äsja lõppenud nädalal oli pööriste vahel väike paus ja nüüd lähebki talvise pööripäeva kaugseanss edasi – teise pöörisega.

St. nädalatel nr 48-49 toimub meil 2020 a. talvise pööripäeva kaugseansi teine pööris ehk teine peatükk.

Inglid ütlevad – kui te kaugseansis osaleda ei soovi, siis käsitlege vastavate nädalate infona nädala nr 47 avalikku sõnumit. See on sõnum, mis kehtib (mõnes mõttes) pikemaks ajaks. Täpselt seda nad seal ka ütlesid, mistõttu suunavadki nad kõiki neid, kes käesolevas kaugseansis osaleda ei soovi, vastavat sõnumit üle lugema – ka nädalate nr 48 ja 49 vältel.

Aga liigume nüüd edasi nädalate nr 48 ja 49 sõnumitega ehk teise pöörise sõnumitega.

Mida toob meile teine pööris?

Milline on see teine keeristorm?

____ _____ _____ ______ ______ _____

Niisiis, kestab nädalate nr 48-49 vältel 2020 a. talvise pööripäeva kollektiivne kaugseanss. 

Ja täpsemalt toimetab nüüd selle kaugseansi teine pööris.

Lisan siia ka oma tavapärase selgituse – uute lugejate jaoks – selle kohta, mis on üldse pööripäevade kaugseansid.

Kuna pööripäevad on väga tugeva energeetilise laenguga ajamomendid, siis ei kujunda inglid enam pööripäevade sõnumeid ainult lugemismaterjaliks. Neis sõnumites sisaldub edaspidi alati kollektiivse (energeetilise) kaugseansi energia. Ja seetõttu ma neid horoskoope enam avalikult üles ei riputa, vaid siin saabki nüüd igaüks otsustada, kas ta soovib sellest kaugseansist osa võtta või mitte.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

PS! Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

Kahe eeloleva nädala horoskoop ongi seega pööripäeva horoskoop – täpsemalt on see meil 2020 a. talvise pööripäeva kaugseansi teine pööris. 

St. seekordne horoskoop ongi täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivadki just talvise pööripäeva kaugseansis osaleda. 

Seetõttu on ka too horoskoop tasuline – hinnaks on 7 eurot.

Täpsustan veelkord – seekordne horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, mistõttu ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Täpsustan veelgi – nädala horoskoobid ei jää edaspidi tasulisena ilmuma. Selline korraldus esineb tulevikus uuesti ainult pööripäevade puhul, sest need on väga tugeva energiaga ajamomendid. 

Jah, sel aastal oleme juba näinud, et pööripäevade horoskoobid toimetavad tavapärasest pikemalt, kuid see ei jää kindlasti alatiseks nii. Nagu me näeme ka oma maise maailma pildist, on see aasta vägagi eriskummaline. Seetõttu on ka üsna loogiline, et läbi minu inglisõnumite toimetavad kaugseansid töötavad praegu teistmoodi kui varasemalt.

Niisiis, kordan veel – neil nädalatel, mil kestab talvise pööripäeva kaugseanss, avalikke nädala sõnumeid ei ilmu. Küll aga näete te muidugi alati avalikult vastavate nädalate märksõnu, sest sellise info panen ma alati siia üles. Alati tasub läbi lugeda ka alljärgnev sisukirjeldus, sest seal võib leiduda vastavate sõnumite kohta veel avalikku lisainfot – sel korral soovivad inglid näiteks avalikustada vastavate sõnumite energeetilised sillad.

Jätkame infoga talvise pööripäeva kaugseansi teise pöörise sõnumite kohta.

.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES NÄDALA HOROSKOOBIS?

Juhin veelkord tähelepanu asjaolule, et teise pöörise sõnumite hinnaks on 7 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 19 lk.

Sellest 16 lk on üldised sõnumid ehk esimesed 16 lk sisaldavad samasuguse ülesehitusega nädala horoskoopi, nagu ma ikka olen valmistanud.

Edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Täpsustan ka, et siin – talvise pööripäeva kaugseansi teises pöörises – võtsin ma päevasõnumid konkreetselt just selle kaugseansi tarbeks. (St. need ei ole samad päevasõnumid, mis sisalduvad neljanda kvartali kaugseansis.)

Ja sellega ka teise pöörise sisu piirdub. Ehk siin ei ole ma kanaldanud tähemärkidele lisasõnumeid. Inglid ei soovinud sel korral tähemärkide kaupa lisasõnumeid edastada.

Teise pöörise sõnumite sisukord on seega järgmine:

Ja nagu mainisin juba ülalpool, soovivad inglid sel korral märksõnale ja pildile veel lisaks avalikustada käesolevate sõnumite energeetiliste sildade viited.

Need viited on järgnevad:

Nädala nr 7, 2020 horoskoop

Aastanumber 1984

Aastanumber 1985

Aastanumber 1986

Aastanumber 1987

Aastanumber 1988

Aastanumber 2013

Aastanumber 2024

Aastanumber 2051

Aastanumber 2036

Aastanumber 1347

Nädala nr 49, 2017 horoskoop

Nädala nr 50, 2018 horoskoop

Kuupäev 24. märts (ilma aastanumbrita)

Nädalate nr 43-44, 2018 horoskoop

Kuupäev 27. oktoober (ilma aastanumbrita)

Detsember 2001 (ehk inglid viitavad siin tervikuna 2001 a. detsembrikuule)

Kuupäev 25. november (ilma aastanumbrita)

2017 IV kvartali horoskoop

Kuupäev 24. november (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 25.10.2008

Kuupäev 25.12.2009

Kuupäev 03. oktoober (ilma aastanumbrita)

Kaljukits 2021 aastahoroskoop

Nädal nr 33, 2019 horoskoop

Nädal nr 35, 2017 horoskoop

.

Niisiis, kordame – nädalate nr 48-49, 2020 horoskoop on tasuline, sest selles sisaldub talvise pööripäeva (kollektiivse) energeetilise kaugseansi teine pööris (ehk teine peatükk).

Selle horoskoobi hind on 7 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul nädalate nr 48-49 horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 19 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – nädalate nr 48-49 (ehk talvise pööripäeva kaugseansi teise pöörise) – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda.)

PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja ikka õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.

.

Kõnealust horoskoopi saab tellida

23. novembrist kuni 06 27. detsembrini

.

PS! Kuna talvise pööripäeva kaugseanss toimetab meil sel korral mitmes osas ehk mitme pöörisena, siis on ka kõigi pööriste sõnumeid võimalik viimase pöörise lõpuni tellida.

Kui teil veel pole esimese pöörise sõnumeid ja soovite neid nüüd tellida, siis leiate nende kohta kogu lisainfo siit (esimese pöörise sõnumitel on alates 23. novembrist ka soodushind) – https://evatenter.com/2020/10/18/nadala-horoskoop-26-10-15-11-2020/

Ja kolmanda pöörise kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/12/03/nadala-horoskoop-14-12-27-12-2020/

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"